BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 9 miesiąc temu #398888 przez sylka
karotka18 napisał:

hej kochane u nas akcja zabki w ciagu 2 tyg wyszło ich 5 :)

wow nieźle a jak Kuba to zniósł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398964 przez karotka18
pierw wyszły2 4-rki dolne i do puki sie one nie przebiły na powierzchnie to było marudnie i płaczliwie niestety ale tylko paracetamol potrafił ogarnąć te bóle a jak juz tylko troszkę sie przebiły to juz poszło bez problemu a dwie dolne 3-jki i jedna górna czwórka bez objawów. chociaż nie wiem czy te dolne czwóreczki nie sa przypadkiem piątkami bo dość spora przerwa jest miedzy tymi z przodu a tyłem a Kuba tez za bardzo nie daje sobie tam zaglądać. a tak to ogólnie u nas po staremu wymieniamy teraz obuwie Kuby na nr 24 bo 23 juz za małe troche mi szkoda bo mamy takie wyzsze adidasy z Bartka cos jak zabudowane trampki i nie pochodził w nich prawie ale siła wyższa najwyżej sie wystawi i sprzeda. ubranka 104 -czasami 110 zależy jaka rozmiarów-ka. nie bawem imieninki mały bedzie miał to pewnie znowu mase prezentów dostanie.

A tak w ogóle to wasze maluch spią jeszcze w łóżkach szczebelkowych ? jesli tak to czy szczeble sa wyjete cały czas czy moze na noc zakładacie ? bo ja mam taki odruch ze nanoc zakładam mimo tego ze mały i tak rano je wyjmuje i przychodzi z tymi kijkami mi do łóżka ,ale tak juz mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #398967 przez sylka
Ja zakładam bo Kuba lubi spać czasami w poprzek łóżeczka. Któregoś dnia planuję zdjąć i ewentualnie kołdrę podłożyć kołdrę. W dzień śpi bez szczebelków i jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398968 przez karotka18
no to ja tez na noc tylko zakładam bo mam takie głupie mysli ze mi w nocy wyjdzie ja go nie usłyszę i mi wejdzie na fotel i spadnie albo sie potknie o cos przy zgaszonym świetle a tak to jak wstaje to sie i ja budze odrazu jak tylko zaczyna wyjmowac szczeble. a i ostatnio Mój maluch nauczył sie wchodzic i schodzic po schodach trzymajac sie szczebelków od poreczy ale staram sie tego za bardzo nie praktykowac bo chyba ma czas jeszcze na takie wspinaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #398975 przez sylka
Kuba od jakiegoś czasu (2-3 tyg) też tak chodzi codziennie gdy wychodzimy i wracamy ze spaceru. To dobre ćwiczenie bo wzmacniają się zwieracze pęcherza moczowego, tak czytałam :) o ile dobrze zapamiętałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398986 przez bombel779
karotka18 napisał:

A tak w ogóle to wasze maluch spią jeszcze w łóżkach szczebelkowych ? jesli tak to czy szczeble sa wyjete cały czas czy moze na noc zakładacie ? bo ja mam taki odruch ze nanoc zakładam mimo tego ze mały i tak rano je wyjmuje i przychodzi z tymi kijkami mi do łóżka ,ale tak juz mam

Ja już stosunkowo dawno wyciągnęłam szczebelki i schowałam, nie zakładam ich ani w dzień ani w nocy. Mimo iż Jasiek wędruje w nocy po całym łóżeczku :P ale wiecie co - żeby wypaść przez tą szparę trzeba by być chyba mistrzem :silly:
Poza tym, za jakiś miesiąc, może 2, jak przeprowadzimy się do domku, Jasiek będzie spał w normalnym łóżku, więc takie szczeble nie są nam straszne :P ;) :D

karotka18 napisał:

a i ostatnio Mój maluch nauczył sie wchodzic i schodzic po schodach trzymajac sie szczebelków od poreczy ale staram sie tego za bardzo nie praktykowac bo chyba ma czas jeszcze na takie wspinaczki.

Jasiek chodzi po schodach trzymając się ściany :) i potrafi (bez problemu) wejść na IV piętro :D ja niestety ale już nie mam siły go nosić, jeszcze jak mam jakieś zakupy....mój kręgosłup wysiada, więc.. :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399009 przez pulpecja
hej :)
a my ustawiliśmy już nowe łóżeczko w pokoiku Kasi, dzisiaj będziemy miały pierwszą próbę zaśnięcia w nim w dzień.
a takie kupiliśmy w ikei (i to krzesełko):


ściany mamy w pastelowych kolorach, dwie budyniowy leciutki róż i dwie zielone...no i powiem Wam,że jednak nie za fajnie to wyszło :( jakoś nie grają mi te pastele.inaczej niż na tych super zdjęciach z urządzeń wnętrz w internecie :silly:
ale dodatki może zmienią wszystko na lepsze :)
Kasia jest zachwycona i wszystkim pokazuje, teraz jak się jej zapytamy,gdzie jest pokoik Kasi to mówi: tam albo prowadzi za rączkę do pokoju i mówi "tiu" :)a wcześniej nie robiła tak, mimo,że wszystkie zabawki tam były :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #399024 przez sylka
karotka18 napisał:

a i ostatnio Mój maluch nauczył sie wchodzic i schodzic po schodach trzymajac sie szczebelków od poreczy ale staram sie tego za bardzo nie praktykowac bo chyba ma czas jeszcze na takie wspinaczki.

bombel779 napisał:

Jasiek chodzi po schodach trzymając się ściany :) i potrafi (bez problemu) wejść na IV piętro :D ja niestety ale już nie mam siły go nosić, jeszcze jak mam jakieś zakupy....mój kręgosłup wysiada, więc.. :)

To tak jak u nas. Wczoraj zaprotestował bo chciał jeszcze zostac na dworzu i tachałąm zakupy + KUbę. Odzwyczaiłam się od takiego obładowania :P ;) Na spacerze byle otwarta klatka musi zostać zwiedzona ;) Musi wejśc na ostatnie piętro (IV) a na placu zabaw pozaliczać wszystkie drabinki :P

Pulecja Pokaż zdj. pokoiku :D Mebelki sliczne takie delikatne i dziewczęce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399030 przez bombel779
Pulpeciu my chyba mamy takie samo krzesełko dla Jasia :) i również białe :)
A wczoraj dostaliśmy wiadomość, że jutro mają dostarczyć mebelki dla Jasia :lol: więc trzeba szybko kończyć pokój, pomalować i można wstawiać :) :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399031 przez sylka
Super info. Mebelki zamawialiście przez neta czy u siebie na miejscu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #399612 przez arturek
Sylka dzieki za odpowiedz i za linka,chyba bede musiała zaaopatczyc nas w takie pieluszki,ja czesto zuzie tez puszcam bez lub z tetra na mieszkaniu a jak jest ciepło to po podwórku cały czas jest z gołą pupa no ale wszytsko jest "zalane" tzn wszedzie mamy panele ale dwa razy kupalek sie nam poniewierał po podłodze:)
Dziewczyny juz zmieniacie umeblowanie?? kurcze mnie sie to za wczesnie wydaje Zuzia dalej spi w łóżeczku ze wsyztskimi szczebelkami( bo nie mamy wykrecanych:) ale nawet jeszcze nie pomyslałabym o zminanie łóżeczka....hmmm...a moze powinnam....??
U nas tez 3 czwórki wyszły i nawet nie wiem kiedy sie przebiły:) ups przez przypadek je zauważyłam....

ps. ILE TAKICH PIELUSZEK MACIE??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399620 przez bombel779
sylka napisał:

Super info. Mebelki zamawialiście przez neta czy u siebie na miejscu?

To było do mnie czy do Pulpeci?? :) :P
My zamówiliśmy online ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399632 przez sylka
bombel779 napisał:

sylka napisał:

Super info. Mebelki zamawialiście przez neta czy u siebie na miejscu?

To było do mnie czy do Pulpeci?? :) :P
My zamówiliśmy online ;)

Do Ciebie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399636 przez sylka
Arturek ja mam 7 pieluszek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399834 przez megi23
Ja mam narazie 2 otulacze i 2 wklady teraz zamowie znowu 2 bo tak 4 na dzien wystarcza dzis mu iubrqalam tyle co to kupe zrobil yyy i przepralam i suszy sie drugi na pupie :-) nie mam ?czasu nawet zamowic bo padam po 19 ..... :( a w ciagu dnia nie mam czasu ...... Moze jak usnie dzis to zamowie lub jutro rano:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl