BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #626127 przez sylka
Agusiak fajowe fotki szczególnie te na motorze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #626367 przez megi23
hej laski ja cos spac nie moge :/ to przesilenie mnei dobija ... :(
fajne mialyscie dzionki nam tez sie udal byl mega spacerek i godzinna bieganina jesuu ileo n ma energii i myslalam ze padnie alez skad on sie gzil po moim lozku do wieczora i poszedl spac o 22 ...oby pospal do 8 :laugh: oczywiscie nie omieszkalam kaske wydac kupilam mu koszulke z kr rekawem z next i czapeczke pierwsza kaszkietowke czy bejsbolowke jak to sie tam mowi tez z next i kupilam troczki i juz mu przyszylam co by mi nie sciagnal :)
u nas tak Rzeszow zachwalaja ale ja bym tam nie rodzila :) bo podobno tez tam nie jest najlepiej...ja juz jak bede miec 2 rodze w Stalowej maja nowa fajna porodowke doradce laktacyjnego i fajny personel :) chyba ze tu bede ze swoim doktorkiem :P
foto relacja ze spacerku najpier w 10 min siedzial na lawce wlazil z lazil a jak zaczal biegac to juz nie mialam jak foto robic :p
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #626389 przez agi-p
Dzień doberek :)

Gosiu foteczki jak zawsze świetne . I mi też bardzo podobają się czapuchy Hanusi :) Rewelacyjnie w nich wygląda . Ja poluję na podobne i doopka :(

Mówisz , ze dzieciaki Ci się na raz zbuntowały ? Oj mnie zapewne tez to czeka z moimi młodszymi :P
A ten tydzień masz faktycznie dowalony jazdami . Niech szybko się kończy .

Prasowania nie zazdroszczę . Nie cierpię tej czynności jak nikt inny . Teraz juz prasuję na bieżąco , bo 2 godziny przy desce mnie potem dobijają . No i na bieżąco muszę , bo az tyle ciuchów przynajmniej dla Majki nie mam :P


Agusiaczku ja czytałam na Onecie artykuł o tych porodach i ryczeć mi się chciało . Dobrze , ze programu nie oglądałaś ...w Twoim stanie to niepotrzebne . Ręce opadają jednym słowem :(

Super , ze dzionek spędziliście na podwórku :) Linka pewnie zadowolona :) A i Ty sobie poprałaś wszystko :) Czyli dzionek w pełni wykorzystany :)

I jaka Paulinka zdolna dziewczynka :) i muzykalna :) Już sobie wyobrażam jak fajnie musiała wygladac grając na harmonijce stojąc przy motorze ... klimatycznie :)

Zdjęcia boskie !!! Linuś robi świetne minki :) I włosy ma juz takie długie :) Oj poczesałabym ja :) Opaskę ma super , ja wczoraj Ami założyłam , tyle że węższą i ja ściągała cały czas .
I widać , ze smykałkę do motorków juz ma :) Świetna jest :)


Sylka ale pracowity dzionek miałaś :) I Kuba jak zwykle okazał się świetnym chłopakiem :) Udał Wam sie synek :) Za chwilę spokojnie na zakupy będziesz mogła Go posyłać :)
I jaki juz z niego zalotniś :)


Ja wczoraj u Mamci posiedziałam z dziewczynkami do popołudnia . Mama zabrala Ami na godzinny spacer , a ja z Mają się położyłam .
U okulisty wszystko wzorowo . Za pół roku kontrolna wizyta i tyle :)
Maja była bardzo dzielna podczas zakrapiania oczek i samego badania .
Po powrocie do domku poszłyśmy na spacerek jeszcze :)
Pogoda była bajeczna , słoneczko dopisało do wieczora samego ... temperatura prawie letnia :)

A tak w ogóle , to wczoraj była data mojej wyznaczonej cesarki :P A tu Maja już 4 tyg skończyła :) Tak dziwnie mi sie zrobiło .

Dziś leniuchujemy w domku :) Tzn spacerki oczywiscie zaliczymy , o ile pogoda się nie popsuje . Póki co troszke sie zachmurzyło :(

Miłego poranka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626426 przez Agusiak
dzień dobry :)

Sylka masz rację najlepiej dowiedzieć się o porodówce od kogoś kto np. w danym szpitalu pracuje. Ja na szczęście w sosnowcu nie rodziłam, chociaż co niektórzy namawiali, bo niby nowoczesny sprzęt i w ogóle. A ja rodziłam na naszej starej porodówce w Będzinie i to dzieciątko też będę tam rodzić. Łóżka faktycznie są stare, łazienki wspólne na korytarzach ale jest czysto i dobra opieka. Ja przynajmniej byłam zadowolona i mam nadzieję że teraz też tak będzie :) Planują remont ale chyba od grudnia ;)

megi super że udały się zakupki :)
Fotki świetne :)

agi świetnie że u okulisty wszystko w porządku :)
Pogoda masz rację jest rewelacyjna więc trzeba korzystać :)
Spacerki i leniuchowanie na podwórku to jest to ;)

Ja czekam na kuriera i jem śniadanko :)
Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626428 przez megi23
hellow :) super Agi ze u okulisty ok my tez za po lroku do kotroli i pewnie wtedy okularki ,, ja probuje co jakis czas m ute sloneczne zakladac z marnym skutkiem :dry: wczoraj mu slonce w oczy dawalo mysle zaloze zobaczy ze nie razi bedzie nosil ta gdzie wolal byc slepy :P
fajnei ze odpoczelas u mamci i ze spacerki sie udaly :)
u nas juz lsonce jest i ma byc 20 stopni wiec spacerek obowiazkowo :silly:
ja czekam tez na listonosza :blink: mama smieje ze teraz codziennie albo kurier albo listonosz na zmiane :lol:

ja nie oge sie doczekac jak do S pojade ma rozbudowac piaskownice na 2 metry i bedzie tylko wypuszczanie go na ogrod i wolanie na jedzenie i caly dzien na ogrodzie jupii z piaskownicy nie wyjdzie a ja bede mogla siedziec a nie biegac zanim jak tutaj :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626445 przez Agusiak
kurcze świetna jest ta opcja śledzenia przesyłki :)
Moja paczka jest w Katowicach, o 6.30 została przekazana kurierowi doręczającemu :)
pewnie przed południem będzie, a przynajmniej mam taką nadzieję ;)
Powinny też dziś przyjść kolczyki Paulinki.

megi no ja też już czekam na rozłożenie piaskownicy chociaż u nas to jest na chwilę. Młoda najbardziej lubi bawić się kamieniami wysypanymi obok garażu, albo wszystkim czym jej nie wolno w garażu albo tam gdzie pies ;)
Nie zdziwię się jak się kiedyś wody z psiej miski napije :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626541 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki!

Ja tak na szybkiego,bo nadal nie wiem w co ręce włożyć,chociaż już przynajmniej w pokoju mam względnie. Pranie się pierze,prasowanie nadal się piętrzy. Jak na złość wysypało mi się dzisiaj,gdy szafę otworzyłam :( Ale poskładałam i znowu mam gorę pod wieszaki,zaraz dołożę następne,a jak te dzisiejsze się wypierze i wyschnie to chyba następną szafę będę musiała przejąć :dry:

Wczoraj o 21 już spałam. Dzisiaj od rana taki nerw,że przez godzinę się trzęsłam i wyłam :( Ale słonko świeci,więc mi trochę lepiej. Miałam głowę umyć i zacząć prasować,ale chyba to odłożę i pójdę z Hanią na dwór. Potem po Micha to już z Hanią na dwór nie wyjdę.

Postaram się odezwać wieczorem,albo jak dam radę jak Hania uśnie. I napiszę resztę,bo szybko czytałam 5/10.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626617 przez Agusiak
Gosia_Krupa napisał:

Dzisiaj od rana taki nerw,że przez godzinę się trzęsłam i wyłam :(

ojej Gosia a co się stało? Nie smutaj się :kiss:

U nas niestety słońca brak i kropi lekki deszczyk ale ziemia cudnie pachnie na dworze :)
Kurier przywiózł prześcieradła i ochraniacz na materac i już się piorą :)

A wieczorkiem jedziemy do teściów bo tata musi mi skrócić dżiny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626644 przez megi23
maly spi ja popijal kawe myslalam ze pospie ale co przed 7 pobudka i co marudzenie bo on chce wczesniej spac :angry: no i poszedl w koncu bo jeszcze troche i bym wyszla z siebie i stanela obok ... :blink: pogadalam troche z S i mi lepiej :) u nas dzis 20 stopni wiec chyba na krotki rekawek pojdziemy bo sie oboje ugotujemy :silly: i w nowej czapie podzie bez uszek jupii:)
super agi ze zakupy przyszly ja czekam na swoje a i zaszalalam i bluzke sobie kupilam na lato bo byla w roze a ja mam hopla na ich punkcie nawet gosc musial szukac obicia na nasz naroznik w roze .. no i znalazl i smial ze to nowy trend jest i S zmial ze ja zawsze cos wynykam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #626742 przez Agusiak
megi super że bluzkę ustrzeliłaś :)
Ja muszę kupić jeszcze jakieś letnie tuniczki bo będę w leginsach w większości latać to trzeba jakoś skutecznie tyłek zakryć :P No i stanik muszę jeszcze kupić ale na moje balony to zawsze mam problem :(

Przyszły kolczyki dla Pauliny, rany jakie to pyciutkie :ohmy:
Mam nadzieję że wejdzie jej na ucho bo ma dziurki dosyć wysoko zrobione :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626748 przez Gosia_Krupa
No to jestem :) Wysyłałam oferty pracy to co tam,zajrzę do Was i walnę elaborat-myślę :silly:

Byłyśmy z Hanią na dworze. Dzisiaj to bajka :D Patrzę na termometr 15st. No to jej założyłam nowy polarkowy płaszczyk i tą cienką czapę różową z kwiatem(mamy podobną w wersji siwej-bardziej mi się podoba),lakierki i poszłyśmy. 5 minut i już się zgrzałam. Okazało się,że nie ma nawet najmniejszego powiewu wiatru. Czapę od razu ściągnęłam,bo i tak jej się z suwała,bo tak ganiała. Płaszczyka mimo wszystko jeszcze się trochę bałam,tym bardziej,że Hania nie jest jeszcze w pełni zdrowa. Ma jeszcze taki "ostatni" kaszel i trochę jej jeszcze z nosa leci(na dworze i w domu jak się focha). Na prawdę rewelacyjną mamy dziś pogodę. I tak sobie myślę,że jak tak dalej będzie to niektórych kurtek czy polarów wiosennych Hani w ogóle nie założę. No nic,wolę taką pogodę niż zimno,wietrznie i deszcz.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusia,Paulinka super na tym motorze :) U nas teściu kupił sobie dawno temu skuter,ale taki (nie znam się,więc nie potrafię opisać)... Trochę jak Harley,bo kierownica wysoko i jak jedzie to ma szeroko nogi i ręce do przodu podniesione ;) Rozumiesz?! A w dodatku go trochę przerobił,dodał skóry,nitów i fajnie wygląda :)

Z harmonijką przy motorze to rzeczywiście Wam klimat zapodała :)

Jak byliśmy na Święta u rodziców to Hania też piękne dźwięki wydobywała z harmonijki,ale to raczej Michała broszka,jemu to się bardziej podoba,a jeszcze jak mój tato wyciągnął akordeon to już wniebowzięty był :) Bo tato grał na akordeonie,a ten starał się w rytm grać na harmonijce(trochę ją przedmuchał dziadkowi,ale na pewno da się coś z tym zrobić),no a Hania... tańczyła :D Podejrzewam,że gdyby mieli inne instrumenty pod ręką to by była dopiero orkiestra. Muzykę mają we krwi po rodzinie z mojej strony :) Mój tato bardzo muzykalny,wiele instrumentów przeszło przez jego ręce :) Grał nawet w orkiestrze na tubie :) No i śpiewać umiemy :) Ja tam się nigdzie nie pchałam,raczej lokalne chóry,no i w kościele śpiewałam,ale moja siostra to po Polsce jeździła :)

Agusia,dobrze że mi się przypomniało,daj namiar na tego sprzedawcę od podkładu i prześcieradła. Bo my też Hani musimy kupić :) Michu ma,ale Hania jeszcze nie.

Ostatnio strasznie wkurza ją pielucha,jak jej zakładam to mówi,że jej przeszkadza,boli i inne takie. No,ale zawołać nie chce :( ani zrobić na kibelek.

Czapy te w stylu retro kupowałam na All. Trochę drogie,bo 25 czy 30zł :( Jakbym miała materiały to bym sama zrobiła,ale nie mam,a dla 20cm nie opłaca się kupować całego 100x150cm kawałka.

Megi,szalejesz nie ma co z tymi zakupami :) Bejsbolówka i kaszkiet to zupełnie różne czapy. Ta pierwsza to taka zwykłą czapa z daszkiem,a ta druga to już nieco inna,ale kurcze nie umiem wytłumaczyć. Najlepiej to się pochwał :)

Ja muszę Michowi jakąś czapę kupić w razie gdyby jeszcze wietrznie było,bo chodzi jeszcze w tej co kiedyś miał na zdjęciu w zielonych spodniach jak miał 1,5 roku. Tylko teraz jest bardziej przylegająca,a wtedy była bardziej smerfowa(i takie lubię bardziej).

A co do szpitali to zawsze będą różne opinie. I powiem,że nawet Ci co pracują w nich wydają je różne. Ja mam porównanie dwóch szpitali. I jakbym miała jeszcze kiedyś rodzić to raczej tutaj :) Personel pierwsza klasa i warunki w sumie też :)

Elaborat jest to idę może wyprasować kilka rzeczy :)

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626772 przez Agusiak
Gosia
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Gosia ja kupowałam u tego bo z Mysłowic a to niedaleko nas, ale kurcze patrzę teraz a on chyba nie ma rozmiaru 160x80
allegro.pl/ochraniacz-na-materac-wodoodp...160-i3166202585.html

My braliśmy taki jak w aukcji no ale taki mamy materac i jeszcze prześcieradła z gumką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626795 przez Gosia_Krupa
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dziękuję za namiary. Myślę,że 180x80 mogłoby też być,ale jeszcze przejrzę stronki.
Dziewczyny pozostałe,może też macie sprawdzonych sprzedawców :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626810 przez megi23
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


a oto zdobycze
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #626835 przez Agusiak
megi no to teraz Tymek będzie rządził na placu zabaw :)
A czapeczka to na pewno nie kaszkiet tylko tzw bejsbolówka :)


Gosia miałam Ci pisać, że u nas w jednym markecie otworzyli stoisko ze wszyyyystkim do samodzielnego robienia i dekorowania tortów :)
Są kolorowe lukry, jakieś masy, oczywiście też gotowe figurki i ozdoby, jakieś gwiazdeczki, kuleczki, posypki :)
Od razu pomyślałam o Tobie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl