BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #971163 przez monia89
Hejo jestem :-)
Malinka cudowny brzuszek.
Karola kąci ekstra!!!
Mam pytanie długo miałaś ten śluz przed porodem i jak kapnełaś sie ze wody sączą Ci sie?
Malinka to już tuż tuż :-)
Syza na tum etapie w ciągu paru godz wszystko.może sie zmienic tym bardziej że dziś byłaś gmerana tam...
Kristi Kochana współczuje trzymajcie sie!
Joasia gratuluje!
Filipek jaki prxysyojniak! I jak crp?

Ja byłam na kontroli rozwarcie prawie 4 cm szyjka miekka krótka czeka tylko na decyzje małego na jakiś impuls jego główkę moge dotknąć serdecznym palcem.podobno.... dużo ruchu i sexu aktywnego a do 2 dni powinien byç z nami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971164 przez Karolincia
Malinka - Rozmiar ciuszków zamawiałas, taki jak przed porodem nosiłaś?? :) Ja tez pare ciuchów kupiłam, ale w reserved , h&m sobie tyle upatrzyłam :D Hahaha oj nie wyrzucą Cię :D :) Nie daj się !! :) :)

Monia - Wow !!!! :D :blink: :blink: Nie no w szoku jestem... :blush: :blush: ...!!!!!! Jak się czujesz? Dalej masz skurcze??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971166 przez Karolincia
Malinka - Nie mogę się doczekać Kalinki !!!!!! :) :) :) Już niedługo ją zobaczę !!! :) Jak się czujesz z ta myślą, że już pojutrze ją przytulisz ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971168 przez malina219
O jejku Monia to tez masz ostatnie momenty z maluszkiem w brzuszku! :woohoo: :kiss: Juz się nie mogę doczekać jaki będzie Twój przystojniaczek!!!! :) trzymam kciuki za Ciebie i synka ;)
Przyszedł mi dzis laktator. Dostałam od taty,wiec to nie z aventu,bo on sie nie zna a chcial mi zrobić niespodziankę. Z firmy Sisi baby (manualny )czyli jeden z tańszych na allegro bo chyba 70 zl z przesyłka. Mimo to wykonany jest porządnie i super 'siedzi' w dłoni. Można go używać z butelkami avent cale szczęście. Ogólnie jest bardzo podobny do tego z aventu tylko 30 zl tańszy. :) na pewno uzyje go w tym tyg wiec będę pisac jak wrażenia,może tym które jeszcze nie maja sie przyda opinia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971169 przez malina219
Karolincia zamowilam ciuszki w rozmiarze M i L ale takie oversize kroje żeby jak schudnę byly dobre i od razu po ciąży tez w miare :kiss: Szczerze to nie dociera to do mnie jeszcze,ze juz za chwilkę ja ucaluje.... Takie to wszystko nie realne! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971170 przez Karolincia
Też jestem ciekawa jak Oluś wygląda !!! :) :) Niedługo go forumowe ciocie zobacza !!! :) :)

Malinka - Tatuś Ci miłą niespodziankę zrobił :) Chętnie z opinii skorzystam :) :) Przyda mi się :) :) Ja sobie póki co kupiłam spodnie w h&m na gumkę w pasie żeby były w miarę luźne i nie opinały tak brzuszka szczególnie w miejscu cięcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971172 przez malina219
Karolincia ja spodni jeszcze nie kupiłam bo po porodzie mam zamiar chodzić nadal w leginsach ciążowych i dresach żeby właśnie nie uciskac rany. A tak w ogóle to kupiłam dwie pary czarnych legginsów w hm we wrześniu i cala ciaze w nich chodzę na zmianę i wyglądają dalej jak nowe, nie wyblakly prawie wcale poza tym kocham je za wygodę. :)- kosztowały 39,99 wiec malo jak za taka super jakość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971173 przez kristi*
Syza coś córci się spodobało w brzuszku

Malinka szalejesz na końcówkę

Monia a więc na dniach zobaczymy twojego księcia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971175 przez anioleczek208
Czesc Mamusie po wizycie jestem i bedzie cesarka maly glowka do gory rozwarcie male jest zalecenie od lekarza uprawiac sex do srody :) w srode ktg i wizyta na ktorej zalozy mi ten "balonik"i bedzie mnie monitorowal u siebie :) pewnie caly dzien tam posiedze jak sie rozkreci to szpital i cc :) powiedzial ze do weekendu maly powinien byc na swiecie :) super juz nie moge sie doczekac <3
i oczywicie sie wystraszylam bo po badaniu pojawila sie krew ale weszlam do niego i zapytalam a on ze to normalne szczegolnie po dzisiejszym badaniu bo tak mi tam "wymyrdal"heh zobaczymy moze wczesniej sie zacznie :) no i nadal jak sie podcieram to mam taki rozowy papier ze sluzem wiec mysle ze to czop...moze do srody nie zdaze do niego dojechac :)
Joasia Gratulacje po raz setny :) bo my w stalym kontakcie jestesmy przeciez;***
Dziewczyny jeszcze troszke i wszystkie bedziemy tulily Nasze Skabenki :)
Kristi zycze oby szybko bylo ok i zebyscie wocili juz do domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971178 przez malina219
Aniołeczek ja po ostatniej wizycie też miałam przez cały wieczór i noc różowy papier, rano nie było śladu, pobierał mi wtedy wymaz na paciorkowca. :) Ciekawe w jaki dzień urodzisz :)
Oj ten tydzień się zapowiada GOOORĄCO u nas marcóweczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971186 przez MlecznaMama
Dziewczyny no cieszę się ,że mogłam pomóc. Chcę byście nie musiały przeżywać niepotrzebnych stresów. Macierzyństwo jest cudowne! I każda z WAS - MAM - WIE CO DLA JEJ DZIECKA NAJLEPSZE. NIKT INNY.....To też warto zapamiętać. :)

a jak nasze mamusie? Aleksanrda, Bujanka? jak dziewczyny? Karola coś dziś cicho..
Tak Malina ten tydzień będzie gorący też zauważyłam :) hehe bo zaraz wszystkie urodzimy :) tylko Karolincia niech się nam na razie zbytnio nie spieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971188 przez malina219
No właśnie Karolincia niech u Ciebie Lilusia siedzi jak najdłużej!!! A nie pcha sie do kuzynek i kuzynów z forum hihi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971189 przez Karolincia
Aniołeczek - To widze, że u Ciebie tez końcóweczka ciąży i zaraz się Maluch urodzi !!! :) :)

MlecznaMmama - Ojj tak gorąco się robi tu u Nas :) :) Maluszki poczuły wiosnę i chcą wyjśc na świat, aby z Rodzicami pospacerowac :) :)

Malinka, MlecznaMama - Nie dam liluni przedwcześnie wyjść hehehe :) Zatkam korkiem żeby było szczelnie pozamykane na cztery spusty hehehe :) :)
Jutro wizytę mam u ginekolog o godzinie 16:20 i zobaczymy jak z szyjka :) Oby była twarda i dłuuuga :)
Jeszcze się zdąży nacieszyć forumowymi kuzynami i kuzynkami :):) oraz ciociami :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971190 przez monia89
To takie nie realne że te 37 tyg tak przeleciało dužo szybciej niż pierwsza ciąża. Teraz jestem bardziej praktycznie świadoma wiem co mnie czeka i mega bojesię szycia na samà myśl mam gęsią skórke.... :blink: ale doczekać sie nie mogę i smutno mi się robi że Tosia zostawie.
Aledandra u mnie też dobre gmeranie było zobaczymy czy pomoże :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971192 przez Kalinka90
Malina Karolina mam na imię, ja czuję się w miarę ok, jestem już trochę zniecierpliwiona, czuje też jakieś kłucie tam na dole i pobolewania, robię sobie nadzieję że to już tuz tuz. Brzusio piękny i nie taki wielki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl