BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 3 miesiąc temu #516678 przez sylka
Kuba dzis znow nie spi i pokazal mi jak wychodzi z lozeczka gora.

Zrobilismy razem slimaczki jablkowe to wcinal 1 za 2 :) jeszcze gorace mu dmuchalam bo chcial i nie bylo ze nie.
Ganiamy sie na czworaka, bawimy w chowanego oraz samolotem zrobionym z papieru

Agusiak oby cos z tego wyszlo. U nas od stycznia imprezki urodzinowe wczoraj kupilam prezent bratanicy meza i zrobilam liste dla Kuby jakby ktos pytal co kupic bo ma problem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #516753 przez agi-p
Aguś to trzymam kciuki , zeby Dziadziuś załatwił pozytywnie sprawę z Twoją praca :)

No i faktycznie imprezowo u Was :P

Sylka Kuba to Gagatek mały :P Spryciarz prawdziwy .
I fajnie , ze tak sie bawicie :) Kuba po takich zabawach powinien spac jak suseł :P

Aguś producent Naszych spacerówek to na całego się wzoruje na espiro :P
dino.sklep.pl/nowy/3w1-wozki-eurocart-lu...-gratis-p-10241.html
A tu espiro :P
dino.sklep.pl/nowy/3w1-wozek-espiro-vect...-gratis-p-11814.html

A Amelke coś meczy ... marudzi na potęgę i kupeczki wodniste znowu ma :( Cały czas brudzi spodenki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516775 przez sylka
Agi o 15.20 mi padl. Podszedl do mnie jak siedzialam na fotelu polozyl glowe na kolanach i w takiej pozycji padl doslownie po sekundzie slyszalam jak chrapie :P Zanislam go do lozka i spi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517144 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka ale mieliście z Kubusiem fajny dzień, ja to czasem już nie wiem czym mam zająć tą moją żabą żeby jej się nie nudziło :dry:

agi faktycznie te wózki bardzo do siebie podobne ale szczerze mówiąc to żaden z nich mi się nie podoba :P :P
Te spacerówki co mamy to też do espiro podobne :)
allegro.pl/wozek-baby-design-espiro-magi...isy-i2893321819.html

Nam dzień minął bardzo miło a nawet spacerek udało się jednak zaliczyć :)
Potem ok 17 ogarnęła nas jakaś dziwna senność, pewnie przez pogodę ale teraz już jest OK :)

Lecę się zaraz umyć bo nie wiem kiedy moja córcia zechce przeprowadzić się do naszego łóżka :silly:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517168 przez sylka
Kuba mnie dzis wieczorem rozbawil. Nakruszyl sporo na dywanie i w zartach mowie: teraz musze wziac odkurzacz i poodkurzac okruszki chyba ze Ty to zrobisz za mame". " Kuba wybiegl z pokoju, pomyslalam ze poszedl po nasz odkurzacz i zaraz zawola mnie bym go wziela a on po chwili przychodzi ze swoim :D i zaczal odkurzac.

Teraz chłopaki się kapia a ja wietrze pokoik KUbusia by mu się dobrze spało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517179 przez Gosia_Krupa
Hello!

Na wsi kładli jakieś kable czy coś i prądu nie było do 15. A ja miałam takie plany... Pranie,prasowanie,oglądanie filmów...

No nic,wynudziłam się troszkę,ale nie tak całkiem. Wzięłam się za Hani album,pogadałam z siostrą przez telefon godzinę i jakoś zleciało. A jak Hanula wstała to już wiadomo,było co robić :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sylka,moja Hanula też próbuje górą wychodzić czasami. Nogę zarzuca,ale rezygnuje. Jednak wydaje mi się,że gdyby bardzo chciała to by wyszła. To znaczy przy wchodzeniu,bo tego też próbuje. Wychodzić się trochę chyba boi,bo Kluska najpierw staje nogą na komodę przy łóżeczku taką niską i dopiero próbuje dalej,ale w pewnym momencie chyba czuje się niepewnie i rezygnuje,ale wchodzić jej się chce chętniej.

My mamy cytrynowy tran. Próbowałam i nie ma w ogóle posmaku ryby,nawet na koniec. Ja bym stwierdziła,że jest taki trochę nijaki. Misiek pije bez problemu,Hania w mleku dostaje to też wypija.

Jutro też nie wpadnę w dzień bo siorka przyjeżdża :) Mieliśmy jechać do niej na Święta,ale się trochę porobiło i nie pojechaliśmy,więc spóźniony Mikołaj/Gwiazdor przybędzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517187 przez kasiunia89
Hejka :)

U nas wszystko dobrze jak narazie!! ;)
Oliver maly lobuziak, nerwusek noo ale kochany tez jest hihi ;) :P

Spi... mam nadzieje ze pospi!

W nocy nadal mleko pije, czasami raz a czasami zdazy sie wiecej :ohmy: Nooo ale nie ma tak zle!

NIe mowi za bardzo..tzn tak po swojemu troszke(teraz wlasnie tak zaczal wiecej prawie buzka mu sie nie zamyka), no i choc daj mama tata bum(auto) i inne takie latwe wyrazy :)

Mysle ma czas jeszcze na mowe!

Bylismmy w polsce, i od kolezanki synek jest mlodszy od Olivera 2 mc...ja bylam w szoku jak ten maly juz mowi!!! Masakra jak swietnie! hehe :)


Buziolki :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517192 przez sylka
Gosiu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #517201 przez kasiunia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517205 przez kasiunia89
Chyba cos mi nie wyszlo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517280 przez Agusiak
Gosia to rzeczywiście znajoma siostry i jej córka mają niespodziankę :)

Kasiunia mową się nie przejmuj, Oli ma jeszcze czas. Nasze dzieciaczki też nierozgadane poza Gosiowymi które mowę mają imponującą :)

Zdjęcia cudne, pięknie wyglądacie a Oliś jest przesłodki :)
A co poza tym słychać, pracujesz zawodowo lub nad rodzeństwem dla synka? :lol: :P :blink:

Buziaki dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517296 przez sylka
Oli super chłopak :)

Agusiak u nas dzis hitem zabawowym było rysowanie kredą po kolorowym brystolu, chowanego i zabawy pod kocem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517315 przez agi-p
Woow , ale tu ruch :)

Agus no wiem ,że Nasze jak te Magic :) Ale tańsze :)

Sylka , ale Kuba kochany ... juz Ci wyodkurza nawet :) Niedługo bedziesz siedziała z założonymi nogami na stole , a Kuba będzie gotował , sprzątał i prasował :P

Gosiu rany ,ale niespodziankę ma ta córka znajomej siostry !!! Szok . Jeszcze sama z tym wszytskim , nie licząc rodziców :( Dobrze , ze Maluch zdrowy :)

Dobrze , ze dzieciaki Ci ten tran piją . Ja tez mam cytrynowy i ma tak ostry zapach , ze zmienia smak mleka i Amelka ani łyka nie zrobi .

Kasiunia ale Oli słodki :) I Ty nadal taka chudzina jestes :) Tak jak Agusia pisze , mowa nie ma co sie przejmowac , wszystko w swoim czasie . Amelka tez gaduła nie jest :P
No właśnie , nie mylicie o kolejnym brzdącu ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517324 przez Agusiak
agi a Ty wózeczek masz już upatrzony? :)

Ja już wykąpana,teraz przeglądam allegro w poszukiwaniu prezentu na rocznicę ślubu rodziców w lutym i zaraz może jeszcze troszkę poczytam i w kimanko :)

A jutro mamy księdza po kolędzie :silly:

Dobranoc, spokojnej nocki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517335 przez sylka
U nas ksiądz pewnie w przyszłym tyg bo tak jakoś co roku okolice 16.01 nas odwiedza

Agusiak a co upatrzyłaś rodzicom :)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl