BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501136 przez sylka
Gosiu zdrówka dla meżai Hanusi.

To jak poubierane choinki to chwalić sie pięknościami :)

Przeszperałam allegro i znalazłam sobie kozaczki/śniegowce jak nie znajde na miejscu to kupie na all. Obym tylko dobrze trafiła i sie zdecydował bo waham się pomiędzy kilkoma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501145 przez agi-p
Dobry wieczór :)

My dziś przejechaliśmy tyle sklepów , ze mam dość do Nowego roku :P

Megi dobrze , ze już Tymciowi lepiej :) Ten wirus jest paskudny,ma gwałtowny przebieg,ale na szczescie zazwyczaj szybko przechodzi . Jak na pogotowie daleko,to lepiej , ze zostaliście w szpitalu . Najważniejsze , ze apetyt wraca i siły coraz większe do wariacji i zabawy :)

Sylka ja jeszcze butów na all nigdy nie kupiłam , ale moja znajoma to od kilku lat nie pamieta jak się inaczej buty kupuje :P Tylko wysyłkowo :)
Super , ze Kubusiowi tak się dobrze spało :) Może teraz już bedzie bez wędrówek :)

Aguś świetnie , ze się przespałaś :) Nic tak nie regeneruje :) Pogoda rzeczywiście do kitu . Wnerwia mnie , ze z dnia na dzień pogoda tak się zmienia :(
No i u Nas choinka też całą noc się swieci :) Uwielbiam to !!!!

Gosiu biedny ten Twój Mąż . Takie osłabienie nie jest dobre . Oby wytrzymał do tych wolnych dni . Może niech jakąś dużą dawkę witamin łyka .
Buziaki dla Haneczki :kiss: Biedulki nie ominęło to badziewie ? Nie dziwię się , ze przy aplikacji kropli wyraża swoje niezadowolenie . Te krople są okropne :( Oby szybko jej minęło .

My dziś też kupiliśmy choinkę :) Oczywiscie nie taką jak chciałam , ale juz jest :) Pamiętam , ze 2 lata temu pojechałyśmy z Paulą dzień przed wigilią wieczorem kupić drzewko . Było juz tak przebrane , ze myslałam że sie poryczę :P Pare choinek na krzyż :P I w kącie stała taka biedna , w donicy ...krzywa jak cholera , taka brzydka . I kupiłyśmy ją , bo nam się zal jej zrobiło hahaha :P Ale jak ją przystroiłyśmy , to wygladała znacznie lepiej . Mimo to , kto do nas przychodził , to śmiał się , ze w zyciu nie widział takiego chochoła :P

Padam już dzisiaj , wykończył mnie maraton po sklepach :P

Spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501182 przez agi-p
Dzień dobry :)

Mi dziś dzionek zleci szybko i połowicznie przyjemnie . Zaraz lece włosy umyć i ok 9 do Bielska . O 12-stej mam wizytę u ginekologa , więc ponownie podglądnę Majeczkę :) :) :)
Potem gorsza częśc , bo mimo że wczoraj popołudnie spędziliśmy na sklepach , to dla Taty nadal nic nie mam :( Myślałam , ze może coś innego rzuci mi sie w oczy , ale nieee :(

Życze miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501191 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi fajnie że choinka już kupiona a historia sprzed dwóch lat superowa :) Ja pewnie zrobiłabym tak samo :) Z resztą też kiedyś mieliśmy taką. Pierwsze święta w tamtym mieszkaniu po mojej przeprowadzce do T. Kupowaliśmy na ostatnią chwilę i chociaż choinka była żywa to takiej nie przypominała :P Pamiętam że jako stojak mieliśmy jakąś część od motoru :laugh: ta choinka robiła furorę :lol: :P

My też jeszcze nie mamy prezentu dla mojego taty :( Dla teścia już jest pomysł, trzeba go tylko zrealizować ale dla mego tatki jeszcze szukamy a czasu coraz mniej.

Lecę ogarnąć wszystko koło młodej i śniadania i po 10 jadę zobaczyć Olivkę a Linka zostaje z moją mamą bo pogoda do bani :huh:

agi powodzenia u gin :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501235 przez sylka
Powodzenia na zakupach dziewczyny ;)

Aguś daj znać po wizycie jak MAja sie miewa :)

My po śniadanku. Kuba od kilku dni zrezygnował z porannego mleka (ok 6) i nie budzi się już na nie :) Wstaje ok 8 :)

U nas dużoooooo śniegu :D Wiec skoczymy zapewne na sanki :)

Zobaczcie jaką mi wczoraj szwagierka czapke dla Kuby upolowała w używaku za 6 zł allegro.pl/hm-czarna-uszatka-pilotka-134...10l-i2875999259.html :lol: :lol: Jak nówka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501361 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki ;)

Pogoda u nas paskudna. Śniegu już prawie nie ma,ale co się dziwić jak od chyba 2 czy 3 dni pada deszcz?! Za to jest ślisko :(

Hanula śpi,ale jak długo to nie wiem,bo u sąsiadów nad nami okna wstawiają :angry:

W nocy popłakiwała Kluska,marudziła... oj,blisko ta 3-ka! Wstała później,bo przed 8,ale co z tego jak nie mogłam już się zdrzemnąć po tym jak wyszykowałam Micha do przedszkola?!

No i Hanuśka wstała z drugim oczkiem czerwonym :(Więc teraz zakrapiamy podwójnie :(

Mąż poszedł na te drobne prezenty,tak żebyśmy nie musieli kombinować z Michałem,więc trzeba teraz coś kupić.

Agi,daj znać po wizycie co nowego u Majci.

I powodzenia na zakupach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501482 przez sylka
oj biedna Hania :(

my zaliczylismy spacer z sankami i wizyte na poczcie.

Kuba wlasnie chyba zasypia a ja wprasuje firanke od niego z pokoju. Obiad wczesniej zrobilam :) zostalo jeszcze poskladac pranie.

Megi i Tymek wychodza dzis ze szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501656 przez megi23
hej laski my juz w domu od 12 przezylam koszmar wszystko wytrzymam ale nie placz dzieci wiecej wam naisze jutro bo maly mnie i S nie odstepuje :silly: albo wieczorem jak sie uda
dzieki Sylwia ze poinformowalas dziewczyny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501746 przez agi-p
Megi świetnie , ze juz w domku jesteście :) Czekamy na relację szerszą :)

Gosiu biedna Hanula . Zaatakowało jej te oczka na całego :( Taka malusia i tak się namęczyć musi :(

Sylka u Nas po śniegu już tylko wspomnienie zostało .Zero białego puszku :( Dziś to wyglądało jakby wiosna się robiła .
A czapka rewelacyjna :) Czasami to można upolowac takie perełeczki :)

Aguś to z prezentami musicie się spieszyć ...coraz mniej czasu zostało , a w sklepach jakby tornado przeszło . Dzisiaj byłam ponownie w sklepach , które odwiedzaliśmy wczoraj i doznałam szoku . Normalnie połowa asortymentu została !!!

U gina wszystko super :) Pierwszy raz u niego byłam . Jest świetny i cieżko się dostać na NFZ . Ja czekałam 4 miesiące !!! Jest z-cą ordynatora w szpitalu , w którym chyba będe rodziła .
Teraz nie wiem czy chodzić do niego , czy do tej swojej gin :P Oboje mi spasowali . Ale tu to z-ca ordynatora , wiec chyba lepiej u niego być .
Majeczka waży 450g :) :) :) Rośnie ślicznie i wszystko z nią dobrze . Jest bardzo czuła i jak tylko przykładał głowice usg do miejsca gdzie ma główkę , to bolało strasznie . Zresztą tak mam od dawna . Nawet jak Mężuś glaska mój brzuch i natrafi na jej główke , to Mała się buntuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501920 przez Agusiak
Dobry wieczór :)

Sylka zazdroszczę śniegu, u nas po nim już nie ma śladu, pada deszcz i dziś jak jechałam do Magdy to normalnie ptaszki śpiewały jak na wiosnę :dry:

megi super że już jesteście w domku :)

agi świetnie że z Majeczką wszystko dobrze :)
A prezent dla taty też już mamy z głowy. Nie będziemy wymyślać na siłę tylko składamy się z moją siostrą i mamą na zestaw jakiś filmów i książek które chciał :)

Gosiu zdrówka dla Hanuli :)

U koleżanki było super, nagadałyśmy się a Olivką jestem oczarowana. Jest słodką, kochaną, grzeczniutką, maleńką dziewczynką i naprawdę takie miłe z niej dziecko, jak to mówią ma coś sobie :blink:

Ja dziś poprałam, poprasowałam i teraz zasiadam przed TV :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502024 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Aguś czyli pogodę mamy identyczną :( Jednym słowem paskudną . Bez sensu , bo nawet przejście do auta powoduje , ze jestem cała mokra i brudna . Spacerki odpadają :( Oby jutro było lepiej .

Super,że u znajomej było miło :) Oj Oli na pewno kochana :) Takie Bobasy są cudne , chociaż szczerze , to wolę Amelkę wolę taką jaka jest teraz :) Taka juz świadoma i mądralińska :)

Fajnie ,ze prezent dla Taty już masz z głowy . I dobrze , ze się składacie, przynajmniej Tata dostanie coś o czym marzy :)

My z Paula i Amą ubrałyśmy już choinkę :) Pierwszy raz mamy ją tak szybko . Ale w tygodniu nie mielibyśmy jak po nią zajechać no i zależało mi , zeby Amelka uczestniczyła w wybieraniu i ubieraniu :) Jutro wstawię Wam zdjęcia :) Ale Ami była zachwycona ozdobami i bombkami . Podawała i nawet sama próbowała wieszać :) Nie zrażała się nawet tym,że choinka ją kuła :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502084 przez Agusiak
Aguś pokaż nam dzisiaj choinkę, plisssssss :lol: :lol:

A o pogodzie to nawet nie chce mi się gadać, u nas cały czas leje.

Sylka w Twoich stronach mają być podobno prawdziwe, białe święta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502094 przez sylka
Agusiak sniegu mamy pełno na placu zabaw piaskownicy prawie nie widac :blink: zaspy że hoho miejscami :P

Gotuje właśnie flaczki na Swięta. Zamrożę i będa już gotowe i jedna potrawa mniej do gotowania :)

Kuba leży w łóżku i karmi mikiego butelką ze smoczkiem. Dałam mu taka małą i ma extra zabawe. Lula go i zajmuje bobasem :lol:

Agi super że z Maja wszystko ok i macie juz choinkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502106 przez agi-p
Agusiak napisał:

Aguś pokaż nam dzisiaj choinkę, plisssssss :lol: :lol:


Kochana juro pokażę , bo w ferworze walki z porządkami po tym całym rozgardiaszu choinkowym , zaginął kabel :P Pewnie Ami go gdzieś wcisnęła :P Zapewne pod łóżko , a Mężuś już je rozlożył i leży rozwalony jak pan i władca hahaha :P

Dobrej nocy :) Wyłączam kompa , zjem z kilo mandarynek i pójde nyny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502138 przez Agusiak
agi-p napisał:

Kochana juro pokażę , bo w ferworze walki z porządkami po tym całym rozgardiaszu choinkowym , zaginął kabel :P Pewnie Ami go gdzieś wcisnęła :P Zapewne pod łóżko , a Mężuś już je rozlożył i leży rozwalony jak pan i władca hahaha :P

no dobra poczekam do jutra :P :P


Sylka super ma Kubuś zabawę, taki kochany i opiekuńczy jest :)

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl