BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #518537 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

U nas niestety pogoda pod psem,tyle,że ciepło,ale szaro,buro i ponuro :(

Agusiak,szukałam takiego pianinka na Allegro,ale nie znalazłam. A widziałam je w wielu sklepach. Ostatnio w Smyku przeglądałam,były akurat z piosenkami dla dzieci "Zuzia","A ja wolę moją mamę" itp. Postaram się strzelić fotę.

Co do wczoraj,dzieci pięknie poszły spać,a my obejrzeliśmy "Anonimus".

Ja też miałam ten fotelik co Sylka,tylko zielony. I też jestem z niego mega zadowolona :) Na zdjęciu akurat jest bez tego trójkątnego klina co się pod wkładkę wsadzało. Hania nie marudziła wręcz przeciwnie,wydawało mi się,że pozycja jest super i jest jej wygodnie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518538 przez megi23
laski a ja znalazlam u szwagra na kompie malego filmy z urodzin ale sie usmialam jak wzial kieliszek :D i pozniej torta dmuchal hahah :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #518543 przez Gosia_Krupa
Ale się milutko zrobiło,uwielbiam takie foty :)

Ja też pokażę swoje łobuzy :blush:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #518545 przez sylka
A MIsio i Hania boscy. Misiek podobny do siebie :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518549 przez Gosia_Krupa
Super jest to zdjęcie Kuby,co za uśmiech :) To już całkiem on,tylko teraz poważniejszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #518552 przez sylka
Dopiero po zadj. widze ze był okraglutki a mi zawsz chudzinka sie wydawała :blink: Na tych zdj ma 5 mies. a poprzednie to 2 dni i 1-2 tyg. W foteliku 3-4 mies.

Z Hani jak myszka mała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518616 przez Agusiak
Jakie super dzieciaczki, maleństwa kochane :)
Sylka na ostatnich fotkach Kuba podobny już bardzo do siebie :)

Zdjęcia Linki w foteliku jak miała jakoś 2,5 miesiąca bo wtedy ją chrzciliśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518983 przez Agusiak
Dobry wieczór :)

agi jak się czujesz, byliście na IP?

Urodziny dziadziusia bardzo udane, objedliśmy się i opiliśmy :silly: a Paulinka wyszalała się z Amelką :) Ogólnie było super :)
A w ogóle to super nasypało u nas śniegu i jest bajecznie :lol: Tak właśnie powinno być w święta, wszystko białe :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518986 przez sylka
No włąsnie Agi łe ar ju?

Super że odwiedzinki Aguś udane :D

U nas śniegu brak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519097 przez agi-p
Kochane ja tylko na szybko ... jestem w szpitalu . Niestety zostawili mnie :( Mam końcówkę limitu na tym cholernym mobilnym necie . Jutro mi Pauliś uzupełni , to nadrobie Was .

Byłam w szpitalu , na ktg skurcze nie wyszły , ale brzuch się nadal stawiał , do tego cukier spał mi na 40 i lekarka poważnie się zaniepokoiła :( Powiedziała , ze cukry mi tak szaleją , bo organizm chce się pozbyć "intruza" jakim dla niego jest ciąża . I walczy , żeby sie Majeczki pozbyć . Ale to silna babeczka i się nie daje :) Waży 767g !!!
No i w tym szpitalu nie mają dietetyka , więc odesłali mnie na patologie ciąży do wojewódzkiego i już tu zostałam :(
Najgorsze jest to , zę tutaj zamykane są oddziały przez tą świńską grypę i ejst całkowity zakaz odwiedzin :( :( :( Wytrzymać tu będzie jeszcze cieżej :(

Jutro napisze więcej i narobię wszystko . Sorki ,ze tak tylko o sobie popisałam , ale dziewczyny już śpią na łóżkach obok i nie chcę im tu strzelać w klawisze .

Dobrej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519106 przez Agusiak
Jejku Agusiu to straszne co piszesz o tej próbie"pozbycia się ciąży przez cukry" :ohmy: :ohmy: :( :(
Co za cholerstwo ta cukrzyca!!!!! :angry:
Ale dobrze że jesteś w szpitali to może pomogą Ci nad tym jakoś zapanować i unormować te skoki.
Trzymam za Was mocno kciuki żeby wszystko było dobrze i Majeczka nie dała się.
Buziaki i czekamy niecierpliwie na jutrzejsze wieści.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519112 przez sylka
Agus 3maj sie i obys wyszla szybko. Ten cukier to obled w ciapki jakis :( Zamkniecie oddzialu sama przerabialam ja nie chodzaca by sobie moc cos kupic a tu P mi nie wpuszcza. Na szczescie polozne rozumialy i go wpuszczaly i przy porodzie tez mógł byc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519269 przez agi-p
Dzień dobry :)

Aguś , Sylka dzięki Wam kochane :kiss:
Mam nadzieję , ze szybko mi się cukry unormują i wypuszczą mnie po paru dniach . Chociaż wczoraj przebąkiwali coś o tygodniu !!!! No zobaczymy .
Na szczęście Maja jest bardzo aktywna , kopie , przemieszcza się i jestem dzięki temu spokojniejsza .
Wczoraj miałam już serię badań ... 2 razy krew pobieraną , siuśki i założone profile , więc dziś startujemy z leczeniem .

A i dowiedziałam się , po pomiarach , że mam idealne warunki do naturalnego porodu :P Miednica , kości dobrze ustawione , wymiarowo wszystko idealnie :P I co z tego ??? troszkę załuję , ze nie mogę spróbować .

Zdjęcia Paulisi , Kubcia i Michałka oraz Hanuli obłędne !!! Michaś urzekł mnie do reszty włoskami !!!! Hanusia jak nie Hanusia , ale sliczna oczywiście . A Kubulek tak się zmienia , ze cieżko nadążyć . Ja obserwowałam niemal od początku jest metamorfozy , ale i tak w szoku jestem :P Linka jak zawsze jak księżniczka , rozkoszna i też inna niż teraz :)
Cudownie tak pooglądac fotki i wrócić wspomnieniami do początków :) Niewiarygodne , ze Nasze Bobasy były takie malusie :P
Ja mam tu w szpitalu netbooka Linki , wiec poszukam jakiś fotek i później też wrzucę :)

Megi powodzenia u lekarza . Daj znać co i jak .

Agus super , ze urodzinki takie udane :) Takie imprezki w świetnym towarzystwie sa najlepsze :)

Sylka a miałam pytać ...jak tam @ ??? uregulowała sie dzięki luteinie ???

Gosiu czyli jednak dzieciaki Macie grzeczne . Poszły spać tak jak chcieliście i filmik udąło się obejrzeć :)

A i cieszę sie ,ze opinie o tym nosidełku do auta macie takie dobre . Póki co to faworyt .
Znowu oglądanie wózków na żywo odciagnie się w czasie , ale neta to ja przeszukam wszerz i wzdłuż :P

Miłego dzionka Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #519284 przez Agusiak
Dzień dobry :)

Aguś cieszę się bardzo że już się wzięli mocno za badania i niebawem ustawią odpowiednie leczenie :)
Świetnie że Majcia taka aktywna, widać silna z niej kobietka, tak trzymać!!!!! :)

Czekamy w takim razie na zdjęcia malusiej Ami :)

Kochane ja się dzisiaj na prawdę porządnie wyspałam a moja córusia jeszcze śpi w najlepsze :P :P Byłam u niej bo już się przestraszyłam ale "chrapie" aż miło :blink: Chyba muszę poważnie przemyśleć temat żłobka, bo jak się tak wyszaleje z dziciakami to pięknie śpi :)

O lecę bo mnie woła ale i tak pięknie pospała :)
Miłego dnia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519379 przez sylka
Dzień dobry :)

Aguś super że Maja taka aktywna i sobie bryka a wagowo ładnie idzie :D

Fotelik moge poleciić jedyne co to pasy mnie czasem denerwowały bo wychodziły jakby zza plecków.

Wczoraj zachciało mi sie kupić sobie jakąś ksiażkę. Weszłam na emoik a tam super opcja płacenie punktami z karty payback :D No i za ftree za ponad 50 zł kupiłam Kubusiowi 2 ksiązeczki dzwiekowe www.empik.com/pozyteczne-maszyny-opracow...1063396220,ksiazka-p i www.empik.com/baw-sie-z-przyjaciolmi-opr...1054762999,ksiazka-p Jak je odbiorę i będa fajne zamówie kolejne i cos sobie. I tak nagromadziło się tych punktów a tak je wykorzystam :) NA str. mają o wiele tansze ksiazeczki dla dzieci niż w salonie wiec zamówię za punkty a za cos jeszcze sobie zapłace gotówka i odbiore na miejscu :) Szkoda ze wcześniej o tym nie wiedziałam :P

Agusiak Kuba jak się wyszaleje z dziecmi to jest tak zmęczony że nawet posiedzi chwilę w 1 miejscu dłużej niż 2 minutki :) Jakby go w domu nie było :D A tak lata wszędzie. Każdy ze znajomych i rodziny twierdzi ze tak zywego dziecko to dawno nie widzieli :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl