BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu #509444 przez agi-p
Megi Tymek w swiątecznym wydaniu bardzo elegancki :)
Super ,że Tobie ulżyło po tabsach :) No i , ze u Tymka zaczyna sie wszystko normować :)
A za pierwsze świadome wołanie o siku wielkie brawo :)

Agus właśnie dostałam sms,że jest rabacik i jutro jedziemy po mleko :)
U Nas też gorący okres się zaczyna , ale nie az tak jak u Was . Co tydzień imprezy nie mamy , ale juz co 2 tak :P Tez sie zastanawiam jak to ugryź finansowo :( Startujemy już jutro :(


Sylka poszalałaś na zakupach :P Zobaczymy ile mlek mi uda się kupić :P
Oj czyli Kubie ze spaniem się pozmieniało . Ale nocne spanie ma niesamowite !!!

My zaraz obiadek zjemy i też wyruszymy na spacer . Mroźno jest , ale bardzo słonecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509487 przez sylka
Agi udanego spacerku :)

Kuba ma dziś dzień marudera i buntu. Wszystko blee i na nie.MArudzi płacze i tak na zmiane ze złością. A ja już ledwo wytrzymuję. Od chyba 5 dni mi nie spał w dzień a dziś wsadziłam go do łózeczka i powiedziałam ze ma spac. Usiadłam na dywanie i czekałam. Buntowł sie ale w koncu zasnął. Jakby nie poszedł spać to by mnie w kaftanach wywiezli dziś do psychiatryka. P zadzwonił i zapytał czy mały spokojniejsy a jak powiedziałam że spi to kazał mi zostawić sprzątanie kuchni i pranie i samej odpoczać. Pranie i sprzatanie ma zrobić jak wróci do domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509617 przez agi-p
My byłyśmy na spacerku . Ale tylko 40 min , bo mi nogi,dłonie i uszy przymroziło :P Amelkę ubrałam jak trzeba i cieplutka do domku przyszła . Oczywiście spacerek z jej wózeczkiem i lalą był :P

Sylka bardzo dobrze Ci Mąż powiedział :) Kochany :) Mój też zawsze każe mi odpoczywać jak Ami śpi . Tak naprawdę takie chwile są na wagę złota i ja od niedawna stosuję się do zaleceń i kładę się razem z Amą ...nie wiem dlaczego wcześniej tego nie robiłam :P

Pewnie Kubusiowi skumulowało się zmęczenie z powodu tych kilku dni , w których nie spał w dzień . A ząbki już mu wszystkie wyszły prawda ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509657 przez sylka
Agi czy mu wszystkie wyszły to nie wiem. Wychodziły 5 a czy są wszystkie- dobre pytanie. Nie da mi palca włośyć do buzi a jak chcę by otworzył to robi to na chwilę i szybko zamyka nim zdąże dobiec wzrokiem do końca rzadku ząbków. Cwany jest. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509868 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Sylka ja myślałam ,że 5 wychodzą później . Nie wiem skąd mi sie to wzięło . Tak sie cieszyłam , ze jeszcze dwie trójki na dole i będzie spokój na jakis czas .

Ami się obraziła , bo jej grysik zrobiłam . Biedna zasnąć nie może i popłakuje okropnie. Coś jej dolega . Ale Mężuś twardo sam walczy i każe mi odpoczywać .

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #509951 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Byliśmy w Rossmanie i mleczko kupione :) Fajna ta promocja, szkoda że nie potrwa dłużej :P

Ach te zęby, jeszcze będą nie raz utrapieniem dla nas i maluchów.

Sylka Paulinka dzisiaj też przechodziła jakiś bunt, rzucała rzeczami, denerwowała się i ogólnie "pyskowała" :silly:

Z zaśnięciem znowu był problem i pewnie znowu w nocy wezmę ją do siebie :dry:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #510178 przez agi-p
Dzień dobry :)

Chociaż ja jestem totalnie nie wyspana :P Nos do tego mam zatkany i mięśnie mnie bolą . A wczoraj po przeziębieniu prawie śladu nie było .
Widać troszkę na spacerku przemarzłam .

Aguś jak moja Ami zaczyna "pyskować", to ja ledwo śmiech powstrzymuję . Jest rewelacyjna w tym swoim lamentowaniu . Zapewne jak Linka :P
I jak Wam noc minęła ? Linuś znowu wylądowała u Was w łóżku ?

Na razie mam totalnego lenia . Nie mam siły nawet wstać , a założenia na dziś ambitne były :P
Może kawka mnie na nogi postawi :P

Miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #510364 przez Agusiak
dzień dobry :)

Aguś bidulko Ty :( Niech to przeziębienie już sobie idzie!!! i nie wraca :P

O dziwo Linka dziś spała całą noc u siebie i wstała po 8 :ohmy: :cheer:

Udanego dnia Wam życzę i lecę na śniadanko :)
agi udanego spotkania ze znajomymi :)

Gosiu odezwij się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #510870 przez megi23
omg zeby i u Amci wpsolczuje u nas kupki normuja sie dzis spal ladnie do 7 rano , byl na lsuzbie u szwagierki bo z S pojechalismy na zakupy w tesco z rabatami 20 zl taniej wyszlo w kauflandzie mleko tansze i maz jak widzi promocje pieluch to szalu dostaje mam ponad 300 pieluch juz, bo dzis 2 pudelka kolejne kupil :D , poza tym regal ogladalismy s wzial metrowke by sprawdzic wymiary, bo od razu dwa w jednym zrobimy wykladzine zamowimy i regal, mam nadzieje ze w nocy nie przyjedzie jak spanie :silly: kupilam dzis nakladke na wc, dzis z tesciem chodzil do lazienki na dol i on go sadzal narazie we wszystkim na kibelek i siedzial , przy okazji zwinal mu szczoteczke do zebow i paste i tesc byl w szoku ze maly chcial myc zeby :silly: :lol: a ja dumna z niego :P
Sylwia apropo dnia marudy Tymek tez dzis mial odkad wrocilismy a spal szwagierce 2,5 godz :ohmy: ale i tak ubralam go na spacer , dalam camilie nba zabki, przewietyrzyl sie i mu przeszlo :blink:
chcielismy malemu kupic wykladzine byla z carsow ale na 2 m amy 4 potrzebujemy i tak zostaje allegro :dry: , za to znalezlismy sklep i goscia , ktory zrobi nam aneks kuchenny nie za 6 tys tylko za 3,5 :lol: :lol: ja mam wizje dzis S mierzyl , czy nam bedzie pasowac co i jak i bede miec roze , zrobilam fotki spania naszego ale jutro wstawie bo Tymek marudzi przed spaniem ..S go usypia :)


aaa zgadniejscie co moj Tymek wczoraj powiedzial bylam w szoku odkad mu w dzien smoka nie daje chyba ze extremalna sytuacja wiecej gada : a wiec powiedzial Madzia hehe poszlam wczoraj do lazienki na dol on lazl za mna i krzyczal mama Madzia nie wiem skad on to wzial ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #510982 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi ale fajnie Tymek mówi to Madzia :)

u nas była dziś piękna pogoda, zaliczyliśmy dwa spacerki, słoneczko pięknie świeciło i był lekki mrozek więc super :lol: :lol:
Jutro mężuś ma już wolne i tak aż do czwartku, tzn w czwartek idzie już do pracy ale i tak super że tyle wolnego ma ten mój kochany pracoholik :P :P

A poza tym to nic ciekawego :P siedzimy i się obijamy jak tylko się da :silly: :lol:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #511035 przez sylka
Mój po nowym roku chce odddać program który pisze w związku z czym jeździ codziennie do pracy mimo że resztę powysyłał ma urlopy. Siedzi wiec sam i ma święty spokój :blink: A ja jobla w domu dostaję bo te z bym chciał sobie chwile odpocząc od Kubska i mieć 5 minut samotności czy wyjśc samej z domu :dry: ;) Dodatkowo coś go rozkłada pewnie z tego pracoholizmu i ma gardło zawalone. Oby Kuba nie załpał od niego.

Tymek ładnie mówi :) super.

Agi życzę zdrówka. Oby Cię nie rozłozyło na amen. :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #511201 przez agi-p
Dzień dobry :)

U Nas wczorajsza imprezka nawet fajnie minęła . Tak mi się jej nie chciało , ale humory dopisały . Dopiero o 1 w nocy położyłam gości spać ... i stwierdziłam , ze chyba nie ma sensu się kłaść , bo Ami niedługo się budzi :P Ostatecznie przed 2 poszłam spać , po czym Ami się wybudziła :P Ogólnie potem raz jeszcze się obudziła i o 5:30 już wyspana :P Mały cyborg :) ;)

Agusiu czyli Linka pięknie przespała noc , a dzisiejsza jaka była ?
I jak bosko , ze Mężuś tyle wolnego ma :) Mój niestety pracuje :( I też z niego pracoholik :(

Sylka u Was taki gorący okres , Mąż wiecznie w pracy , a Ty przemęczona . Na szczęście już chyba bliżej niż dalej do oddania tego programu i wszystko wróci do normy :)

Megi pieluch to macie faktycznie ogrom :P Ale przynajmniej Ci nie braknie :) Super , ze Tymuś na dobre rozpoczął przygode z siusianiem i ze nakładka mu spasowała :)
A jaka różnica w cenie kuchni !!! Czasami warto pojeździć , bo oszczędnosci są spore :)

My wczoraj pojechaliśmy do Rossmanna po mleko ... i ani jednego opak nie było !!! Jak za komuny normalnie . Gerbera u Nas nie ma tak w sklepach :( No i musiałam bebilon kupić , bo w domu juz zero mleka :( I doznałam szoku , bo w biedronce płaciłam za 800g 39,99 zl , a wczoraj już za to samo opak 47 zł !!! Zostawiłam Mamie kase i kartę i może w poniedziałek w innym rossmannie uda jej sie kupić gerbera . Mamy 5 tych drogerii , to licze na cud :P

Udanej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #511283 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi super że spotkanie takie udane i miło spędziliście czas :)

Linka zasnęła pięknie u siebie ale jak poszłam ją w nocy przykryć bo było zimno to się przebudziła i jak mnie zobaczyła no to wiadomo. musiałam ją zabrać do siebie.

Z pracą już nieaktualne więc póki co siedzę w domu i szukam dalej.
Potem napiszę więcej.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #511556 przez sylka
Agi to super spędziliście wieczór fajnie :)

Dziś przy okazji spaceru zaszłam z KUbą na używak i było wszystko po 2 zł. Ludzi tłum :P Kupiłam mu 2 pary jeansów z George i Cheroke, bluzeczkę, szlafrok buzz astral z Disneya. Extra płaszczyk z Nexta - będzie na sprzedaż bo za mały i bluzeczkę dla córeczki znajomej :) Wszystko jak nówki za grosze wiec zadowolona jestem. Kubusiek grzeczny był :) i w nagrode dostał jeszcze m&m :P

W Rossmanie dokupiłam mleka i mam spokój na trochę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #511754 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiaczku to szkoda , ze z praca nie wypaliło :( Ale w sumie nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło . Paulisia nacieszy się Mamusią jeszcze i Mamusia nie ominie niczego co dotyczy rozwoju Lineczki :)

Sylka ale miałaś traf :) super ,że takie perełeczki wyhaczyłaś :) Ja w Nowym roku pojadę i licze , ze te uda mi się kupić kilka super rzeczy dla Majki :)

My szybko pozbyliśmy się znajomych :P Obiad już o 12:30 podałam :P
I pojechaliśmy z przyjaciółmi do Brennej :) Tam pospacerowaliśmy przyjemnie . Ale zrobiło się tak mroźno , ze pojechaliśmy do domku Przyjaciół i tam juz w ciepełku spędziliśmy fajnie czas :)
Jutro mam w palnie 2 prania , obiad , sałatkę na imprezę i kilka przekąsek . Jak Mężuś wróci to zje i jeszcze na zakupy chcemy skoczyć :P

Dziś padam ze zmęczenia ,wiec mam nadzieję ,ze szybko zasnę :)

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl