BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452545 przez sylka
Agusiak kładzie się minimalnie nie duza różnica, ale każdy fotel 15-36 kg z tej ostatniej grupy tak się kładzie na minimum. Tak samo te 9-36 zachaczające o ostatnią grupę. Duzo rozkładane są tylko to do 18 kg.
Z fotelików fajne są też Cybex od 15 kg :)
Tu na filmiku widać regulację

(Kuba ma wyjętą tę podkładkę pod pupę bo było mu za ciasno w foteliku z nią)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452556 przez megi23
Sylwia super Kubus wygada ja tez Tymkowi te nakladke musze zdjac bo chyba juz jego pupa sie nie zmiesci :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452667 przez agi-p
Sylka Kuba prezentuje się bardzo dumnie w foteliku :)
i może faktycznie przechodzi jakiś okres buntu . Tylko dziwne,że tylko jak ma iść spać . Dzieci zazwyczaj reagują histerią jak tylko Mama znika im z oczu .

Agusiu i drzemka 3 godzinna była :) Spałyśmy razem w moim łóżku :P Nie powiem chwila zwątpienia była , bo Ami przez pierwsze 5 min płakała , ale podołałyśmy :) Stopniowo będe ją odzwyczajała wózka i drzemała z nią , aż przejdziemy do spania w łóżeczku :)

Oczywiscie gratuluję sukcesu przy zasypianiu :) Duży krok do przodu :)

USG tarczycy to ważna sprawa . Na moim wyszły wole , guzy i powiększenia :( Umówi się jak tylko masz możliwośći zrób to USG .

Dobrze , ze piszesz o tych parówkach . Ja do lidla nie jeżdżę , ale po nie pojade specjalnie. Ami ma tak , ze sa dni , ze pochłania parówki jak szalona , a ma i takie , ze tylko się nimi bawi . A te parówki sa pakowane razem czy każda osobno ?

Czyli teraz jednak już firmowy fotelik chcecie ? Recaro to super firma , ale nie każdy model ma te wszystkie zabezpieczenia . Ja się cieszę , że na razie nie musimy kupowac nowego . Jak pomyślę o tym przeglądaniu rankingów , czytaniu opinii i przeglądaniu all , to mnie słabi :P

Ja przed drzemką wysprzątałam na błysk pokój Ami :) Jak dobrze , ze Paula sama ogarnia od dawna pokój . Już czekam aż wyszkolę Amelkę do tych czynów hahaha :P
Teraz pięknie zjadła obiadek i jestem szczęśliwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452683 przez sylka
Agi parówczki pakowane sa w 2 małe pudełeczka :) po 5 czy 6 szt Dokładnie nie pamiętam

www.bangla.pl/zdjecia/lidl-pikok-piratki...ci-d28074_1_0479.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452687 przez Agusiak
agi gratuluję drzemki i nadal zazdroszczę tych 3 godzin ;)

Kochana teraz też mamy fotelik firmowy :P Ma wszystkie atesty i większość testów ale ten duży to chcemy już kupić bardziej renomowanej firmy tym bardziej że ceny dobrego fotela w tej kategorii wagowej nie zwalają tak z nóg jak te mniejsze. No i chcę już potem żeby fotel nie miał swoich pasów tylko żeby dziecko zapinane było pasami samochodowymi.

Aguś te paróweczki są pakowane tak jak berlinki, są takie dwa połączone ze sobą pojemniczki i w każdym po 4 paróweczki, kosztują coś 4zł z hakiem. Wagowo wychodzi więcej niż w Berlinkach i mają ponad 80% mięsa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452694 przez sylka
Mi od czytania testów na polskich i niemieckich stronach niedobrze sierobiło. Na niemieckich były najnowsze i czasem inne modele niż u nas. W kategorii 3 w kazdym fotelu dziecko jest przypięte pasami samochodowymi. Od 15 kg dziecko moze ale nie musi używać tych pasów a od 18 kg bezwzględnie musi.
Nasz Recaro po przemianie będzie wyglądał chyba jak model Monza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452763 przez agi-p
Aguś a to sorki , wydawało mi sie , ze kupiliście jakiś zwykły fotelik . My jakiegoś specjalnie firmowego nie mamy . Ale jestem z niego zadowolona . Ami siedzi wygodnie jak ksieżniczka i wszystko jest ok .
Kolejny kupimy dopiero jak Maleństwo będzie potrzebowało tego , który teraz ma Ami .

Dzięki za info o paróweczkach :) Do tej pory kupowałam z Sokołowa . Smakowały Amisi :) Tylko wolałabym , zeby były pakowane jak Jedyneczki . Każda osobno . Czasami ma biedę zjeść całe opakowanie , a ja nie lubie jak sa otwarte kilka dni . Zaraz je wyrzucam .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452781 przez sylka
Agusiak a jaki macie?, kojarzy mi się że macie coś w podobnej kolorystyce.

Kuba zasnął o 16 w krzesełku w czasie jedzenia parówki :) Przeniosłam go do łóżeczka i śpiocha sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452805 przez Agusiak
agi spoko z tym fotelikiem to żartowałam, chodziło mi o to że on jest jakiejś tam firmy, tzn nie jest no name, hahaha :lol: :lol:
Ale też jestem z niego bardzo zadowolona a co najważniejsze młoda też :lol:
A mamy też taki zwykły fotel z marketu który leży w garażu i bierzemy go jak młoda jedzie innym autem, bo ten dragon jest w naszym na stałe a często jedziemy gdzieś np z dziadkiem jak T jest w pracy i dlatego musimy mieć dwa.

a te parówki są każda w tej takiej parówkowej folii więc w lodówce otwarte kilka dni spokojnie mogą być, a te starsza jak młoda nie zje to ja zawsze bardzo chętnie :P :P

Sylka mamy taki fotelik, kolor ten niebieski :)
allegro.pl/foteliki-samochodowe-4baby-dr...tis-i2704474496.html

a ten drugi z marketu mamy coś takiego:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453100 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Sylka hahaha Kuba jest niezły !!! Ale jak o 16-tej zasnął , to o której na noc spać pójdzie ??? Ale sie uśmiałam , że tak w trakcie jedzenia ...słodko musiał wyglądac :) :) :)

Agusiu :kiss: To sobie o fotelikach pogadałyśmy :)
A to kiedy macie zamiar wymienić fotelik ? Chyba jeszcze macie czas ?

My byliśmy u przyjaciół i zasiedzieliśmy się troszkę . Ale tak miło było :) Dopiero przed 21-wszą do domku dotarliśmy . Amelka świetnie sie bawiła i tryskała humorem :) Jest teraz na etapie uwielbiania kotów :P Miauczy non stop i chodzi wszęczie z takimi małymi kotkami,które dostała od mojej Mamy . Budzi sie to od razu miauczy i leci do kotów i wszędzie je zabiera .
A córka przyjaciół ma taką duża włochatą świnkę .Trzyma ją w dużej klatce i Ami myślała,że to kotek :P Miauczała , chodziła koło tej świnki cały czas i wołała każdego , zeby pokazac kotki :P Moja słodka :)
Teraz już słodko śpiocha :)

A ja na śmierć zapomniałam , ze pozamawiałam kosmetyki z Avonu i Asia mi wyskoczyła z całą siateczką ...i kolejne 90 zł do zapłacenia :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #453109 przez sylka
Kuba jeszcze szaleje :P

My fotelik pewnie byśmy zmieniali w wakacje bo Poprzedni chybaby był wzrostowo za mały. Wiem że szwagierki synek wyrósł z niego jakos jak miał ponad latka. Teraz oddaliśmy i MAja w nim bedzie sie wozic a póxniej maja nam oddać by czekał u nas na kolejnego dzieciaczka :)

Ami słodziaczek kochany :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453130 przez Agusiak
agi fotelik jest do 18 kg więc jak przekroczy tą wagę lub wyrośnie to zmienimy. Niby na jednej aukcji pisało że te 15-36 są od ok 4 lat ale wydaje mi się że to nastąpi dużo wcześniej. Może w przyszłym roku? Zobaczymy, póki co nie spieszy się bo to zawsze wydatek jest :)

Sylka Kubuś jeszcze szaleje :ohmy: ? Współczuję :P :P

agi fajnie to musi wyglądać z tymi kotkami :)
Coraz fajniejsze te zachowania naszych dzieciaczków są, ja to się czasem nie mogę nadziwić jak patrzę na młodą, ile ona już potrafi moja cwaniara kochana :lol: :lol:
Rozpływam się wtedy w ochach i achach i dobrze że przeważnie same jesteśmy bo ktoś trzeci mógłby tego nie wytrzymać :blink: :P :P

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453152 przez sylka
agusiak napewno szybciej to nastapi dlatego kupilimy od raz wiekszy. Widzialam po synku szwagierki dlatego oddjm 18 kg nie oplacalo sie kupowac znow takiego. Moze wagowo bylby ok ale wzrostowo za rok za maly. Niby do 4 lat ale nie znam dziecka ktore w takim tyle jezdzilo.

Kuba zasnal o 22.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #453179 przez agi-p
Dzień dobry :)

No nasz fotelik mieści się w przedziale 9-25kg , wiec teoretycznie mógłby posłużyć długo , ale i tak kupimy kolejny jak już Maleństwo będzie tego potrzebowało .
Jak pomyślę , że z tyłu będą musiały zmieścić się 2 foteliki i Paula , to mi się śmiac chce :P

Sylka to się Kuba wyszalał ! Pewnie dziś sobie pośpi znowu do 9-tej :)

Aguś z tymi zachwytami nad Ami , to mam to samo :) Siedze z nią i duma mnie przepełnia hahaha :) Takie madre te Nasze dzieci :)

A My wczoraj rozmawialiśmy z Mężem o wakacjach :P Stwierdziliśmy zgodnie , ze na bank się gdzies wybierzemy :) To będą dopiero rodzinne wczasy ;)

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453202 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylka Kubuś wytrwały, szalał aż do 22 :ohmy: Ale może pośpi dziś do południa :blink:

Też mi się wydaje że szybciej kupimy ten duży fotel. My musieliśmy kupić najpierw 0-18 kg bo młoda nam strasznie szybko z nosidła wyrosła a musiała jeździć jeszcze tyłem do kierunku jazdy więc tylko ten miał taką możliwość.
agi a Wy jaki macie fotelik dla Ami?

My ostatnio też rozmawialiśmy o wakacjach i bardzo marzy nam się pojechać na Węgry tam gdzie byliśmy sami z T na naszych pierwszych wspólnych wakacjach :) Jeszcze z rodzicami mieszkałam :P :P Oczarowało nas to miejsce i chcemy tam wrócić i pokazać je Paulince :)
Jak nie wyrobimy z kaską to najwyżej T weźmie pożyczkę z pracy i może się uda :) A jak nie to może Polskie morze :laugh:

Miłego dzioneczka Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl