BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #629270 przez sylka
na biegowym szybko się na początku nie rozpędzi bo musi trzymac równowage i tego sie nauczyc :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629277 przez Agusiak
hehe kibel rewelacja, gratuluję :laugh:

A co to za recenzje? O czyimś blogu, tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629286 przez sylka
Agusiak na moim i koleżanek ;) recenzje.wrolimamy.pl/

Megi a pro po adidasków to mam takie www.snowboard-online.pl/buty-nike-roubai...d67c28fd4d5e1a4ba948

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629299 przez Agusiak
adidaski fajowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629310 przez sylka
thx :)

Kuba wciagnie obiad i zmykamy się wyszaleć, tzn on poszeleje a ja wróce umeczona :lol:

Ubrania już przyszykowałam, teraz tylko niech sie na jje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629320 przez Agusiak
Sylka to miłej zabawy :)

Ja może wyciągnę T do Decathlonu to sobie Linka rowerki wypróbuje bo tam można jeździć i uwielbia na trampolinie skakać i trudno ją stamtąd wyciągnąć ;)
To taki plac zabaw na deszczowe dni, heheh.
Chociaż mój kuzyn trener i spec od żywienia, uważa że dla maluchów trampoliny nie są dobre i że większość przypadków wybitych stawów itp. to po trampolinach :dry: Ale chyba mu nie wierzę :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629329 przez sylka
Z Decathlonu polecam ten rowerek www.decathlon.pl/new-run-ride-niebieski-id_8249428.html Sam jak coś to taki bym kupowała. Nie mam u siebie tylko Decathlonu niestety a on line nic u nich nie kupowałam. Ma regulowane siodełki i kierownice a to ważne, bo nie wszystkie modele mają regulowaną wys. kierownicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629337 przez Agusiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629340 przez sylka
Fajny :) Może Ci coś pomoże, swojego czasu pisałam artykuł
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629345 przez Agusiak
super, dzięki podsunę ten artykuł T, bo on jest staaaaarej daty i jakoś nie trafiają do niego te biegowe, dziadek jeden :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629453 przez megi23
Sylwia buty super ale na bank by byly za waskie :/ ja mam naprawde problem z butami te lekki niby do biegania sa i nie wiem czy nie zaczne u S biegac po lesie tam mnei nikt nie bedzie widzial o 5 rano :P
My juz po 1 spacerku zje obiad i na drugi ja sie topie nie mam tu spodnic i umeiram .. tylek mi sie dzis gotowal :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629654 przez Agusiak
a my dzisiaj w ogóle nie byłyśmy na dworze bo ciągle kropi ale T zabrał teraz młodą na małe zakupy bo już znowu zaczęło jej troszkę odwalać :pinch:

A ja piję drugą, lekką kawkę bo głowa mnie strasznie rozbolała, ciśnienie szaleje :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629706 przez sylka
4 godz na sali zabaw a mlody z placzem wychodzil. sam biegal po drabinkach i przeszkodach na wysokosci zjezdzal tunelem do pilek a ja sobie na dole siedzialam :D Nie to co rok temu ze musiałam z nim po przeszkodach biegać :P

Agusiak u mnie dziś podobna pogoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629939 przez Agusiak
dobry wieczór :)

A my jednak nigdzie nie pojechaliśmy bo T zapowiedział że nie wsiada dziś w ogóle za kółko po całym tygodniu w trasie, więc nawet nie nalegałam, bo faktycznie natrzaskał kilometrów.
Ale dobra wiadomość jest taka że moi rodzice i teściowie złożą się i kupią młodej rowerek biegowy na urodzinki :lol:

Sylka super, że Kubuś się tak wybawił :)

My rozkręciliśmy łóżeczko szczebelkowe i jutro je schowamy :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #630140 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka gratulacje :) Nocniczek jest świetny :) Ale cena powala :P



Agusiu Ami na biegowym świetnie sobie radziła :) U znajomych córeczka ma takowy i Ami zejść z niego nie chciała . Co prawda wymiarowo chyba mniejszy od tych z linków , ale spodobał jej się :)

Super , ze Paulinka dostanie rowerek od dziadków :) Najlepsze rozwiązanie chyba , że tak się złożą na prezent .

A co do kary śmierci , o ja w niektórych przypadkach byłabym nawet za sadystycznymi torturami . W przypadku gwałcicieli czy popieprzonych pedofilów kara śmierci byłaby ... zbyt delikatna :(



Gosiu z tym prasowaniem to masz przekichane :( Mam nadzieję , ze troszkę się odkopałaś :)

Trampolina fajna sprawa :) Dzieciaki by sie wyszalały na maksa i może troszkę energii by upuściły :P



Megi
jak tam dzień w majteczkach ???

A na komunie dajecie prezent czy kasę ?

I widze , ze wczoraj miałaś dzień SPA :) Ja też lubię tak gruntownie o ciałko zadbać :)


Sylka
ale fajnie , ze Mąż troszkę w domu popracuje :) Zawsze to więcej czasu dla Was :) Ja lubię jak Mężuś jest w pobliżu , nawet jak robi coś na ogrodzie czy w warsztacie , to mam świadomość , ze jest blisko i chociaz przez okno popatrzę na Niego :P

Rany Kuba to ma niesamowite pokłady sił :p 4 godz na sali zabaw i chciał jeszcze ? Woow szacun :P Niech sie podzieli energią :)



Kochane a macie jakies pomysły co mogę chrześniakowi na komunię kupić ? Miałam dac kasę , bo niby na komputer zbierają , ale znając Mamę Chrześniaka , to może być tak , ze ani kasy , ani komputera Mały nie zobaczy .


Wczoraj dopiero późnym popołudniem dotarłyśmy do domu . U diabetologa ok .Musze inne dawki znowu wstrzykiwać . Przy karmieniu tracę więcej potrzebnej siły i zasobów energetycznych i spada mi cukier przez to .

Potem wróciłam do Mamci i jak Ami sie wyspała , to poszłyśmy na 2 wózki na spacer . Spędziłyśmy sporo czasu na polku . Przy okazji zakupy porobiłam i super się czułam :) Zero oznak zmęczenia .Chyba dobrze mi zrobiło wyjście z domu :)

Dziś zaprosiliśmy przyjaciół i urządzamy grilla :) Ja co prawda jeść nie będe , ale odbiję to sobie innym razem :P Tak więc zaraz sie biore za przygotowywanie jedzonka .

Miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl