BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 6 miesiąc temu #451487 przez sylka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zdjęcia dzieciaczków cudne :) Widać że towarzystwo im odpowiadało :)

Wczoraj wygrałam aukcję na te kurteczkę dla Kubusia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451684 przez Agusiak
Sylka gratulacje za wygraną aukcję :) Pokaż jak się Kubuś prezentuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451776 przez sylka
Dam znać jak tylko przyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451784 przez Agusiak
Dziołszki kupiłam młodej kombinezon na allegro, ale już tym razem nowy :P
Mam nadzieję że będzie fajny :)
A buty w Decathlonie kupię dopiero jak już śniegi będą, bo tak to nie ma sensu póki co :P :P

Jemy obiadek i lecimy na spacerek :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451791 przez sylka
Pokaż jaki kombinezonik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451879 przez agi-p
Sylka super , ze udalo sie wygrać tą aukcję :) Kuba będzie wyglądał wystrzałowo :)
Fajnie , ze wczorajszy dzionek udany :)

Agusiaczku , który to kombinezon kupiłaś ? Mi dziś przyszedł ten , co ja zamówiłam i jest za duży :P :P :P Tak się zastanawiam czy go nie wystawić i nie kupić nowego . Kurcze wkurzyłam sie.Myślałam , ze będzie miała troszkę za duży i spokojnie przynajmniej starczy do końca zimy,ale On jest sporo za duży .
Musze kupić inny . Tylko teraz się troszkę obawiam przed zakupem na all . Nic , pojadę w przyszłym tygodniu na sklepy i zobacze co gdzie jest .

My poszłyśmy na spacerek . Dziewczynki się wygłupiały , Fado wyszalał i wróciliśmy zadowoleni :) Przed chwilą nawet poprasowałam całe pranko,które na jutro sobie przygotowałam :) Chwilowy power,który pewnie wieczorem przypłacę mega zmęczeniem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451887 przez Agusiak
dziewczynki zamówiłam cosik takiego ale też obawiam się że nie trafię z rozmiarem, jak będzie czasem mały to mogę wymienić bo mają większe ale jak będzie zbyt duży to dooopka bo ten mieli najmniejszy:
allegro.pl/basbet-kombinezon-zimowy-86-k...nie-i2709293191.html

Pomierzyłam kurtkę i spodenki młodej w których teraz chodzi i mam nadzieję że nie będzie jakiś strasznie duży, no i co mnie przekonało to to że jest to polski producent :)

agi fajnie że na spacerki tak miło spędziłyście czas i nawet Fado się wybawił :)

My byliśmy w mieście, potem w Lidlu i na placu zabaw, ale już chłodno się zaczęło robić to zawinęliśmy się do domku.
agi szkoda że ten kombinezon za duży, może faktycznie wystaw go na sprzedaż i kup inny, bo szkoda go trzymać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451907 przez sylka
Dziś miałam dzien z przebojami. Robiłam pranie nastawiłam 2 i poszlkam bawić sie klockami z Kubą. Zaszłam do łazienki zobaczyć czy już mogę je rozwiesić a tam jezioro :ohmy: :angry: JAkiś bład na wyświetlaczu i dupa... KUba chce biec i się pluskac a ja nie wiem rzucać ręczniki by wchłaniały wodę czy łapć dziecko. Młody płacze zaniesiony do łóżeczka a szybko zbieram wodę. A później bieg do sąsiadów by zobaczyć czy ich zalało. Nie było ich w domu wiec zostawiłam karteczkę. Wpadłam za kilka godzin i na szczęscie nie byli zalani. Poprosiłam by dali znać po nocy. PIerwszy raz to mi sie przytrafiło. A wody z 1-1,5 cm było w całej łazience. Później pralka normalnie prała bo musiałam wyprać ręczniki i dywaniki łazienkowe.
Sprzatałam w pośpiechu bo jeszcze zzadzwonił kurier zę jedzie z fotelikiem. A tu kosz z bielizną wiaderko proszek wszystko powystawiane na korytarz. :blush: ;)

Fotelik super. Musiałam wyjąc Kubie wkładkę spod pupy by lpiej mu sie siedziało. Fajne zabezpieczenie dźwiękowe które daje sygnał gdy dziecko rozepnie pasy w czasie jazdy.
Jutro zrobię foto Kuby w foteliku.

Kubus nie zamierzał zasnąć w dzien. Padł dopiero po 14 i wstał z okropnym bólem brzucha. Chyba po zupie z fasolki szparagowej. Pomógł espumisan.

Agusiak kombinezonik fajny :)

Agi to dziewczyny sie wybiegały a i Fado. A jak tam z nim już oki bo pisałaś wcześniej że miał problemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451915 przez Agusiak
Sylka współczuję historii z pralką.

Czekamy na fotki Kuby w foteliku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451920 przez sylka
Ciśnienie to mi nieźle podskoczyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452019 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiaczku kombinezon fajny wybrałaś , ale cena niezła . Ja zaraz przepatrzę allegro ,ale i tak przed zakupem pojeżdżę po sklepach .

Sylka ale miałaś przygodę !!! Ciekawe co to się stało . Dobrze , ze sytuacja się nie powtórzyła jak ponownie puściłaś pralkę . I całe szczęście , ze sąsiedzi nie zostali zalani , to dopiero bylby kłopot .

Właśnie o tym zabezpieczeniu w foteliku pisałam ostatnio :) Fajnie piszczy jak odepnie dziecko pasy :) Teraz już takie zabezpieczenia wymyślają , że szok .

Fado ma się raz lepiej , raz gorzej . Za szybko rośnie i stawy mu nie nadążają . Czasami kuleje przez to i taki osowiały jest :( Nie ma na to lekarstwa , trzeba to przeczekać .

Ami zasnęła jak Aniołek zaraz po kąpieli i mleczku :) Dzisiaj była bardzo rozkoszna i przez dzień spała 3 godzinki !!!

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452031 przez Agusiak
agi cena nie najniższa ale jak jeździliśmy po sklepach to w Smyku, Cocodrillo, HM czy innych to same spodnie ponad 100zł a gdzie jeszcze kurtka?
Nie ma też u nas takich zwykłych sklepów niefirmowych, jedynie szwagierka mogłaby coś przywieźć ale w podobnej cenie a na targu nic ciekawego :(
Mam tylko nadzieję że będzie tej ceny.

Biedny Faduś oby mu szybko przeszło :kiss: :kiss:

Zazdroszczę spania Ami aż 3 godziny w ciągu dnia :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452045 przez agi-p
Z tą ceną to masz rację . Po sklepach jak chodziłam to takie cienkie kombinezony były po 80-90 zł . No nic , zobacze co teraz będzie . Może jakieś grubsze modele już sie pojawiły .

A Ami faktycznie spanie miała niezłe :)
Ale od jutra będzie afera , bo do tej pory usypiam ja w południe w wózku , a od jutra bierzemy się za oduczanie tego systemu :P Amelka nie będzie zadowolona :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452057 przez sylka
Kuba dziś poszedł spać po 14 i wstał ok 17. Teraz po kąpieli jeszcze szaleje ale niedługo do łóżeczka marsz :)

Szaleje cały czas w foteliku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452073 przez agi-p
to też pięknie pospał :)
I widać fotelik przypadł mu do gustu :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl