BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #628839 przez Agusiak
dzień dobry :)

dziewczynki jest 8.05 a Paulinka jeszcze śpiocha w nowym łóżku :)
Dziś wypiorę pościel i poszewki ze tego starego i schowam, tylko nie ma co łóżeczkiem zrobić, będzie musiało tak stać :dry:

Gosia dobrze że ten uraz główki to nic poważnego. Ach jak to wszędzie coś się może przydarzyć :huh:
Gosia wpisu nie przeczytam bo na fb też omijam go szerokim łukiem ale niestety domyślam się co w nim jest opisane :( Ja nie mogę takich rzeczy czytać i najlepiej jakbym w ogóle nie wiedziała że się dzieją :(
I pewnie mnie zakrzyczycie ale ja zdecydowanie JESTEM ZA KARĄ ŚMIERCI. Tylko czekam na kogoś mądrego kto ją w końcu wprowadzi....

agi powodzenia u lekarza, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku :)
u nas już od rana kropi deszczyk.
Ale to jest normalne, jak chcemy na działki w weekend jechać to deszcz.

Idę zajrzeć do młodej i będziemy się zbierać na śniadanko :)

Miłego dnia :)

O obudziła się i mnie woła :laugh: Lecę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628860 przez megi23
hej laski ja juz w domku po badaniach wyniki na 15 ale w poniedzialek mamciam i skseruje
gosi boszz ja juz nie mowie ile razy Tymek glowe rozwalil ...dobrze ze tylko ranke ma ....dzielny chlopak :)
Agi odpoczywaj, oj masazyk tez chce od swojego S jak wroce hehe :P
Agus ja za kara smierci bylaj jestem i bede!!!i super ze Linka tak spi wn owym lozeczku .. Tymcio sie po 2 w nocy wpakowal do meni i spal juz ze mna ... :) i jak na zlosc nie chcial sie zbudzic , a chciala go wysadzic i nakarmic przed wyjsciem... , chcialam go cichaczem do lzoeczka i co od razu wyczul i wstal na rowne nogi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #628894 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Niestety u nas też pochmurnie,chociaż ciepło,ale wydaje mi się,że za jakiś czas spadnie deszcz.Raczej nie lunie,ale popada. A potem trawa się zazieleni :)

Dzisiaj mam luźniej,tzn. teoretycznie,bo nie jadę po Michałka(ku jemu niezadowoleniu,bo wolałby wyjść z przedszkola te 2 godziny szybciej),za to muszę się zabrać za prasowanie,bo nie mam gdzie chować,a pranie się pierze w dalszym ciągu. Normalnie takiej góry to ja jeszcze nie miałam. Było czasami duużo,ale to co mam teraz to kosmos. Tak z 1,50m będzie w czterech słupkach,czyli jakbym miała z tego ułożyć jedną kupkę to sąsiadów bym zasypała :blink: Do końca kwietnia chyba nie wyjdę z tego :( Wszystko przez ten "rozwalony" tydzień :dry: Mam nadzieję,że przynajmniej wypłata męża nas trochę pocieszy,chociaż wydatków mamy też trochę :(

Wczoraj mężu mówi,że się zastanawia nad trampoliną dla dzieci do ogrodu. Drogi interes,ale wymyślił... Stwierdził,że może ciotki i babcie coś dorzucą...

Dziadek chce ogrodzić ogród,mam nadzieję,że miejsce na grilla nam skończy w końcu. Wtedy to już fajnie,bo mogę sobie posiedzieć,a Hania nam nie ucieknie ;)

Agusiaczku,super,że Linka od razu zaakceptowała łóżko :) Aż tak jej się dobrze w nim spało?! To super :)

Takie historie się zdarzają i niestety będą zdarzać. Straszne to jest nie powiem,ale czasami czytam takie opowieści,bo to jest dobre świadectwo,że da się żyć później :) A dla mnie jako katolika najlepszy dowód,że z Bogiem to życie nie będzie złe. Myślę,że nie byłoby łatwo przejść przez coś takiego bez wiary :(

I zdecydowanie jestem za karą śmierci(w pewnych sytuacjach). Czasami się człowiek gotuje,bo czyn z premedytacją a tu naście lat jedynie. A ja to bym czasami na miejscu od razu tym samym potraktowała :angry:

Idę powiesić pranie i wrzucić następne :) No i głowę muszę w końcu umyć.

A tulipan to rolka po papierze toaletowym oklejona zieloną bibułą i z przyklejonym żółtym kwiatem tulipana i dwoma zielonymi liśćmi.

Widzę,że się trochę słońca przedziera przez chmury :) To chyba przez tego tulipanka,przysunęłam go bliżej szyby :silly:

No nic tam,miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628905 przez Agusiak
megi trzymam kciuki za wyniki, oby były wzorowe :)

No ja się cieszę z tej przeprowadzki do nowego łóżeczka jak dziecko :lol:
Wczoraj jak już spała smacznie to zawołałam rodziców i tak sobie na nią patrzyliśmy :)
Dzwonił T i postanowiliśmy, że to stare łóżeczko rozkręcimy i schowamy bo przecież jeszcze jest dużo czasu a tak to i miejsce zajmuje i się tylko kurzyć będzie.

Paulinka jak wstała to zgasiła lampkę nad łóżeczkiem i poszła do zabawek :)

A u nas ciemno jak w nocy i chyba cały dzień będzie z taki przelotnym deszczem :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628916 przez Agusiak
Gosia_Krupa napisał:

Myślę,że nie byłoby łatwo przejść przez coś takiego bez wiary :(


Gosia ja myślę że z wiarą też niestety nie jest lekko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628932 przez megi23
zgodze sie z Aga .... :(
ja zdjelam malemu pampka lata w majteczkach zobaczymy co z tego wyjdzie:)

apropo kaski S pracuje teraz do 22 ale jak wroce to az tak ldugo nie pozwole mu pracowac bo to bez sensu .. kasa kasa jak on to mowi ale rodzina wazniejsza ...i jeszcze zeby bylo smieszniej pisze mi ze bedzie rozmowa z szefami bo maja terminy i nie wyrabiaja i co dzis pisze ze zaden sie nie kwapi dac podwyzke .... :angry: co prawda w tym miesiacu bedzie troche kaski ale .. mamy komunie .. :dry: i tak zawsze cos..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629167 przez Agusiak
dziewczyny a co myślicie o rowerku dla takiego malucha? Takim zwykłym z dokręcanymi kółeczkami z tyłu, na internecie są już takie od 18 miesięcy, ale chodzi mi o ty czy takie brzdące ogarną temat, że trzeba pedałować i w ogóle? Zastanawiam się nad kupnem ale nie wiem czy nie będą to stracone pieniądze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629195 przez megi23
taki co ma 2 kolka male dokrecane ja odradzam bo krzywi kregslup nawet Zawitkowski mowil i mi na rehabilitacji tez ze przekrzywia sie dziecko raz w jedna raz w druga strone kup jej biegowy :)my na dzien dziecka chcemy malemu kupic :laugh:
brzdac spi ja sobie peeeling cialka zrobilam wybalsamowalam glowe umylam a wczesniej mamiep lytki w kuchni i kuchnie umylam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629208 przez Agusiak
megi no właśnie wiem, widziałam ten program o rowerkach z Zawitkowskim. Tylko kurcze jak widzę te dzieci na tych biegowych to te dopiero wygibasy robią i jakoś nie zachęca mnie to do kupna :dry: Już sama nie wiem. Są też takie 2w1 że odkręcasz padały z łańcuchem, kółka z tyłu i masz biegowy.

Paulina zasnęła a ja popijam herbatkę, u nas ponury i deszczowy dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629213 przez sylka
dzień dobry kobietki :)

Mój maż od wczoraj pracuje w domku :) wiec spędzamy trochę czasu w 3, na tyle ile sie da by go zbyt nie odciągac od biurka.

Kuba dziswczesniej zrobił drzemkę, ale to pewnie wina pogody bo pochmurno i deszczuk co raz pada. W zwiazku z tym dla rozrywki skocze z nim na salęzabaw i pobrykamy w kulkach.

Agusiak super ze Paulinka cała noc przespała spokojnie w nowym łóżeczku :)

Co do rowerku to bedzie cieżko pedałować. Trzeba sporo siły w to włozyć wiem bo szwagierka kupowała jak jej synek miał ok 3 lat i ciezko było mu ruszyć. KUba póki co próbuje pedałowac na swoim 3 kołowym :)

Ja póki co nie kupuje biegowego, bo Kuba ma wskazane przez ortopedów pedałowanie. Na razie niech ogarnie ten 3 kołowy a póóźneij pomyslimy o biegowym jak już bedzie mógł czy zwykłym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629219 przez Agusiak
Sylka mam właśnie takie same obawy co do tego pedałowania. Był ostatnio program o rowerkach w pytanie na śniadanie i 4 letnia dziewczynka testowała taki z dokręcanymi kółkami to nie ujechał na nim nawet pół metra ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629223 przez sylka
A Paulinka ma taki 3 kołowy? jak nie a wszystko ok z bioderkami to kup lepiej biegowy. Kuba ma wskazane pedałowanie by ćwiczyć bioderka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629248 przez megi23
ja jak przyjade to nasz 3 kolowy odkurze z szopki :) na biegowy on za maly tzn on nawet na jezdziku nie chce jezdzic ma tu auto i teraz siada i sie odpycha.. narazie 3 kolowy niech opanuje mi bo lezy i sie kurzy tylko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #629256 przez sylka
O widzisz Megi ja musze na którys spacer wziać nasz jeżdzik. Jeżdzi nim po domu to moze i na podwórku pobawi sie. Najwyżej będę go tachac :P bo rowerek to luz pchasz przed sobą. Jeździk jednak trochę już waży :P

Mąż się śmieje że przerobi go na elektryczny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #629262 przez Agusiak
no właśnie nie ma trójkołowca, ma tylko taki jeździk, nie wiem czy pamiętacie, ale już jest na nią mały, uderza kolanami o kierownicę i jak się odpycha to tyle kółka najeżdżają jej na nogi ;) Ale po domu jakoś jeszcze śmiga. Boję się że na biegowym mi się rozpędzi i jej nie zatrzymam bo ona jak wariat mały jeździ ;)

No i mamy jeszcze skuter elektryczny ale nie zawsze akumulator jest naładowany :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl