BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #971288 przez Anabelle
Monia ja Antkowi właśnie buty kupiłam w sobotę, emelki - a w niedziele zamówiłam jeszcze spodnie na wyprzedażach w 5-10-15 bo przecież biedny nic już nie mial :)

Jeśli wody chlusną to jest 24h teoretycznie, żeby dziecko wyciągnąć, jeśli jednak się sączą to sprawdzają objętość wód.

Laktator mam po Antku - ręczny - avent natural. Używałam go przy Antku 24/7 przez pierwsze 3 msc. Później był cyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971314 przez Karolincia
Hej :)

Monia - Czuję, że jutro porodówka !!!! Albo dziś !!!! :)

Namówiłyscie mnie na ten laktator Sisi Baby, kupuje elektryczny !!! :) Cena niska i pasuje do butelek aventu, a takie mam :)

Kristi - Jaki Słodziak z Marcinka jest !!!! :) Rozkoszny Bobas !!! :) :) Mam ochote go przytulic :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #971334 przez karola1322
buziaczki dla ciociow
Dzis mamy tydzien
Tako fajno pogoda a soacery musza czekac w nocy lubi od 24 do 3 siedziec na cycu a potem spi do 9 ma jakies ulubiond pory... Mój. Pomaga mi bardzo pomalu dochodze do siebie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971335 przez karola1322
Popycham

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971343 przez Karolincia
Karola - Julcia jest prześliczna z dnia na dzien coraz piękniejsza !!!! Podobna do Ciebie bardzo !!!! :) :) Hhehehe....to ładnie śpi do 9 :) :) :)
Męża masz Anioła, bardzo ważne jest jego wsparcie i pomoc :) Ciesze się, że możesz na Niego liczyć :)
Pogoda bajkowa, wiosenna!! :) :)

Kiedy ruszacie na pierwszy spacer?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971346 przez karola1322
włosy ma pół moich pól taty ... w dzień też ładnie spi .. Pytanie do tych co rodziły i urodziły czy w czasie połogu tez dół kręgosłupa bolał i było strasznie ciepło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971361 przez MlecznaMama
KAola śliczna dziewczynka - widać że grzeczna!

tak właśnie mi się wydawało,że jak wody chlusną to do 24 godzin poród... no ale sączenie to co innego.7

codziennie wieczorem łapią mnie skurcze, codziennie mocniejsze i codziennie wcześniej, ale tak się boję porodu, że staram się na tym nie skupiać. Później kładziemy się z mężem i wszystko mija- rano jestem jak nowonarodzona... ale czuć że poród się zbliża...

KArola ja miałam niesamowite bóle kręgosłupa po ciąży....... do dziś nie wiem czemu, trwało to tak do 4 miesięcy po. Mam nadzieję, że Ciebie nie będzie długo męczyło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971363 przez karola1322
Mleczamama mam nadzieje ze nie dlugo beda meczyc to jak poloze sie i jak nikedy siedne to zaczyna bolec mój mnie masuje musza go wykorzystac puki ma urlop

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971364 przez karola1322
Mleczamama mam nadzieje ze nie dlugo beda meczyc to jak poloze sie i jak nikedy siedne to zaczyna bolec mój mnie masuje musza go wykorzystac puki ma urlop

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971365 przez MlecznaMama
No KAola obyś nie miała tak długo. U mnie był to ból kłujący, i tępy na przemian. Ciężko się funkcjonowało... nie wiem co było przyczyną. Musiałam przeciążyć w ciąży- nie wiem
no korzystaj z tego że ma urlop... fajnie że to taki pomocny mąż

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971366 przez karola1322
Caly głupi za mala jedynie nie przebierze pampersa i nie ubierze w ciuszki... Wy ubieranie sie nauczy bo bedzie musiec mam nadzieje ze szwy szybko sie rozpuszcza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971371 przez malina219
Karola rozkoszna jest Twoja Julia :woohoo:

Ja to mam dzis zly dzień... Chyba mnie stres przed porodem i szpitalem zlapal. Glowa boli,nie mam na nic sily i bez kija nie podchodzić. Normalnie masakra. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971373 przez kristi*
Karola cudna Julcia jest, śliczna

Ja miałam bóle miednicy - ledwo chodziłam, po tygodniu przeszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971376 przez karola1322
malina jo tak miałach przed porodem bez kija nie podchodź .. po porodzie był kryzys płaczu bo szwy uwierały piekło swędziało mała nie umiała chwycić kapturka
pomału się uczymy jest coraz lepiej położna powiedziała ze nabiału nie mogę za dużo raz na tydzień.. teraz jestem u teściów mój poszedł do gararzu... zmierzam kupic allegro.pl/ksiega-pamiatkowa-ksiegi-dzie...owy-i5147377632.html

kristi ból miednicy to ja często mam od wypadku .. jak marcinek lepiej juz? moja jest letko żółta mamy do słona dawać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971378 przez malina219
Karola boska ta ksiega pamiątkowa! Takiej ladnej jeszcze nie widzialam :woohoo: Tez będę musiała zamówić,mi mama prowadzila i jest to swietna pamiatka. Wyobrażam sobie,ze po porodzie to jeszcze większe stresy ale dla mnie dzisiejszy dzień to koszmar........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl