BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu #506042 przez sylka
Agusiak ja odmierzam strzykawką od nurofenu :) zostawiłam sobie specjalnie 1 do tego :)

Mi przyszła dziś paczka od rodziców z prezentami gwiazdkowymi i ubrankami na lato dla Kubusia :lol:

Odwiedziliśmy dziś też szwagierke i Maję by maluchy się razem pobawiły.

My też mamy lampki ledowe P chce jutro dokupić jeszcze 1 komplet :) Kuba tez śpi w cieplejszych polarkowych pizamkach :) Fajnie że zakupki u Was udane :)

P dziś wytrzepał dywany i mamy fajrant na porządki :) Odkurzy się zmyje podłoge i koniec :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506045 przez sylka
Agusiak ja odmierzam strzykawką od nurofenu :) zostawiłam sobie specjalnie 1 do tego :)

Mi przyszła dziś paczka od rodziców z prezentami gwiazdkowymi i ubrankami na lato dla Kubusia :lol:

Odwiedziliśmy dziś też szwagierke i Maję by maluchy się razem pobawiły.

My też mamy lampki ledowe P chce jutro dokupić jeszcze 1 komplet :) Kuba tez śpi w cieplejszych polarkowych pizamkach :) Fajnie że zakupki u Was udane :)

P dziś wytrzepał dywany i mamy fajrant na porządki :) Odkurzy się zmyje podłoge i koniec :P

U nas maż kąpie i wyciera razem ubieramy i ja później szykuje mleko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506186 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiu fajnie , że zakupy udane :) I żaróweczki led to podstawa , u mnie też cały noc się świeca :)
I nawet Linka piżamki nowe zdobyła :) Ami śpi w bawełnianym pajacyku lub piżamce cienkiej,inaczej by się ugotowała , a kaloryfery ma zakręcone .
I jeszcze Ty nowy telefon będziesz miała :) :) :) No udany dzień jak nic :)

Sylka i u Ciebie fajnie :) Taka paczka to super sprawa :) :) :)
Czyli zaczynacie świętowanie , jak już wszystko porobione macie :)

No kurcze i wychodzi , ze tylko ja nic wczoraj nie dostałam ??? No nie :P

A Mężus chce zmienic zwyczaje i wszystko sam robić , bo mówi , ze Ami jest silnie zwiazana ze mną i czasami mi zazdrości . Oprócz tego chce mnie maksymalnie odciążyć . Mówi , ze w tym czasie mogę sobie odpoczywać . A niedługo będzie Maja , wiec wszelkie zmiany chcemy wcześniej wprowadzać .

Dziś ostatnie zakupy i porządki . Na szczęście już wszystko porobione i zostało tylko to co na bieżąco trzeba , czyli odkurzanie i kurze .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506223 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylka tak myślałam właśnie że strzykawką od nurofenu, też mi została więc zatrzymam dla tranu :blink:

agi uważam że Twój mężuś ma świetny pomysł z tym samodzielnym kąpaniem i 100% racji :)
Jak urodzi się Majcia to może być tak że w jednym czasie ułożą Wam się kąpiele więc dobrze żeby nauczyli się z Ami dawać sobie radę i spędzą ten czas razem z czego dumny tata na pewno będzie się bardzo cieszył :)
Powiem Ci że u nas od jakiegoś czasu tak się samo ułożyło że młodą kąpał tylko T a potem włączył się dziadek i kąpią razem :P potem przynoszą mi młodą na górę i ja ją ubieram a potem młoda pije mleczko a my sobie gadamy :) Jak idę młodą usypiać to chłopaki schodzą na dół umyć butelkę i szczotkę do zębów :P :lol:

Ja dziś zmienię tylko pościel u nas i Linki bo odkurzanie nie ma sensu bo jutro będzie to samo a najwięcej bałagani mój mężuś :blink: więc kurze z dywanów i mebli załatwię jutro, a dziś T zafarbuje mi włosy i ubierzemy choinkę na dole a tata od rana wędzi mięsko :)

Miłego dnia dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506241 przez agi-p
Aguś wiem , ze to dobry pomysł i Mężuś będzie czerpał z tego wiele radości :) Tylko ja lubie ten Nasz rytuał .
U Nas do tej pory bardzo podobnie było jak u Was . Mężuś kąpał,ja wycierałam i ubierałam , razem czekaliśmy az wypije mleczko i ja wychodziłam , a Mężuś siedział az Ami zaśnie .

No nic, może od dzis spróbujemy czegoś innego . Chociaż zalezy od samopoczucia Ami . Nocke miała kiepską , rano stan podgorączkowy ... i trochę marudzi . Dałam jej paracetamol i jest znacznie lepie . Widze , ze trójka wychodzi kolejna , Ami pcha też wszystko do buzi i boli ją to .
Nie chcę jej dodatkowo stresować .

A jak urodzi się Maja , to będzie prawdziwa przeprawa :P Na razie wymyśliliśmy , ze to Maja będzie pierwsza szła do kąpieli , ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie :P

Agusiu a jak ta poście; z Tchibo po praniu ? Nic sie z nią nie dzieje ?
Oj jak fajnie , ze Tata wędzi mięsko...pycha :) Ja w tym roku pojechałam do takiego Naszego swojskiego sklepu i tam kupiłam wszystko . Mają bardzo pyszne wyroby , ale wiadomo co swoje , to swoje :)

A na jaki kolorek robisz włoski ?
Ja teraz nakładałam bakłażan , a i tak ciemny mi wyszedł :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506289 przez Agusiak
Aguś robię ten co mam kolor naturalny czyli brąz, a farbuję żeby ładniej wyglądały i kolor był odświeżony bo tak to już w sumie nie muszę :) Bakłażan też kiedyś miałam ale właśnie ciemny strasznie mi wychodził, niemal jak czarny. Czarny miałam długie lata za czasów młodości ale teraz wyglądam w nim strasznie blado no i tak ponuro. Blond odpada, kusi mnie rudy ale pewnie zaraz na drugi dzień farbowałabym na brąz :P No niestety ale chyba tylko w tym kolorze jest mi dobrze.

Aguś ta pościel z tchibo jest świetna. Nic się z nią nie dzieje po praniu a nawet jest jeszcze fajniejsza. Z resztą na opakowaniu było napisane że dopiero po pierwszym praniu wydobywa się jej prawdziwa miękkość czy cuś takiego :P ale ogólnie jestem zadowolona z niej bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506296 przez Gosia_Krupa
Witam się w sobotnie mroźne przedpołudnie!!!

U nas z kąpielą to różnie,bo raz kąpię ja,a innym razem mąż. W każdym razie w tej kwestii współpracujemy :blink:

Za to Hania to zdecydowanie córeczka tatusia,pełną gębą :lol: Teraz,kiedy ma urlop po prostu nie istnieję :( Przechodzi obok mnie i nawet na mnie nie spojrzy. Wszystko tylko "tatuś" "tatuś",a już jak słyszę "tatusiu"i widzę jak biegnie do męża,przytula się,daje całusa i mówi "tocham" to robię się poważnie zazdrosna :blush: i już się boję co to będzie po Nowym Roku,kiedy mąż wróci do pracy. Bo teraz nawet załatwić się nie może,bo Hania stoi pod drzwiami i płacze wołając "tatuś opóś"(tatusiu,otwórz).

Mam nadzieję,że jakoś sobie z tym poradzimy.

U nas też już posprzątane i w tej kwestii nie ruszę palcem przez tydzień,a książki,zabawki niech się nauczą zbierać!!! Teraz tylko do kuchni się trzeba przenieść :angry: I byłoby wszystko ok,gdyby teściowa mi powiedziała: chodź zrobimy to czy to. Z miłą chęcią bym pomogła. Jeżeli to ja zapytam czy w czymś pomóc,usłyszę(jak zawsze):nie,ja już tylko tutaj... No ok,więc się nie pakuję do kuchni,ale szwagierka potem chodzi naburmuszona,rzuca piorunami na prawo i lewo i bełkoce pod nosem,że nikt nic nie robi :angry: że tylko ona,że mama... No i wtedy nienawidzę Świąt,mam ochotę się zaszyć gdzieś na tydzień :( Ach,no kolejny dzień wyję :( Mam chyba coroczną depresję przedświąteczną :(

Agi,super,że mąż tak myśli o Tobie i o przyszłej sytuacji. Lepiej teraz zmienić kilka spraw niż potem,kiedy Majeczka już będzie na świecie. Dla Ami będzie to już normalna sprawa i nie odczuje wielkich zmian(poza oczywiście nową siostrzyczką),a co najważniejsze nie poczuje się "z boku".

Miłego dnia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506319 przez megi23
hej laskiii znowu rzadkie kupki
agi jak mowisz ledwo pierdnie i juz dzis 5 raz przebierany ale ida gorne 3 naraz to jakas kumulacja :ohmy: bo sa biale przeswity , daje mu acidolac na brzuszek, ale je i pije normalnie, daje mu sok z jagod ktory narobilam pije chetnie, ale nad ranem musi spac z nami.. mnie czeka pakowanie do mamci bo wyjezdzamy jutro rano, ale to wieczorkiem na spokojnie :P
czekam dalej na spanie no obievcali ze dzis :angry: a ktora juz mamy , stoje z robota ani posprzatac ani nic ... :angry:

u nas tez od 9 sie wedzi miesko ;) apropo tatusia i dziecka odkad S ma wolne popoludnia to tez tylko tatus , tata ale mi to lotto :P nie jestem zazdrosna oni tez musza jakas rekompenspowac sobie czas bo i ja caly czas z nim jestem,, :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506527 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiu ja to farbowac muszę , bo szybko mi się odrost robi :( Pewnie temu , ze naturalnie blond jasny mam .

Fajnie , ze ta pościel taka dobra :) Może po nowym roku pomyślę o niej . Mam nadzieje , ze wyprzedaże będą :)

Gosiu mój Mąż to by oszalał ze szczęścia jakby Ami tak za nim chodziła :P Póki co to Ja jestem dla niej nr 1 .

Nie dziwie Ci się , ze tak na Ciebie działają fochy szwagierki czy teściowej . Nie cierpię jak ktoś udaje taką cierpiętnice !!!
Przez to Ty czujesz się gorzej :( A jak Mąż reaguje na takie sytuacje ?

Megi z tymi kupami to utrapienie :( Ale minie . Ważne , zeby dużo pił .O odwodnienie nie trudno .
I jak łóżko dowieźli ???

My bardzo spontanicznie wybraliśmy się na zakupy , których już mieliśmy nie robić :P
Potem pojechaliśmy do mojej babci na kawkę i do Mamci :) Było super :)
Mamę jednak jutro zabieramy , bo dziś jeszcze piekła ciasta zwariowana :P

Ja czuję sie fatalnie , więc uciekam . Mała uciska mi na nerwy i kręgosłup,łopatki i zresztą całe plecy mi nawalają niesamowicie .

Spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506596 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Gosia jak ja nie cierpię czegoś takiego jak proponuje się pomoc i nic nie ma do zrobienia a potem są dąsy :angry: Olej to Kochana, chociaż wiem że jak razem się mieszka to nie jest łatwo :dry:

megi dużo zdrówka i szybkiego wyjścia tych nieszczęsnych trójek dla Tymcia :)

agi fajny mieliście dzionek i odpocznij Kochana :)
A jaki macie prezent dla Ami bo nie kojarzę :P :blush:

My dziś ubraliśmy choinkę na dole w salonie. Tam jest duża, żywa i wygląda bombowo, nie mogę się napatrzeć :laugh: :laugh: Chciałam Wam zrobić jej zdjęcie ale za nic nie wychodzi żadne ładne, które oddałoby urok drzewka. Może jeszcze się uda.
W ogóle cały domek przystrojony, u młodej w pokoju też maleńka choineczka na półce :) A ja właśnie skończyłam z T pakować prezenty i zaraz idę spać.

A i jestem bardzo zadowolona z nowego telefonu :lol: :lol: Jest świetny ale mam nadzieję że będzie też dobrze służył :)

Musimy jeszcze kupić prezent dla teścia bo nie mamy :( Wiemy co ale nigdzie nie ma w fajnej cenie, ale już musimy kupić jakie będzie.

Spokojnej nocki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506655 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiu na zdjęciach nie sposób oddać pełen urok i czar choinki . Nasza też na zywo wyglada olśniewająco , a na fotach tak zwyczajnie i nawet smutno .

A z prezentem to juz zbyt dużo czasu nie macie :P Dziś ostatni dzień :P
My jeszcze też jak pojedziemy po Mamcię , to musimy podjechac i kupić coś mojej babci . Niby bez prezentów miało być , tylko dla dzieci , a ta wczoraj wyskoczyła mi z prezentem dla mnie/nas :P Ale jedziemy w 1 dzień świąt do niej na kawkę , to się zrewanżuję .

Co do prezentu Amelki , to mieliśmy nie szaleć , a wyszło jak zawsze :P Ogólnie to mi braknie miejsca pod choinką na wszystkie prezenty :P
Dla Amelki mamy skrzynkę z FP,mikrofalówkę,pralkę i piekarnik :) Oprócz tego Paula ma dla Amy prezent i moja Mamcia , która będzie u Nas na święta :P
Tak każdy po kolei przygotował prezent dla każdego i tych podarków jest cała masa :P Nawet dla Fadusia prezenty są :P I dla Majeczki :) Już nie moge się jutra doczekac :)
Dobrze , ze dla mojej chrześnicy i jej siostry nie musiałam nic kupowac :) Złożyłam sie z ich Mamą i kupiła im coś ekstra .


Moja mała sadystka nawet w niedzielę przed świąteczną wyspać się nam nie da :P 5 pobudek i za każdym razem butla wypita !!!! I o 5 już wyspana :P
Zastanawiam się czy ona nie pieje za dużo mleka .
No i ta wysypka nadal nie schodzi .Dalej takie mocno czerwone placki ma na ciałku :( Nie wiem czy na jakiś czas nie wrócić do bebilonu jednak :(

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506797 przez sylka
Amelka będzie szalała z zabawkami :)

A mleka to sporo pije ;) może rzeczywiście od niego ma uczulenie.

Kapustka z grzybami i barszczyk już ugotowane :) Zostało upieczenie sernika z brzoskwiniami i jutro zrobienie salatki jarzynowej i usmażenie karpia :)

Kuba dziś w Kościele zasnął na mszy (tak z 30 min spał), wiec w domku już nie spał. Może wcześniej sie położy.

Jutro w ciagu dnia planujemy by znalazł pod choinke prezent od moich rodziców- wóz strażacki. Bedzie miał zajecie na cały dzień a reszte prezentów otrzyma wieczorem :)

Agusiak jak udało się kupić prezent dla teścia?
Z choinka rozumniem bo nasza na żywo jest bogato ozdobiona i błyszcząca a na foto taki łysolek :D Każda na zywo jest piękniejsza.

Gosiu fochami szwagierki sie nie przejmuj. Jakby mi sue tak fochała to prosto z mostu bym jej powiedział że jak jest robota to sie mówi a nie że jak proiponujesz pomoc to nie ma pracy a później zgrywa cierpietnice od 7 boleści :huh: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #506893 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór!

Agi,mój mąż chodzi dumny jak paw,szczęśliwy jest ponad miarę,że go tak córcia ostatnio ubóstwia,ale też już jest troszkę zmęczony,bo nic nie może zrobić... Ja za to "odpoczywam" :)

Ami chyba była bardzo grzeczna,skoro dostanie tyyyle prezentów ;) Ale będzie miała zabawę :)

Sylka,super z tą paczką :) I pomysł z wcześniejszym prezentem też.

My z kolei zastanawiamy się czy nie dać dzieciom rano rózg. Może Michu by się poprawił chociaż na Wigilię,bo ostatnio daje nieźle popalić. No,bo Hania to zapewne miałaby ekstra zabawkę :lol:

Oczywiście w kuchni mnie nie było. Ale jutro pomogę przy pierogach czy będą tego chcieli czy nie. To akurat lubię robić,a jeść jeszcze bardziej.

Poza tym u mnie od ładnych kilku lat są pierogi z fasolą i już nie wyobrażam sobie Wigilii bez nich,także zrobiłam farsz i jutro posklejam dla mnie i męża,bo nikt inny tego nie ruszy. Nie koniecznie dlatego,że nie smakują,ale dlatego,że są strasznie "zamknięci" na nowości. U nas były tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami,ale jakaś koleżanka mamy z innej części Polski wspomniała o tych z fasolą. Mama zrobiła na próbę i już zostały. U nas też jest np. zwykła fasola podsmażana z masłem czy oliwą,więc też sobie trochę zostawiłam. Mówiąc u nas mam na myśli mój dom rodzinny oczywiście :) Tata pochodzi z Wielkopolski,a mama stąd czyli z zachodniopomorskiego(mieszkała jakieś 20km ode mnie),ale w domu miała też potrawy z Mazowsza(babci rodzinne strony),także mamy niezłą mieszankę potraw na stole :) A u Was jakie są dania wigilijne? Tutaj np. spotkałam się z sałatką jarzynową jako danie wigilijne,widzę Sylka,że u Ciebie chyba też tak jest.

Oglądałam dzisiaj "Nie ma jak Polska-Święta w Kujawsko-pomorskim" i muszę powiedzieć,że na moim rodzinnym stole wiele jest dań z tego rejonu. Kapusta z grzybami,wcześniej wspomniana fasola,smażone grzybki...

Mąż robi mi i Miśkowi kolację i słyszę jak sobie podśpiewuje "Świeć Gwiazdeczko" Arki Noego ;) Aktualnie na topie u Hanuli,podśpiewuje przez cały dzień :) Wymieniła Hula Hibiskusa na coś bardziej świątecznego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506948 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka widzę że szykują się u Was naprawdę pyszne święta, ale nic dziwnego skoro taka kucharka świetna je przygotowuje :)
I jak tam Kubuś, poszedł wcześniej spać?

agi ojojoj to Ami niezłą ilość prezentów znajdzie pod choinką :lol: Ale będzie miała radochę :laugh:
Kurcze ciekawe co z tą wysypką, czyżby faktycznie od mleka?

Gosiu z pewnością pyszne te Twoje pierożki :)

A my dziś mieliśmy dosyć zalatany dzień. Pojechaliśmy na msze za pradziadków, potem na cmentarze i kawkę do dziadków :) Po powrocie szybko ogarnęłam nasze piętro, poprasowałam ubranka młodej i tak zleciało do wieczora.
Sylka prezent dla teścia na szczęście kupiliśmy a jutro go zapakujemy bo jeszcze siostra przywiezie prezent dla mojego taty, na który się składaliśmy i też trzeba go będzie jeszcze zapakować:)

U nas jest teraz bardzo ładnie, bo napadało śniegu ale takiego mokrego niestety no i od jutra ma być odwilż :( Ale może wytrzyma chociaż jutro jeszcze ta niewielka ilość śniegu :)

Kochane nie wiem jak się jutro dzionek ułoży dlatego już teraz życzę Wam i Waszym bliskim, zdrowych, pogodnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Mnóstwa prezentów, pysznego jedzonka i słodkiego lenistwa :blink: :) WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!
[/size][/color]

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #506976 przez sylka
Gosiu u mnie sałatka jarzynowa zawsze gościła na Światecznym śniadaniu. Na Wigilijnym stole goszczą: barszcz z uszkami, pierogi z grzybami i kapustą, krokieciki z grzybami, karp smażony, ryba po grecku, sledzie z cebulką, kapusta z grzybami, kluski z makiem (rodzynkami, skórką pomarańczową, miodem i orzechami), kompot z suszu.

U nas dziś było -18 st.

Mąz zajmował się Kubusiem a ja działałam w kuchni. Kubus obserwował jak robiłam sernik z brzoskwiniami :) Mąz wygniótł mi ciasto bo coś ręka mnie bolała. Później chłopaki się bawili a ja dalej działałam i zrobiłam sałatkę jarzynową. A mąż póżniej zrobił śledziki.
Uspał Kubusia i mały spi od 20.15 :D

Gosiu o pierogach z fasolą pierwszo słyszę :)

Agusiak super że udało się kupić prezent do teścia :)

Przyjmijcie najszczersze życzenia.

Pięknych i radosnych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,

Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze,

Abyście znalazły dużo kolorowych prezentów pod zieloną choinką,

Świąt które, dadzą Wam trochę radości i odpoczynku,

A co najważniejsze nadzieje na Nowy Rok,

Aby był dużo lepszy od obecnego i zaowocował spełnieniem wszystkich marzeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl