BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 3 miesiąc temu #517373 przez kasiunia89
Hehe ;) Pewnie wszystko w swoim czasie!!! :P Na kazdego przyjedzie pora :p

Ja nad bobofrutem narazie nie pracuje hehe moze za rok :):):)

A zawodowo owszem, chodze do pracy tylko w soboty ;) czyli ide jutro na rano!! Tzn o 4 pobudka i o 4:30 jedziemy :) Sasiadka rano przyjdzie do malego i jak wstana ida do niej :p Dzieki bogu taka kochana tutaj mam sasiadeczke :)

Wasze maluszki tez sa takie slodziaki ze hooo tzn juz nie maluszki :blink: :blink: Za chwile beda partnerow nam do domku przynosic hahah tak ten czas leci!! Za chwile 2 latka! :lol: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517428 przez Agusiak
dzień dobry :)

Kasiunia super że u Was wszystko w porządku i że taką masz fajną sąsiadkę co pomaga :)
Zaglądaj do nas częściej :)

Sylka no właśnie jeszcze nie wiem co konkretnie dostaną, na razie przeglądam i poszukuję :blink:

Lecę się ogarnąć, ubrać Paulinkę bo zaczynają chodzić od 9 więc nie ma pewności o której będą u nas i trzeba być przygotowanym :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517430 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiaczku prezent na rocznice mówisz ? woow , to nie łatwa sprawa . Upatrzyłaś coś ?

Ja wózki w poniedziałek pojadę pooglądać . Typów mam kilka i zobaczymy co wyjdzie . Koleżanka z kwietnia teraz kupiła taki i bardzo zadowolona allegro.pl/wozek-baby-design-lupo-3w1-wi...lik-i2901679165.html
Inna już nasawiona na Tako laret , a jeszcze inna coletto marcopolo .
Ja jestem w kropce dalej . Mam nadzieje , ze jak pojade i na żywo pooglądam , to jakiś mnie urzecze :P
Te coneco sa ponoć takie liche i gondolki mają bardzo małe :(

Kasiunia to fajnie jak do pracy w soboty chodzisz :) Zawsze to jakaś odskocznia i kontakt z innymi ludźmi :)

U Nas panoszy sie wirus ... biegunka , wymioty :( Od znajomych synek właśnie to przechodzi . A Ami od wczoraj biegunkę ma i gorączkowała . Apetyt też malusi i już ręce załamuję . Kilka razy ja wczoraj przebierałam , bo nawet na nocnik nie zdążała :( Dziś dzień rozpoczęła od kupki w naszym łóżku , przytuleniu do Tatusia i wybrudzeniu go całego :P
Od rana prysznice , pranie i sprzątanie .
Teraz się bawi , ale martwię sie , że ją ten wirus dopadł . Zobaczymy co w dzień będzie .

Milego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517649 przez Agusiak
już po kolędzie, był proboszcz i fajnie sobie pogadaliśmy :) Bardzo go lubię :)
Paulinka troszkę się wstydziła ale telefonu z ręki to nie wypuszczała a na koniec chciała go dać księdzu a to była komórka babci :P :P

agi ten wózek co wstawiłaś bardzo mi się podoba, jest bardzo podobny do mojego tylko ma zdecydowanie większy koszyk,ale niestety wydaje mi się że nosidło jest takie samo jak w moim czyli beznadziejne :P :blink:
Przeglądałam wózki i w rozsądnej cenie trudno jest coś wybrać.
Może poszukaj używanego X landera skoro byłaś z niego zadowolona.

Biedna Ami oby to nie był żaden wirus, a jeśli tak to niech szybko sobie pójdzie.
Dużo zdrówka :)

T pojechał polatać z wykrywaczem po lesie i znowu musiałam okłamać księdza że jest w pracy :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517723 przez megi23
mam chwilke zniam s sie kapnie ze nie szukam przpeisu na grzen wino :P
u nas tez byl wczoraj ksiadz po koledzie tymek sam podbiegl do niego po obrazek i byl bardzo nie zadowolony ze tylko 1 dal mu, poza tym nocki kiepaskie dzism i w nocy kaszlal , zaluje ze wczoraj do lekarza nie poszlam , :( kure glupia jestem i tyle :( narazie sie bai i jest ok zobaczymy jak noc porzadnie mu przewietrze pokoj amolem natre bo boje sie ventolin dac ... sama nie chce eksperymentowac.... My z S wczoraj lodowke rozmrazalismy bo od nowosci nie byla a ma juz ponad rok ... normalnie nie mam czasu na nic... gardlo mam fatalne boli jak przelykam antybiotyk pewnie nie dziala . mogl mi dac z innej grupy a dal z tej samej... :dry: no ale biore do jutra w poniedzialek kontrol... i biore Tymka niech mu cos da... ale oprocz kaszlu nie ma , a kaszel ma bo katar splywa....ktory na domiar jest czysty wiec nie wiem ... szwagierki pozostala 2 tez juz kaszle ... moj S tez , znowu bedzie szpital w domu....
ja mam x landera i chwale go mam limitowana wersje x board x boy i mimmo ze to taran , jak moja mama mowi sprawdza sie czy tutaj na wsi czy u mamci w miescie a i w naszym golfie 3 sie bez problemu miesci :)
apropo zabaw S sie tak wscikal wczoraj z malym ze koszulke mozna mu bylo wykrecac grali w kregle , jak Tymek szybko lapie takie rzeczy , wczoraj sam mi przyniosl moje kapcie i sam swoje bym ubrala , ja naprawde mysle ze on nie kumaty a on wiecej kuma niz mi sie wydaje :P wieczorem wola S czyli tato musi go ucalowac i wtedy sie kladzie jak np nie ma bajki , mowi nie ma rozgadal sie teraz jak najety :) to tak w skrocie musze leciec do S buziaki dlam aluhcow i zdrowka dla Ami .. te zarazki wrr :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517911 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi zdrówka dla Was wszystkich :)

Byłyśmy dzisiaj na spacerku ale ogólnie pogoda mało ciekawa bo strasznie wiało. Poza tym to siedzieliśmy w domku :)
Jutro urodzinki dziadka i spotkanie z rodzinką :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517927 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór :D

Dzionek już niemal za pasem. Mąż jakiś film chce obejrzeć,mieszanka studencka kupiona,liczę,że dzieci kochane :silly: pójdą ładnie spać i będziemy mogli na spokojnie coś obejrzeć. Ale byłby dzień :) :) :)

Dzieci grzeczne :) Poza szybką pobudką. Jak Michu ma iść do przedszkola to ledwo go z wyrka ściągam,a jak ma wolne to wstaje kurcze jak do przedszkola. No,ale nic tam. Wyspałam się dziwnym trafem i wstałam razem z nimi. Ładnie zjedli śniadanie,ubrali się, pobawili, posprzątali... Hania poszła spać,Misiek zajął się zabawą i przyjechała siostra. Wyszliśmy z Miśkiem na krótki spacer i przy okazji na przeciw siostrze,ale gapole nas nie zauważyli :blink: Michu się zawstydził,dostał małpiego rozumu,ale trwało to tylko chwilkę. Siorka zapytała o zawieszkę przy kurtce,więc jej walnął elaborat jak to ważne jest by być widocznym dla kierowców(bo owa zawieszka była odblaskiem).

Hanuśka spała sobie,a my wypiliśmy kawę,porozmawialiśmy,a potem się Kluseczka obudziła i zawstydziła na amen :( Ale długo to nie trwało,bo ciocia przywiozła prezenty,które "Kokołaj" zostawił dla nich pod choinką,bo myślał,że będziemy tam na Święta. Zobaczyła kucyki Pony i jak ręką odjął wstyd :) Miśko dostał pianinko z książką. W książce kolędy i piosenki zimowe. Nutki na pięciolinii w postaci kolorowych kółek z cyferkami. Klawisze pianinka kolorowe z cyferkami. Więc gra się wg koloru albo wg cyferek. Super sprawa :) Bawili się tym chyba wszyscy :silly: A Michałek wieczorem zabrał Hani kucyki i też długo się nimi bawił :)

Mieli też wspólne prezenty :) Między innymi telefon z pokoju do pokoju na kablu. Nie wiem czy wiecie o co chodzi,były takie na czasie za mojego dzieciństwa. Porozmawialiśmy sobie trochę z Miśkiem :) Zamknęliśmy się w osobnych pokojach,zadzwoniłam do niego,a on opowiadał mi o tym jak był w lesie i bił się wilk z lisem...

Na prawdę powiem Wam,że dawno nie miałam takiego dobrego dnia. Niemal zero nerwów,dzieci grzeczne,szczęśliwe :) Zajechaliśmy też z siostrą do sklepu i nawet tam aniołki :) Po prostu... Ja chcę takie dzieci codziennie :D Hanuśka zasnęła przed 20,Michałek trochę memla kolację,ale chyba jest ok. Jeszcze jak grzecznie pójdzie spać to chyba będzie mi się śniło niebo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #517946 przez sylka
Gosiu cudny dzień miałaś oby takich więcej :D
Takie telefon też miałam z siostrą i to była extra zabawa :D

Kuba dzis troche kaszlał i podałam mu rano i popołudniu Mukosolwan. Zasnał dopiero po 15 i wstał z płaczem jak na ból gardła :( Mąz pojechał po Lipomal bo w sumie to jedyny syrop który łagodzi ból gardła no i jakby co mam Tantum Verde którego Kuba nie lubi. Apetyt 0 prawie cały dzien na mleku :(
Pogoda pod psem to nie wychodze by czegoś gorszego nie załpał bo gypa u nas sie panoszy.

Dziewczyny dziękuję za głosy oddane w zabawie Zabawkowicza z Playmobil :) Kuba dostanie od nich klocki Playmobil :D Jeszcze nie wiem jakie ale ogromnie się ciesze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518135 przez Agusiak
Gosiu jak dobrze czytać że taki fajny dzień mieliście i humorki dopisywały :)
Super prezenty siostra przywiozła a pokażesz nam to co dostał Michu do grania? Bo z opisu wydaje się być świetna zabawka a jakoś nie wiem nawet czego szukać :blink:

Sylka gratuluję klocków z konkursu :lol: :lol: Super że Kubuś je dostanie i w razie czego służymy głosami :)

A ja po rozmowie z siostrą znalazłam takie coś dla rodziców bo mi się przypomniało że mama kiedyś wspominała że bardzo by to chciała :) A tata też skorzysta bo będzie miał czysto no i żonkę szczęśliwą,hahaha :lol: :P :P
allegro.pl/mop-parowy-h2o-5-w-1-regulacj...sja-i2901770156.html

Sylka zdrówka dla Kubusia oby niczego nie złapał. U nas Lipomal jest zawsze pod ręką bo uważam że jest świetny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518159 przez sylka
U nas Lipomal też w domku jest i przeciwbólowe a teraz myslałam że mam po oststniej chorobie i przeszukałam apteczkę a tu zonk nie pamiętałam że się skończył czy może pożyczałam szwagierce w potrzebie :)

Fajowy mop pomocna rzecz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #518204 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Na początek Sylka gratulacje :) Porób potem fotki Kubusiowi i nowym klockom :)
Mam nadzieję , ze żadna choroba Kubulka nie zbiera . Pewnie unikajcie wyjść teraz . Jak Kubę coś zbiera , to organizm osłabiony i łatwo sie czymś zarazić /
U Nas z kolei panuje wirus świńskiej grypy :(

Aguś z tymi wózkami to istny obłęd . Jak Wam wpadnie jeszcze jakiś w oko to prosze dajcie znać . Ważne , zeby miał koła pompowane i siedzisko spacerówki nie kubełkowe . Kosz na zakupy nieistotny , wiec tym się nie sugeruję . Tylko to nosidełko :( Jak juz jest fajne , to cena wózka sięga prawie 2 tyś ...a tyle nie wydam teraz :(

I co Mężuś coś upolował w lesie ???
Udanego jutrzejszego spotkania z rodzinka :)

No i ten mop to świetna sprawa . Jak sie na niego zdecydujecie to daj koniecznie znać jak sie sprawuje :) Może i ja się skuszę :)

Gosiu i co dzieciaczki poszły grzecznie spać i dąły rodzicom czas dla siebie ???

Super , ze Michałek taki kochański :) Widac po przerwie w przedszkolu zachowywał się gorzej ,ale chyba wraca wszystko do normy ? I jaki mądrala z niego :) może jakimś mundurowym zostanie :P
A Hanulka taka zawstydzona musiała wyglądac rozkosznie :)
A te telefony , o których piszesz rewelka :) doskonale je pamiętam i pomyślę o takim cudzie dla Ami :)
Strasznie sie ciesze , ze tak miło dzień spędziliście i jesteś taka radosna . Czytając az mi sie gęba śmieje :)

Megi kurcze niedobrze , ze Ci się nie poprawia :( Koniecznie idź po inny antybiotyk .
I jeszcze Tymuś chorutki :( Oj te wirusy się panoszą za bardzo . Dobrze , ze w poniedziałek do lekarza idziecie .

Amelka już lepiej , od południa nie robiła kupki , wiec jestem spokojniejsza :)
Ale ja za to przez cały dzień miałam skurcze :( Brzuch mi sie napinał i twardniał boleśnie :( I to bardzo często . Na zakupach az kucałam z bólu . Mężuś do szpitala od razu chciał jechac . Teraz jest lepiej ...rzadziej mi się brzuch stawia i skurcze juz tylko sporadycznie . Ale mimo to , jak jutro tez będzie mi brzuch twardniał tak często to pojedziemy na IP skontrolowac .

Po kapieli Ami urządziliśmy sobie maraton filmowy :P Mężuś zasnął na filmie , bo nie trafił w jego gusta :P

Nic , dobrej nocy Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518260 przez sylka
Agi co do wózeczka który wstawiłaś ja miałam nosidełko z tej formy i mi pasowało :) Kubie też było w nim wygodnie nigdy nie protestował

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #518286 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka to super , jak piszesz , ze to nosidełko było ok :) To jeden z typów ...

A u Nas świńska grypa szaleje na całego :
bielskobiala.naszemiasto.pl/artykul/1676...irus-ah1n1,id,t.html
Kurcze strach wychodzić z domu :(

Ja dziś czuję się póki co troszke lepiej . Brzuch juz się tak nie stawia , chociaż twardnieje raz na czas . Chyba zacznę liczyć ile razy i popołudniu jednak pojade zobaczyć co i jak .Ostatecznie wizytę mam w czwartek , wiec mam nadzieję wytrzymać .

Z góry przepraszam za taki temat w niedzielny poranek , ale :
Amelka dziś obudziła się , Mezuś ja zniósł na dół , aj patrzę , a Ona cała z kupy !!!! Powtórka z wczoraj , tylko dziś wiecej rzeczy zostało zabrudzonych . Od rana pralka idzie , Amelka już po kąpieli i ja po szorowaniu wszystkiego .
Ja dziś w ciągu dnia znowu będzie miała takie kupki,to jutro już jade do pediatry . Wczoraj ostatnią zrobiła zaraz w południe i dopiero teraz , w sumie to cieszyłam się , że jej minęło .

Miłej niedzieli Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #518289 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylka Ty miałaś nosidło espiro?
Ja przyznam szczerze nie znam osoby która miała by to nosidło i by nie narzekała.

Aguś a może kup wózek w wersji 2w1 a nosidełko dokup sobie jakie uważasz że jest dobre, nawet używane. Ten co ja miałam był na dodatek strasznie ciężki i jak widziałam inne mamusie z nosidełkami przewieszonymi na ręce jak torebka to patrzyłam z niedowierzaniem.

Dobrze że Amelce się poprawia, oby już nic jej nie męczyło.
Kochana to niedobrze że masz takie skurcze, ciekawe co może być tego przyczyną?
Jak się nie poprawi to koniecznie jedź na IP. Trzymam kciuki żeby było lepiej :)

A te telefony to ja też pamiętam. Co prawda my ich z siostrą nie miałyśmy ale nasze koleżanki tak i zawsze miałyśmy świetną zabawę :) Też pomyślę o ich zakupie :)

Lecimy na śniadanko a potem do dziadków :)
Miłego dnia :)

agi to straszne z tą grypą może faktycznie lepiej unikać jakiś skupisk ludzkich :ohmy:
Biedna Amelka, w obecnej sytuacji może lepiej skonsultować się z lekarzem.

Mam nadzieję że ten wirus się nie przeniesie bo to niedaleko :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #518372 przez sylka
Agusiak miałam z Baby Design- Dumbo czyli te które jest u Agi w wózku. Bez problemu sama je nosiłam chodzac z Kuba do Poradni pieszo bez wózka. Mam kolor 03 allegro.pl/baby-design-dumbo-fotelik-0-1...nus-i2907962016.html Ogladałam je najpierw w sklepie i jako chyba jedyne mi sie spodobało bo miało ten materacyk a pod spodem wkładkę wypłycającę (kiedys pokazywałm na foto) KUba wygodnie w nim lezał nie zapadnięty i jak dla mnie lekkie było. Nosiłam je przewieszone na ręce.

Agi dla spokoju jedź z Ami i soba na IP jak się Wam pogorszy. Z liczeniem ile razy brzuch sie stawia dobry pomysł.
Fotki wstawię jak tylko dostaniemy klocki bo nawet nie wiem jaki zestaw to będzie :)

Kuba niechce syropow z lyzki ani strzykawki pić a rano sam wypil z kielonka dolaczonego do syropu i wapno tez tak wypil a na lyzce ble. Trzymał kieliszek a ja mu wlewałam i chop siup do buźki i nie ma :) Ale nic niechce jeść tylko mleko pije :P a na śniadanie specjalnie gofry mu zrobiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl