BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 9 miesiąc temu #399885 przez justyna84
Czy wasze dzieci tez nei maja apetytu ? bo moj Oskar nei chce nic jesc wszystkim pluje , troche z tego powodu schudl ;) Normalnie az sie zacznam martwic :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399936 przez megi23
Hej moj ma apetyt jak kon przez caly dzien by buzka mmielil gdybym mu przerw nie ro bila qwlasnie nidawno koktajl wypil dorwal tesciowa to. Jej pol jablka zjadl ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #400065 przez nikita
hej hej u nas masakra chyba idą 3ki Ignacy strasznie marudny i wieczorem gorąca głowa!!! Mleka nie wypił nawet troszkę, zaraz zasnął ale budził sie z płaczem co 5 min wiec dałam paracetamol na szczęście juz nie wymiotował więcej.

co do łóżeczek to my jak narazie nie zmieniamy bo za kilka miesięcy planujemy drogą dzidzie wiec dopiero będziemy myśleć w przyszłym roku o tym, i my chyba będziemy mieli łóżko piętrowe bo niestety mamy mały pokoik

a i miałam sie pytać jakie polecać termometry dla dzieci bo ja mam zwykły z miękką końcówką ale niestety ciężko mi jest nim mierzyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #400329 przez justysiak83
Hej. U nas też zęby idą, dolna 4 i 3, noc niespokojna ale nic poza tym, wogóle powiem wam że u nas zęby praktycznie bez objawowo tfu tfu.
A teraz pytanie z innej beczki. Jakie macie spacerówki, bo przymierzam się do kupna. Chodzi mi o coś takiego niedużego ale niekoniecznie parasolka. Musze miec cos niedużego bo jak jade na kilka godzin lub dzień dwa do rodziców albo do teściów to mnie krew zalewa jak muszę zapakowac tą moją wielką do samochodu. NIe wiem czy pamiętacie kupiłam juz jedną spacerówke ale ona jest duża (była używana od razu po gondoli) ale im mały starszy tym bardziej jestem z niej niezadowolona. Oparcie musi mieć pozycje siedzącą a nie prawie siedząca jak to jest w naszym wózku, mały mi sie zsuwa. W naszej starej spac.od gondoli jest super oparcie po wysokie i oparcie da sie ustawic pod kąrem 90 st. ale jest ogromna. Pamiętam jaka spacerówke ma Sylka, Bombel ale więcej grzechów nie pamiętam :blink: :blink: . Help please.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #400363 przez pulpecja
justysiak my mamy taką parasolkę Chicco Lite Way i jesteśmy meega zadowoleni (ostatnio byliśmy z kilkoma znajomymi na wypadzie i wszystkim się podobał, w efekcie czego taki sam wózeczek dostali dwaj ciut młodsi koledzy Kasi :) )

dodatkowo kolorek turkusowy jest boski (na zdjęciach wygląda zupełnie inaczej) :)

www.naszedzieci.pl/index.php?page=shop.p...=1&vmcchk=1&Itemid=1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401275 przez Karol
Justynko84 u nas to samo Karolek równiez nie ma apetytu, wciska mu się na siłę i wypluwa to z powrotem,nawet u lekarza byliśmy, ale nic niepokojącego nie mówił.Tak na przymus dajemy mu jeść zagaduje się go i troszkę się wciska.Serki homogenizowane wcina, i soczki lubi dopić ale z tym jedzeniem to ciężka sprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401305 przez justysiak83
Dominik też nie ma apetytu...ale on nigdy raczej nie miał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401352 przez justyna84
J staram sie na chama nie wciskac bo moze sie jeszcze zrazic a potem to juz tylko gorzej ... moze naszym dzieciaczkom to minie . Tez pytalam pediatry liczylam ze mi doradzi cos na apatyt u dzieko a ona powiedziala ze ''niektore dzici tak maja'' ;) .Czasami jestem bezradna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401360 przez Monix
Hejka :)
Moje dziecko je tyle co kot napłakał... zaledwie parę kęsów czy to śniadań, czy to obiadów ale zdążyłam się do tego przyzwyczaić. Ja w dzieciństwie byłam nie lepsza ;) A teraz co? Jem za dwóch :P :woohoo: Niektóre dzieci tak mają i z reguły z tego wyrastają. Mi pediatra powiedziała, że jeśli przybiera na wadzę i jest radosna to nie ma się czym martwić, dziecko samo sobie krzywdy nie zrobi, to tylko nam rodzicom wydaje się, że dziecko mało je, w rzeczywistości ono samo je tyle ile w danej chwili potrzebuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401374 przez justyna84
Dzieki Monix pocieszylas mnie :) i wlasnei tak bede teraz do tego podchodzic bo szczeze to sie tym przejmowalam .Jeszcze babcie tylko gadaja on musi jesc ble ble......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401375 przez Karol
Troszkę mnie uspokoiłyście, bo ja za Karolkiem chodzę Mu na siłe ;) Raczej moje córki chodzą z Nim po domu albo po podwórku i Go zagadują, a w między czasie wcisną Mu miseczkę obiadku. :)

3majcie się :woohoo:
Buziaczki dla Waszych Skarbów :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401388 przez nikita
witam
dzięki za namiary na termometr ;) odpaliłam swój stary rtęciowy :)

byliśmy u lekarza a nasz p dr na urlopie :(
Ignas osłuchowo czysty ale jak zakaszlnie to masakra wszystko mu sie odrywa i ma odruchy wymiotne :( najgorsze gardło, zawalone i migdałki powiększone, dal antybiotyk ale jeszcze sie zastanawiam czy go podam, zobaczymy jutro jak sie sytuacja rozwinie w nocy zaserwowałam czopek bo budził sie co 5 min i nie mógł zasnąć do 1 w nocy :(
niech mu juz te ząbale wyjdą

pozdrawiamy :lol: :lol: :lol:

a i zapomniałam napisać kupiliśmy buciki na jesień o takie
www.sklep.bartek.com.pl/pl/product/2158/w-2160595n.html
nie wiem czy będą dobre wzięłam rozmiar większe bo były za 60zl, 50% obniżki
wyczaiłam super sklepik, babka ma buciki "barka" albo końcówki kolekcji albo pojedyncze sztuki i wszystkie 50% po przeceniane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401395 przez justyna84
Nikita lepiej mu ten antybiotyk daj bo jak ma odruchy wymiotne to szybko mu to nie przejdzie wyobrazam sobie jaki ma ten kaszel :ohmy:. A on ci cos je bo pewnie go gardelko boroczka boli?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401401 przez megi23
Hej laski to Tylko moj ma apetyt jak kon albo raczej jak jebgo tatus??? :P dzis juz zjadl mlekozageszczone kleikiem kanapke z pasztetem chrupki cala miseczke zupy pomidorowej z ryzem hipp ciasteczka aaa i od meza ziemniaki z sosem ja zauwazylam ze on woli jak ktos je podleciec i jesc z nim niz ma sam jesc aaai paluszki maluchom ukradl z reki podlecila i ile dorwal tyle jego i chciqal to wszystko do buzi dac musialam interweniowac bo by sie zadlawil :side: owlamy do niego glodomorra jak widzi kogos z czym co jedzenia drze sie daj mi :-) lub am a jak je to mruczy i mniam am mniam am hehehe

Aaa Nikita daj anty biotyk jak ma migdalki zawalone to bedzie sie dusil i moze Ci anginy dostac ja bym dala wiem co to migfalki zawalone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401405 przez nikita
nie je mi tyle co zawsze ale troszkę dziabnie wiec nie jest źle najważniejsze ze pije :)
jak pytam sie go gdzie boli to pokazuje na buźkę wiec albo ząbki albo gardło albo to i to :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl