BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #971087 przez malina219
Kalinka ja mam teraz taki moment,ze doszukuje sie samych minusów cc chyba przez stres. :unsure: A Ty jak się czujesz? Wszystko ok? :) a właściwie jakie jest Twoje imię? Kalina czy to tylko ksywa? :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971091 przez Karolincia
Hej !! :) :)

Spóźnione, ale szczere życzenia z okazji Dnia Kobiet !!! :) :) Cieszę się, że upłynął Wam tak rozkosznie i słodko :) :)
Ja dostałam od Męża storczyka i stoi sobie w łazience :) :)
Obiecane zdjęcia wózka i łóżeczka Wam pokaże jak Męzuś skończy remont sypialni już maluje ściany, sufity pomalowane w sypialni i garderobie :D :D :) :)

Malina Śliczny brzuszek !!! :) :) Pięknie wygląda!! :) Ja tez się doszukuje sa,mych minusów cc i jestem nia przerażona :( Jakos czuje się gorsza od innych kobiet, że będe cc mieć, a nie naturalny poród :(

Karlinka - Obyście szybko wrócili do domku z Filipkiem !! Uroczy Królewicz <3 :) :)

Kalinka - Na kiedy masz przewidzianą cesarkę??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971092 przez Karolincia
Kristi - Ojej...do Centrum Zdrowia Dziecka przewożą Marcinka :( Przykro mi...żeby szybciutko mu się wyniki poprawiły i abyście wyszli do domu !! Trzymam mocno kciuki za Was :*
Powiedz mi Kochana co brałas do szpitala Marcinkowi na Inflancką, trzymałas się szttywno tej rozpiski co jest na stronie szpitala? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971113 przez kristi*
I nadal siedzę tu jak kołek, i czekam na niewidomo co. :angry:
Dr był rano mówił że zrobią badania mi i małemu na cytomegalie, że może i w tej ciąży to przechodziłam, wtedy porównają przeciwciała moje i małego, jeśli ma inne znaczy że cytomegalie miałam no i powinno być wszystko ok i do domu jeśli nie to transport do drugiego szpitala.
Marcinkowi już zrobili badania, a ja nadal czekam, może zapomnieli, albo zmienili zdanie?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971117 przez kristi*
Karolincia- pakowałam się wg tej listy, i podkłady na łóżko wróciły do domu, szpital ma swoje, t-shirt do porodu, nie wiem jak jest z cc, i piżama do karmienia i szlafrok, klapki, podkłady poporodowe mi starczyły 2 op częściej zmieniałam, dla Marcinka pieluszki ja miałam paczkę 28szt, chusteczki nawilżające, kosmetyków nie tr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971121 przez MlecznaMama
Hejo!!!!

tego też nie rozumiem ponad wszystko. Dlaczego czujesz się gorsza od tych co rodzą SN? a jaki Ty masz na to wpływ.... żaden. Weź się KAolincia nie przejmuj....
ja jakbym miała na to wpływ wolałabym rodzić teraz przez CC..... i mówię to z pełną świadomością....

Joasia ja Cię oczywiście pamiętam. Gratuluję Synka... dorodny chłopaczyna!

Malina jaki piękny brzuszek!! już ostatnie chwile w ciąży!

lecę gotować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971129 przez Karolincia
Kristi Bralas kaftaniki Marcinkowi ??
Najgorsze to czekanie :( Oby wyniki byly dobre i żebyście wyszli do domku :*

MlecznaMama Ja się boje cc ze wzgledu na pokarm bo chce Lili karmic piersia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971130 przez kristi*
:( :( :( załamie się
siedzę, czekam i nic. Poszłam zapytać co dalej i dr powiedziała że zostajemy do piątku, a w piątek małego przewiozą do centrum bo na razie nie mają miejsc, chyba. Że coś się zwolni to w czwartek.
Wyjdziemy dopiero na wiosnę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971133 przez MlecznaMama
Kristi przytulam Cię... to smutne że musicie siedzieć w szpitalu....

Karolincia....... wyluzuj się. Szwagierka dwie cesarki i po dwa lata dzieciaki karmiła!!! Stres to największy wróg laktacji! Chcesz karmić?- prosta zasada..... WYTRWAŁOŚĆ, DUŻO PIĆ, I CZĘSTO PRZYSTAWIAĆ DO PIErSI... NIE MA LEPSZEJ RECEPTY NA UDANĄ LAKTACJĘ. Wiadomo,że czasem się nie udaje ale nie stresuj się. Ja walczyłam o laktację długo - miałam problemy bo studiowałam. Odciągałam laktatorem w uczelnianej ubikacji, piłam herbatki na laktacje starałam się, stresowałam jak szalona - a mój Syn pewnego dnia przestał pić mleko z piesi.... po postu nie i koniec..... po paru dniach walki przeszliśmy na MM...a ja w końcu wyluzowałam|!!!! i skończyło się wiele problemów jakie mieliśmy przy karmieniu piersią. Nie zawsze pierś jest lepsza - to też moje zdanie.
Bęęęęędzie dobrze!!!!

Coś mi sie wydaje że Monia89 już mogłą urodzić....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971140 przez malina219
MlecznaMama bardzo mądrze napisane. Tym bardziej, ze jesteś doświadczona w temacie. Tez sprobuje karmić piersią - nie będzie się dalo no to trudno. Tez będę musiała odciągać,bo od razu jak się ogarne w miare po cesarce to musze iść do szkoły żeby dokończyć ten rok.
Co do Moni to tez właśnie rano sobie o niej myślałam.... Ciekawe :)

Karolincia nie przejmuj sie tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971141 przez kristi*
Mleczna dziękuję, próbuje się nastawić na dalsze siedzenie poza światem

Karolincia ja dla Marcinka wzięłam 3 pajacyki, 3 body, skarpetki i niedrapki, niestety wszystko o tyle za duże było (roz 62) że te prawie 3 dni w jednym pajacyku był (56),

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971143 przez syza24
Kristi biedni jesteście w tym szpitalu ale przynajmniej masz pewność że będzie z małym wszystko dobrze ;) a ty trzymaj się dzielnie :kiss:

Dziewczyny nie ma co stresować się CC w nim przecież chodzi o bezpieczeństwo waszych dzieciaczków. Jakby mi ktoś zaproponował teraz CC to biorę w ciemno i idę nawet jutro a nie tak czekać w niepewności nie wiadomo ile???

Ja po wizycie u lekarza średnio zadowolona jestem bo dalej nic nie wiadomo u malutkiej wszystko dobrze chociaż już biedactwo tak pozwijane że mi jej szkoda :( ale przepływy, wody, łożysko itp. wszystko dobrze lekarz próbował ją wymierzyć ale średnio się dało mówi że nie jest na tyle wielka żeby było to przesłanką do CC do szpitala też nie ma sensu dawać skierowania bo mała nie ma główki w kanale rodnym czyli tylko czekać na akcje porodową i nic innego nie można zrobić :(
czyli czekamy dalej dobrze, że super pogoda jest to można chociaż spacerować bo w domu zwariowałabym z tym czekaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971149 przez malina219
Syza najważniejsze,ze z maleńka wszystko dobrze!!! :) Tak pogoda to zdecydowanie na spacerek idealna!
Ja niestety leze i leze. Dzis posprzątałam w szafie tylko,bo zamowilam sobie ciuszki na po ciąży i wypadalo zrobić porządek i miejsce na nie. po tym sprzątaniu czuje sie jakby mi ktos kręgosłup zlamal,brzuszek sie od razu napina,wiec z powrotem do lozka i odpoczywam.
MlecznaMama ten prysznic mi pomógł na noge! Zapomniałam podziękować :). Ustawilam na najmocniejszy strumień i od razu lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971151 przez Karolincia
MlecznaMama - Jestes WIELKA !!! Bardzo mnie tym podbudowałas, co napisałaś !!! :) Zapisałam sobie Twoje słowa na kartce, w razie jakby mnie znów dołek dopadł, to wyciągnę i przeczytam sobie :) ) !!! Jeśli u Nas nie będzie szło z karmieniem, to nic na siłę :) :)

Syza - Spokojnie, Lilunia zdecyduje sie w kńcu na wyjście, wiem że czekanie jest męczace, ale już niedługo na pewno !! Pogoda cudowna, tez dzis skorzystałam i byłam na mieście odebrać w urzędzie dowód osobisty z nowym naziwskiem po Męzu :D :D oraz w banku załatwić sobie nową kartę z nowym nazwiskiem :) :) Wróciłam i położyłam się :)

Malinka - Pochwal się co zamwówiłaś?? :) Odpoczywaj Kochana !! :) :) Już niedługo Kalinkę poznamy !!! :) Ahh...cioteczka się nie może doczekac !!!! :) :)

Kristi - Dziękuję, :* Kurcze szkoda mi Was :( Bidulki Kochane :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971162 przez malina219
Karolincia jeszcze nie przyszlo mi wszystko :) pozamawialam troche rzeczy... Chyba mnie z domu wyrzuca hihi :laugh: Jutro ostatni dzień w domu bez Kalinki. W środę juz po 7 musze jechac do szpitala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl