BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu #500326 przez Agusiak
Dobry wieczór :)

agi pochwal się stołem i krzesłami jak mąż poskłada już :)
No z tymi prezentami dla mojego taty to jest wieczny problem, bo co prawda ma wiele zainteresowań ale jak już się czymś interesuje to kupuje niemal wszystko z tym związane więc większość rzeczy ma a na resztę nas nie stać :silly: Też uwielbia wędkować ale już wszystko ma i nie chcę żeby miał 10 tych samych rzeczy. No nic jeszcze muszę pomyśleć.

Gosia z tym składaniem się na prezenty to fajna sprawa, my kiedyś też tak robiliśmy z moją siostrą czy szwagierką ale potem się wkurzyłam bo każdy dawał tylko kasę a to my przeważnie wychodziliśmy z pomysłami co kupić a reszta olewka to powiedziałam koniec i kupujemy sami.
My z T prezenty dla siebie mega symboliczne kładziemy pod naszą choinką u góry a dla całej reszty to pod choinką na dole przed Wigilią :) Kupiłam T dziś pod choinkę taki piękny samochód trabant :)
Gosiu dużo zdrówka :)

Sylka kartki są obłędnie fajne :lol: Podam Ci adres żebyś mogła mi taką wysłać, hahaha :lol: :lol:

megi gratuluję nowego lapka i mam nadzieję że u Tymcia to nic poważnego i wymioty ustąpią. Buziaki dal niego :kiss: :kiss:

A ja po giełdzie w Tychach jestem mega zadowolona. Sporo kupiliśmy ale też sporo było tam badziewia ;) Ale jak weszłam do ogromnej hurtowni zabawek to oszalałam :laugh: :laugh: Kupiłam symboliczny prezent dla Huberta na dzisiejszą wizytę, upominek dla Olivi na poniedziałek bo dostali od nas już przewijak ale żeby tak nie przychodzić z pustymi rękami a dla młodej pięknego garbusa, pomalowanego w kwiaty i pacyfki :laugh: :laugh:
No i ogólnie trochę ozdób i dekoracji świątecznych :)

Potem pojechaliśmy do znajomych i było bardzo fajnie ale dzieciaki coś dziś marudne, może przez pogodę.

Teraz odpoczynek :laugh:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500355 przez sylka
Megi gratuluję nowego lapka i mam nadzieję że u Tymcia to nic poważnego i wymioty miną.

Agusiak to wypad do hurtowni mozna uznać za udany :)

Kuba dziś cały dzień chodzi i wsuwa pistacje które P nam kupił. Bardziej wcina je nic czekoladę :)
Założyłam mu dziś do łóżeczka nową posciel w auta. Myslałam że to same poszewki a tam kołda była, poszewka na podyszkę i 2 prześcieradła (1 na gumkę i 2 bez) Zaskoczona byłam. POsciel 120x150 ale w łóżeczku też fajnie wtglada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500450 przez sylka
Megi wlasnie dala znac na fb ze jest z Tymkiem w szpitalu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500489 przez Agusiak
sylka napisał:

Megi wlasnie dala znac na fb ze jest z Tymkiem w szpitalu :(

o matko :ohmy: ale napisała coś więcej? Zostają w szpitalu czy może są tylko u lekarza na dyżurze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500550 przez sylka
Agusiak napisał:

sylka napisał:

Megi wlasnie dala znac na fb ze jest z Tymkiem w szpitalu :(

o matko :ohmy: ale napisała coś więcej? Zostają w szpitalu czy może są tylko u lekarza na dyżurze?

"ja w szpitalu z malym bo pogorszylo mu sie i pani z pogotowia nie chciala ryzykowac.."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500562 przez Agusiak
sylka napisał:

Agusiak napisał:

sylka napisał:

Megi wlasnie dala znac na fb ze jest z Tymkiem w szpitalu :(

o matko :ohmy: ale napisała coś więcej? Zostają w szpitalu czy może są tylko u lekarza na dyżurze?

"ja w szpitalu z malym bo pogorszylo mu sie i pani z pogotowia nie chciala ryzykowac.."

o kurcze :( oby to nie było nic poważnego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500568 przez sylka
Też mam taką nadzieję. Pytałam czy mają już jakieś podejrzenie ale nie odpisała. Jak da znac to napisze Wam co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500638 przez agi-p
Dzień dobry :)

Megi odezwij się . Martwimy się . Obawiam się , że mogli Ich zostawic w szpitalu . Przy wymiotach i biegunce u małych dzieci tak zazwyczaj robią . Paula miała 9 mies jak złapała grypę czeską . Wymiotowała i biegunke miała potworną . Też nas skierowali do szpitala i po badaniu chcieli zostawic.Jednak się nie zgodziłam. Boją się , ze dziecko się odwodni , a w szpitalu kroplówki i pomoc na miejscu . Jednak ja powiedziałam , ze będe poic Paulę na maksa,pilnowac i leki podawac , w szpitalu nic innego by nie robili , więc wolałam w domku to robic. Dałyśmy radę i po 3 dniach było lepiej :)

Kurcze mam nadzieję , że dziś Tymek poczuje się lepiej .

Aguś mojemu Tacie też cieżko coś kupic . Ma wszystko, a jak czegoś mu się zachce , to zaraz sobie to kupuje . Ja kupię tylko ten zestaw witamin i suplementów i jakąś bluzkę . Tak symbolicznie. Zresztą dogadywaliśmy się , ze w tym roku do określonej kwoty prezenty robimy :P

Fajnie , ze wczorajszy dzionek taki udany :) I giełda i odwiedziny u znajomych :) Super :) Oj tej giełdy to zazdroszczę :)

My wczoraj pojechaliśmy na szybko do rossmana po mleko i do reala po drobiazgi na imprezę . Ludzi tłumy,ale do kasy nawet nie czekalismy :) Dzis po obiedzie zmywamy się od znajomych i jedziemy do mojej Mamci . Zostawimy Amelkę i na dużżże zakupy jedziemy . Juz te typowo świąteczne :P Już mnie wszystko boli na samą mysl :P

Sorki za błędy , ale jakiś dziwny ten laptop znajomych i już mnie trzepie :P

Miłej niedzieli i czekam na wieści od Megi . Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #500674 przez sylka
Kuba dziś chyba pierwszy raz przespał noc nie wędrując po łózku i okryty kołdrą. Chyba spodobała mu się nowa pościel i poducha. Nie odkrywał się i lezał jak go położyłam :P

U nas zawsze jest składka na prezent, wtedy każdy da pare groszy a możemy kupić coś wiekszego :)

Info od Megi: "nie wiedza co mu jest wymiotowal mi az mi sie przez rece przelewal wszystko co zjadl i wypil a ze pogotowie dalego na noc balam sie nie majac nic na to i nagle go zlapalo o 17 przed 20 na pogotowiu , nocka spokojna tzn juz nie wymiotowal ja czuwalam dostal 2 kroplowki by nawodnic udalo sie siku pobrac kupke zrobil wodnista zjadl 3/4 buleczki i wypil bidon herbaty pil i jadl jak smok narazie ok goraczki brak czekam na wyniki"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500704 przez nikusia1988
A czy ja o Wasze głosiki mogłabym prosić??? Pierwszy raz w życiu startuję (a raczej mój piesio) w konkursie i nie ukrywam że fajnie by było wygrać dla niego karmę. Głosować można codziennie. www.facebook.com/PedigreePolska?sk=app_332972500143137 On jest pod nazwą Puszek 5 lat.
Z góry dziękuję za każdy głosik oddany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #500999 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka świetnie że Kubuś tak pięknie spał w nocy i to z pewnością zasługa nowej pościeli bo miał same kolorowe sny :)

agi fajny taki wypad do znajomych :)

megi mam nadzieję że Tymek ma się lepiej i że szybko Was wypuszczą.
Trzymajcie się dzielnie.


A my dziś troszkę na zakupach a resztę dnia w domku bo się rozpadało. Okropna i obrzydliwa pogoda się zrobiła.
A po obiadku T bawił się z młodą a ja się zdrzemnęłam ponad 2 godziny :ohmy: Ale padłam jak szmatka :P widać było mi potrzebne :silly:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501007 przez sylka
info od Megi: "narazie ok kup brak maly roznosi pokoj doslownie z umywalki sobie zrobil kosz na zabawki tam wklada co sie da z szafki schowek na glowe a lozeczko pol metra odsuniete bo chce rozbroic lapmpe hehe byl S jedzenia mam na miesiac:D przywiozl tez obiad i maly juz wolal mama am, oraz starego lapka i gummi misia nagranego, plus bajki na dvd , maly zjadl biszkopciki i dokazuje na calego grunt ze apetyt wrocil"

Ja dziś pochodziłąm ze szwagierka po galerii w poszukiwaniu fajnych sniegowców i co było to jak założyłam to jakbym w gipsie chodziła ;P

Agusiak to fajowa drzemka :) Kolorowe sny miałaś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501075 przez Gosia_Krupa
Witam się wieczorową porą!

Megi,zdrówka dla Tymka!

Agusiak,zazdroszczę drzemki. Ja wszystko oddaję mężowi,bo ten zaziębiony na maksa,osłabiony i co rusz mu krew z nosa idzie. Musiałam całą pościel zmienić,bo w nocy mu zaczęła lecieć,jak się zorientował co i jak to już poducha w plamach,a potem jak woda,więc przez palce mu uciekało :( Ach... :( Jeszcze jutro idzie do pracy i potem urlop,więc mam nadzieję,że się zregeneruje :blink:

A Hanuśka ma zapalenie spojówki :( Już myślałam,że ją to ominęło,a tutaj... :( Oczko ma całe czerwone,wygląda podobnie jak u Michałka. Zakrapiam jej tymi samymi kropelkami co Michałkowi,bo się pytałam lekarki jak byłam z Michem czy gdyby Hanula się zaraziła to czy mogę stosować to samo. Oczywiście histeria wielka przy zakrapianiu,ale co zrobić?!

Sylka,to na pewno pościel :)

Ja się zastanawiam poważnie nad zmianą Hani łóżka,tzn. chcę Miśka przerobić na podwójne. Byłoby więcej miejsca i łóżko nie stałoby bezpośrednio przy oknie. Muszę jeszcze pomyśleć. Hanula kocha swoje łóżeczko...

Zapomniałam dodać,że ubraliśmy choinkę :) Michałek bardzo chciał,więc wzięliśmy się do dzieła. Dorobiliśmy też kolorowy łańcuch i teraz cieszymy oko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501111 przez Agusiak
Gosia biedna Hania, oby kropelki szybko pomogły i oczko było zdrowe.
Rany Juluś to Twojemu mężowi aż krew z nosa leci, to przez to przeziębienie?
Może niech porobi badania?
Zdarza mu się tak jak jest chory lub osłabiony?
Dużo zdrówka dla niego.

Super że już także macie choineczkę :)
My musimy do naszej tylko kupić lampki led i wymienić bo te są takie zwykłe, prądożerne ale chce żeby choinka się długo świeciła, nawet całą noc :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501131 przez Gosia_Krupa
Aguś,no właśnie osłabiony jest,bo ledwo wyjdzie z jednego przeziębienia,a już zaraz drugie :( Taka praca. Ale widzę,że wygląda lepiej :) No i tyle czasu "wolnego" to wróci do pełni sił :D

Ja też lubię,kiedy choinka się świeci,jest tak ciepło i nastrojowo. My mamy stare lampki,ale już w tym roku nie będziemy nic zmieniać. W przyszłym roku wymienimy sobie wszystko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl