BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu #504303 przez agi-p
Dzięki Sylka :kiss:

A Kuba boski :) Ja miałam jeszcze pierniczki z tamtego roku z ozdobami i mi sie Amka do nich dorwała :P Takie twarde a je chrupała :P :P :P oczywiscie zaraz jej je zabralam i Ami wyraziła swoje niezadowolenie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #504368 przez sylka
Gosiu pierniczki mozesz nawet jeśc tego samego dnia. W zeszłym roku robiłam je z kilka dni przed Wigilia i były miekkie. Ogólnie nie są z ttych co robią się jak kamienie :)

Kawałek choinki (bo na zdj nie widać dobrze szczegółów :P) Cała zrobię jak słońce troche przyświeci bo stoi przy oknie i z lamp nioe wychodzi a bez jest zamazane i zółte tło :P Jeszcze prad mnie kopnął okazało sie że lampki maj przebicie swieciła co 2 i chciałam wyłaczyc je z gniazdka chwyciałm jak mnie kopneło to mam w palcu 2 białe wypalone dziurki no i musze lampku kupuić. Miałam inne w domu i tamte tez co 2 świeciła :S ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504371 przez agi-p
No i choineczka piękna :) Każda ma w sobie wiele uroku mimo,że tak różne od siebie :)

My przed chwilą dołożyłyśmy jeszcze parę ozdób i jeszcze musze gdzieś szarfy kupić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504377 przez sylka
W tym roku powiesiłam tylko kilka bombrk bo mam wszystkie szklane a plastikowych tylko kilka szt :P I szkoda mi by potłuc te szklane :blink: wiec szklane wiszą wysoko a na wys KUby sa plastiki. Szklane bombki maja swój urok i blask :) Musze od środka jeszcze troche ich powiesić stamtąd KUba ich nie zwinie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504465 przez megi23
hej laski no poczytalam was e no Majcia domek masz wygodny i cieplutki i jaki elegancki :silly: :lol:
hmm Sylwia lepiej dmuchac na zimne ja jade z malym do ortopedy i dla siebie szukam juz prywatnie usg watroby bo jak to S powiedzial tu do lekarza do szarlatana nie pojdziesz :P
a martwie wsie bo trzymam dietke Tymkowa i dalej mnei boli lykam sylimarol i pije herbatke verdin fix ale cos juz nie pomaga i nie wiem czy to ta jelitowka ja podraznila czy mononukleoza cos narobila mi tam ... :( martwie sie by cos powaznego nie bylo .. ale po swietach i tak dopiero cos z tym zrobie..
u nas w niedziele Tymek znowu mial biegunke ale juz nie panikowalam :lol: dalam smecte i jagody ktore mialam w piwnicy i dietke mial odstawilam mleko narazie pil , herbatke mietowa i zjadl wczoraj zupke jarzynowa z ziemniaczkami cala miseczke, dzis byla taka kupaaaa twarda ze okno by mogla wybic no ale zobaczymy jak inne beda :) ja nie wiem czy nie mial kumulacjii booo wczoraj podczas aabawy zobaczylam ze ma przebita dolna 3 i druga wylazi wiec moze i to bylo brzuszek miekki mial, dokazywal jak zawsze jadl i pij jak smok :)
mysmy wczoraj z S tez nasza choinke ubrali i pol dnia kombinowali gdzie ja dac by Tymcio jej nie zwalil, bo nie jest duza, miala stac na komodzie, ale po przemeblowaniu S juz nie moze, bo dlugie zllodziejskie lapki Tymcia ja dopadna :P dzis robie pranie S , bo przypomnial sobie ze spodnie ma brudne , jutro do fryzjera z Julcia sie sciac , aaai dzis S dzwonilz pracy, ze ma bigunke :P ale nie chcial bym mu nifroksazyd dala :dry: Tymcio ma noc dobre i w dzien spi apetycik wrocil, lubi zjesc, alee pilnuje go ,a to nie jest latwe, bo potrafi sie pod lozko u szwagierki czolgac, jak cos zobaczy do jedenia :blink: jednak jedziemy w niedziele boo tesc szynki i boczki bedzie wedzill i S chce mojej mamci wziasc ,, mam juuz prezent dla S tzn. sie wygadal chce jakas gre za 80 zl to mu kupie :lol: i mam go z glowy haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505036 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Aguś wyglądasz ślicznie a Amelka jak słodko śpiocha :)

Sylka super choinka, no i czekam na zdjęcia w całej okazałości :)

megi kurujcie się i dbajcie o dietki :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego wieczorku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #505125 przez sylka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505167 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Megi , no Maja ceni wygodę i chyba urządziła sobie apartament :P
Kurcze to nieciekawie z tą Twoja wątrobą :( A kiedy na usg jedziesz ?
Czyli u Tymcia ząbki mogą sie przyczyniac do tych kupek ... dobrze , ze juz na spokojnie działasz i jest poprawa :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Sylka choinka imponująca :) Ja tez nie mogę zrobić fajnego zdjecia , na którym wyraźnie byloby widac kolory i światełka .

My po szczepieniu . Było gorzej niż myślałam , koszmar to mało powiedziane . Ami panikarz mały narobiła zadymy na całą przychodnie i nawet pielęgniarkę podrapała . Całe szczeście mamy to juz za sobą . Waży 10,800 i ma 77 cm . Lekarka stwierdziła , ze trochę mało waży i że wygląda na więcej :P
Ciemiączko ma jeszcze nie zrośnięte i mam bardzo uważać na urazy główki...tylko jak , jak ten szogun wiecznie coś narobi :P

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505192 przez Agusiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


choinka piękna

biedna Ami ale najważniejsze że ma już to za sobą. Rzeczywiście nie dużo waży, synek znajomej waży podobnie ale wygląda jak patyczak. Ja młodej sprawdzałam ciemiączko sama i chyba już nie ma ale może powinnam pójść upewnić się do lekarza?

Spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505195 przez sylka
Agi straszne to co napisalas.

dobrze ze szczepienie macie za soba. Ami lasnie wazy. Kuba prawie 12 kg a nie wyglada na tyle. A takie okruszki sie rodzily bo oboje nie wazyli 3 kg o ile dobrze kojarze. kuba ma zbite cialko a Amelka bardziej pulchne. To mowisz ze nawet pielegniarka oberwala :p ryzyko zawodowe. Waleczna dziewczyna z Ameli .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505201 przez agi-p
Aguś nie chciałam Cię nastraszyć :( Ale tak mnie to zbulwersowało .
A o ciemiączko zapytaj przy wizycie .
Lekarka powiedziała , zeby wit D3 cały czas podawac i tran dodatkowo . Tylko teraz musze dopasować taki,żeby go pić chciała .

Sylka dokładnie ... Ama miała 2690 przy porodzie . Wygląda na kluseczkę , a waży niby za mało :P

Uciekam Kochane do łóżka . Mężuś mi masaz obiecał ,więc trzeba korzystać :) Do jutra ...spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505248 przez sylka
agi tran Kuba pije i pamietaj w czasie podawania tranu nie wolno dawad wit d bo tran zawiera odpowiedna jej dawke bo inaczej przedawkujesz. Nie mowila ci pediatra? 5ml tranu zawiera odpowiednik dziennej dawki wit d 400 czy 500 jednostek. Kuba wypil juz 3/4 butelki Mollersa. Za duzo wit d obciaza nerki. Kuba jak byl maly mial co jakis czas robiony poziom wit da i usg nerek bo jako wczesniak musial brac 800 j wit d i sprawdzano jej poziom w org czy nie przekręcono.
Normalna dawka dl dzieci do lat 3 to te 400 czy 500 j na dobe.

To dobrze pamietalam wage Kubus 2650;g

ciemiaczko jak bylo duze zarasta dluzej, malemu zaroslo jak mial 17 mies. A mial spore po uradzeniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #505345 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka no nie mówiła mi nic ta lekarka o nie podawaniu wit d w trakcie podawania tranu . Wręcz jak zapytałam , czy wit D3 mam podawać wtych samych dawkach co do tej pory , to powiedziała , ze 1 kroplę i jeszcze tran !
Kurcze byłam pierwszy raz u tej DR , bo akurat Nasz lekarz nie przyjmował :(

A powiedz mi ten tran mollers ma jakis smak ??? Kurcze ja już truchleje , bo wiecie jak Ami reaguje na leki :( A tu jeszcze aż 5 ml trzeba podać .

No małe kurczaczki z Naszych dzieciaczków były :P A jak pieknie teraz nadrobiły :) Ami ma 10,800 , ale nie wygląda na chuda przecież . Taki jej urok i już . Je jak smok ,wiec nie będe jej nic zmieniać , zeby ją utuczyć . Lekarka mówiła , że widocznie ma taki kościec :P

Ja wczoraj zostałam wymasowana aż miło :) Dziś jeszcze mam masaż stóp obiecany :)

I już Kochane piątek mamy ... 3 dni do wigilii :) Kiedy to tak przeleciało ???

Miłego poranka :)

Edittt...
Zapomniałam Wam napisac , ze mój Mężuś próbował mnie wczoraj przekonac do imienia Ola :P
Normalnie kiedyś go udusze . Mówi , że Maja i Ola mu się podobają bardzo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505366 przez Agusiak
dzień dobry :)

Ja niestety nic nie wiem na temat wit D i tranu podawanego równocześnie ale wiem że nie można przedawkować wit D a trzeba pamiętać że jest ona jeszcze w mleku modyfikowanym.
Linka ważyła 3450 a teraz waży pewnie ponad 12 kg ale muszę ją zważyć bo dawno tego nie robiłam a mierzy obecnie jakoś 82-83 cm :)


Super że mężuś Cię wczoraj wymasował :) A jeszcze dziś dogrywka, super :)
A mnie od wczoraj okropnie boli stara kontuzja i musiałam aż założyć specjalny usztywniacz na staw skokowy, który musiałam wtedy nosić. Smaruję też ketonalem ale boli i boli. Chyba jakieś przeforsowanie może albo na pogodę?

Ola też ładne imię, mnie się podoba, myślałam nawet o nim dla ewentualnej drugiej córci ale moja bliska kuzynka ma tak na imię a nie chcę dublować.

Ciekawe czy dziś po 10 będzie ten zapowiadany koniec świata?
Postaram się tu jeszcze zajrzeć skoro potem mają paść wszystkie urządzenia :P :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505396 przez agi-p
Agusiu to Nasze Paulinki dorodne dziewczynki :) Moja Linka miała przy porodzie 3650g :)

Współczuję odnowienia kontuzji :( pewnie się przeforsowałaś :( Kurcze najgorsze jak na ból nic nie pomaga .

Ola mi tez się podoba ... ale juz Aleksandra nie bardzo hahaha :P I jakoś na Maję się juz nastawiłam . No i Linka pewnie o żadnej Oli nie będzie chciała słyszeć :P Zobaczymy w kwietniu :P

Hmmm... o 10-tej ten koniec świata ? Kurka wodna , to po co ja teraz 40 min przy żelazku spędziłam :P A co tam ...jak umierać , to ze świadomością , ze wszystko mam poprasowane hahaha :P
Nie bardzo mi pasuje ta 10-ta ... no 15-sta byłaby lepsza :P :P :P

Musze chwilę odpocząć , bo dół brzucha zaczął boleć ... ale zaraz działam dalej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl