BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 6 miesiąc temu #454216 przez Emme
Ta moja znajoma wlasnie ktos w blad wprowadzil i sie nie spieszyla, bo myslala ze ma skladac w okolicy roku od zlozenia czyli mialaby jeszcze czas, ale niestety pani ja uswiadomila

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454223 przez Agusiak
nas jedno babsko ciągle zbywało i tłumaczyła wszystko tak żeby tylko nie zrozumieć o co chodzi :angry: Chyba za 4 podejściem trafiliśmy na inną babkę, rewelacją, w tydzień mieliśmy wszystkie dokumenty i wniosek złożony, ale niestety to już był październik a do października trzeba było najpóźniej składać. Mamy też złożony wniosek już w terminie na kolejny rok zasiłkowy ale tu znowu mówią nam że się nie załapiemy, ale już tym razem złożyliśmy i czekamy na ich pisemną odpowiedź dlaczego to niby się nie należy jak mamy od ponad roku jedną pensję? :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454291 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiaczku no właśnie nie rozumiem dlaczego w PL panuje takie podejście do tematu . Baby w urzędach robią wszystko,żeby tylko nie wytłumaczyć petentowi co i jak , lub zataić co sie da . Juz się zastanawiałam czy mają od tego jakąś premię , czy po prostu chcą miec mniej roboty :(
Jak sie czegoś nie dowiesz przypadkiem lub od kogoś , kto się już użerał z tym wszystkim , to nie dowiesz się na pewno w urzędzie :(
Ja już się nauczyłam , ze wypełniam wniosek , składam go i musi mi dać karteczkę , podbitą pieczątką i jej podpisem , czego brakuje . Wtedy donosze stosowne dokumenty . Mam na to 2 tygodnie . Chcąc nie chcąc musi mi wytłumaczyć to i tamto . A jak niby czegoś będzie brakowało,to mam na piśmie , ze mi o tym nie powiedziała :P

Nockę miałyśmy koszmarną . Ami budziła się co chwilę , ba nawet z zaśnięciem miała problem :( Nie wiem co jej było .
Ale pewne jest to , że wyglądam jak zombi :P
A Amelka w szampańskim humorze , jakby przespała z 24 godziny !!! Pieronek mój :)

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454299 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi kurcze ale masz świetny pomysł z tym podpisem i pieczątką co trzeba jeszcze za dokumenty donieść. Zapamiętam i wykorzystam w przyszłości :) Najprostsze rozwiązania są najlepsze :)
U nas jak nie masz wszystkich dokumentów to nie ma mowy żeby przyjęły Ci wniosek. Musisz mieć komplet i dopiero wtedy.

Biedna Amusia ciekawe co jej spać nie dało. O Tobie to już nie wspomnę bo jesteś dzielna jak mało kto. Chyba zgłoszę Cię do tego programu "Zwykły bohater" czy jakoś tak :P :laugh:

Patrzę Kochana a Ty już kończyć 13 tydzień :) Mam fotkę z USG z tego tygodnia i jak na nią patrzę to mi się łezka kręci. Chyba wtedy dzieciaczek jest najfajniejszy do podglądania bo już taki normalny człowieczek a jeszcze cały mieści się na ekranie USG. Moja Linka siedziała i machała łapkami i mamy też zdjęcie samej machającej łapki. Mam te zdjęcia w ramce i często na nie patrze :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Udanego dnia dziewczynki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454404 przez agi-p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusiu Kochana uśmiałam się z tego " Zwykłego bohatera " :kiss: Dzięki wielkie :)
Czekam niecierpliwie az nadejdzie godzina drzemki Amci :P Normalnie chyba zasnę szybciej niz Ona :silly:
A wczoraj zasneła bez żadnych problemów z łóżku moim :) Bez płaczu czy grymaszenia : )
Zobaczymy dzisiaj .

Kochana masz rację . Teraz Maleństwo mieści się całe i fajnie na zdjęciu wychodzi :) Od tygodnia czuję się w ciaży bosko . Nie chodzi o to , czy mam mdłości , czy nie , bo te niestety towarzyszą mi nadal . Ale psychicznie czuję się spokojna i szczęśliwa . Wreszcie oswoiłam się z brzuszkiem i czerpie z tego radość :) :) :)

A i zapomniałam pisać o Bebilonie .Wczoraj byliśmy w Biedronce i jak zawsze kupowaliśmy mleko . Przy kasie Pani zwróciła mi uwagę , ze jest promocja na Bebilon . I zamiast opak 800g za 39,99zł , kupiliśmy opak 1200g za 47,99zł .Aguś Ty tez Lince Bebilon dajesz , to może skorzystasz sobie :)

Mnie coś zbiera . Zatoki mi rozsadza i katar leci :( Miałam okna myć , ale odpuszczam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454439 przez Agusiak
agi Kochana dziękuję za cynk o mleczku ale Paulinka już od ho ho ho i jeszcze dalej jest na Bebiku :)Ale fajnie że trafiła Wam się taka promocja i że Pani w kasie była taka miła żeby Cię o tym poinformować :)

Widzę że odzwyczajanie od wózka ładnie Wam idzie więc dale zaciskam kciuki.
Połóż się i może Amelka pójdzie w Twoje ślady, zwłaszcza jak źle się czujesz, to lepiej się przespać. Zdrówka :)

Cieszę się że już w pełni cieszysz się ciążą i brzuszkiem a jest czym, bo podpatrzyłam Twoje zdjęcie na stronie konkursu i wyglądasz rewelacyjnie :)
A kochana powiedz mi masz jakiś program to robienia kolaży? Bardzo mi się to podoba a nie wiem jak i w czym można takie coś zrobić.

Miłej drzemki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454599 przez megi23
bry laski a wieccc wczoraj o godz 9:35 zostalam KIEROWCA :silly: :ohmy: :P :lol: ja myslalam ze z placu nie wyjade ale mialam hard core bo i policja i karetka i ludzie nie lzacy po pasach 2 razy mialam ostre hamowanie a moj egz malo nie kipial nie mogl sobie przeklnac bo kamery byly .. :P wczoraj bylo 1 oblewanie kolejne jak mezulek przyjedzie :lol:
w koncu sie wyspalam no powiedzmy bo maly marudzil cos w nocy ale przed egz spalam nerwowo i juz o 7 tam bylam a egz mialam na 8 a zaczelam o 9:10 :)
teraz Tymcio po 2 sniadanku ucina drzemke a ja juz mu zupke grysikowa zgotowalam posprzatalam i mam czas zeby poklikac u was :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454627 przez sylka
A my dziś spalismy do 10.40 !!! Szok :lol: Kuła przyszedł do mnie o 7 i zasnelismy ponownie. Wczoraj padł po 22.

Megi jeszcze raz gratulacje :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kuba od jakiegos czasu jest na mleku Gerber 3. Podpaswało mu jak żadne inne. Kupki ok bólów brzuszka nie ma. Takze przeszlismy z Hippa na niego. Bebiko i Nestle junior mu nie pasowało, miał po nich problemy z kupką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454636 przez Agusiak
megi HURAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! OGROMNE GRATULACJE i witamy wśród kierowców, chociaż mam nadzieję że Ty zaczniesz od razu jeździć jak tylko papiery odbierzesz, a nie tak jak ja że kierowca ale tylko na papierze :P :dry:

Sylka a to pospaliście extra :)

A wiecie może czy jest dziś jakaś rocznica czegoś czy coś? U nas ze straży o 12 syreny wyły dłuższą chwilę i ciekawam czemu :unsure:

Ale poza tym to dziś jest dzień kundelka i mój kochany psiak rasy wolnej ma święto :) Właśnie dostała od Paulinki ciasteczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454648 przez sylka
U mnie nic nie wyło to może to tylko jakaś wasza lokalna rocznica.

Ro wysciskaj psiaka Roxi czy dobrze pamiętam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454652 przez Agusiak
Sylka dobrze pamiętasz chociaż pisze się przez Y ROXY tak jak to radio :P :P
Wyściskam :kiss:

Może faktycznie to tylko u nas coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454657 przez Agusiak
kurcze u nas takie niebo że chyba zaraz śnieg spadnie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454660 przez sylka
My zaraz zmykamy chyba na spacer

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454672 przez Gosia_Krupa
Agusiak napisał:

Ale poza tym to dziś jest dzień kundelka i mój kochany psiak rasy wolnej ma święto :) Właśnie dostała od Paulinki ciasteczka :)


Dzisiaj też jest dzień makaronu,więc dziewczynki trzeba w kuchni zaszaleć ;)

A co do psiaka to i ode mnie wirtualne ciasteczko :)

Ja pieska niestety nie mam(chociaż chciałabym),kiedyś miałam dwa,a teraz mieskzmay z teściami i niestety warunki nam nie pozwalają. Ale! W klatce (6 mieszkań) mamy za to 11 psiaków od tych malutkich do tych całkiem dużych,więc nadrabiają statystyką za naszą rodzynkową rodzinkę ;)

A tak w ogóle to na mój kwietniowy wątek już nikt nie zagląda i smutno mi,więc chcę się gdzieś podczepić :( :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454677 przez sylka
Gosia ja od dawna podczepiona to i ty sie czuj tu jak u siebie :) Marcówki też podupadły bo w sumie tylko na fb piszemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl