BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 5 miesiąc temu #42681 przez gosia_ann
Zauważyłam, że spuchły mi palce u rąk, poza tym dłonie często mi cierpną, w nocy budzę się ze zdrętwiałymi dłońmi, trochę to dziwne.

Na plecach nie mogę prawie wogóle leżeć. Ciężar dziecka jest na tyle duży, że wszystko mnie boli, brzuch się strasznie napina, robi się bardzo tkliwy, a organy wewnętrzne są nieźle pouciskane.

Sunflower ja też odczuwam czkawkę małej dosyć nisko, ale to nie znaczy że mała jest główką do dołu, bo na poprzednim usg nie była, a czkawkę czułąm wyraźnie właśnie na dole. Poza tym nie kopnęła mnie jeszcze ani razu po żebrach, co może również świadczć o ułożeniu pośladkowym. Skopany mam natomiast pęcherz i szyjkę, boli jak diabli kiedy mała się wierci.

Kasiekk uważaj na siebie i oszczędzaj się, każdy dzień Karolka w brzuszku jest cenny! Miejmy nadzieję, że jeszcze poczeka z przyjściem na świat.

Dziewczyny mój brzuchol znowu zrobił się większy :) w ciuchach aż tak tego nie widać, ale wieczorem prawie zawału dostałam jak w lustro spojrzałam ... Koniecznie muszę sobie fotki zrobić :) A właśnie, co się stało z naszą cudowną galerią brzuszków?! Szkoda, że zniknęły z forum :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42695 przez Monix
Mnie równiez dretwieją rece w nocy, ale to ponoc normalne :blink:
Na szczescie moja mala, juz od jakiegos miesiaca jest ustawiona główka w dół, jej czkawke czuje w dole brzucha, smieszne uczucie he he :laugh: :laugh:

Co do galerii, to tez zauwazyłam, ze znikneła :( Ale zawsze mozemy stworzyc sobie własną

Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamusiek, uwazajcie na siebie !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42705 przez makaja
Czy styczniowe i grudniowe mamusię mają za sobą baby shower???
Ja będę mieć w przyszły piątek i ciekawi mnie jak to wszystko wygląda.... proszę Was jeśli już jesteście po... podeślijcie parę fajnych pomysłów na zabawy i żarełko .. jak macie ciekawe fotki to tez pokażcie :D chętnie obejrzymy .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42715 przez gosia_ann
O baby shower też już co nieco słyszałam, koleżanki mnie nawet o to wypytywały, ale nie wiem czy coś takiego zorganizuję ;)

A to mój brzucholek w 34 tygodniu :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42755 przez Kasiekk
Jaki piękny bez rozstępów :D nooo extra a ile cm? ja mam teraz 112cm ;>


PS a co to Baby shower?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42757 przez Monix
Brzuszek fajniutki i całkiem spory :lol:

No ja tez nie wiem co to baby shower... :unsure:

EDIT: Znalazłam taki artykuł na temat baby shower www.baby-shower.pl/BABY-SHOWER/Artykuly/...zyli-bociankowe.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42784 przez gosia_ann
Baby shower to przyjęcie organizowane przez przyszłą mamę jeszcze przed urodzeniem się maleństwa. Goście przynoszą prezenciki dla dzidziusia, a przyszła mama dba o dobrą zabawę. Mam nadzieję, że dobrze to zinterpretowałam :)

Brzucholek też mi się podoba :D a cm nie mierzyłam, jutro sprawdzę to dam znać.
Aktualnie pracuję nad aktem w ciąży ;) zawsze chciałam mieć takie zdjęcie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42785 przez asia26
do mnie jak bylam w 8 miesiacu ciazy przyszla kolezanka i mowi ze zorganizuje mi baby shower co ja na to? a ja ze jak Oliwia sie urodzi to kazda chwikla z nia sam na sam bedzie bezcenna a kapiel tymbardziej intymna i nie chce zeby ktos ja ogladal w takiej intymnej chwili a ona w smiech :P teraz juz wiem ze cale baby shower to przyjecie na czasc dziecka w lonie matki :) ze wtedy dostaje prezenty i wogole jest fajnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42786 przez bombel779
gosia_ann napisał:

Baby shower to przyjęcie organizowane przez przyszłą mamę jeszcze przed urodzeniem się maleństwa. Goście przynoszą prezenciki dla dzidziusia, a przyszła mama dba o dobrą zabawę

Takie przyjęcie Baby Shower organizują koleżanki dla przyszłej mamy. One zapraszają gości,przygotowują jakiś mały poczęstunek,wymyślają różne gry i zabawy dla wszystkich,przynoszą prezenty dla nienarodzonego dzidziusia no i oczywiście dbają o to,żeby mamusia się odprężyła i świetnie bawiła ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42847 przez gosia_ann
Aha a ja myślałam, że to ja to muszę zorganizować ;) dzięki za wyjaśnienie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42866 przez bombel779
Hehe mamusia w TYM dniu nic nie musi robić ;)
Fajnie by było gdyby moje koleżanki wpadły na taki pomysł :) ale raczej wątpię,bo po 1sze w Polsce takie imprezy są jeszcze mało popularne :dry: szczególnie w środowisq które jeszcze nie ma w tej kwestii doświadczenia,jak właśnie moje koleżanki :P rękami i nogami bronią się przed małżeństwem,macierzyństwem,....etc. :P Założę się,że w życiu nie słyszały o czymś takim jak Baby Shower :P
Trudno.. jakoś się obejdzie :P hehe Kiedyś może ja będę miała okazję się wykazać i zrobić komuś taką niespodziankę ;) Chętnie bym się tak pobawiła :) :P :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42884 przez makaja
u mnie to w sumie ja zaczęłam temat i po prostu przyjaciółka nieśmiało zaproponowała mi pomoc( kochana jest:)) dziewczyny nie bójcie się prosić osoby , które są nam bliskie w takich sytuacjach.... wiadomo kiedy będziemy mogły mieć kolejne baby shower ???? Nie chce też zbytnio nadwerężać przyjaciółki dlatego organizacją jedzonka i przystarajaniem pokoju zajmiemy się obie , a jej zostawię kwestię konkursów i zbaw.... opiszę niebawem jak to się odbyło u nas ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42922 przez pustulkaag
chyba zapomnialyscie o mnie bo dawno nie pisalam, ale jakos tak nie bylo nastroju, nie mialam jakis czas neta itd, a tak ogolnie to leze, jade na fenoterolu i tak do 29 grudnia,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42945 przez sunflower
pustulkaag wcale o tobie nie zapomniałyśmy, ja zawsze gdy jestem na forum zastanawiam się co u dziewczyn, które się nie odzywają. Nio ale jak się nie odzywają to trudno cokolwiek myśleć.

I głowa do góry najważniejsze, że z maleństwem wszystko ok, do końca grudnia już dasz radę jak tyle wytrzymałaś.

A co do baby shower, to pierwsze o tym słyszę i nie planuje robienie niczego takiego ale ciekawa jestem jak to u ciebie makaja wyjdzie więc pisz.
U nas w sumie jest tak, że po narodzinach ludzie odwiedzają i przynoszą prezenty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42949 przez miskiewicz88
Hej:) Ja przeziębiłam się przy przeprowadzce i teraz leżę w lóżku, żeby jak najszybciej wrócić do zdrowia...Bo w sobote planuje zrobić ostatnie zakupy dla mnie i maleństwa...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl