BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812922 przez Agusiak
hej dziewczyny!
No znalazłam chwilkę ;)

Widzę że u Was święta także udane :)

agi gratulacje dla Amelki, kurcze jak Wam zazdroszczę, u nas ten moment chyba nigdy nie nastąpi :(

Święta minęły nam bardzo fajnie chociaż jak co roku grafik był napięty i chwilami miałam już dość :P
Wigilia u nas, wszyscy zadowoleni z prezentów, dzieciaki szalały z nowymi zabawkami.
Pierwszy dzień świąt to obiad imieninowy u teściowej a wieczorem tradycyjnie już imieniny u nas mojego taty i goście z noclegami ;) Ale było wesoło :) Moja siostra nocowała od po Wigilii i wyjechali z narzeczonym w drugi dzień świąt :) Fajnie pogadałyśmy, podrinkowałyśmy i było miło :)
Świąteczne spacerki też miały miejsce chociaż bez śniegu to jakoś nic uroku ani klimatu nie ma, nawet pięknie przystrojone domy i podwórka :dry:

Ostatnio byliśmy w pepco i kupiłam Paulinie strój na sylwestra, wiedziałam że ten sklep w tak bliskiej odległości to zły pomysł :P
Dorotka w nocy z 24 na 25 grudnia zrobiła mamuni piękny prezent i przespała całą noc :lol:
Niestety póki co nie powtórzyła tego wyczynu ale jedno nocne karmienie to też nie tak źle ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego weekendu :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813218 przez megi23
oficjalnie neta nie mam do 8 ale szwagier na dziko poidlaczyl u siebie
u nas swieta ok prezenty trafione ,Tymek stolik artystyczny rozpakowywal zawziecie hehe no ja dostalam tableta i telefon a S pizamke w ktorej spi hehe,nie objadalam sie, ja jakas inna jestem, na Wigilie zjadlam tylko barszcz i nic nie moglam wuiecej , w ogole mal ojem za to brzuch mi wysadzilo ,mlody kopie juz jak brat czyli prawie 24 na dobe, ale to kocham, Tymek rozkreca sie z mowa :blink: i rozpoznaje ksztalkty tpu romb i cala reszta oczywiscie prostokat kojarzy z tv a kolo z plyta :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
...dzis bylismy labedzie karmic mam foty ,nie wiem czy przez ten wolny net wstawie ale bylo super;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813460 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka dobrze , ze Kuba już lepiej się miewa :) A Wy walczcie dzielnie :)

Super , ze prezenty trafione :) I Kuba z mową idzie jak burza :)

Mężuś mnie zaskoczył , bo sam wybrał mi prezent , nawet sam go wymyślił , a u niego ciężko z takimi czynami :silly: Raczej zawsze Paula mu pomagała . Jakoś kiepsko mu idzie robienie prezentów . A tu sam wymyślił , ze jednak robimy sobie prezenty , mimo , ze aparat miał być tym jedynym :P I dostałam rewelacyjną skórzaną torebkę (pod kolor moich butów !!! ) . Zawsze mi szkoda kasy na takie drogie rzeczy :P Nawet kupił impregnat do pielęgnacji . Do tego moje ulubione ferrero rocher , ogromniaste :) I kaskę mi do kieszonki torebki wsadził , zebym sobie jeszcze coś dokupiła :) Kochany mój :kiss:


Agusiu Paulinka pożegna pampersa niebawem , spokojnie . Ja za to nie mogę się doczekać kiedy Amelka tak pięknie się rozgada :)

Fajnie , ze święta tak miło minęły :)

Zdjęcia świetne :) Dorotka jaka świąteczna gwiazdeczka :kiss:
I piękny prezent Ci zrobiła :) Moja Maja taka łaskawa nie jest :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Megi jeszcze troszkę i wszystko się wyjaśni i spokojniejsza będziesz :)

I jaki Tymcio mądry :) Gratki :)


Pogoda taka , ze wszystkich łapie :( Mężus zaraz po świętach był załatwiony , ale tylko 1 dzień źle się czuł . Zaaplikowałam mu leki , babcine sposoby i po chorobie śladu nie było :) Teraz moja Mamcia walczy .


W sobotę wybraliśmy się na spacerek , faktycznie bez śniegu to dziwnie w grudniu sie spaceruje :P Pogoda taka , ze na plac zabaw pojechaliśmy i Ami się wyszalała tak , ze wszystko co miała ubrane do pranie poszło :P

A wczoraj zupełnie spontanicznie pojechaliśmy do Ikei :) Pokupowaliśmy regały dla Małych , stolik i krzesełka i kilka drobiazgów :) I mimo , ze mieliśmy dopiero na wiosnę pokoje z Małymi zamieniać , to wczoraj to zrobiliśmy :)
Sypialnie mamy teraz mini , ale za to Dziewczynki mają duży pokój :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813544 przez Agusiak
hej kochane :)

agi zdjęcia fajowe, widać że wszyscy zadowoleni z prezentów :)
A pokój dziewczynek jest rewelacyjny :)

My już po usg, więc wszystko jest w porządku i to co tam wyszło podobno nie opisuje się w wyniku jednak mnie lekarz powiedział że piasek jakiś tam jest, ale to podobno normalne, natomiast w jednej nerce ma zmianę 2 mm i teraz to nic nie znaczy ale za 5-10 lat może się z tego zrobić kamień. Zalecenie- DUŻO, BARDZO DUŻO PIĆ.
Nie będzie to łatwe ale będziemy jej wmuszać.
Pan dr był też bardzo dowcipny, bo na usg pokazał Paulince jej serduszko po czym dodał że jest jeszcze w tym wieku że ma serduszko bo ono później u kobiet zanika :blink: :P
Uśmialiśmy się i ogólnie bardzo fajny ten lekarz, taki luźny i ma podejście do dzieci :)

Wczoraj Dosia została z moimi rodzicami a my z Paulinką objechaliśmy groby bo na Wszystkich świętych nawet nie udało nam się wyskoczyć, więc teraz mieliśmy okazję.

Kupiliśmy Paulince szampana trele morele na jutro, kieckę sylwestrową i okularki gwiazdki :lol: :silly: więc będzie imprezowo ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813676 przez sylka
Agi zdjecia bardzo fajne i pokoik jak kolorowy, duży i dziewczęcy :D
Pozazdrościć powierzchni :D

Prezent bardzo fajny :) Mój mi dał kaskę (mimo że aparat miał byc wspólnym prezentem jak u was) i poszłam sobie coś kupić na wyprzedażach. Wzbogaciłam się o 2 spódnice i komplet czapka/szalik/rękawiczki :)

Agusiak suer że USG prawidłowe, i póki co nic groźnego sie nie dzieje.

Ja zaliczyłam dzis z małym kontrol u pediatry. Osłuchowo juz czysty wiec zrdowy jak rydz-póki co :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813817 przez Gosia_Krupa
Hej kochane!

My już jesteśmy u siebie,co mnie cieszy i nie.

Odezwę się i napiszę coś więcej w Nowym Roku,bo oczywiście ledwo usiadłam i już mnie zganiają :dry: Ale odbiję sobie :D Zdam relację świąteczną i pokażę parę fotek :)

Tymczasem miłego wieczoru i spokojnej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813944 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiu , to super , ze nic aż tak niepokojącego na usg nie wyszło :) A nie powiedział Wam co najlepiej dawać do picia Lince ? Może jakieś moczopędne napoje ?
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Sylka jak dobrze , ze Kuba już zdrowy :) Całe szczęście .Oby ten stan utrzymał się jak najdłużej :)

I jaki kochany Twój Mężuś :) Jednak Nasi Panowie potrafią zaskoczyć :)

A co do powierzchni , to ja wiem , ze ciężko w to uwierzyć , ale i tu miejsca mi brakuje hahaha :P Ja nie wiem jak to jest . W małym pokoju Ami miała tyle rzeczy , ze pojęcia nie mam jak to się mieściło :P
Niby duży dom i metraż spory , ale jeszcze dół i pomieszczenia gospodarcze nie ogarnięte . Jak zrobimy to po swojemu , to wtedy juz będzie ok :) Pralnię będe miała , kilka pomieszczeń na spiżarkę czy piwnicę i wtedy będę miała gdzie chować te graty :P


Gosiu wypad do rodziców na pewno się udał i spędziłaś miło i rodzinnie czas :) Foteczki na FB super :) Widać prezenty się podobały i nawet zamiana była :)


A my , zeby nie było za dobrze , to mamy w planach wypad do pediatry dzisiaj :( Amelka przedwczoraj zaczęła mówić , ze ja oczko boli . Ale nic w nim nie miała .Wczoraj rano zaczęło łzawić , a do południa ropieć :( Dziś juz oba oczka zaropiałe . Rano obudziła sie z wielkim płaczem , bo oczka sklejone ropką :( Nie wiem co to .Przemywam od wczoraj , ale niewiele pomaga .

Popołudniu jedziemy do Mamci . Tam sylwestra spędzimy . Cieszę się , bo widok od Mamy z okien o północy jest rewelacyjny :) Mamcia juz szaleje z pysznościami , wiec od nowego roku konieczna dieta będzie :P juz po świętach nadprogramowe kg zostały :)


Kochane od razu życzę Wam cudownego sylwestra :) Szampańskiej zabawy nawet tej przed tv :)
I spełnienia każdego noworocznego życzenia oraz dotrzymania postanowień :)


U mnie każde postanowienie , które nasuwa się na myśl ... raczej realne nie będzie :P A nie chcę postanowić rzeczy ciężkiej w realizacji .


Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814129 przez Agusiak
dzień dobry :)

Aguś mąż ma pracę stacjonarną, ale zmianową i bałam się że będzie miał dziś nockę, ale na szczęście nie i dzwonił że już wraca :)

U nas dziś wstrętna pogoda, ponuro i ciągle siąpi deszcz :(
Normalnie, zawsze tak jest jak mają być imprezy plenerowe.

Kochana ojoj ciekawe co jest Ami, biedna malutka, pewnie dostanie jakiś kropelki z antybiotykiem. Oby pomogły szybciutko, daj znać co to było.

My Sylwester w domku.

Życzę Wam wspaniałej zabawy, cudownej nocy i wszystkiego dobrego!!!
Odezwę się jutro, buziaki :*

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814254 przez sylka
U nas natomiast cały dzień był słoneczny i bardzo fajny :)

Życzę Wam wszystkiego o czym marzycie i śnicie, radości z dzieci.
Aby każdy dzień Nowego Roku był pełen sukcesów i motywacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814544 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kochane jak tam się zaczął ten Nasz NR ?

Amelka pięknie przespała cała imprezę :P Za to Maja o 23:45 się obudziła w szampańskim nastroju :) Była strasznie rozkoszna , śmiała się i zaczepiała Nas . Oczy ogromne , wręcz wyspane :P Pooglądała petardy , "pośpiewała" po swojemu i o 00:30 poszła spać . Zresztą jak cała nasza reszta :)

Amelka ma zapalenie spojówek . Tyle , ze jego przebieg bardzo ostry :( Oba oczka mega zaropiałe . Bardzo dużo tej ropy wychodzi i skleja oczka :( A wczoraj prawe jej całe spuchnęło i otworzyć przez pół dnia go nie mogła . Biedna taka :( Do tego gardło czerwone , wiec chyba coś siś zaczyna . Ma antybiotyki w postaci kropli i maści do oczka . Wczoraj było najgorzej , dziś widzę poprawę :)
No ale co , jutro zapewne wizyta u Dr ponownie , bo kaszlec coś zaczyna .
Teraz Ona najdłużej się trzymała i nie chorowała mimo choroby Pauli , mojej i Majki przeziębienia miesiąc temu .

Nowy Rok póki co żadnych zmian pozytywnych nie przyniósł :p Maja jak kiepsko sypiała , tak nadal sypia :P Ale też nic na gorsze się nie zmieniło , więc chyba trzeba się cieszyć :)


Agusiu , to super , ze tak się Mężowi udało z pracą :) Wiem jakie to ważne dla Was było . Mam nadzieje , ze i mój Mężulek szybko znajdzie coś sensownego :)


Miłego dzionka :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814554 przez Agusiak
Kochane witam się pierwszy raz w NR i jeszcze raz składam najlepsze życzenia dla Was i Waszych bliskich.

agi biedna Ami, tak myślałam że to może być zapalenie spojówek ale faktycznie ostro u małej przebiega. Nawet nie wiedziałam a tym tak łatwo jest się zarazić ponoć z otoczenia nawet :dry:

Trzymam kciuki za pracę Twojego męża aby też coś znalazł. A chce zrezygnować z obecnej tak?
Wiesz ja to dopiero odetchnę za 3 miesiące, po okresie próbnym jak T dostanie umowę na dłużej. W tej pracy trzeba się bardzo wykazać tym bardziej że T jako nieliczny dostał się tam z ulicy bo zdecydowana większość po znajomości :dry: Ludzie od razu bez pardonu zapytali się go kto jest jego wujkiem albo znajomym i byli zaskoczeni że jest "z ulicy".
Ale wierzę w niego.
Teraz jeszcze tylko jakaś praca dla mnie i może los się dla nas jakoś szczęśliwie odmieni i pójdziemy na swoje. Nawet boję się o tym póki co myśleć żeby nie zapeszyć :blush: :blush:

Dziś u mnie już wszyscy poszli normalnie do pracy więc jestem sama z małymi. Poranki nie będą lekkie, potem już jakoś pójdzie ;)

U nas o północy obudziła się Paulinka i oglądała z nami fajerwerki a Dośka troszkę się pokręciła ale spała twardo mimo iż centralnie nad oknem dachowym w pokoju gdzie śpi rozgrywały się niezłe wybuchy ;)
Powiem Wam, że my zaczęliśmy zabawę ok 17 żeby małe się pobawiły a potem poszliśmy spać z mężem zaraz po dziewczynach tacy byliśmy padnięci, więc NR przywitałam w piżamie :silly: :lol:

Miłego dnia :) :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814651 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry kochane!

Agusia,fotki wystrzałowe :) Widzę,że zabawa była przednia,nawet dla Dorki :D

Agi,od razu pomyślałam,że to zapalenie spojówek. Ja to przerabiałam z moimi parę razy z łagodnym przebiegiem,gdzie sami sobie poradziliśmy i z kropelkami na antybiotyku,bo było ostre zapalenie. Ostatnio Hania na początku grudnia zaczęła nam często mrugać i już zwróciłam uwagę,potem od czasu do czasu coś tam zostało w kąciku oczka,dodatkowo Hania mówiła,że oczko boli,więc w ruch poszła zielona herbata i po paru dniach było już dobrze. Często zapalenie spojówek przebiega niemal bezobjawowo na początku. U nas raz Michał tylko często mrugał,a poza tym nic,więc poszłam z nim do okulisty,bo myślałam,że może mu się wzrok pogorszył czy co,że źle widzi,a tutaj diagnoza zapalenie spojówek. Przy dzieciach częste,jak również w przedszkolu to zmora,bo jest bardzo zaraźliwe. Mam nadzieję,że Ami szybciutko przejdzie i Maja się nie zarazi.

Sylwester spędziliśmy w domu przed telewizorem. Zrobiliśmy sobie kurczaka z curry w mleku kokosowym(z książki Okrasa kontra Pascal,jednak przepis zmodyfikowaliśmy nieco). Wyszedł pyszny :P Wypiliśmy po małym drinku(takim gotowym,z Lidla),były drobne przekąski,ale było miło :) Hania obudziła się jak zaczęli strzelać,ale stwierdziła,że nie chce patrzeć na światełka. A Michał spał u babci i jak mąż poszedł go obudzić(bo chciał bardzo zobaczyć fajerwerki)to go dziadek wygonił,bo sam już spał. Żebym wiedziała,że tak będzie to bym go wcale tam na noc nie wysyłała :( Ostatecznie zmęczeni padliśmy o 1.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dzisiaj po południu jadę do siostry. Miałam w planach jechać szybciej,ale tak wyszło. Michał oczywiście od rana marudzi,że już chce jechać do Szczecina i wszystkim mówi,że i tam Mikołaj zostawił prezenty dla niego i Hani.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Wzięłam też po parę groszy ze skarbonek dzieci,może coś im kupię na wyprzedażach :)

A wracając do Świąt było całkiem całkiem :) Hania oczywiście wstydziła się na maksa mojego przybranego bratanka. Cały czas miała zamknięte oczy(chyba myślała,że wtedy jej nie widać)no i na kolanach u dziadka zasnęła w chwilę,bo już z resztą była zmęczona.

Prezenty trafione,chociaż co rusz dzieci się wymieniają,bo Hania lubi się bawić Michała globusem,Michał z kolei Hani domkiem. Hani klockami babeczkami bawią się oboje,tworzą torty i ciasteczka,którymi nas potem częstują. Roborybka Micha towarzyszy obojgu w kąpieli :D Jedynie co to Michała zestaw do budowania został odłożony. Zbudował połowę na sucho i zrobił sobie przerwę,która trwa do dzisiaj :blink: Chyba jednak jest jeszcze na to za mały,chociaż wiek na pudełku to 6+. Ja zbudowałam resztę(super zabawa :silly: ),a Michałek się bawił zbudowanym i swoim nowym Lego :)

W sobotę spotkałam się z moją scholką i było na prawdę przemiło :) Było nas sporo,tak się złożyło,że praktycznie wszyscy,którzy mieszkają za granicą zjechali na święta,więc mogliśmy się spotkać w na prawdę dużym składzie :)

To tak z grubsza jak nam minął czas Świąteczny :) Fotki później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814664 przez sylka
Witacie w NR. Niech bedzie lepszy od poprzedniego lub takie sam byle nie gorszy :)

U nas w tym roku Kuba przespał fajerwerki. My z męzem sami w domku byliśmy, a ja robiłam za barmana i wymyslałam kolorowe drinki :P

Agi oby szybko minęło te zapalenie spojówek, bo gwałtownie przebiega :( Oby jeszcze coś się nie przyplątało

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agusiak Jakie przebranie :D Okulary wymiatają i widze zabawa na całego w kuchni przy babeczkach była :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814696 przez Gosia_Krupa
Powiedzcie mi,bo nie wiem... Dodałam zdjęcia na google,jak mam teraz zrobić,żeby je Wam pokazać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814730 przez sylka
POdać nam link tylko wczesniej musisz udostepnic je publicznie chyba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl