BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 1 tydzień temu #397475 przez olka
Witam :kiss:

sylka napisał:

Olka jak wygląda wysypka czerwona czy kolor ciała i taka kasza? Jak czerwona i krostki to raczej uczuleniowa. Kuba miał w upały cielistą wysypkę kaszkowatą na karczku pleckach klatce.


sylka, tak blada wysypka i jak mu przejadę dłonią po ciałku to taka właśnie kasza ...
ja dziś do rodziców się wybieram na tydzień, więc pewnie będę nieobecna na forum.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #397479 przez sylka
Wiec może to raczej potówki. U nas jak minęły upały to zeszła. Niczym nie smarowałam. Wcześniej jak miał wysypke niewiadomego pochodzenia pomógł balsam hydrolipidowy z Oillan

Olka miłego wypoczynku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #397486 przez olka
dzięki :)
ja też niczym nie smarowałam, ale tak widzę, że powolutku schodzi

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #397953 przez justysiak83
Ochhhh muszę coś napisac bo aż mnie serce boli jak widze ostatniego posta sprzed 2 dni. No więc u nas wszystko ok. Mam wakacje ale czasu jakoś mniej :) :) Domis przestawił się na jedna drzemke ale za to śpi 3 godziny. Poza tym jest strasznym urwisem ale bardzo kochanym, właśnie teraz ćiagnie mnie za ręke, jeszcze nie wiem w jakim celu. (2 min. później) Juz wiem, chciał żebym mu podała szczoteczke do zebów ;) czy wasze maluchy też lubią myć zęby. Domiś lubi ale najlepiej sam. Zmykam robic śniadanko. Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #398070 przez megi23
Hej laski u nas tez ok. Wczoraj byl dzien tata i syn mamci w ogole nie musialo byc tylko lazil za S i tata tata tatata jak S szedl zqa drzwi byl ryk nawet nie placz. Wlasnie ucina sobie 2 drzemke pogoda srednia lunelo wczesniej a ja pranie zrobil i zanim wsciagnelam to troche zmokl. U nas nowe slowo to tam tu co to rozszalal sie z mowa rano jak sie przebudzi buzia mu sie nie zamyka ;) apropo mycia zabkow nie myje narazie niestety bo go dziasla masakrycznie bola nieraz sie plasrtikowa lyzzeczka urazi to jest koniec jedzenia i ryk musze poczekac na kolejne zeby moze wtedy mu ulzy ale przemywam myyjka dziasla i woda to tak jakby mycie hehe i tez wolal myc sam zeby niz ja mu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #398091 przez sylka
Kubusiek lubi myć sobie żeby i ... mi :) JAk myje zeby łapie za szczatke i mi szoruje a ja wtedy jemu a później sam sobie kończy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #398097 przez arturek
hej dziewczyny:)
U nas wszytsko ok chco musze powiedziec ze Zuzia juz 3 dzien jest tak odpażona że juz zawidły wszytskie sprawdzone sposoby i nie wiem co juz robic,daje jej tetre ale pielusza max jest na 15 min :( Przymierzam sie do "nocnikowania" miałyście juz pierwsze podejscia??/ Podpowiedzcie mniej doświadczonej koleżance:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #398203 przez megi23
Arturek a probowalas otulacze???? Wytrzymuja 3 godz nieraz 4 u mnie sie sprawdzaja a maly tez mial odparzenia i straszne potowki u nas na odparzenia pomagal bepanthen czeste moczenie pupy... Nocnik hmmmm u nas jak narazie na nie gdyby nie ospa to by juz dawno sikal ale mial 2 miesiace przerwy nauczyl sie chodzic i ucieka zz niego bo ma cos lepszego do roboty nic na nocniku sieedziec:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #398214 przez justysiak83
Sylka Domiś tez mi lubi myć zęby. A co do nocnika to u nas też póki co na nie. Dzisiaj u nas tez jedna drzemka, ale krótsza niż przez ostatnie 2 dni i mały już ledwo łazi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #398239 przez megi23
A moj mial 2 i juz od 18 chodzil i jeczal przed 19 kazal sie w pizame ubrac a o 19 mleko grzac padl po 19 chcialam go przetrzymavc ale sie nie dal spal na stojaco i tulil do wszystkiego co zlapal nawet mojego stanika ;) ciekawe o ktorej mi jutro wstanie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #398823 przez arturek
megi23 napisał:

Arturek a probowalas otulacze???? Wytrzymuja 3 godz nieraz 4 u mnie sie sprawdzaja a maly tez mial odparzenia i straszne potowki u nas na odparzenia pomagal bepanthen czeste moczenie pupy... Nocnik hmmmm u nas jak narazie na nie gdyby nie ospa to by juz dawno sikal ale mial 2 miesiace przerwy nauczyl sie chodzic i ucieka zz niego bo ma cos lepszego do roboty nic na nocniku sieedziec:-)


Megi no nie próbowała a co to jest?a to jest cos takiego jak majtki wielorazowe z tymi bambusowymi wkładkami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #398826 przez sylka
Pieluszki wielorazowe. MAsz otulacz coś na krój pampersa i wkład w którym gromadzą się siuśki :P Zobacz tu. Ja i megi mamy takie www.lulajbaby.pl zakąłdka pieluszki wielorazowe PUL. Bombel też używa ale ma z innej firmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #398831 przez sylka
Otulacz możesz zakłądać z wkładem lub bez. Jak bez wkładu to jak majteczki (dziecko czuje wilgoć) ale nic nie wyleci na podłogę czy dywan jak sika a z wkładami bambus czy mikrofibra to nic innego jak pampers wielokrotnego użytku :)

U mnie Kuba siedzi ładnie na nocniku ale nic w niego nie zrobi. Zato niespodziewanie obok a owszem. Dziś nawet sam usiadł na niego w pieluszce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #398870 przez karotka18
hej kochane u nas akcja zabki w ciagu 2 tyg wyszło ich 5 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #398871 przez justyna84
Mojego jak puscilam z gala dupa i zrobil mi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
na dywan zanim sie zorientowalam to on dywan i cala podloga juz byly wymazane ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl