BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 6 miesiąc temu #450466 przez sylka
Jak mam od 6 stać w kolejce do 7.30 a P. ma się specjalnie z pracy urywać by posiedzieć z Kubulkiem lub stać w kolejce to wolimy juz pójść prywatnie do dobrego okulisty dziecięcego. W poniedziałek chyba zadzwonię i umówię wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450500 przez agi-p
Dokładnie Sylka . I w takich sytuacjach krew mnie zalewa , bo takie ogromne składni się płaci , a jak przychodzi co do czego,to i tak trzeba prywatnie iść i płacić za wizytę i ewentualnie badania :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450524 przez sylka
Paula to wykapana mama a Ami to chyba cały tatuś :)

A co Ami u babci tak wyjadała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450559 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka no rzeczywiście Ami to cały Tata , po mnie ma kolor oczu tylko .Charakterek też ma Tatusiowy :P
A Paula jeszcze rok temu to była jakby mi z oka wypadła , a teraz zaczyna się zmieniać .

Pytasz co Ami wyjada ? To akurat była czekolada , bo Mamcia zaserwowała nam naleśniki z serem i czekoladą :P Ale ogólnie apetyt Amci zmienił się tak bardzo,że teraz je dużo i często :) Jestem taka szczęśliwa :) Wczoraj na podwieczorek zrobiłyśmy budyń z 0,5 litra mleka i sama Amelka zjadła 3/4 całej porcji :P I chciała jeszcze :P Je coraz wiecej , a jej ulubione śniadanko , to teraz kanapeczki z serkiem topionym , lub domowym twarogiem ze szczypiorkiem :) Normalnie nie wiecie jak miło patrzeć jak dziecko zjada tyle różności :)
Jeszcze niedawno Amelka to był typowy niejadek , który zjadał 5 rzeczy na krzyż . Oczywiście nadal ma rzeczy,których nie chce jeść , ale jesteśmy na dobrej drodze :) :) :)

Agusia chyba jednak pojechała z Mężem na koncert :) Super :) Kochana odezwij sie jak już odeśpisz :)

My dzisiaj jedziemy do znajomych i zostajemy do jutra . Z jednej strony się ciesze , bo nie będe musiał nic robić,gotować,sprzątać i zajmę się tylko Amelką . Ale z drugiej jakoś nie specjalnie mi się chce jechać . Ale zapraszają Nas juz od 3 miesięcy , a nam wiecznie coś wypada , wiec postanowiliśmy jechać :P

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450593 przez sylka
Super że Amelce apetyt dopisuje. Kuba za to sie popsuł obiadów nie che mi jeśc. Zje 3-4 łyzki i koniec.
Wszystko ładne je poza obiadami. JUz nawet kupny mu kupiłam bo myslałam moje sie przejadły i lipa.

Udanej wizyty u znajomych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450846 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka fajnie że komplet z HM Wam się podoba i mam nadzieję że pasuje na Kubusia :)
Koniecznie daj znać jak odbierzecie już ten fotel samochodowy i wstaw fotki jak się Kuba w nim prezentuje.
Ja w piątek też odebrał pozostałe ubranka i są po prostu świetne!!!
Ten komplecik różowy to chyba nigdy nie był chodzony a pozostałe ubranka też w świetnym stanie a co najważniejsze, czyściutkie, pachnące i wyprasowane, jeden sweterek nawet z HM jest :P

Z tym okulistą to jakieś nieporozumienie. U nas też jest dziwna polityka, normalna przychodnia gdzie chodzę na NFZ i chciałam młodą umówić do okulisty to mi powiedzieli że takie małe dzieci to tylko prywatnie, 80 zł wizyta :angry:

agi współczuję nerwów u lekarza, nie ma nic gorszego jak ktoś Cię lekceważy i nie szanuje Twojego czau. Dobrze że w końcu przełożyłaś tą wizytę i że udało Ci się zdążyć do ginekologa.
Zdjęcia są po prostu obłędne, Amelka jest cudna i taka już duża i rzeczywiście chyba cały tatko z niej :) Paulinka jest śliczną pannicą i pewnie ma spore powodzenie :silly:
A Ty Aguś wyglądasz rewelacyjnie w ciąży i w ogóle nie widać tych kg o których piszesz :)

A my Kochane wybraliśmy się wczoraj z mężulkiem na ten koncert i było super!!
Knajpka bardzo fajna i w miarę możliwości będziemy tam zaglądać a sam koncert pozytywny i bardzo udany i ludzie też fajni :) Młodzież szalała i fajnie było na nich popatrzeć i przypomnieć sobie jak to kiedyś było :P :P

A dziś cały dzień poza domem, najpierw zakupy spożywcze a potem wypad do parku na kilka godzin i tak zleciał dzień :)
Jutro obiad u teściów :) :)

agi udanego wypadu do znajomych :)

Miłego wieczorku :)

A teraz ja pomęczę Was zdjęciami :P :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #450854 przez sylka
Agusiak komplecik z H&M pasuje Kubusiowi :)

Jutro idziemy na spacerek i przy okazji odwiedzimy naszych światków bo dziś dzwonili i zapraszali :) A że mieszkają nie daleko naszego rodzinnego miejsca spacerowego to zajdziemy :) na herbatkę.

Dziś z Kubusiem robiłam ciasteczka maślane i babeczki :) Naśladował mnie jak formowałam kulki z ciasteczek i jak pytałam jak mama robi ciasteczka to tak samo robił rączkami :)

Zdjęcia super :) PAulinka śliczny ma sweterek :)

Swietnie że ubranka są w super stanie i Ci się podobają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #450877 przez Agusiak
Sylka to udanej wizyty z znajomych :)

Paulina chciała dziś cały park z liści wysprzątać, chodziła i zewsząd zbierała liście i wrzucała je do kosza :lol: Ciężko ją było od tej czynności oderwać, zawzięła się i wyglądała jakby faktycznie chciała te wszystkie liście upchać w koszu :silly: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450910 przez megi23
Bry wieczor ja dalej brak czasu dzis sprzatanie pomoc mamie przy kotach a pozniej spacer z Tymciem

wasze maluchy boskie ja myslalam ze Twoja Paulisia Agi to mala dziewczynka a tu taka laska :-) ja tez pporobie fotki Tymkowi to wstawie dzis S dzwonil jejku oddliczam dni do przyjazdu sam po pracy zrobil przemeblowanie pokoju bo jak wroce to spanie nowe chcemy kupic i kacik malemu zrobic co prawda pokoj ma 20m2 no ale trzeba tak zrobic by maly nie mial dostepuu .. Ja ze sprzatania z miesiac nie wyjde, bo pewnie powpychall do szafy wszystko zeby ja zamknac haha ciekawe czy cokolwiek odnajde :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #450951 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiaczku super , że udało Wam sie wspólne wyjście na koncert i tak świetnie sie bawiliście :) Fajnie tak się oderwac od codziennosci :)
Zdjęcia obłędne . Paulinka jest tak śliczna , ze ,mogłabym ogladc jej fotki i oglądac . I jak pięknie się bawi z misiami :) A zdjecie z tą kredką w buziaku jest najlepsze !!!
Smacznego obiadku u Teściów :)

Sylka to zapowiada się Wam miły dzionek :) Udanych odwiedzin życze :)
A Kuba taki pojętny,że niedługo będziesz siedziała z gazetką w ręce , a Kuba będzie piekł ciasteczka sam :)

Megi no moja Paulinka ma już 12 lat :P Nie wiem kiedy to zleciało ;)
Oj to zapowiada Ci się faktycznie masa sprzątania :) Ale liczą się dobre chęci Męża :)
I czekamy na te obiecane foteczki Tymka :)

My jeszcze u znajomych . Posiedzimy troszkę , potem spacerek,bo pogoda cudowna i popołudniu do domku .
Fajnie tak nic nie robi hahaha :)

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450961 przez Agusiak
dzień dobry :)

megi czekamy na zdjęcia Tymka :)

agi fajnie, że jesteście u znajomych i w ogóle to fajnie mieć takich znajomych :P
U nas to ostatnio ciężko się zgrać na kawkę a o całym weekendzie to mowy nie ma.
Mamy jednych takich znajomych pod Łodzią i często jeździliśmy do nich jak jeszcze nie byliśmy małżeństwem, potem kilka razy a teraz przy tylu wydatkach to po prostu jest za droga wycieczka bo jednak kawał drogi. Ale może kiedyś się zorganizujemy :)

U nas od rana straszna mgła ale mam nadzieję że się wypogodzi, u teściów będzie szwagierka z Adasiem to może udałoby się na plac zabaw wyskoczyć z dzieciaczkami :)

Udanej Niedzieli Kochane, lecę na śniadanko, T robi tosty :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451315 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiaczku u Nas spotkanie z przyjaciółmi czy znajomymi są bardzo częste , ale i tak nieporównywalne z czasami kiedy jeszcze Amelki nie było .

I jak tam u Was dziś z pogodą ? Wypogodziło się ?

Sylka a u Was spotkanko jak przebiegło ?

My pospacerowaliśmy ,ale nie tyle ile bym chciała . Męczy mnie dziś okropna zgaga i wymioty :( Ale byliśmy na placu zabaw i Ami była taka szczęśliwa , że aż żal bylo wracac . Popołudniu jeszcze wpadliśmy do mojej Mamci na kawkę i do domku .

Plany na następny weekend już mamy :P Na sobotę zaprosili Nas kuzynka Mężusia , co byliśmy ostatnio u niej na weselu , a w niedzielę jedziemy do przyjaciół :)

A słyszałyście , ze od piątku mają występować opady śniegu ??? Brrrr...masakra :(

Spokojnej nocy :)

Editt...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451425 przez agi-p
Witam się poniedziałkowo :)

Odprawiłam Mężusia do pracy i Linkę do szkoły i zostałyśmy z Ami same . Mała siedzi na nocniczku , a ja buszuje w sieci :)
Musze zaraz koniecznie śniadanko zrobić , bo już mnie mdli . Ostatnio coraz wcześniej musze jesc :P

Mam nadzieję , ze podoga będzie dziś porównywalna do wczorajszej . Chciałabym wyprać pluszaki Amelki i Kołderki , poszwy już wyprałam .

Odezwę sie później :)

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451435 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi super, że mieliście miły weekend u znajomych :)
Zdjęcia są bombowe, Amelka wygląda świetnie w opasce ale najlepsze jest zdjęcie w tej niebieskiej materiałowej, cudnie wyszła :lol: :lol:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


U nas dziś od rana mgła ale może przejdzie. I agi oby z tym śniegiem to nie była prawda bo młoda nie ma nawet kurtki zimowej :P :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451448 przez agi-p
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Aguś u Nas też pogoda do bani , a miało być dziś słonecznie ...wkurzona jestem !!! Takie palny miałam jak to pranko będzie mi w ogrodzie schło i doopa :P

Foteczki świetne :) Lineczka niczym nadzorca budowlany hahaha :) No i widac , ze dzieciaki fajnie razem czas spędzały zajadając się smakołykami :)

Ja wykorzystując chwilową zwyżkę formy , nastawiłam już pierwsze pranie i wzięłam się za obiad :P Zupka już się gotuje :)
Teraz czeka mnie odkurzanie i sprzątanie ... tylko codziennie się zastanawiam jaki to ma sens :P Ja sprzątam , Ami bałagani i tak do 19-stej cały czas :)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl