BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #947101 przez Alesandra
roksi dla mnie bomba ...fantastyczne kolory i mebelki
a co do porodu to nie ty jedyna się go obawiasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947102 przez Roksi
ubranka juz sa przewijak, wanienka, kojec nie ma co panikowac na spokojnie zrobimy wszystko z tym ze moj calymi dniami w pracy wraza zmeczony o 18 zostaje z tym sama w dodatku nie w polsce jest ciezko ale dla mojego skarba warto 7 lat staralam sie o dziecko wiec rozumiecie:) jestem bardzo szczesliwa a zarazem wystraszona czy sobie poradze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947104 przez Alesandra
karola bardzo ładne łóżeczko i komoda .komoda troche mała się wydaje ale na początek powinna starczyć zawsze możecie potem dokupićresztę tym bardziej że pewnie można dokompletowac szafe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947105 przez Roksi
z gory wszystkie bardzo przepraszam jesli popelniam bledy ortograficzne nie pisze juz duzo po polsku wiec juz zapomninam jak sie pisze :D az wstyd :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947106 przez Karolincia
Karola - Śliczne to łóżeczko i komoda i pościel :) :)

Roksi - Imie pasuje do tego koloru pokoju :) Wow ...7 lat !!?? To dłuugo ale warto było czekac na tą Małą Królewnę :) :) Każda z Nas sobie zadaje to pytanie czy sobie poradzi i tak samo jak Ty boimy się porodu, także nie jesteś z tym sama :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947107 przez Alesandra
nowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947108 przez karola1322
własnie chyba będę musiała szafę kupić bo ciuszki wciąż dostaje chodź coś mieć na początek potem sa też łóżka na starsze dzieciaki a pościel będzie raczej niebieska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947109 przez Roksi
Alesandra do polskiego szpitala wiem co zabrac tu nie bardzo tu wszytko jest inaczej:) moze bedzie lepiej jak spytam bo na kolejna wizyte idziemy 5 stycznia:D nie moge sie doczkac kiedy znow uslysze bicie srduszka mojego malenstwa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947111 przez Alesandra
nie oszukujmy sie bo będzie ciężko , będziemy chodziły niewyspane ale szczęśliwe jeżeli czeka się na dziecko, jest ono upragnione i długo oczekiwane to nie ma większego szczęścia niż II kreski...
a poza tym jesteśmy młode zdrowe piękne i kto miałby dać radę jak nie my :)
ja już nie mogę się doczekać na spotkanie z moją Alunią...
Roksi stwórz sobie suwaczek B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947112 przez Roksi
dzieki dziewczyny dlugo sie zastanawialam czy wejsn na jakies forum i nie zaczac pisac z innym kobietami ale nie bylam na tyle odwarzna moja polska ortografia nie ktorym to przeszkadza ale wiecie co teraz zaluje bo pomagacie dziewczyny i to bardzo:D czemu ja juz wczesniej tego nie zrobilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947113 przez Alesandra
karola a są też dostępne łóżeczka gdzie mozna zdjąć szczebelki jak dziecko jest większe i jednego łóżka używać nawet 3 lata ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947114 przez Roksi
hmm jaki suwaczek??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947115 przez Alesandra
Roksi jak na to, że już 7 długich lat siedzisz za granicą to twój polski jest fantastyczny.. nie przejmuj się najważniejsze dla nas są rozmowy. wsparcie jakie dziewczyny potrafią dać jest nieocenione - naprawdę. ja też sie wahałam dołączyłam dopiero pod koniec października i powiem Ci, że wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji a kobietę w ciąży najlepiej zrozumie inna kobieta w ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947116 przez Alesandra
roksi taki co pojawia sie pod tekstem. mozesz kliknąć na jeden zmoich i przekieruje cie na strone gdzie utworzysz swoj. bardzo prosto, potem skopiujesz adres url i wpiszesz w podpisie w swoim profilu i juz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947117 przez Karolincia
Roksi - PIEKNIE MÓWISZ I PISZESZ PO POLSKU !!! :) Naprawdę!! Poprawnie odmieniasz czasowniki rzeczowniki itp :) Nie masz co się przejmowac :) A MY od tego jesteśmy by się wspierac, doradzamy sobie, czasem dyskutujemy :) Jesteśmy tu po to, by się pocieszać :)
A Na Dzieciątko każda z Nas czekała :) Ja tez jestem po przejściach mimo młodego wieku 24 lata mam ;) A miałam problemy z zajściem w ciąże musiałam sie leczyc brać hormony itp ale się udało!!! Zaszłam w ciążę :) Z moim Przyszłym Mężem oczekujemy na narodziny naszej Upragnionej Wyczkeanej Córeńki Lilianki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl