BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu #513988 przez Gosia_Krupa
Dziewczynki,miło mi bardzo,że się tak troszczycie i pamiętacie o mnie :)

Napiszę wieczorem,bo teraz usiadłam,przeczytałam 10 z 60 postów i Hania się obudziła,więc na raty doczytałam wszystko i uciekam,bo jest nie do zniesienia to moje dziecię. Poodpisuję wieczorem!

Pa i miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514051 przez Agusiak
Gosiu to czekamy na wieści, chociaż poszłam do kwietniówek i poczytałam już co nieco :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #514093 przez sylka
Agusiak napisał:

Gosiu to czekamy na wieści, chociaż poszłam do kwietniówek i poczytałam już co nieco :blink:

To podobnie jak ja :lol:

Kubusiek pospał godzinkę a teraz wcina rosołek :) Ciągle tylko pić mu się chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514226 przez agi-p
Moja Ami właśnie zjadła cały talerz mleka z musli :P

Gosiu no wreszcie sie odezwałaś :)

Megi biedulko ! Ale całe szczesice , ze u lekarza byłaś. No i , ze to skierowanie Ci dał :)

Niedługo Męzuś przyjedzie i jade do Mamci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514531 przez Agusiak
agi to udanego pobytu u mamy :)

my dziś super spędziliśmy dzień a teraz oglądam TV :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514578 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Ja już wykąpana , Ami śpi , kolacyjka zjedzona ...aż za duża , bo pękam w szwach :P
Troszkę mi dziwnie bez Mężusia i tęsknię za nim już . Ubolewam , bo nie będę mała na kogo nóg wystawiać :P
Ale za to śpię z Amelką , a kocham to jej małe ciałko i ciepły pachnący oddech :)

Agusiu oj wyobrażam sobie jak milusio u Was było :) Nie ma to jak taki cały dzionek w trójeczkę :):):)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514606 przez Gosia_Krupa
Jestem :)

Więc...

Mąż miał dwa tygodnie urlopu dlatego chciałam wykorzystać ten czas jak najlepiej ;) Raczej nie siadałam do kompa,a jeżeli już to na misyjkę w grę,którą dostałam od Mikołaja :blush: Na fora,facebooki i inne tym podobne nie wchodziłam,tym bardziej,ze mnie mąż raz wkurzył jeżeli o to chodzi i powiedziałam, TY taki to ja taka. Nie odzywałam się,focha strzeliłam,no ale nie wchodziłam :(

Nie będę się rozpisywać jak nam Hania daje popalić ostatnio,bo o tym wspomniałam na kwietniówkach. A dzisiaj jeszcze Misiek :(
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A teraz trochę coś o Waszych postach :side: No to tak:

Agusiaczku,Gwiazdkowa Linka wymiata. Fryzurka super,a sukienka,o której też wspomniała Aga cudna. Chciałabym ją zobaczyć całą :)

Spacerek przemiły :) Linka na pewno miała radochę :)

Agi Amelka mała nudystka jest po prostu przesłodka,w koralach po prostu przeurocza :) Paulina z kolei to już duża dziewczyna,bardzo ładna z resztą(po mamie) :)

Aż taki ciężki miałaś pierwszy poród,że trauma była? Powiem Ci,że ja długo długo mówiłam,że nic gorszego mnie w życiu nie spotkało,ale to za sprawą personelu,bo ból i czas to normalna sprawa,a jeszcze jak się rodzi pierwszy raz...

Jeżeli chodzi o różnice wieku między dziećmi to stwierdzam,że najlepsza jest albo mała,rok do dwóch lat maks albo taka całkiem duża minimum 5 lat. To taki mój punkt widzenia. Chciałam mieć taką,ale jakoś tak się z mężem zgadaliśmy i na szybkiego podjęliśmy decyzję :silly: czego czasami żałuję,bo może Michał byłby grzeczniejszy gdyby był sam,może ja byłabym spokojniejsza mając jedno dziecko,może już bym pracowała... No,ale nie będę gdybać,bo córcię kocham ponad wszystko mimo,że urwis z niej niestworzony :blink:

A co do pracy,no to zarejestrowałam się dzisiaj. Pierwszą odhaczkę mam za tydzień. Nie liczę na wiele,bo widzę jakie mają oferty pracy na stronie. Tak więc nadal szukam na własną rękę,a póki co siedzę w domu,denerwuję się,ale zasiłek mam,więc przynajmniej nie będę tego robić za darmo :blink:

Nie pamiętam już co tam jeszcze skrobałyście.

A,i kupiłam dzisiaj ten tran,o którym pisałyście. Ile go dajecie dzieciom i w jaki sposób? Ja 2,5ml dodałam do kaszy. Ale jak to ostatnio z Hanią bywa nie zjadła całej. Ostatnio w ogóle nie chce nam jeść :( a był z niej straszny głodomor,co chwilę coś memlała. A teraz tylko się obudzi to krzyczy i płacze,że nie chce zupki. Ach,zganiam wszystko na tą nieszczęsną 3. Oby wylazły w końcu,bo się wykończę psychicznie i fizycznie :(

Tutaj,Sylka,doskonale Cię rozumiem,bo bywały dni,że tylko dzwonić po wóz,żeby zabrał do domu bez klamek :(

No to się rozpisałam :blush: ale będę już regularna :) Codzienna Hani drzemka i wpadam kliknąć :) chyba,że będę prasować i nadrabiać zaległości filmowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514707 przez sylka
Gosiu tak na szybkiego napisze ja ranu podaję 4 ml do mleka.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #514724 przez agi-p
Gosiu mój poród był masakrą , traumą i niezapomnianym przeżyciem (nie pozytywnie) głównie przez personel właśnie . Ból - bólem . Tego uniknąć się nie da , ale nie musieli mnie tak męczyć , torturować i traktować jak jakąś kurewkę . Ale co tam , było minęło ...

Co do różnicy wieku między dziećmi , to za jakiś czas będę się mogła wypowiedzieć :P Mam juz córeczki z dużą różnicą i teraz będę miała z małą :) Ale od narodzin Amelki chciałam kolejnej ciąży , zeby jednak dzieciaczki miały siebie . Paulisia jest kochana i jest dobrą siostrą , ale ja juz pochłaniają jej sprawy , koleżanki , nauka itp ... A Amelka i Maja będą w podobnym wieku , to myslę , ze bedzie lepiej . Czas pokaże :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

A i o tranie Sylka mówiła , że do mleka dodaje , chyba 4 ml .
Ja wstyd się przyznać , ale dopiero jutro jadę do apteki . Co byliśmy w markecie , to kolejka do apteki była masakryczna . Sama nawet insuliny i pasków nie wykupiłam :( Ale jutro jadę zaraz po badaniach , to mam nadzieję , ze ludzi tyle juz nie będzie .

Piszesz o trójkach Hanuli . U Nas też te zęby wychodzą koszmarnie . Ale już 3 trójki się przebiły :) Czekamy jeszcze na jedną i mam nadzieję , zę bezie spokój na jakiś czas :P
Dobrze ,że urlop Męża wykorzystałaś .Ale mamy nadzieję ,ze teraz będziesz już z Nami na bieżąco :)

No to już zmykam , do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514783 przez sylka
Gosiu
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agi jutro musisz koniecznie zrobić zapas w aptece :ohmy: :ohmy: Oby ludzi było mniej lub życzliwi i Ciebie przepuszczający :blink:

Co do porodu to miałam lajtowy bo szybki bolący jak cholera ale czego se spodziewać :lol: :blink: :S za to do dziś obawiam się powtórki z podtrzymaniem, szpitalem i walka o każdy dzień dziecka w brzuszku. Wczesniej było łatwiej a teraz nie wyobrażam sobie leżenia na plackiem i niewidzenia Kubusia. Kto by się nim zajął. Byśmy niani musieli szukać czy jak??? Tego się boję bo na początku ciąży miałam leżakowanie i leki i później od 32 tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514878 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka to jest właśnie najgorsze w kolejnych ciążach ... pobyt w szpitalu :( Dlatego ja tym razem sie nie zgodziłam i w razie czego znowu będę się broniła . Rozłąka z Amelką jest dla mnie najgorszą torturą . Chociaż ja mam ten plus , ze Dziewczynki do mojej Mamci mogą jechać i odwiedzać mnie w szpitalu .

No do apteki jadę i nie ma odwołania . Insuliny mam jeszcze na 3 dni , wiec muszę juz wykupić receptę . Nie jest tak , ze zostałam z niczym , bo na to pozwolić sobie nie mogę .

Ja uciekam zaraz na badania i do sklepu . Moze jeszcze wózki pooglądam,chociaż nie wiem czy będzie mi sie chciało czekać na otwarcie sklepu , bo on od 10-tej .

Nocka była zdecydowanie najlepsza z wszystkich ostatnich . Ami sie przebudzała , ale wtulała sie we mnie mocno i spałą dalej . Mleko tylko 2 razy piła . I nie wiem co jej się dzieje ostatnio , ale cały czas przytula sie do moich piersi . Jak kiedyś . Wtedy się uspokaja . Normalnie odsłania mi troszkę dekolt i buzi daje w piersi i tuli się do nich .

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514910 przez Agusiak
dzień dobry :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Sylka w pełni rozumiem Twoje obawy związane z kolejną ciążą. To już zdecydowanie nie to samo co pierwsza.

agi współczuję złych doświadczeń przy porodzie Linki :(
Czasem nie wiem czym Ci ludzie kierują się wybierając swój zawód. Jak ktoś troszkę młodszy to źle, jak zaś matka jest już nieco starsza to też komentują. Straszne potrafią być te baby a i lekarze także. Jeśli się wypalili to mogą zawsze iść zamiatać ulice a nie dręczyć ludzi którymi powinni się opiekować najlepiej jak potrafią.

Dzwonił T, w pracy u nich nie ciekawie. Jutro ma mieć wolne przymusowe bo nie ma roboty a w sobotę idzie ale nie zapłacą mu jak za nadgodziny tylko będzie miał zapłacone za ten jutrzejszy wolny piątek :( Marzenia o kolejnym dziecku coraz bardziej dalekie... :(

Idę na kawkę, miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514973 przez sylka
Agi fajnie ze w miare spokojna u Was nocka :)

Kuba spal jak zabity cala noc, bez pobudek. Ok 6 przyszedl do mnie i spal do 8. Katar jakby mniejszy sie wydaje i temp brak ma tylko nizsza ok 36st.

Agusiak to nieciekawie u T w pracy. Moj ostatnio wysylal ludzi by wykorzystali zalegly urlop wiec normalnie mieli płacone. Z 1 str pol biedy ze mu zaplaca a nie wrzuca na bezplatny jak niektorzy robia a z 2 str rozumiem bo mniejsza dniowka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514979 przez megi23
hej mamuski mam chwile to cos nastulam :P
oo S wrocil ze szpitala byl babcie swoja odwiezc ... no to sie postreszczam :silly:
u nas nocka tez z tych lepszych ale .. Tymek ma mokry kaszel no jakas masakra ... dalam mu flegamine bo mialam i odetkalam nosek i zobacyzmy ja stawiam , ze katar mu splywa.... moze jak mu scieknie to przejdzie . najstarszy syn szwagierki Dominik tez znowu kaszle .... :dry:ze mna lepiej w koncu wydaje glos :P prawie normalny hehe

Gosiu wspolczuje tu sa maluchy w wieku 9 , 8 i Julcia ma 5 i powiem Ci ze nie wiem od czego to zalezy ale tu maluchy tez potrafia dac w kosc a Julcia mimo ze dziewczyna to szczegolnie ...poza tym jak mowi Sylwia Michu pewnie sie wstydzil ze zrobil i bal powiedziec no wiesz bo co koledzy powiedza ...ehh narazie koncze bo maly nie chce spac jak zaspi to dopisze /...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515131 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry! Chociaż dzień paskudny pogodowo :( Leje,leje... i to ma być zima?!

Właśnie dostałam wezwanie do US w celu zweryfikowania zeznania podatkowego,a konkretniej odliczonych ulg. No i się kurcze stresuję :( Wiem,że wszystko ok,ale z urzędami różnie bywa,nieraz się słyszało o niekompetencji urzędników i zrujnowanym życiu :(

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl