BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 6 miesiąc temu #453718 przez Agusiak
No extra !!!!!!
Kubuś wymiata, jeszcze tylko motor do kompletu i rządzi :lol: :lol:
A kurtka faktycznie w świetnym stanie, jak nowa i super Kubusiowi pasuje :)
Czyli zakup udany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #453721 przez sylka
Bardzo udany :) Spodobała mi się i musiałam ją mieć ;) tzn. Kubuś :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453747 przez agi-p
No Kuba wygląda rewelacyjnie :) Super ta kurteczka :)

O matko,ale się rozpisałyście o tych fotelikach !!!!
Zgadzam się oczywiście z Wami , ze 5-6 letnie dziecko powinno jeździć w foteliku i rodzice , którzy tego nie przestrzegają są zwyczajnie nieodpowiedzialni .
Ale zapewniam Was , ze już 11 czy 12 letnie dziecko za chiny nie będzie siedziało w żadnym foteliku .

My sobie pospałyśmy :) Teraz zjemy obiadek,ogarniemy chatkę i na spacer skoczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453775 przez sylka
Agi z 11 czy 12 latkiem to sie zgadzam ale młodsze musza jeździć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453777 przez Agusiak
Sylka mam pytanie natury urzędowej hahaha.
Otóż MOPS przyznał nam zasiłek za rok 2010, tzn papiery miały być za ten rok.
Ale złożyliśmy wniosek w październiku czyli na sam koniec roku zasiłkowego, ledwo się załapaliśmy. Teraz jest już nowy rok zasiłkowy i dlatego przyznali nam zasiłek tylko na miesiąc. Czy my możemy w jakiś sposób starać się o wyrównanie za te poprzednie miesiące?
Skoro teraz nam przysługuje to powinien przez cały rok bo wszystkie papiery są za cały 2010 rok. A pamiętacie jak Wam pisałam że nas zbywali i mówili że się nie należy. Nasz błąd że odpuściliśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453801 przez sylka
powinniście chyba dostać wyrównanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453803 przez agi-p
Agusiaczku niestety raczej nie przysługuje żadne wyrównanie . W ten sposób musieli by wypłacać wielu rodzinom . Dla nich liczy się data złożenia wniosku :( Wiesz jak to jest , nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania . I niestety ich nie interesuje , ze wcześniej nie składaliście wniosku :(

Kurcze oglądam "Ciąże z zaskoczenia" i jestem w szoku ! Przypadki tam pokazywane są czasami niewiarygodne .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453806 przez sylka
Jeśli wniosek złożyli wczęsniej i im odmówiono a ponownie kolejny w październiku i wtedy przyznali to powinno być wyrównanie. Jesli ktoś składa wniosek np w listopadzie to chyba dostaje wyrównanie za październik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453807 przez agi-p
sylka napisał:

powinniście chyba dostać wyrównanie


Kurcze to ja już nic nie wiem . Najlepiej zadzwonić do nich . Tylko mogą nie udzielić takiej informacji . Moze lepiej wydac 50 zł na radce i się dowiedzieć od kompetentnej osoby.

Ja wiem , ze w tamtym roku mi przyznali od września i nic się nie dało zrobić,żeby wypłacili wstecz .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453808 przez agi-p
sylka napisał:

Jeśli wniosek złożyli wczęsniej i im odmówiono a ponownie kolejny w październiku i wtedy przyznali to powinno być wyrównanie. Jesli ktoś składa wniosek np w listopadzie to chyba dostaje wyrównanie za październik?


Agusia chyba nie złożyła żadnego wniosku i tu pies pogrzebany :( Była tylko pytać i na "gębę" powiedzieli , ze się nie należy .
Mi też tak mówili,ale mimo to złożyłam wniosek .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #453877 przez Agusiak
agi-p napisał:

sylka napisał:

Jeśli wniosek złożyli wczęsniej i im odmówiono a ponownie kolejny w październiku i wtedy przyznali to powinno być wyrównanie. Jesli ktoś składa wniosek np w listopadzie to chyba dostaje wyrównanie za październik?


Agusia chyba nie złożyła żadnego wniosku i tu pies pogrzebany :( Była tylko pytać i na "gębę" powiedzieli , ze się nie należy .
Mi też tak mówili,ale mimo to złożyłam wniosek .

dziewczynki niestety jest tak jak pisze agi, nie składaliśmy nic wcześniej tylko łaziliśmy z papierami, za każdym razem według nich czegoś brakowała a każda inna babka chciała dodatkowych dokumentów, i powiedziano nam, że możemy złożyć ale i tak nam się nie należy. My z T zgłupieliśmy i odpuściliśmy temat. No trudno skoro agi też miałaś tak że przyznali od września i nie wyrównali to kapa i nic się nie da już z tym zrobić :( :( :( :(
Dlatego nienawidzę urzędasów :P :P

A i byliśmy w Tchibo i kupiłam młodej tą pościel co Wam kiedyś pokazywałam i jest świetna :) W ogóle u nas są przeceny staników, bardzo fajne i są po 45 zł i mniej po przecenie :)
Ubrania tam też są extra ale ceny już nie :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454180 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiaczku może warto dowiedzieć się o tym wyrównaniu . Czasami urzędasy specjalnie zatajają pewne informacje :( Chociaż wydaje mi się , ze niestety nic nie wskórasz :(

Super , że Paulinka zyskała nową pościel :) Zaraz musze wejść na ich stronkę :)

My najedliśmy się na kolację zapiekanek pyszniutkich . Chodziły za mną parę dni :P

A i byliśmy na zakupach i uśmiałam się na maksa . Nasze autko Mężuś zawiózł do mechanika i do poniedziałku musimy sobie radzić bez niego :( Na szczęście brat Mężusia w tygodniu uczy się w Krakowie i jego auto stoi pod domem . Pożyczamy je , ale to tylko seicento ;) Nasze zakupy nie mogły się pomieścić hahaha . Mężuś aż się przypocił jak je upychał :) :) :) Niestety rodzinne autko to to nie jest :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454193 przez Agusiak
agi współczuję sprawy z autkiem, sejolek to faktycznie rodzinny nie jest ale zawsze lepsze to niż komunikacja miejska ;) My swojego czasu jeździliśmy czinkolkiem, nadal go mamy (niby jest dla mnie jak się zdecyduję jeździć :P) ale takich rzeczy co my nim woziliśmy to nie jeden rodzinny samochód "na oczy nie widział" :blink: :P :P

Super kolacyjkę mieliście.
A my z T w ramach świętowania światowego dnia walki z otyłością najedliśmy się hamburgerasków z McDonalda :P :P

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454197 przez Emme
Agusiak moja kolezanka ostatnio byla w mopsie, zagapila sie z terminem i babeczka ja uswiadomila, ze mops nie robi wyrownan, wyrownuje tylko zus wszelkie wyplaty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454207 przez Agusiak
Emme napisał:

Agusiak moja kolezanka ostatnio byla w mopsie, zagapila sie z terminem i babeczka ja uswiadomila, ze mops nie robi wyrownan, wyrownuje tylko zus wszelkie wyplaty

Emme no niestety ale tak właśnie podejrzewałam, to by było zbyt piękne :dry: :silly:
Dzięki za info

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl