BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu #520522 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór!

Dzisiaj miałam sporo prasowanka stąd w dzień nie skrobnęłam nic. Jutro też mnie to czeka,jeżeli chcę wyjść na prostą.

Agi,obyś szybko wróciła do siebie,w sensie,że do domku,męża i dzieci. Rozumiem Cię :( Ja zawsze,gdy byłam w szpitalu(dwa porody i dwa razy z Hanią) miałam kryzys dnia drugiego. Miałam takiego doła :( i wyłam jak małe dziecko. I strasznie tęskniłam za Michałkiem w przypadku tych ostatnich trzech pobytów:(

Ami,jaka kruszynka :) i zgodzę się a Agusią,że na wczasach już podobna do siebie,ale to na 4 m-ce to już żadnych wątpliwości :)

Sylka,Ty to chyba wszystko kupujesz na payback,bo punktów masz mnóstwo. Ja mam o wiele mniej,a też już sporo zbieram.

Agusiak,zazdroszczę tego dnia na dworze,u nas szaro-buro :( My byłyśmy na dworze tylko godzinkę,ręce mi skostniały... :( Niby temperatura "wysoka",ale zawiewał taki jakby mroźny wiaterek i stąd to odczucie. Hanula łapki też lodowate miała :( My z jednej gliny,rękawiczki na rękach,a ręce jak lody.

Megi,no pokaźna jesteś :silly: w sam raz na wybieg? Ja podobnie jak Agusiak z tych krasnoludów :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520590 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Sylka Twój Walentynek to oszaleje jak zobaczy te wszystkie prezenty :) Musisz się później pochwalić jakie to prezenty trafiły do Kubcia :) A tort sama robisz tym razem ???
U Nas kolęda też w sobotę , ale nie wiem czy uda mi się dotrzeć na nią .

Gosiu czyli też masz rozłąkę z Michałkiem za sobą ... okropna sprawa . A najgorsze , ze nie wiadomo ile to potrwa :(
Fajnie , ze udało Wam się wyjść na tą godzinkę :) Ja ciepłolubna jestem i jak jest wietrznie to strasznie męczę się na spacerach :P

Agusiu obchód był i jedyne co mówią , to że mam leżeć !!! Spotkanie z diabetologiem miałam i nic nowego się nie dowiedziałam ... tylko , ze mam mierzyć cukier godzinę po posiłku , a nie jak do tej pory 2 godz . I , ze za 3 dni znowu do mnie przyjdzie .

Co do Amci , to tęskni , ale daje radę . Znalazła jakąś kartę gdzie byłą Pani w ciemnych włosach z dzieckiem i ją całowała i wołała Mama , potem u Babci an telefonie zobaczyła moje zdjecie , to uciekła z tel i nie dała sobie go odebrać .
Jak ze mną rozmawiała , to też całowała tel :(
Mężuś mówi , ze woła mnie co jakiś czas i wtula się w niego jak nigdy :(
Ja wiem ,ze nie jestem tu bez przyczyny i robię to dla Majeczki ...ale ciężko jest .
Powiem Wam , ze nawet jak bym miała warunki finansowe na kolejne dzidzi i stan zdrowia by mi pozwalał , to juz w życiu bym się na kolejną ciążę nie zdecydowała . Właśnie przez to , że trzeba się z dziećmi rozdzielać w takich sytuacjach :( dramat !!! Bez Mężusia daję radę , bo gadamy często i długo przez tel...Pauli też juz duża , rozumna więc jakos spokojnie to przebiega , ale mój mały Pyszczuś ...:(

Aguniu Pauliś będzie spałą jak zabita po takim dotlenieniu i harcach na polku :) Roxy pewnie też szcześliwa , że ktoś się nią interesuje :) Same plusy :)

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520603 przez Agusiak
Aguś aż mi się łezka zakręciła jak napisałaś że Ami uciekła z telefonem i nie chciała go oddać :(
Kochana dziewczynka...
Kurcze to jest właśnie taki najgorszy wiek bo bidulka zauważa już że nie ma mamusi w domku ale nie zrozumie jeszcze dlaczego. Ale jest tatuś, Linka i Twoja mama i na pewno nie pozwalają by się smuciła. I Ty Kochana też się nie smuć, nie daj się :) :)
Amsia nie będzie pamiętała tej rozłąki a za to będzie mieć młodszą siostrzyczkę którą się będzie opiekować :)

Trzymaj się dzielnie :)
Szkoda że nie mówią więcej konkretów, najgorzej to nie wiedzieć co oni tam "knują".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #520632 przez sylka
Agi będzie dobrze grunt że już brzuszek nie twardnieje. TAk już niestety jest że jak ma się dzieciaczka i nie daj Boze coś sie dzieje w kolejnej ciaży to rozstanie jest nieuniknione, Na szczęście Amelka to rozsadna mała dziewczynka i daje sobie radę przy pomocy babci taty i siostry :) Dzielna jest i kochana.

Torcik planuję sama zrobic oby wyszedł :) Pomysł jest zobaczymy jak wykonanie :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


I to by było na tyle o czym wiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520696 przez agi-p
Agusiu , Sylka jesteście Kochane :) Wiem , ze bedzie dobrze i pozytywnie się nastawiam .

Sylka jestem w szoku co do prezentów !!! Są rewelacyjne :) Bogate prezenty ...Kuba dostanie oczopląsu . No i duży plus , ze zajmie sie zabawą na długo czas :)

Namiot fajny :) Ja żałuję , ze kupiłam Amci pałac . Jest za duży , zajmuje tyle miejsca , ze co chwilę go składam , bo mnie wkurza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520716 przez sylka
Moja siostra jest w szoku co do cen zabawek i ubrań u nas w PL. To samo rodzice. Zabawki i ubranka kupuja tam o wiele taniej porównując do zarobków. U nas ceny tych rzeczy są bardzo duże a u nich już nie tak. Spokój będzie na kilka mies. będe chować i wyciągać co jakiś czas zabawki :blink:

Namiot sie przyda bo już mam dośc jak przykrywa mnie i siebie koceem albo biega z nim na głowie i po omacku chodzi :P A tak bedzie miał kryjówkę :)

Mi te pałacyki dziewczęce się bardzo podobają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520818 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka no tak u Nas jak zwykle najdrożej :( Nie dość , że zarobki marne , to jeszcze wszystko z dnia na zień droższe :(

No pałacyki mi też się podobaja i temu kupiłam . Ma taki allegro.pl/palac-ksiezniczek-zamek-namio...tis-i2908476194.html
Nie przemyślałam jednak tego , ze on po rozłożeniu zajmie mi tyle miejsca :P
Może w lecie dam go na ogród , chociaż nie wiem sama .One są z tego tworzywa , potem w środku duszno i gorąco się robi :(
Nie wiem czy go nie wystawię na all i nie kupię czegoś bardziej przemyślanego :P

My pobudkę miałyśmy o 6 ... drastycznie duże światło w oczy :( Od razy tętno dziecka, temperatura i na badania . Pobieranie krwi to mam tu codziennie :(

Rozmawiałam z Mamcią i Ami spi u niej jak zwariowana :P !!!! Jedna pobudka o 3 na mleko i o 6:30 dopiero wstała !!! Szok . Wczoraj było bardzo podobnie .
Moja Małpeczka w Bielsku śpi coś lepiej . Albo jak czuje , ze mnie nie ma w pobliżu :P
W każdym razie po przyjeździe do domku przemeblujemy jej pokój . Spróbuję dac łóżeczko na inne miejsce .

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #520833 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylka prezenty bombowe a najbardziej przypadł mi do gustu namiot bo też na taki polujemy :)
Młoda ma na razie w pokoju rozłożony taki z Quechua, dwuosobowy z którym byliśmy na wakacjach na Węgrzech, no ale sporo zajmuje miejsca :silly:

Kubuś będzie prze szczęśliwy z takich prezentów :)

O cenach i zarobkach w naszym kraju wolę nie dyskutować bo ciśnienie może mi niebezpiecznie skoczyć :angry: :silly: :silly:

agi pałacyk też świetny :)
To mieliście pobudkę, nie ma co :dry:
A Ami to Kochana śpi tak pięknie bo po co ma się budzić jak nie ma mamusi, a tak to zawsze się do Ciebie poprzytula to widać chce jej się wstawać, hehe :laugh:

Ja spałam z młodą od 23, przebudziła się i jak do niej weszłam to już wystawiała łapki do góry żeby ją zabrać, Kochaniutka :)

Idziemy się ubierać i na śniadanko :)
Miłego i spokojnego dnia :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #520917 przez sylka
Agi nasz namiot chyba nie wiele mniejszy bedzie, ale co tam wstawię do dużego pokoju i niech młody szaleje :D
Może u Was jest jakaś zyła wodna w pokoju Amelki i dlatego się wybudza. Dobry pomysł z przemeblowaniem pokoju.

Agusiak fajowo wyglada Paula na zdj widac że się świetnie bawiła :)

Kuba gdzieś ok 4 przyszedł do nas zamknął swój pokój i przydreptał do nas. Wiercił sie niemiłosiernie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #521022 przez Gosia_Krupa
Sylka,no prezenty to Kuba będzie miał :) Z mojego skromnego doświadczenia powiem,że namiot to super sprawa,ale taki własnoręcznie robiony z koca,krzeseł i innych tego typu rzeczy jest o niebo lepszy ;) Więc się nie nastawiaj za bardzo,że odejdzie do lamusa :blink:

Książeczka ta pierwsza bardzo mi się podoba. Wydaje mi się,że wiek jest nieco przesadzony,bo wydaje mi się,że dwulatek nie powie jakiej literki brakuje w wyrazie,ale warto coś takiego mieć. Jest kolorowa,ma też kilka funkcji dla maluchów,więc zanim spełni w 100% swoją funkcję Kubuś wykorzysta ją w inny sposób. Mój Michu teraz jest na etapie literek i myślę,że z czegoś takiego bardzo by się cieszył,ale ma laptopa,który też zawiera w sobie takie funkcje,więc starczy :)

Plecak to bajka :) My mamy chyba z pięć plecaków i każdy daje wiele radości jak tylko może być użyty :) Mamy żabę,Hello Kitty(ten jest Hani i mieści tylko małą butelkę Aventa),Spidermena,Zygzaka,Farmę z krówką i takie bardziej zwykłe. Większość od kogoś lub jako gratis do czegoć,tylko żaba była kupiona i Hello Kitty(od mojej siostry). Michu to ma taką radochę jak idziemy do kogoś i swoje rzeczy może zabrać doplecaka :D I w sumie od początku tak było,więc Kubulek na pewno z takiego plecaka będzie mega zadowolony :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agusiak,Paula wygląda ślicznie. Ładną ma tą czapę :) I widać,że zabawa była przednia;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #521039 przez agi-p
Jaką Linka ma boską czapeczkę :) I ten duuuży pokój ... marzenie . W takim to Ami miałaby raj :P Jak bym jej teraz taki nmiot rozłożyła , co Linuś ma , to Ami nie miałaby pokoju hahaha :P

No i widać , ze zabawa na sniegu rzeczywiście przypadła jej do gustu :)

A Kuba jaki kofffany , nawet pokój zamknął za sobą :P

Ja pogadałam znowu z Mamą i słyszałam moją perełeczkę kochaną w tle :)
Ogólnie dziś czuję się wyjątkowo nieobecna i przybita , chyba ciśnienie spada ....

Gosiu super plecaczki :) A Hańcia jaka jeszcze mała :P To z lata fotki ? Urosłą strasznie :)
A zabkę mamy podobną . Ami też ma kilka plecaków i chodzi w nich na zmianę , ale pojemnościowo to są daremne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #521082 przez megi23
hej laski maly spi to mam chwilunie zanim wstanie :D
Agi wspolczuje rozlaki ja jakl lezalam to zawsze z Tymciem ale i tak juz prawie depresj mialam:(, a rozlaka z mezem radzilam sobie bo bylam przyzwyczajona, my i ta na odleglosc zylismy przez kilk lat :D i w sumei traz tez zyjemy jak wyjezdzam do mamci i sie przedua na kilka miesiecy... :P mam nadzieje ze ckier Ci sie unormuje i was jak najszybciej wypisza i wrocisz do swoich skarbow :lol:

om g Sylwia no nie dobijaj mnie :silly: ta juz masz cala liste prezwntow a ja jak zwykle w powijakach , chodz juz wczora bakalam S ze trzeba pomyslec nad prezentem jedowiem robie rodziny u mamci :P roczek byl tu niechteraz moja mamci zrobi imprezke , ona sama tort muupicze . w tamtym roku mial 2 torty ale to nie to bo glowna yla tu too wczoraj S powiedzialam ze zamiana bedzie :P zaprosze kzyna z zona i malym wujka z ciocia a jak przyjade t zrobie druga z chrzestnymi :P :silly:
Agus zazdraszczam pokoju Paulinki i to na poddasz marzenie :) my mamy co prawda 20 m kwadratowych pokoju najwiekszy i S zrobil tak , by maly mial kacik , ale chce aneks kuchenny zrobil przegrodzil go nowym spaniem , jeszce jak biurko usuniemy do szwagierki to tv pojdzie na polke , gdzie juz mamy stolarza ktory sie podejmie tego :)

u nas noc zeby nie zaeszczyc tfu tfu super c prawda raz wsalam i zakaszal ale tak lekko o 6 juz go troszke meczylo S go dal mi d lozka i pospalismy do 8 , teraz spi spokojnie, wiec leki chyba dzialaja,
dzis mielisy jecac do babci S do szpitala ,ae wczoraj wieczorem dzwonila , ze nie ma odwiedzin z powodu grypy , zamkneli oddzialy :ohmy:
ale na szczescie utro wychodzi :laugh:

przypomniao mi sie jeden prezent juz mam szkam maskotki gummi misi maly ma fiola a jego punkcie a moze epiej na punkie teledyskow n kompi u szwagierki oglada na tv jakche np wyjsc i umyc naczynie by czegos nie zmalowal wlaczam mu i dziecka nie ma a ja zrobie wszysto , bez obawy ze cos nawywija mi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #521101 przez Agusiak
Gosia plecaczki super :) My kupiliśmy Paulince na wakacjach na odpuście i też jest dobry, hahaha
:P

megi to dobrze że u Tymka już lepiej, tak trzymać :)
Zdrówka dla babci :)

My już po zabawie na śniegu, teraz Linka śpiocha sobie smacznie :)

Kurcze pisałam Wam o mojej kuzynce, która przed Sylwestrem złamała nogę na łyżwach w Brennej. No więc była na konsultacji w Piekarach Śląskich u lekarza który wstawiał mojemu tacie endoprotezę, wybitny specjalista, i jutro kuzynka będzie miała operowaną tą nogę i wstawianą tytanową płytkę. Ale sobie narobiła :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #521108 przez megi23
uuu wspolczuje kuzynce wiem co to znaczy sie lamac w ciagu 3 lat mialam 4 zlamania :D odpukac puk puk :P narazie sie trzymam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #521123 przez sylka
Gosiu u nas koc cały czas na topie i odpada bo Kuba po chwili go zdejmuje i zakłada na siebie i biega z nim na głowie a reszta się ciagnie i tylko pilnuje kiedy sie wywali :P Wiec mam już dość tej zabawy w taki namiot :)

Megi podziwiam jak wy sie mieścicie na 20 m2 U nas duzy pokój ma z ok 20m2 i nie wyobrażam sobie jak bym tam jeszcze miała upchnąc Kubsia łóżeczko i jakiś regał na zabawki, szafe ....

Agi dzis pogoda jakaś dziwna bo i ja tak sobie się czuję :P

Kuba spokojnie wypił dziś 250 ml krowiego mleka z tyci tyci cukru wanilinowego :)

Agusiak współczuje kuzynce, pewnie jeszcze jakas rehabilitacja będzie ją czekała.

Plecaczki sa fajowe i dzieci tak słodko w nich wygladają :) Kuba będzie miał gdzie picie nosić wiosną i latem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl