BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 3 miesiąc temu #283002 przez ifka
Ivy, to nie za szybko na 4 (wychodzą pomiędzy12-16 m-cem życia) z tego co czytałam-bo Lenka jeszcze nie ma.Sama już się boję :dry:
Ostatnio tu patrzyłam:
wizaz.pl/Mama-z-klasa/I-rok-z-dzieckiem/Zabkowanie-bez-tajemnic


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283057 przez Ivy
Kubek pozwolił mi dokładnie obejrzeć buzię i okazuje się, że obie dolne czwórki już ma :ohmy: a ja nawet nie wiem, kiedy to się stało :huh: :blush: ...super ze mnie mama, nie ma co... przez ostatnie dwa dni prawie nic nie jadł, teraz przynajmniej wiem dlaczego. Zobaczymy tylko, co doktorka powie na te krwiaczki, bo wyglądają nieciekawie :( .

Ifka, na rękach? Musisz mieć okropnie wrażliwą skórę. Może trzeba by jakieś ziółka do kąpieli. Nie wiem. Pierwszy raz słyszę. Może to w ogóle jakaś alergia teraz, bo ospa u dorosłych to raczej ciężki kaliber i nie sądzę, abyś normalnie mogła z tym funkcjonować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283232 przez ifka
hej :) :kiss:
Po wczorajszym wapnie i tabskikach na alergię nawet się wyspałam :) .Nie swędziało.Teraz jesscze troszkę,ale to już nie to co wczoraj :ohmy: .

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ivy ja górne dwójki u Lenki zauważyłam tez dopiero jak prawą już widac było :blink: :blush: .U nas pediatra poleciła psikać dziąsła tantum verde,żeby zelzyć w stnie zapalnym.Lenka miała krwiaczki przy wychodzących dolnych 2.Na pierwszym etapie(spuchnięte i rozpulchnione oraz przekrwione dziąsła).Pomogło nawet trochę.

U nas zębiska tak jak pisałam ostatni etap.Mleczko zaczęła chętniej pić.Ale nadal mocno się slini, oby to nie następne już :ohmy: ,bo chciałabyum odpocząć i ona pewnie też.A wczoraj taka padnięta byłam,że nie pamiętam jak i kiedy Lusię do siebie wzięłam w nocy :ohmy: :dry: :S .

A w ogóle Ivy to super focie.a NAJLEPSZA JEST MAŁA WIOLONCZELISTKA :laugh: :woohoo: :blink: .Jestem pod wrażeniem :woohoo: . :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283980 przez agania123
Cześć dziewczyny!
Natalia ma już 12 zębów. Wszystkie czwórki już są i nawet nie było z nimi tak źle. Teraz prawdopodobnie lada dzień wyjdzie jakaś 3, bo już nam gorączkowała przez tydzień nie bardzo miała apetyt, no i jak przy wszystkich wcześniejszych zębach pojawił się katar. A tak poza zębami to śmiga już jak szalona na swoich nóżkach tylko nie bardzo pod nogi chce patrzeć:) ważniejszy jest cel podróży:)
Pozdrowienia dla wszystkich i 100 lat dla wszystkich styczniowych jubilatów!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285854 przez ifka
hej, hej ....,ale echo...pustki :kiss:


Natalka poszalałaś z tymi zębolami :ohmy: :blink: 12 :ohmy: :) :kiss: .I patrz pod nogi dziecko kochane bo mama się martwi :laugh: :kiss: .

Lenka nadal sama nie lata,ale jakoś mi to nie spędza snu z powiek i wkurza mnie jak ktoś pyta czy juz sama chodzi? i jak powiem,że nie to pada kolejne pytanie: a roczek juz ma? Qrka a co to ma do rzeczy czy ma roczek czy nie :dry: .Zacznie chodzić jak na nią pora przyjdzie.Ale ludzie to dziwni i patrza na nią wtedy jak na freak`a albo z politowaniem :angry: :dry: :S .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286595 przez motylek85
Ifka co do ząbalków to różnie bywa, ja słyszałam np, że trójki wychodzą dopiero po trzonowych a mój Olek już ma prawie całą kolekcję trójek a ani jednego trzonowca;)

Pisałam na fb ale złożę jeszcze tutaj ogromniaste życzenia dla Lenki z okazji roczku :kiss: ściskamy i przesyłamy buziaki:*:* pochwalcie się fotkami jak już trochę odsapniesz:)


nie wiem czy się wam chwaliłam bo ostatnio nie mam na nic czasu i tylko trochę podczytywałam ale Olek od 10-go stycznia już sam chodzi :lol: ale szczerze to nie wiem co gorsze, "Olek wszędobylski na czworakach" czy "Olek pijany zając na dwóch nogach" :silly: no na chwilę go zostawić nie mogę bo zaraz gdzieś łupnie a najgorzej jak na płytki wyjdzie... normalnie masakra...

aha i pochorował sie biedak nam... w środę tydzień temu miał szczepienie a od czwartku katar załapał i trochę się zaniepokoiłam bo przy przeziębieniu nie można szczepić i tak ten katar ciągnie się do dziś a w tą środę dostał dodatkowo gorączki i wysypkę... u lekarza na domiar złego okazało się, że w moczu ma krew i dostał antybiotyk... no mówię wam, wszystko na raz bo i dziąsła go bolą od tych wychodzących trójek... na leki już reaguje histerycznie i marudzi cały dzień (w nocy niestety też)...ech wróciły wspomnienia (te mniej miłe) z pierwszych miesięcy życia Olka... a ja szczęściara myślałam, że już nie wrócą nieprzespane noce...naiwność...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286959 przez ifka
hej :) :kiss:
nasza roczkowa foto relacja :) :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:) :blink: :)

Natalia ucałuj Olusia, niech szybciutko zdrowieje :) :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #287218 przez Monix
ifka super, że imprezka się udała :) Lenka to już duuuża pannica ;) A poważna na zdjęciach roczkowych jak moja Nadia :laugh: Ale zwalam to na garb wrażeń :P A no i torcik piękny, pewnie równie smaczny mniam. Jaką ja mam chęć na niego :silly:

Gratulacje dla Olusia za pierwsze kroczki :) Zdrówka mu życzymy :*

A moje dziecko mnie dziś pozytywnie zaskoczyło. Położyłam ja jak zawsze spać, zamknęłam pokój i poszłam robić swoje. Po 40 min słyczę płacz z pokoju. Lęcę szybko, bo myślałam że z łóżka spadła i leży na podłodze biedna :ohmy: Otwieram drzwi, a ona stoi przed drzwiami :P Sama zeszła z łóżka, podreptała pod drzwi i pukała, ale ja nie słyszałam i się wkurzyła. Moja Zosia - samosia :kiss:

Pozdrawiam

A gdzie reszta relacji roczkowych???? Odezwijcie się dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287570 przez aslani
Muszę się pochwalić,a właściwe Jasia, bo dzisiaj zrobił swoje pierwsze samodzielne kroki!!! Byłam w szoku, a on taki uradowany...
Trzy dni temu zaczął układać wieże z klocków, piłkę lepiej kontroluje niż niejeden 3-latek. Zaczął rozumieć i reagować na polecenia. Pokazywać czego chce. Szok! Ostatni tydzień to jakiś skok rozwojowy!!!
A dziś był taki marudny, okazało się, że mu górna 4 wychodzi... Dziewiąty ząbek.

Fajne te relacje z roczków! Wszystkim maluszkom życzę, aby bez problemu rosły i rozwijały się. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #290938 przez Natka
witacjie dziewczyny :)

przepraszam ze dopiero teraz pisze ale u nas trwa akcja przeprowadzka :( masakra
Nie mam juz ochote a najgorsze jeszcze przed nami :(

Piotrus od wczoraj jest marudny ma kaszel i bylam u lekarza i lekarka powiedziala ze ida mu wlasnie czworki :( :( eeeh glupie zeby :(

Ifka o ile pamietam ty kupowalas lampke nocna dla Lenki , tak? Powiedz mi prosze jaka kupilas i czy jestes zadowolona ??
wlasnie buszuje po Allegro bo chce malemu pokoik urzadzic :D :D

PS: fotki z urodzin swietne :* :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #291085 przez ifka
hejka :kiss: :)

Natka, wieki całe :woohoo: :kiss: .Niebawem się przeprowadzicie i będzie pieknie :woohoo: .Bieny Piotruś, oby szybko wylazły te zębole :kiss: :kiss: .

My znów nie sypiamy :ohmy: :huh: .nocne pobudki co 15 min. :ohmy: :S .Kota idzie dostać :dry: .

Tak to ja kupowałam lampkę dla Luśki i mamy coś takiego:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Jestem bardzo zadowolona :woohoo: , lampeczka nie jest duża, dziecko w razie czego bez problemu może ja samo wlączyć, jest z tworzywa(jakby guma).Na jednych akumulatorkach świeci nam troche ponad tydzień i po 1,5 godz. codziennie po południu.Stawiam ją w kątku i światło jest akurat :) .Jak będziesz chciała to spróbuję jakieś foto zrobić jak świeci po ciemku :) :blink: to sobie zobaczysz :) .Jakby co to polecam jak najbardziej :) .


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #291168 przez Natka
Ifka no wlasnie o cos takiego mi chodzilo :D dzieki wielki

M mnie zabije za te zakupy :) ale co mi tam :P

Ifka wspolczuje ci z tym spaniem ... u nas nawet nie najgorzej wiec jako tako funkconuje przez dzien B)

Kurcze mialam sie was cos zapytac ale nie pamietam co :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #291912 przez miskiewicz88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #292580 przez miskiewicz88

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #292799 przez Ivy
Fantastyczne kroczki :) . I jaka zadowoloniutka :D .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl