BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 6 miesiąc temu #491285 przez agi-p
Hahaha , Kuba to jest wyjątkowe dziecko pod każdym względem :) I przy okazji dowiadujesz się też czegos o sobie :) Masz anielską cierpliwość i szybko reagujesz w stanach zagrożenia :P
Oj tak zartujemy , ale serio , dobrze że nic się nie stało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #491348 przez sylka
Dopiero zasnął. Sam wszedł na wersalkę i zasnął.

Nawet nie chcę myśleć co by mogło się stać. Chuchasz i dmuchasz a tu 2 min. nieobecności by wystarczyły by sobie kark skręcił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491353 przez agi-p
Woow ... to późno . Pewnie wieczorem bedzie wariował :P

A Sylka mam ptanko :
Przyszla mi dziś ta skrzynka pocztowa z FP . Czy jak masz włączony tryb muzyki i jest taka piosenka "List do koleżanki ... " To wyłącza się co chwilę i trzeba tym wałeczkiem pokręcić , zeby był ciąg dalszy ? Inne piosenki sa śpiewane normalnie bez przerywania , a ta co chwilę się zatrzymuje i nie wiem czy coś jest nie tak , czy tak ma być .
Amcia jest zachwycona i dorwała ja jak sprawdzałam czy działa :p Musze ja zaraz jakos po kryjomu schowac , bo to pod choinkę dopiero :P
W przyszłym roku juz nie bede mogła sobie pozwolić na rozpakowanie niczego przy niej , bo już bedzie jarzyła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491368 przez sylka
Tak 1 piosenka nie pamiętam już która tak ma i myślałam do tej pory że wyszła jakaś usterka w zabawce a tu wychodzi na to że to opcja aktywizująca dziecko do dalszego kręcenia rolką :)
Ciesz się że jej sie podoba :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491386 przez agi-p
Dzięki za odpowiedź :) Oj tak , podoba się :) Ciesze się bardzo , ze prezent będzie trafiony .
Na szczęście podstępem ją schowałam , ale musiałam Amę przekupić płatkami z mlekiem :P Poleciała do kuchni szykowac miseczkę , a ja szybko chowałam skrzynkę :P

A i przyszła mi decyzja ... mamy przyznany zasiłek i wychowawczy :) Razem 583 zł :) I to do października przyszłego roku :) Ale nie dotrwamy do tego , bo dostane przeciez jakies macierzyńskie na Maję . Właśnie musze poczytac jak to wygląda , bo tyle sprzecznosci w necie , ze głowa mała . Chyba do jakiegoś radcy pójde .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491456 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka dobrze że nic się Kubusiowi nie stało :ohmy: Faktycznie chyba już dorósł do wersalki i takie dzieciowe łóżeczko mu nie w smak.

agi gratuluję rodzinnego :) Nie wiem już na jakich to jest zasadach liczone. Przecież każda z Was była na macierzyńskim i nie wiem czy wcześniej na L4 czy chodziłyście do końca do pracy ale mnie powiedziano że z macierzyńskiego i z ZUSu nie mogą mi dochodu utracić bo tak mówi ustawa i dlatego wychodzi nam duży dochód za 2011 rok. Nic już nie kapuję ale coraz bardziej mnie to wnerwia, bo widać gdzie indziej przyznają.

Super że Ami podoba się skrzynka z FP :)

Wieczór bardzo udany, młoda zebrała masę prezentów, T dmuchał świeczki i także coś mu skapnęło :blink: A co najważniejsze Kochane doszedł prezent dla T, kurier przyniósł do domku więc mega pozytyw muszę wystawić sprzedającemu za ekspresową wysyłkę :lol: Mężuś przeszczęśliwy i zadowolony z prezentu :)
Paulinka zrobiła furorę w stroju Mikołajki i pięknie śpiewała oraz tańczyła :)
A Mikołaj w zamian za te wstępy podarował jej: nocnik z FP, zestaw lekarza, książkę "Moją pierwsza książka na Święta" (piękna), kuchnię, komplet czapka i szalik, półgolf-komin, misia i piękną sukienusię w sam raz na Święta :)

A Wasze dzieciaczki odwiedził dziś jeszcze jakiś Mikołaj?

Lecę oglądać Kevina :P

Udanego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #491507 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agus , ale Linka się obłowiła na te mikołajki :) W szoku jestem :) Macie fantastyczną rodzinę i znajomych :) a kuchnie z tego co pamiętam planowałaś kupić pod choinkę ?
Rewelacyjne prezenty :)
I świetnie , ze Mężusiowi prezent przyszedł :) Oj ekspresowa przesyłka !!!

Do moich dziewczynek mikołaj jeszcze w niedziele dotrze , a raczej my do niego pojedziemy , bo jedziemy do mojej chrześniaczki i jej siostry , a tam tez prezenty dla Ami i Pauli :)
Jak zawsze zawiedli mnie rodzice Męża :( Nawet czekolady nie dali dziewczynkom,nic zero odzewu :( Takie to przykre , ze Oni taką totalną olewkę mają .

A z tym , ze macierzyńskiego nie mogą potraktowac jako dochodu utraconego,to jakaś bzdura ! Mi powiedzieli , ze mój dochód jest utracony i tyle . Nie zagłębiałam się w to specjalnie , bo nie było mi to potrzebne , ale dziwnie u Was do tego podchodzą :(

Ja też Kevina oglądam :) Mężuś się troszkę buntował , ale ostatecznie uległ . Nie dopuszcze , zeby zachowywał się jak jego rodzice :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #491529 przez Agusiak
Aguś, tak planowałam kupić kuchnię pod choinka, ale teściowie zaszaleli w tym roku, hehe. Ta kuchnia co prawda jest mniejsza i ma mniej akcesoriów od tej co chciałam ale i tak jest super :laugh:

Super że jeszcze dziewczynki czeka Mikołajkowa niespodzianka :)
Strasznie przykra sprawa Aguś z tymi teściami :( Nie pojęte takie zachowanie i nie wybaczalne.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sylka może Ty się orientujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #491565 przez agi-p
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491571 przez Agusiak
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491614 przez agi-p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491621 przez Agusiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491622 przez agi-p
Nie ma sprawy Kochana :) Być może jest tak jak piszesz ,trzeba by tu kogoś kto się na tym zna zapytać .
Ok , po reklamie , wiec zmykam oglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491627 przez Agusiak
a i dzisiaj T kupił mleko gerber i zobaczymy czy Paulince podejdzie :)

Lecę się wykąpać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #491703 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiak kiedy pierwsza próba z mlekiem ?
Ja myślę , że w poniedziałek . Najpierw podam przed drzemką , tak żebym zobaczyła czy brzusio Amcię nie boli i czy w ogóle je chce . Nie wykorzystam do końca Bebilonu,żeby nie zostać z niczym jeżeli nie będzie chciała Gerbera :P

U Nas dosypało śniegu , biało i zimno . Mężuś już dzwonił , ze warunki drgowe są okropne . Mam jechać do sklepu i Mężuś już panikuje , zebym poczekała na niego . Ostatnio sie taki przewrażliwiony zrobił , ze aż mnie drażni, bo jeździłam w duzo gorszych warunkach. To przecież nieodzowna część mojej pracy , a Męzuś tak przesadza :P Ale tłumaczy mi , ze martwi się o mnie i dzieciaczki teraz szczególnie .

Ide zaścielić łóżko i kawke zrobić :)

Miłego ranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl