BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu #499687 przez agi-p
Sylka ponad 70 ? To małpy :P

Agus Ty odważna jesteś , ze na tą giełdę jedziesz :P Ja to bym tam oczopląsu dostała i na pewno zbankrutowała :P Ja od razu zapadam na chorobę jak wchodzę do takich hurtowni , ba nawet sklepów ... wszystko bym chciała i wkurzam sie , ze wszystko drogie i nie mogę sobei kupić tego co mi się podoba :P

Oj to imieninowo u Was w święta :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499722 przez Agusiak
agi-p napisał:

Agus Ty odważna jesteś , ze na tą giełdę jedziesz :P Ja to bym tam oczopląsu dostała i na pewno zbankrutowała :P Ja od razu zapadam na chorobę jak wchodzę do takich hurtowni , ba nawet sklepów ... wszystko bym chciała i wkurzam sie , ze wszystko drogie i nie mogę sobei kupić tego co mi się podoba :P

wiem, wiem też się tego boję :( ale może kupię jedną, jedyną, piękną ozdobę, no i może jeszcze kilka duperelków, hahaha :lol: :lol:

Pokażę Wam naszą chuinką poddaszową ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499740 przez Gosia_Krupa
Agusiak,klimatycznie :) W takiej sytuacji to wcale seriale nie potrzebne,można siedzieć,myśleć,marzyć patrząc na choineczkę,a przy tym konsumować chipsy i popijać colę :blink:

Sylka,fanie,że już przeszło. JA też jakiś czas temu się męczyłam :( Nie siusiałam często,ale za to bolało jak diabli :( I też wzięłam Urofuraginum i przeszło :)

Agi,a co Paulina chciała pod choinkę?!

Hanula dzisiaj jak na złość krótko spała w dzień,więc musiałam skorzystać z pomocy szwagierki,bo obudziła się akurat jak wyjęłam marcepan :angry: Ale się udało :) Dostałam ogromnego buziola za ten tort :lol: chociaż sama radość męża by mi wystarczyła :) Bo na prawdę niczego się nie spodziewał. Ani gości(a przyszła taka nasza paczka rodzinna-kuzynka i kuzyn męża z partnerami i najlepszy kumpel)ani tortu... Prezent wymarzony... No i się wzruszył ten mój mężczyzna na koniec dnia. "To były najlepsze urodziny w moim życiu"- usłyszałam i sama jestem przeszczęśliwa,że tak wyszło :D

A oto torcik(tylko widać dziurki po świeczkach,bo zapomniałam zrobić foty wcześniej)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499743 przez Agusiak
Gosiu rewelacyjny ten tort gratuluję :)
I oczywiście wszystkiego najlepszego dla męża :)
Zrobiłaś mu super urodzinowe niespodzianki i w 100% zasłużyłaś na dużego buziaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499746 przez agi-p
Nie kilka , a chyba kilkadziesiąt duperelek :P :P :P

A choinka boska :) Już w tamtym roku ją podziwiałam :) My kupujemy żywą , ale gdyby nie to , to taka stożkowa też by mnie skusiła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499757 przez Agusiak
żywe są najfajniejsze :)

dziewczyny wiem że każdy chłop inny, ma różne zainteresowania itp, itd ale co kupujecie pod choinkę dla tatów :silly: teściów lub innych mężczyzn po 50tce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499824 przez agi-p
Dzień dobry :)

Gosiu tort jest genialny !!! Wiem , ze już to pisałam , ale jeszcze raz nie zaszkodzi :) Jestem pełna podziwu dla Twoich zdolności :) Nie dziwię się , ze Mąz była zachwycony ... każdy padł by ze szczęścia :)
A tak w ogóle ,to chyba nie składałam wczoraj życzeń Twojemu Mężowi,więc teraz spóźnone , ale jak najbardziej szczere życzonka :)

Odpowiadając Gosiu na Twoje pytanie , to Paula nie powiedziała mi co chce :P Wszystkim innym mniej wiecej mówiła , ale zawsze twierdzi , ze ja ją tak znam , ze zawsze wymyślę coś ekstra :) Kiedyś pisąła listy do mikołaja i było to swego rodzaju ułatwieniem ...a teraz pozostaje gimnastyka umysłowa :) Ale skrzętnie zapamiętuje co mówi przez cały rok i mniej więcej mam rozeznanie o czym marzy :)

Aguś właśnie nie wiem co Tacie kupić :( Ale chyba kupię jakiś zestaw witamin i suplementów .Teraz są tak ładnie pakowane , z prezentem jakimś . Wiem , ze Tata sam sobie czegoś takiego nie kupi . Inne rzeczy ma wszystkie , no i już tyle rzeczy mu pokupowałam na różne okazje , ze nie chcę się dublować .

Dziś jedziemy popołudniu do znajomych i zostajemy na noc . Nie specjalnie mi się chce :P

Lecę Kawkę zrobić :)

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499899 przez sylka
Agusiak napisał:

Sylka proszę mi tu pokazać każdą jedną kartkę zanim wyślesz :laugh: :silly:

For You: :kiss: :silly:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agusiak napisał:

dziewczyny wiem że każdy chłop inny, ma różne zainteresowania itp, itd ale co kupujecie pod choinkę dla tatów :silly: teściów lub innych mężczyzn po 50tce?

U nas zawsze jest skladka i wspolnie kupujemy. W zezlym roku tesc dostal wkretarke. Wczesniej wedke z calym osprzetem i pudelko na przybory wedkarskie 9bo lubi wedkowac)

Sliczna ta wasza choinka, podobaja mi sie takie :)

Gosiu tort bombowy. Nie dziwie sie ze maz zachwycony, bo to arcydzielwo :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499977 przez Gosia_Krupa
Po pierwsze,dzięki za komplementy dotyczące tortu :)

Sylka,kartki super :) Ja chyba muszę wrócić do tego zwyczaju :)

Agi,najgorsze to jest właśnie takie główkowanie,ale dobrze,że kodujesz :)

Agusiak,my podobnie jak u Sylki,składamy się z siostrą na prezent. Tyle,że u nas najczęściej jest to prezent dla rodziców,taki wspólny i ewentualnie jakiś mały drobiazg osobno. I ja Ci w tym nie pomogę za bardzo,bo też bym miała zgryz niezły. Mój teściu najbardziej ucieszyłby się z torby słodyczy :silly: więc tutaj nie miałabym problemu,ale już z moim tatem to już gorzej :(

Hania dzisiaj nam nie spała w nocy przez ładną godzinę :( Zachciało jej się spacerować po domu... Wcześniej się co chwilę budziła,wierciła,marudziła,popłakiwała. Wstawałam do niej co rusz. I chociaż obudziła się później,bo przed 8 to jesteśmy strasznie niewyspani :(

W dodatku boli mnie gardło,zapowiada się katar i coś mnie w gardle na kaszel drapie :( Jeszcze na same Święta się rozłożymy :( bo Misiek też coś nosem zaczął ciągać,a mąż to chyrla już od kilku dni. Dobrze,że od wtorku ma urlop do końca roku to wypocznie,wyzdrowieje,nabierze sił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499991 przez sylka
Gosiu robiłam w tym roku pierwszy raz :)
Zyczę szybkiego powrotu do formy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500000 przez agi-p
Sylka śliczne te kartki :) Dostać taką to sama przyjemność :)

Gosiu to kuruj się na maksa . Do świąt wyzdrowiejesz , wszyscy sie wykurujecie .

Super pomysł z tym składaniem się na prezenty :) Szkoda , ze ja nie mam się z kim składac :( :P

Ide się położyć :) A popołudniu do znajomych jedziemy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500045 przez Gosia_Krupa
Agi,mi też się ten pomysł podoba,tylko zawsze było mi przykro,że bracia się wypinali i zostawałyśmy tylko z siostrą.

Tutaj z kolei w jednym roku było tak,że losowaliśmy sobie osobę,którą obdarujemy prezenty i tak każdy dostał jeden i było miło :D

W tym roku chyba nie będzie prezentów co mi się bardzo nie podoba. Zmuszę męża choćby do zakupu Rafaello czy czegoś takiego drobnego,bo co ja powiem Michałkowi,że dziadkowie byli niegrzeczni?! On przecież też nie raz był,ale się poprawiał i Mikołaj przyszedł,a oni? Pieniędzy może i nie ma za dużo(na domiar złego znowu nam podnieśli opłaty),ale taki drobiażdżek to chyba można kupić,co?! My z mężem to prezenty kładziemy sobie pod naszą choinką. Jak Wy się na to zapatrujecie? Wydaje mi się to takie... sama nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500067 przez agi-p
Gosiu z tym losowaniem to rewelacja . Jak jest dużo osób , to nawet zbawienne rozwiązanie :)

A taki symboliczny słodki prezent to świetny pomysł . Na pewno będzie miło i Michałek nie bedzie miał mętliku w głowie . W tym wszystkim trzeba właśnie o dzieciach myśleć .

U Nas wszystkie prezenty lądują pod choinką i jak gdzies jedziemy to zabieramy je . Kiedyś jak Paula była mała i wierzyła w tą całą otoczkę , to prezenty pojawiały się dopiero po kolacji ... wtedy jakimś cudem mikołaj/gwiazdka kładli pod choinką mase różnych paczuszek :P Było to nie lada wyzwanie położyć to wszystko tak , zeby się nie zorientowała i nie usłyszała :P
Potem już łatwiej było , bo kładliśmy prezenty przed kolacją i sobie czekały . W tym roku ta wersja się utrzyma , ale w przyszłym znowu zacznie się kombinowanie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500125 przez sylka
Dziś wyszorowałam łazienkę :) i wyjełam z szafy ozdoby choinkowe by w tygodniu juz w niej nie szperać :blink:

U nas prezenty także będa pod choinką. Wigilia u Nas wiec dzieci u Kuby w pokoju będą wygladały MIkołaja a on niepostrzeżenie wejdzie przez balkon i położy prezenty pod choinkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500188 przez megi23
witam sie laski z nowego lapka :lol: my juz w domku pojechalismy o 9, a wqrocilismy o 14 , nie znosze zakupow , ale S mnie zaskoczyl, maly ma nowa posciel pod choinke do lozeczka z Kubusiem , dalam tylko 50 zl i pasuje na jego kolderke, zafasonowal pizamke, mamci ku[ilam ten telefon z biedronki dla slepakow pod choinke, S ma 5 par bokserek pod choinke, chcialam mu sweter kupic, ale on dziwolag , tego nie, tamtego nie, jak nie to nie to nie :blink: aaa spanie zamowione bedzie w srode, lub czwartek :P :lol: pan mi obiecal hehe :lol: 2 kolory obicia w roze wzielam oczywiscie ,pozniej latalam za kolejnymi prezentami i S kazal mi isc na zabawki dzwonei gdzie jest , mowi za 10 min bede , znowu dzwonei , znowu gada za 10 ja juz wkurzona chce isc do auta a ten idzie z laptopem, torba i calym osprzetem do niego :lol: nie kupilam malemu gasienicy bo .. nie bylo :ohmy: moze przez all zamowie i dojdzie jeszcze jak nie moja mama mu troche zabawek nakupowala a ja kupie po swietach :lol:

wlasnie Tymek wymiotuje hjuz 2 razy :( dzwonilam na pogotowie mozna difergan ale na recepte jest a gosci z apteki nie ma tutaj bo gdzies wyszli wiec lipa :( :( jak nie urok to ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl