BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 3 miesiąc temu #278889 przez motylek85
cudne zdjęcia a Roczniaczki na nich bombowe :woohoo: :D świetnie, że prezenty trafione :laugh: :D

gratulacje pierwszych kroczków!!! my też od wtorku robimy coraz większe postępy :lol: Olek sam już przechadza się po pokoju :lol:

Natka mieszkanka oba fajne:) w tym drugim fajniejsza kuchnia ale chyba mi też te pierwsze bardziej odpowiadałoby :laugh: tylko ta cena :ohmy: o matko :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #278926 przez Natka
hey dziewczyny co tu taka cisza :( :( wo gole odkąd był ten ERROR to tak jakby nam watek upadał :( :( a ja nie chce


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Motylek no mieszkanie nie najtańsze ale jakoś damy rady poza tym ja potrzebuje ten 2 pokój dla małego bo on ma tyle zabawek ze szok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #278943 przez Monix
To prawda, po tych zawirowaniach error - owych forum opustoszło :ohmy: :dry: Generalnie świeci pustkami :cheer:
Myślałam, że w wątku styczniowym będzie wrzało z racji roczków, a tu taka cisza...

ifka widzę, że wasze cięzkie nocki zostały mozna powiedzieć nagrodzone :) 8 ząbków fiu,fiu nieźle. Gratuluję :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #278959 przez Natka
Monix ja tez myslalam ze zdjecia beda a tu nic .. nawet postow malo :( nie ma nic do przeczytania :(

u nas nocka nie najlepsza ... maly sie obudzil o 2 a poszedl spac o 4:30 no i o 7:30 musialam go budzic no bo do zlobka a ten nie zadowlony :P :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279042 przez renata329
Piotrus jaki zadowolony;),dajecie parowki swiom pociechom bo ja dawidowi mam zamiar dzisiaj dac ,zobaczymy czy w ogole bedzie chciał

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279054 przez Monix
Ja daję od czasu do czasu coś takiego:

Nadia je uwielbia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279089 przez Natka
renatko ja bym bardzo chciała dać małemu i nawet chlebuś ale coś ty ... nie weźmie mi do raczki :angry: :angry: :angry:

juz jestem bezradna co z tym zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279245 przez Monix
Moje dziecko własnie ogląda sobie bajkę. Bardzo jej się podoba :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279762 przez Natka
Monix uwielbiam te bajki Disneya :) az mi sie humor poprawił

Ja w domu je mam po niemiecku i razem z P tez oglądamy :P :P swietne sa !!!!!!!!!!!!!!

a najbardziej lubie Króla lwa :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #279885 przez ifka
Cześć dziewczynki :kiss:

Łooo matko padam na dziub :ohmy: :S :S ,Dzięki Monia,ale ząbkowe szaleństwo nadal trwa i jesteśmy na etapie przebijania dolnych 2, co prawda juz je troche widac,ale zanim wyleza to raczej nie pospimy :huh: .I tak wczoraj poszla spac o 22 bez mleka bo nie chciala :dry: i o 1 juz w wyrku u nas i pobudki a o 3 do 5 w ogole nie spala.I jak wstalysmy o 8.30 to mleka wypila tylko ok.100.A w desperacji dalam jej jesc o 4 i wypila ok 120.Mówie Wam ja zwariuje przez te cholerne zeby :angry: :huh: :S .

Natka mnie tez się podoba pierwsza chatka bardziej :woohoo: .Wydaje sie bardziej przytulne :) .

Przyszedł nasz rowerek:


na żywo całkiem fajnie, ale 199 zł to moim zdaniem wygórowana cena.Nam udało sie kupic za 145 i myślę,że to ok.

a wczoraj zakupiłam Lenie uzywamy :

bo przepycha mi po domu pufy, pudło z zabawkami i swoj grajacy stolik :ohmy: :dry:

i nadal walczymy z mlekiem, a raczej z brakiem ochoty na jego picie :huh: , tylko na II sniadanko jakos wypija :S .Czytałam,że roczniak potrzebuje ok.500 ml mleczka na dzień(wliczając wszystkie posiłki mleczne).Może to już ta pora :unsure: .Jeszcze sama nie chodzi, chyba cykorka ma :blink:
zamówiliśmy kalendarze dla dziadków

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279963 przez aslani
Cześć dziewczyny!
U nas też sajgon ząbkowy! Mały jest marudny w ciągu dnia, w nocy budzi się co 1-1,5h. Mam przechlapane, bo nie odstępuje mnie na krok. Ciągle chce chodzi trzymany za rączki, kilka razy udało mu się samodzielnie wstać i zgrabnie usiąść.
Ulubiona bajka=film to przygody Kubusia Puchatka z 1977roku i nowa część w tym samym starym stylu z zeszłego roku. No i Klub Przyjaciół Myszki Miki. Skubany ciągle szuka pilota i celuje nim w tv! Jak ma focha to potrafi położyć się na podłodze i płakać!!!Szok!!! Zaczyna pokazywać charakterek...
Kupiliśmy ostatnio spacerówkę parasolkę, bo już wymiękałam pchając ciężar pierwszego wózka. Zdecydowaliśmy się dość szybko na www.sklepitp.pl/produkt/opis/12/baby_des...a28f3fb00ae94dcde025
A jak tam wasze wózki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #280045 przez ifka
nasz wóżek to było 3 w 1:X-lander XA.Jestem z niego zadowolona.Jeździmy w spacerówie z zestawu.Ma duże pompowane koła więć krawęzniki,śnieg,błoto nam nie straszne :) .Swoje waży to fakt,ale mieszkam na parterze co nie zmienia fakty,że mamy do pokonania chyba ok 10 schodów,wtedy wciągam wózek razem z Lenką w środku.

Położyłam się z nią,żeby odespać nocke,ale wrka za nic usnąć nie mogę :angry: :huh:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #280085 przez Natka
Ifka rowerek jest swietny a powiedz mi Lenka z nim jezdzi u was w dmociu bo ja plauje kupic taki na wiosne/lato bo teraz bym to sobie chyba musiala dac na glowe lub spac z tym rowerkiem :P

Aslani Ifka wspolczuje wam z zabkami ... i jak pomysle ze nas tez to czeka to chcialabym to miec juz za soba :) :)

Ifka mam tak samo jak noc byla dluggaaaaa to tez chce sie polozyc z malym ale za chiny nie moge zasnac :(

Monix wlasnie ogladam czesc II :P

Edit: no i sie pobeczalam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #280338 przez Monix
Hello dziewczynki :) U nas nocki fajne, Nadia śpi ładnie budzi się jedynie na jedzonko :) Dopoki nie zaczną wychodzić kolejne zębiska to przewiduję względny spokój :laugh:

My mamy spacerówkę Graco mirage i poki co jestem zadowolona.

Co do spania w dzień to ja np. nie mam z tym problemu. Mogę spać zawsze i wszędzie o każdej porze :lol:

Natka ja jeszcze nie oglądałam II części, ale zamierzam. W ogóle to wpadłam na pomysł pozgrywania tych wszystkich starych bajek disneya na płytki. Nadulka będzie miała na zaś ;)

ifka fajowy ten rowerek. Ciekawe czy Lence przypadnie do gustu ;) Ja na razie nie planuję zakupu rowerka. Chciałabym natomiast kiedyś kupić N. taki samochód na akumulator - czyli taki który sam jeździ, bądź jest sterowany przez rodzica.

Moje dziecko już nie umie normalnie chodzić, ona biega i często gęsto się przewraca wariatka mała... mówię Wam jak nie chodzą źle, a jak zaczną jeszcze gorzej... :S

Poza tym ostatnio bym zawału dostała, bo zakrztusiła mi się jabłkiem. Ugryzła taki duży kawał,że stanął jej w gardle aż się purpurowa zrobiła. wziełam ją do góry nogami i zaczęłam mocno uderzać w plecki ręką. Naszczęście wyleciało. Boże co ja się strachu najadłam... Już ode mnie jabłka do ręki nie dostanie przez jakiś czas, przynajmniej w kawałku :huh:

No to tyle, ale się rozpisałam :P :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #280676 przez Ivy
Witajcie dziewczyny.

Na wstępie życzę wszystkim samych powodów do uśmiechu w 2012 roku :) :laugh: :lol: :woohoo: .

Dalej- wszystkiego najkochańszego naszym wspaniałym roczniaczkom :kiss: .

Chciałabym móc zaglądać tu częściej, ale niestety nie wyrabiam czasowo z moim łobuzem. Póki co przesyłamy Wam z Kubaskiem urodzinowe (zarówno spóźnione, jak i przedwczesne) buziole i przytulasy.
Cieszę się, że udały się Wam przyjęcia. U nas było skromnie, ale wesoło- party na sześć osób i zwierza :D .
Kuba trenował dmuchanie na bańkach mydlanych, ale przy świeczce niezbędna była pomoc taty ;)


Za to w prezencie nasz maharadża dostał własną prywatną żyrafę do ujeżdżania :laugh:

Choć w tej roli osiołka znacznie lepiej sprawdza się, jak widać, mamusia...


Po imprezie nasz bohater dzielnie sam wszystko posprzątał

Miotła to ostatnio ulubiona zabawka Kuby. Potrafi z nią latać po całym mieszkanu przez pół godziny i się nie nudzi. Cóż... ja mu zabraniać nie będę :P :lol: :laugh:

Ifka, Buś ma taką samą wyścigówkę (w innych kolorkach) i sprawdza się rewelacyjnie... tyle że musimy go na niej sadzać, bo sam zawsze siada tyłem do przodu :unsure: i uchwyt go gniecie w plecki :silly:
Tu zdjęcie z października, gdy rajd pilotowała babcia :D

Z bajek... króluje KRECIK. Inne nudzą sie po pięciu minutach, a Krecik wciąga nawet na 20 :D .

Monix, dobrze, że szybko zareagowałaś z tym jabłuszkiem. Dla własnego spokoju faktycznie póki co zostaw większe kawałki na późniejszy czas. Kuba miał podobną akcję z bananem, też się strachu najadłam. Książę stwierdził, że bananka gryźć nie ma potrzeby i łykał sobie całe kawałki. Zorientowałam się dopiero przy trzecim, czy czwartym, jak mu się oczy zaszkliły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl