BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 3 dni temu - 12 lata 3 dni temu #401429 przez nikita
niczym mu nie psikam, a co to jest to tantum werde ?
Qurcze byłam dzisiaj w mieście a nic takiego nie kupiłam :( :( :( ma tylko ten antybiotyk probiotyk i syrop prawoślazowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu - 12 lata 3 dni temu #401430 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #401436 przez nikita
dzięki napewno kupie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #401451 przez karotka18
a my mamy www.sklep.bartek.com.pl/pl/product/11970/t-7129629k.html takie tyle ze na zbyciu juz bo za małe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #401461 przez megi23
To tantum to rewelacja ostatnio midoktorek przepisal jak maly sie tak darl i ochrypl i po 2 juz mogl dalej piszczec ja dla dorosl?ych mam do ssania bo jak w ciazy bylam to to mozna tez brac:-) my mamy z bartka 19 z elefanten sandalki 21 a ze smyka adidasy 20 kazdy but inny hehehe jak jutro bedzie tak cieplo to raniutko wode naleje zeby jeszcze przed wyjazdem sie popluskal w basenie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 godzin temu #402658 przez nikita
hop hop a co tu tak pusto? wszystkie na fb siedzą oj oj (pogroziłam palcem)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #402789 przez megi23
Ja. Sie n fb nie moge wbic ide na 13 do lekkarza prawie nie spalam albo dreszcze albo temp albo poty mnie oblewaly dzis wstaje atam prawy migdalek juz bialy nie ma na co czekac kij we wmnie ale nie chce by Tymek mial szwagierka go wziela do pokoju bym mogla polezec lep mi peka ledwo na oczy widze heh i musze odwolac wizyte ze znajomymi mielismy ich synka zobaczyc bo sie niedawno urodzil chyba ze S sam pojdzie ja nie bede ryrykowac zdrowia malenstwa ..... Czy ja nie moge normalnie w zimie miec tylko przy upalach :angry: w zimie bym sie nie dziwila ale przy 30 stopniach to nienormalne

juz maly tez dostal czopek tak sie darl w nieboglosy krzyczal alai i na dziasla pokazywal wszystko naraz..... Dobrze ze jemu przeszlo teraz slysze jak dokazuje hhehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #403077 przez nikita
ale Tymek jest biedny z tymi zębami u nas na szczęście obyło sie bez większej gorączki i bólu ale marudzenie jest na maxa
u was tez tak gorąco, my do 15 siedzimy w domu bo na dworze ciężko wytrzymać, siedzielibyśmy w basenie ale mały na antybiotyku i nie chce go wsadzać do wody ale jutro chyba sie nie obejdzie bez chlapania wodą bo żar z nieba pada :( jak dla mnie stanowczo za gorąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #403081 przez sylka
My też dziś w domu z powodu bliżej nie określonej gorączki a na dworzu duchota.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #403085 przez justyna84
Mnie dzisiaj caly dzien nei bylo szwendalam sie to umamy to u babci potem kolezanke spotkalam i tak do 19 ;) . W srode przyjezdza moj maz z niemiec i w sobote wyjezdzam na stale ;) bedzie ciezko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #403112 przez megi23
U nas popoludniu doszly drgawki i znowu ponad 38 rozpalony byl az po czopku moje dziecko usmiechniete bawil sie w piaskownicy:-)

wlasnie wzielam 2 antybiotyk nie chce ich laczyc aaa mam pytanie jak biore probiotyk to do tego 2 anty biotyku tez mam brac w sumie dzzis zjadlam troche jogurtu i wafwel ryzowy ... W brzuchu mi az burczalo a ja jesc nie moglam....



NIKITA u nas tez skwar dzis grzmialo spadlo kilka kropelek doslownie a potem nie bylo czym oddychac my do 12 na ogrodzzie siedzimy pozniej dopiero po 16 ale i tak do cienia ma przy piaskownicy zrobiony...

Justyna dasz sobie grunt ze bedziecie razem ja przez pol roku meza nie mialam przy sobie byl w Niemczech to dopiero masakra byla ale sie potem przyzwyczailam ze przyjezdza raz na miesiac na weekend....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #403122 przez justyna84
MEGI powiem ci ze dla mnei to by bylo ciezkie .Chociaz jak teraz sobie pomysle to jak M wyjezdzal to plakalam za nim a teraz jak go widze dizennie na skeypie jeszcze czasami jest zabuczaly i zmierzly lache robi ;) mimo ze nas nei widzi(mnie i dziecka) to za nim nei tesknie . Widze ze im dluzej go nei ma tym bardziej sie przyzwyczajam :) nie musze nic robic do mamy chodze na obiady prawie caly dzien mnie nei ma :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #403196 przez megi23
Ja jak moj S wyjechal to bylo przed slubem zostawil mi wszystko na glowie a slub byl u Niego bo u mnie za drogo by wyszlo jego rodzine sprowadzic i np prababcia by nie dojechala 150 km w autokarze....a ja jeszcze studia konczylam mialam prace magisterska do napisania i slub na glowie w czerwcu sie bronilam a w lipcu slub bralismy ale pote mu sie tampochrzanilo i wrocil i tu juz czekala praca na niego :-) do pracy ma 2 min nie dojezdza ......poza tym jak sie dowiedzielismy ze w ciazy jestem z Tymciem to i tak mial po narodzinach zjechac:-) ja tesknilam za nim zrobil mi wtedy powiedzmy noiespodzianke przyjechal tylko do mnie na wielkanoc jego mama byla zla ze do niej nie przyjechal jak go zobaczylam chudego to sie poplakalam:-( miala byc niespodzianka ale musialam mu zakupy zrobic wiec musial powiedziec co che hehe no wlasnie masz czas zajety ale jakbys go duzooo miala wolnego to bys myslala:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #403235 przez sylka
U nas noc przepłakana z pobudkami. To samo rano, Wrzask jakby małego ze skóry obdzierali. Chwila spokoju i znów... i ciągle na rękach. Zebraliśmy się i pojechaliśmy na pogotowie, bo już nie szło patrzeć jak dziecko coś ewidentnie boli a ja nie wiem co. Okazało się że to angina. Mamy antybiotyk :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl