BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519518 przez Agusiak
Sylka super te książeczki i fajnie że punkty się przydały :)

My właśnie wróciłyśmy z dworu ale byłyśmy tylko na podwórku bo młoda nie chciała wyleźć za furtkę. Tarzała się w śniegu i wygłupiała z psem a ja naznosiłam drewna do domu na kilka dni palenia w kominku :P :P Tak sobie nosiłam po kilka klocków i się uzbierało całkiem sporo :blink: Ale przynajmniej nie będzie trzeba już potem przynosić ;)

Aguś jak tam badania, wiadomo już coś więcej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519524 przez agi-p
Aguś super , ze się wyspałaś :) No i Lineczka jak długo i smacznie chrapała :) Pyszczek słodki :)

Sylka książeczki super :) Widziałam je chyba w Media Markt . Kuba bedzie zachwycony :)
Fajnie , ze istnieje możliwość płacenia punktami . Jak masz ich sporo , to mozna korzystać :)

No ja ubolewam , ze nie ma u Nas klubiku dla dzieci . Koleżanka mieszka w Anglii i chodzi raz czy dwa razy w tygodniu do Baby Centre z córcią . Ona sama pogada z innymi Mamami , a dzieci się wybawią , wyszaleją , przekąski tam mają , spotkania edukacyjne ...super sprawa :)
Do żłobka Ami bym nie dała , ale taki klubik 2 razy w tyg po godzince czy dwóch ... bajka :)


Editt...

Agusiu Linka wie , ze nie ma po co daleko chodzić .. na podwórku można poszaleć :)
A Ty sobie widzę siłownie urządziłaś :P A przy okazji zapas drewna jest :P

Wyników nie ma , albo nic nie mówią . Cisza jak makiem zasiał . Nawet do sklepiku wyjść nie można , bo jest zakaz opuszczania pięter !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519554 przez sylka
Agi pytałaś jak @ po luteinie teraz mam oststni cykl na niej i w nastepnym mies. wszystko sie okaze bo póki co to mam ą co 25-28 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519657 przez Agusiak
Sylka Kochana oby się wszystko unormowało z @ i do dzieła z rodzeństwem dla Kubusia :P :P
A tak na poważnie to oby ta luteina pomogła i wszystko było już dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519667 przez agi-p
Oj ta luteina to zbawienna :)

Mi np co jakis czas każą zmniejszać dawkę i rezygnować w końcu z niej . I co tak robię , to zaczynają się jakieś cyrki . Odstawiłam na 3 dni i teraz znowu kazali mi ją wprowadzić .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519673 przez megi23
o bosz Agi zdrowiej a mowilam majci by nie rozrabiala i sie nie posluchala :P tzn ze bedzie z niej niezly lobuziak haha buziaki dla was i 3 maj sie tam ..
laski ale wasze maluchy byly sliczne jak znajde fotki malego to wam wkleje, a tak poza tym my juz po lekarzu dzis noc masakra maly mi sie dusil :ohmy: wiec spal na lozku ja od 24 bo to sie zaczelo do 4 nad ranem trwalo musialam pilnowac by tylko na 1 boku lezal bo mogl i wtedy nie kaszlal pozniej jak na brzuch ie dal to przekimal do prawie 8 , doktorek nie dal antybiotyku bo jak to powiedzial " trzyma sie " i szkoda go faszerowac dal floridal , de flegmin i panadol mam dawac obecnie spiocha w lozeczku , a powiem wam ze pol poczekalni kaszlalo na zmiane i to same dzieci :ohmy:
apropo klubika wlasnie wylukalam w Stalowej , mialam pracy szukac , ale nie ma i z nudow poszukalam maja zajecia nawet z weroniki sherborne to takie ogolno rozwojowe :) musze s namowic bysmy jak sie wykuruje to pojechali.... aa i ja mam zamiar na zumbe czy aerobic chodzic , S mi powiedzial ze jak sie wykurujemy to moge zaczac ... :P :lol: bedzie wczensiej z pracy przychodzil i zajmei sie malym :blink: mam tu orbitrek kupil mi na urodziny stoi u tesciowej w pokoju , no ale nie mam czasu lazic tzn dzis mam zamiar cwizcyc ....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


aa powiem wam jak mnei maly rozczulil wczoraj jak siep olozylam z nim popludniu myslac ze zaspie ja zasnelam on przygramolil swoja kolderke i mnie nakryl z glowa i siedzial S mi wyslal esa czy maly spi?, zerwalam sie patrze a on sie dzi kolo mnei wtulony, pozniej lezalam i cos zakaszlalam , Tymek odwrocil mnie na brzuch , skad on ma sile to nie wiem , to sie polozylam i zaczal oklepywac jak ja go oklepuje radoche mial co nie miala odkryl mi bluzke i na gole plecy to robil bolalo :P a on sie smial pozniej nakrywal koldra , jak znowu gdzie przez przypadek kaszlnelam , robil powtorke i jak mowie nie to on , mowil tak i obkrec3al mnei na brzuch s malo ze smiechu nie spadl ze spania :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519866 przez sylka
Megi oby Tymek szybko się wykurował :D :kiss:
Spryciarz mały :)

Kubie dobrałam jeszcze taki interaktywny domek www.empik.com/smily-play-domek-edukacyjn...1062722871,zabawki-p kupie jeszcze tylko namiot i prezenty na urodziny od nas ma :D A wykosztuje się tylko na namiot :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519980 przez agi-p
Sylka ranysci ile Ty masz tych punktów Payback !!!! Ale prezenty Kuba będzie miał wypasione :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dobrze , ze byłaś u lekarza . Oby Tymciowi szybko minęło . Te krople na kaszel miałam dla Ami ,ale są paskudne .

Plany masz super ...klubik , zumba :) Fajnie jak uda się je zrealizować :) Zwłaszcza ten klubik świetna sprawa :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i dobra ...juz nie zaśmiecam nam forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #520015 przez sylka
Widzę że chyba każdy dzieciaczek ok 4 mies. jest juz naprawde do siebie podobny bo wczes niej to ani tyci :blink: Na pierwszych fotach w życiu bym nie powiedziała że to Amelka :)

Punktów faktycznie mi sie nazbierało przez chyba 2 lata :P to co mają leżeć niech mały skorzysta :)

Jak dziś Twoje samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520040 przez Agusiak
megi zdrówka dla Tymcia :)
Jaki kochaniutki że tak dba o mamusię i oklepuje ją jak kaszle :)

Sylka super prezenty Kubuś dostanie :)

agi Ami cudeńko malutkie, kochane takie :)
Ale ja już podobieństwo dostrzegam na zdjęciu z pierwszych wczasów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #520101 przez megi23
Sylwia nie dobijaj mnei ja o urodzinch nie mysle tzn mysle i nie wem co mu kupic , chrzestna z ubrania juz powiedziala ze kupi, bo on strasznie szybko rosnie :lol: no ale co sie dzwic j mam 180 a s 183 to do malutkich nie bedzie nalezal :P :silly: :lol:
jaka Ami slodziak jest :) kurde nie mam t na lapku fotek ale tez wkleje Tymcia jak byl tyci :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520208 przez agi-p
Sylka ja czuję sie troszkę skołowana :( Tęsknię za Ami , dobija mnie brak odwiedzin :( Mężuś wieczorem mi rzeczy przywiezie i nawet nie wiadomo czy będziemy mogli się zobaczyć :(
Przed chwilą rozmawiałam z Mężulkiem i dał mi Ami do telefonu ... boże jaka ona kochana , powiedziała mi jak robią poszczególne zwierzątka i wycałowała telefon . Oszaleje tutaj bez niej . Brakuje mi jej potwornie . Mężuś mi zaraz zdjęcia porobi ... dopiero jedna nic bez Ami ja ja tęsknię nawet za bieganiem po schodach do niej w nocy :P

Nie lubię tak nic nie robić i szlag mnie trafia . Dupsko boli od leżenia i chyba odleżyny mi się robią :P

Megi ale z Was wielkoludy :P :P :P Tymcio będzie wysokim facetem :)

Sylka pewnie pokupuj Kubciowi rzeczy jak masz możliwość :) Ja mam znacznie mniej punktów ... zbieram moze coś ekstra uda mi sie wybrać :P

Agusiaczku ja tez na każdym foto dostrzegam jakiś szczegół ...ale fakt jest taki , ze zmieniają sie nam dzieciaki :) Bez porównania z tym jakie były choćby rok temu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520289 przez sylka
agi wspolczuje :( A jak Ami to znosi?

megi masz jeszcze czas do marca Tymek ponad mies mlodszy to spokojnie :)

Wiem o kilku prezentach jakie Kuba dostanie i bedzie zadowolony - ja z resztatez :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520472 przez Agusiak
Dobry wieczór :)

Agusiu Kochana bardzo Wam współczuję tej rozłąki :( Na pewno wszyscy za Tobą tęsknią i Ty za rodzinką ale teraz najważniejsza jest Majeczka i żeby nic jej się nie stało. Z pewnością lepiej byś znosiła pobyt w szpitalu gdyby można Cię było odwiedzać a tak to podwójnie ciężko :( Ale dacie radę a już niedługo będzie wszyscy w piątkę i tak trzeba myśleć :) Czas szybko leci i postaraj się wykorzystać jednak tą chwilę nic nierobienia :blink:
A jak badania, nadal nic nie mówią?

megi rany ale jesteś wysoka kobitka :ohmy: :ohmy: Ja przy Tobie to Kingsajz ;) :P :P

Sylka no urodzinki Kubusia coraz bliżej, ciągle zapominam że jest z lutego :silly:

My dziś prawie cały dzień na dworze, młoda tarza się w śniegu jak wariatka :P , haha, bawi się z Roxy i ogólnie szaleją we dwie :laugh: :laugh:

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520508 przez sylka
My nadal w domu póki Kubie katar nie przejdzie i pogoda sie nie poprawi bo typowo jesienna.

Szybko zleci czas do urodzinek :) Właśnie kupiłam mu namiot :)

W sobote mamy kolęde ciekawe czy w tym roku tez Kuba będzie księdzu grzebał w torbie :lol:

Miłego wieczorku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl