BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 2 miesiąc temu #294889 przez ifka
Marcelinka super urodzinki :woohoo: a kroczki jak z tańca z gwiazdami :woohoo: :kiss:

a tu :blink: :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #294899 przez renata329
hej dziewczyne chciałam sprzedac fotelik do karmienia i mam problem z załozeniem nowego bloga ,jak to sie robi????

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #296403 przez Natka
witajcie dziewczyny,

co tu taka cisza :( czyżby nam watek opadał :( z kim ja będę pisać :(

myśmy się przeprowadzili i dzięki bogu mam to za sobą .. bo podczas przeprowadzki ja mój M i Piotruś trochę byliśmy chorzy. Piotrek już zdrowy i rozrabia w żłobku a my z M nadal zdychamy i walczymy z choróbskiem :(

Dziewczynki świetnie już śmigają na nóżkach :* :* :*
tylko mój P nadal nie chodzi :( :( byłam u 2 lekarzy i mi mówili ze on swój czas potrzebuje ale martwię się i jak widzę jak inne dzieciątka już śmigają to smutno mi się robi :( :(

u nas dzis rano o 8:00 bylo -22 juz mam dosc tej zimy :angry: chce latooooooooooo

caluje was :*

PS; Renatko nie pomoge ci :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #296501 przez ifka
Natka niic się nie martw :kiss: :) .Mi też trochę przykro było jak widziałam,że inn maluszki juz chodzą,ale mówiłam sobie tak jak Tobie lekarze.Wszystko ma swój czas i miejsce i przyszła pora i Luska smiga :) .Nawet w marcówkach pisalam,że fajnie ,że ich maluchy juz chodza,a moja Lusia strasza i jeszcze nie a na 2 dzien zaczeła chodzic :woohoo: .Także cierpliwości,bo może to już niedługo :) :kiss: .A Piotruś sam stoi?A co z tym jego jedzonkiem,je sam cos i trzyma w łapce?


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #296615 przez Natka
Ifka dzieki za slowa ale P juz skonczyl 13 miesiecy :( :( :( a wogole mamy jeszcze ostatnie szczepienie juz mialam z nim isc w tamtym tygodniu a tu nagle choroba no i dziecko musi byc tydzien calkiem zdrowe ( no tak mi bynajmniej lekarka powiedziala) aby moc isc na szczepienie

i P nadal nie chce nic jesc z raczki ... ani w domu ani w zlobku .. wogole ostatnio sie obrazil na obiadki .. na dzis mu tesciowa(kucharka) zrobila obiad , zobaczymy moze zje no i na wieczor nie zjada kaszki na noc ... i w sumie idzie bez jedzienia spac ... :huh: :huh: nie wiem co mu sie przestawilo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #296729 przez renata329
Natka nie martw sie u mnie w rodzinie był chłopczyk co zaczał chodzisz w 15 miesiacu ale to tak ze smigał bez zadnych upadkow ,ja na szczepieniu z dawidem byłam wczoraj ,zniosł caŁKIEM DOBRZE MYSLAŁAM ZE BEDZIE GORZEJ.ceny poszły w gore zupki obiadki gerbera z ceny 4,60 na 5,60 a u mnie na osiedlu to 5,00 na 6,50

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #296860 przez miskiewicz88
Hej:) My dzisiaj bylysmy na szczepieniu, moja dzielna coreczka nawet nie zaplakala:) Marcela wazy 9500g.
Monix jak tam skaza Nadii??
Ifka swietne filmiki:)
Natka nie martw sie na Piotrusia przyjdzie czas:)
Jeśli chodzi o obiadki to mała też ma dzien , zeby zjesc...czasami w ogole nie chce....

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #296903 przez iva 20
www.facebook.com/events/203497453081156/...81156&type=1&theater

zaglosujcie na nas przy zdjeciu Iwona Bilnik potrzebuje jak najwiecej LUBIE TO nagrody czekaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #296958 przez ifka
WOW :ohmy: :cheer: Marcelusia ale jesteś swietna :lol: :kiss: :kiss:

My szczepienie mamy 7-ego,ciekawe jak to będzie :unsure: :dry: .

Natka-może to ząbki :unsure: .Lenka jak jej zębole wychodzą też prawie nic nie je :S :huh:.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #297502 przez renata329
haj laski jaki rozmiar ubranek nosza wasze pociechy?

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #297628 przez aslani
hej
Wasze dzieciaczki to kruszynki przy moim Jasiu. W tej chwili waży już pewnie z 14,5kg, a ubranka nosi w roz. 92/98. Najgorsze jest to, że od kilku/kilkunastu dni ma jeszcze większy apetyt. Zaczął domagać się więcej mleka, a jak widzi gdzieś coś do jedzenia to wymusza płaczem. Tzn. próbuje wymuszać, bo staram się być konsekwentna. Generalnie po swoich urodzinach jego rozwój nabrał przyspieszenia. Zrobił pierwsze kroczki, zaczął komunikować czego chce, widać, że więcej rozumie, także manualnie lepiej mu idzie. Ma osiem zębów, 4 górna nie może się przebić chyba już z trzy tygodnie, może dlatego jest taki marudny?!
Czy wasze dzieci korzystają z nocników? Mój się boi, próbowałam już różnych sposobów, ale nic go nie zachęciło...Jak sobie z tym radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #297666 przez Monix
Witam stycznióweczki :)
Natka nie martw się tym, że Piotruś jeszcze nie chodzi. Spokojnie i na niego przyjdzie czas. Pamiętasz jak się martwiłaś, że jeszcze ząbków nie ma? Ząbki wyszły i teraz ma już niezłe uzębienie ;) A z tym brakiem apetytu, to też bym stawiała na zęby własnie :)

miskiewicz alergia nadal jest :( AZS również. Walczymy, ale jestem pełna optymizmu, że niedługo to minie i Nadia będzie mogła jeść wszystko :) A jak u WAS? Karmisz jeszcze? Marcelinka w końcu przekonała się do butli?

Moja Nadia ma 75 cm, a ciuszki nosi na 80cm. Waży w tej chwili 10 kg. Obiadki póki co wcina ze smakiem, także narzekać nie możemy. Kolejna zęby narazie nie chcą wyjść :P
Nocnika nie używamy jeszcze, poczekam aż Nadia zacznie sama sygnalizować swoje potrzeby ;)

A jak to jest u WAS z jedzeniem? Wsze dzieci same jedzą czy karmicie je osobiście? Bo Nadia nie umie jeszcze operować łyżeczką/widelcem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298052 przez Ivy
Hej hej.

Natka, nie martw się nic a nic tym chodzeniem. Kuzynka mojego Kubulka zaczęła chodzić miesiąc po nim, a jest o PIĘĆ miesięcy starsza. Wychodzi na to, że to był jej piętnasty miesiąc. I jest z nią wszystko w całkowitym porządku. Po prostu jej się nie spieszyło :D .

Kuba, jak się okazało na szczepieniu, waży tylko 10 kg. Ale taki z niego wiercipięta, że byłam pewna, że już z czternaście. Po prostu ciężko go utrzymać :D . Teraz nauczył się wspinać na kanapę, stołki i inne meble. Cały poobijany chodzi, mówię Wam, istny Diabeł Tasmański. Jakbym przynajmniej trojaczki miała :lol: . Wzrostu ma ponad 82cm, ale dokładnie zmierzyć się go nie da.
Sam na razie Książę nie jada, chyba że chrupki, biszkopty itepe, ale przy każdym obiedzie dostaje swoją łychę i pozwalam mu trochę mieszać w misce, żeby się oswoił.

Nocnik, póki co, jest zabawką; sadzamy Bunia i np. suniemy po podłodze, jak autkiem, żeby kojarzył to siedzenie z czymś miłym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #298101 przez renata329
monix Dawid tez wazy 10kg i nosi 80roz identycznie jak twoja Nadia wydaje mi sie ze waza w sam raz,Jaś wazy tyle co moja bratanica co ma trzy lata.

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #298417 przez agania123
Cześć dziewczyny:)
My w zeszłym tygodniu walczyliśmy z jelitówką, dopadło całą naszą trójkę. Mnie i M trzymało 2 dni, ale Natalka przechodziła to gorzej. Całe szczęście zareagowaliśmy dość szybko i udało się uniknąć szpitala. Natalka bardzo nam w tym pomogła, bo piła każdą ilość płynów które jej podawałam. A przy tym apetyt miała wilczy. Zresztą jak zawsze. Czasem się zastanawiam co to będzie dalej, bo ona ma brzuszek bez dna. Ledwo zje obiad a już podchodzi do lodówki, pokazuje na chleb i woła mniam mniam. Całe szczęście na razie jest tak ruchliwa , że wszystko spala. Obecnie waży 10 kg i nosi ciuszki na 86.
A co do nocnika to sadzamy ją od czasu do czasu. Przed chorobą zdarzało się, że nawet kilka razy dziennie i ładnie siusiała i kupkę robiła, ale teraz już rzadziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl