BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #971224 przez syza24
Monia ja miałam tak kilka dni temu i teraz jak pytałam o to ginekologa to mówi, że to nie były wody płodowe bo one są w normie możliwe że to taki śluz który czasem wydobywa się z czopem albo jego cząstkami.
Ale to też wyglądało tak że leciało mi coś wodnistego czasem z takim jakby budyniem waniliowym a czasem lekko żółtawe co poszłam siku to zmieniałam wkładkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971226 przez kristi*
Mleczna do pierwszego posta możesz Marcinkowi datę dopisać 22.02.

Malina ja mam laktator Sisi Baby ale elektryczny - jest świetny,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971228 przez kristi*
Po kąpieli - najedzony
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971230 przez malina219
Kristi mi zależało na manualnym żebym mogla wszędzie tzn np w toalecie gdzies jakby cos odciągać. To może ja tez będę zadowolona z niego:) śliczny Marcinek,aż Ci zazdroszczę ze możesz go juz przytulać całować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971235 przez kristi*
Ten laktator ma odłączaną ładowarke, można bezprzewodowo go używać :laugh:
- Ja od razu się nastawiłam na elektryczny

Straszna nuda, w domu telewizji nie mamy, tu jest i też nudno, w ciągu dnia same seriale, a wieczorem jakieś dwa filmy znalazłam ale chyba nie chce mi się oglądać, idę spać to przynajmniej się wyśpie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971239 przez malina219
Kristi no to glupote zrobiłam... :( szkoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971241 przez monia89
Syza to jest tak że czysta wkładka a mokra albo jedna zółta plamka tzn kolorowa.
Kristi Malina ja też mam sisi elektryczn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971245 przez nesQa
Monia, Kristi jesteście zadowolone z tego laktatora? Ja się rozglądam i właśnie wpadłam na ten i Canpol i w sumie nie wiem. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971250 przez MlecznaMama
ooo nesqa pytałam ostatnio o Ciebie.Co słychać?????

ja miałam manualny Tomme i Tippie. był ok ale jakbym mogła wybierać wolałabym chyba elektryczny. Nie lubiłam laktatora w ogóle...
a jest któraś z Was która nie ma laktatora? ja teaz nie mam.... i nie wiem..... powinnam kupić.? niby już do szkoły nie chodzę... Zreszta pewnie cały czas będę z córką... no nie wiem

Monia u nas na Lipcówkach była taka dziewczyna, która obwieściła nam że jedzie do szpitala bo jej się wody po nogach leją.... i pojechała... my już czekałyśmy na relację z porodu, a ona wróciła i okazało się że to był czop. różne są te czopy podobno. Obserwuj. Dalej tak masz czy wyluzowało?

Kristi już dopisuję! MArcinek jest słodziusi!!! przypomina mi mojego Syncia ukochanego jak był mały... ahhh słooooodkości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971251 przez anioleczek208
Agula89 Kochana moja no dokladnie trza sluchac zalecen lekarza haha :P no tyle ze maz pojechal na nocke ale rano mozna nadrobic jak wroci :P hihi
skierowania zadnego nie mam czekam az sama akcja sie rozwinie moze do srody samo sie jakos rozkreci a jak nie jade do gina normalnie na wizyte i tam zalozy mi ten balonik :) tzn cewnik Foleya czy jakos tak fachowo sie to nazywa :) i bedzie mnie monitorowal pod ktg potem pojde na spacerek wroce i znow ktg :) no a ten balonikm wkladaja w pipke i napelniaja sola fizjologiczna i on ma powodowac rozwarcie sie szyjki macicy :) zabieg malo przyjemny ale podobno czasem skuteczny hehe no i gdy osiagniemy rozwarcie to ten balonik wypadnie :) no a jelsi na ktg beda sie pojawiac skurcze no to pewnie od razu pojade do szpitala na cc bo ja nie bede rodzic naturalnie ale nie wiem jakie te skurcze maja byc zeby jechac na ip.... zobaczymy w srode :) a czasem balonik moze nie pomoc...
takze jadac do lekarza w srode biore ze soba torby do szpitala :)
lekarz powiedzial ze najpozniej do konca tygodnia dziecko powinno byc na swiecie :) zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971253 przez Agula89
Anioleczek a to takie cudo ten balonik.. Ciekawe.. Gdzieś mi sie obilo o uszy o tym.. Ale nie wglebialam sie w temat. To ciekawe kiedy przyjdzie ci rodzic ;) zacieramy rączki ;)

O właśnie nesqa ! Tez nam tu pisz co u Ciebie ! ;)

Mleczna ja nie mam lakratora tez...
Początkowo jak mialam rodzic sn to stwierdzilam ze może nie będzie potrzebny bo powinnam karmić..
Teraz jak wiem ze bede mieć cc to pewnie sie przyda bo z laktacja różnie może być :dry:
Ale mam plan ze jak będzie potrzeba to w szpitalu jest szkoła rodzenia i na miejscu madeli kupie laktator.

U mnie to ani czopu nie widać, ani wód..
Jedynie mam trochę większe uplawy ostatnio..
Mój syn sie nie spieszy ;)
Dzis chciał wyjąć ale przez pępek.. Ale bidak ma głowę u góry to moze mylą mu się drogi wyjścia :cheer:

Karolincia ja w czw juz ide do szpitala bo w pt mam mieć o 9 cięcie.. Mam sie zjawić do 12 godziny w czw.. Mam nadzieję ze sie na obiad zalapie bo kurde głodna w szpitalu bede :laugh:

Ale ogólnie zastanawiam sie czy będą mi w pt robić lewatywe przed cc.. Oby nie.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971257 przez anioleczek208
Agula89 no widzisz takie cuda teraz sa hehe :) powiem Ci ze wlasnie zaczal mnie lekko brzuch bolec jak na okres i promieniuje az do krzyza...takze nie chce schizowac :) ale sie stresuje hehe bylam juz na dwojeczce troche mnie przeczyscilo :) a maz w pracy na nocce :) co do czopu to przed wizyta wydawalo mi sie ze ma sladowe ilosci...ale dzis po tym badaniu to mam sluz zabarwiony krwia..wlasnie teraz tez bylam w toalecie i znow wylecialo...takze chyba czop odchodzi :)
no widzisz Twoj synek tez sie nie spieszy na ten swiat hehe :) dobrze mu u mamusi :)
kurde chyba dzis nie zasne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971262 przez monia89
Hej. Mnie coś zbieralo w nocy myślałam że pojade już ale przeszło. Teraz tez mi jakoś śmiesznie...
Jedziemy do miasta po buty Tosiowi więc troche ruchu i musze mu albo kamizelke kupić albo jakąś kurtke tak na podwórko bowszystko z zeszłego roku małe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971263 przez Kalinka90
Oj Monia znam to też musimy jakieś buciki na wiosnę zakupić bo mały tak wyrasta ze wszystkiego. Staram się w miarę możliwości sama nie wybierać na jakieś dalsze dystanse za kierownicą, więc możliwości też ograniczone.

Aniołeczek a śluz zabarwiony krwią to raczej na pewno ten czop, a jeśli jest krew w nim to oznaka rychłego porodu. Ja w poprzedniej ciąży zauważyłam czop, była to typowa galaretowata "gula" ale bez domieszki krwi i urodziłam za 3 tygodnie dopiero.

Kristi współczuję tego siedzenia w szpitalu, ale synek cudowny, wszystko zapewne Ci wynagradza.

Ja kupiłam laktaor taki zwykły manualny, w razie nawału pokarmu w 2-3 dobie jakbym od czasu do czasu się gdzieś wybrała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971274 przez kristi*
NesQa polecam ten laktator zwłaszcza że działa bezprzewodowo i pasuje do butelek aventu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl