BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #626916 przez sylka
U nas dziś dzien spokojny i zaliczone zakupy i spacer. Kuba sie wybiegał na drabinkach zjadł torchę zupy i słoiczek sliwek. Sliwke podałam bo rano miał problem
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dzieweczyny wspólczuje Wam batali z rodzicami czy teściami którzy swoje 3 gr dorzucają i czasem dziecko samo głupieje bo mama nie każe a babcia pozwala.

Megi czapka to typowa bejsbolówka :) Kaszkieciki sa inne coś na styl. jak starsi dziatkowie noszę :) Kuba ma zapas takich głębokich hip hopowych i 1 kaszkiet do marynarki, oby tylko chciał ją nosić. Fajowa z łatkami na łokciach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #627012 przez megi23
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
nojuz wiem ja na te tez mowilam kaszkietowka u nas tak sie mowi ja wiem jak typowy kaszkiet wyglada bo mial taki na chrzcinach :) tez takie widzialam juz myslalam jak mu troczki tam doszyc haha i pewnie jutro cos mu kupie w H&M w galerii :D
maly dzis byl maly elegant sasiadki malo z okien nie pospadaly :P poszlismy po mamcie to w szkole furore robil laski sie ogladaly za nim laski czyt uczennice :silly: a on posylal buziaki i podawal raczke na przywitanie iii na rece do nich chcial :ohmy: dodam ze on przylepa i jak ktoras kobieta sie zbliza lapie sie mnei i nie chce puscic :P aa dzis mial plecaczek na sobie ,, musze mu jakis kupic usztywniany bo tu mam zwykly materialowy i mu sie wyginal i niosl swoje picie paluszki pieluchei chusteczki i moje klucze od domu byl dumny z tego :lol:

kurcze powiem wam ze gdyby nie przesylki na ktore czekam to S by w te niedziele przyjechal heh.. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #627413 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka jeju, dobrze że udało Ci się Kubusiowi pomóc. Rany ja nie wiem czy bym wpadła na takie coś ale dobrze wiedzieć na przyszłość jak zareagować.


megi Tymek mały amant ;)

My zaliczyliśmy odwiedzinki u teściów bo tata musi mi spodnie skrócić ;) będą na sobotę :)

Jutro czeka mnie wizyta w Urzędzie Pracy bo muszę się odhaczyć i muszę zabrać Paulinę a tam jest kapa bo nie ma podjazdu dla wózków :angry:
Od razu też wypiszę się z tego badziewia bo oni to żadnej pracy mi na pewno nie znajdą.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #627574 przez agi-p
Dzień dobry :)

Megi fajowe Wasze zdjęcia , tylko dlaczego ich tak mało ???

Woow piaskownicę Tymuś będzie teraz miał ogromniastą :) ,

Mówisz , ze szaleństw zakupowych ciąg dalszy ? Mam nadzieje , że bluzeczka będzie superaśna :)



Agusiu
właśnie miałam pytać o kolczyki , ale doczytuję , ze już przyszły . Ja właśnie boję się takie rzeczy na all zamawiać :( a w ogóle zastanawiam się nad kupnem Amci srebrnych kolczyków . Kto powiedział , ze muszą być złote ? Złote drogie jak cholera , a te co ma już mi się znudziły .

Co do zabaw na ogrodzie , to Ami nie lepsza od Paulinki :P Też od swoich zabawek woli te "niedozwolone" . Wczoraj wyglądała jak dziecko wojny po Naszym spacerze i zabawie w ogrodzie :P Siadała na drodze , wycierała ją ręką , zbierała kamienie i patyki i brudna była od stóp po głowę . Prawdziwe wiejskie dziecko hahaha :)
A z Fadem to szczególnie chce urzędować i karmić go np kamieniami :P Na szczęscie ten głupek ich nie je :P Ale z upodobaniem rzuca się na jego grzbiet i cieszy przy tym jak głupol z bateryjki :P


Gosiu mam nadzieję , ze samopoczucie się poprawiło i zły humor minął .
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Amelkę na spacerze przed wczoraj w samej bluzeczce miałam , bez czapy , a wczoraj w bluzie . Temperatura oszałamiająca :) I też właśnie doszłam do wniosku,ze polowy kurteczek,polarków i bluz nie ma szans założyć Młodej ... może Majka w przyszłości wykorzysta :P Chociaż gdzieś słyszałam , ze już w Pl ma nie być 4 pór roku , tylko 2 ... zima i lato .


Sylka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A powiedz mi Kuba juz sam na placu zabaw szaleje ? np wchodzi sam na drabinki ?



Ja wczoraj 3 godzinki na polku spędziłam z dziewczynkami .A nie zapowiadało sie , ze w ogóle wyjdziemy , bo pogoda tak naprawdę wyklarowała się dopiero popołudniu . Ami ze 2 razy na ręce chciała , ale jej nie zabrałam oczywiście . Musze tą podstawkę do wózka chyba kupic .Potem szalała na ogrodzie i już tak fajnie sobie radzi :) Pamiętam jak w tamtym roku musiałam za nią krok w krok chodzić , a teraz sama sobie wejdzie to tu , to tam :) I juz nie trzeba tak spazmować :)

Idę włosy umyć , pranie nastawić i małego trolka przebrac , bo nadal biega w piżamie :P

Miłego ranka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #627600 przez megi23
hej laski :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #627637 przez Agusiak
dzień dobry :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Jej nie chce mi się do tego urzędu iść, ale na szczęście jest bliziutko :)

agi kolczyki przymierzałam i są extra, ja je z resztą widziałam z sklepie na żywo, ale jakoś mnie wydały się malutkie bo te koła co ma teraz to zaś ogromne takie. Ale jestem z nich zadowolona :)
Szukałam też srebrnych ale poza wkrętkami, których nie chcę to były same duże, a poza tym troszkę się boję bo ja miałam w dzieciństwie uczulenie na srebro i uszy mi ropiały. To już lepsza jest firma Colibra bo mają ze stali antyalergicznej kolczyki ale też w większości duże.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #627645 przez sylka
Dziewczyny macie z maluchami to smooth co ja z Kuba jesieia i zima. Musielismy mu przykrecic srubke w dupce. Teraz wie ze nie ma co krzyczeć. Nie powiem sceny byly gloe w domu bo w sklepie zawsze grzeczny.

Agi Kuba od zeslych wakacji sam biega po drabinkach, ślizgawkach ja stoje z boku i asekuruje go. Wie ze ma sie trzymac.

Co do koolczykow sprobuj srebra moze akurat podpasuja Ami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #627758 przez Agusiak
dziewczyny sprzedawałyście może swoje suknie ślubne?
Chyba już dojrzałam do tego żeby jej się pozbyć, ale nie wiem jak :silly:
Na allegro widzę że nikt sukien używanych nie kupuje więc nie ma sensu wystawiać chyba że za 50zł ;)
No i w sumie nie wiem gdzie mogłabym ją pchnąć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #627898 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Właśnie skończyłam śniadanko,dopijam kawę i nie wiem za co mam się dalej wziąć :(

Agusia,ja tam chciałam suknię już dawno sprzedać,ale też zauważyłam,że praktycznie nikt już nie kupuje używanych. W sumie rozumiem,bo teraz to sama bym wypożyczyła. Ja się uparłam na kupno,ale to w sumie też dlatego,że w K-nie i okolicy nie było wypożyczalni,a ja nie chciałam jeździć nie wiadomo gdzie z tym. I zazwyczaj(przynajmniej wtedy) nie było zbyt dużo czasu na oddanie. No i kupiłam nową,ale przecenioną,bo z zeszłego rocznika i teraz wisi w szafie i zajmuje ogromnie dużo miejsca,bo miałam strasznie duży i długi tren. Nie żal mi jej,bardziej żałuję tych pieniędzy które na nią wydałam. Wiadomo,że za friko jej nie oddam skoro tyle mnie kosztowała i była używana tylko przeze mnie,ale co ja mam z nią zrobić to nie wiem :(

Agi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Hanuśka też sama na placu zabaw się bawi. Ja ją tylko asekuruję jak wchodzi na drabinki. Super sobie sama radzi,ale wiadomo,jeden nieuważny krok i leci. wolę być blisko nawet jeżeli jej ładnie idzie. Na zjeżdżalnie wchodzi sama i zjeżdża sama,ja stoję na dole i w razie czego ją łapię,jak się za bardzo rozpędzi :blink: Czasem chcę ękę to wtedy zjeżdża za rączkę.

Agusia,otóż moja Hania ma identyko. Mówi "cem kloki" daję jej klocki,a ona nimi rzuca mówiąc:'nie cem kloków". Po czym po chwili podbiega do nich i ze złością je podnosi mówiąc:'to moje kloki". I potrafi tak kilka razy. Tak jest też z innymi rzeczami. Bądź tu mądra,nie wiem czy ona na prawdę chce czy tylko tak sobie mówi,żeby zaraz zmienić zdanie i się zdenerwować.

Byłyśmy na bilansie. Pojechaliśmy wszyscy razem po 7. Odprowadziliśmy Michałka. Hania oczywiście:"a tez cem do tetkola z Mychałkiem". Mąż pojechał do pracy a my powolutku przeszłyśmy pół miasta i o 8 zjawiłyśmy się w przychodni.

No i zaczął się koszmar :( Hania tak się nudziła,że wymyślała takie rzeczy,a przy tym marudziła okropnie. Już miałam dość. Wszyscy się na mnie patrzyli wzrokiem,który mówił <ale okropne dziecko,to sobie wychowała>.

Zrobiłam chyba z 50 kursów po schodach,góra dół przy Hani radosnym liczeniu "i laz i dwa i tsy i ctely" albo "dziesieć wadzieścia cydzieści i osiem". Myślałam,że się rysowaniem zajmie,więc poszłam z nią do stoliczka(co prawda w części dla chorych,ale były tylko dwie osoby i dziecko),a ona zrobiła jedną kreskę po czym kredki pod pachę i ona idzie. Tłumaczę jej,że nie może wziąć kredek,bo dziewczynka chce rysować,bo to nie jej i takie tam,ale ona oczywiście w histerie. Więc wzięłam ją na ręce i wsadziłam do wózka. Darła się strasznie. Nos już miała czerwony od płaczu, w dodatku gile po pachy z tego płaczu,zaraz ataku kaszlu dostała. Ach... Myślałam,że nas wyproszą. A tu kurcze,5 osób przede mną :(

Ale się w końcu doczekałyśmy :laugh: Weszłyśmy do gabinetu i Hania anioł :) Trochę ciężko ją było zmierzyć,bo zainteresowała się zabawkami i miała mnóstwo do powiedzenia,ale pi razy drzwi udało się :) Więc Hanula jest w 75 centylu(tak jak Michałek w jej wieku),ma 88,5cm(Michu miał 89,5) i waży 13,1kg(Michał ważył 13,7kg). Pięknie proporcjonalnie,pani doktor powiedziała,że wręcz idealnie :) O mowę specjalnie nie musiała się pytać,bo Hania zademonstrowała jakie zdania buduje. Wszystko ładnie :) Oczywiście te stopy trochę płasko-koślawe,ale to już wiem bo w grudniu byliśmy u ortopedy. Zdążyłyśmy na autobus o 10 i dwadzieścia po już byłyśmy w domu.

No to tyle. Wstawiłam pranie jak przyjechałam to zaraz będę wieszać.

Zrezygnowałam z dzisiejszej zumby,żeby mąż mógł zostać na nadgodzinach. W sumie nie ma u nich pracy po godzinach,ale teraz mają tyle do zrobienia,że mogą zostawać,więc Rafał chce korzystać póki może i dorobić,bo wiecznie jakieś nieoczekiwane wydatki nam wychodzą. Szkoda mi trochę,ale skoro jest okazja...

Więc znowu po Micha,znowu autobusem się tłuc,znowu iść z nim kawał na przystanek,żeby wsiąść jeszcze do pustego i znowu po 20 padnę jak zabita :(

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #627944 przez Agusiak
oj Gosiu to widzę że już miałaś dzień pełen przepraw a jeszcze troszkę przed Tobą ;)
Trzymaj się dzielnie!

Bardzo się cieszę że na bilansie wszystko idealnie i z Hanulki taka super dziewczyna :)

My właśnie wróciłyśmy z urzędu pracy, też się naużerałam z młodą, ale w końcu wyrejestrowałam się z tego badziewia, uspałam młodą i mam chwilę na odpoczynek.
Upał u nas dziś taki, że odsłownie można na golasa latać, hahah aż miło, na prawdę nie będę narzekać ;)
No ale ma przyjść leciutkie ochłodzenie od przyszłego tygodnia więc może jednak użyjemy tych polarków, sweterków i cienkich kurteczek ;)

A i jeszcze zapomniałam powiedzieć że dziś o 5 obudził mnie KOMAR, i mało tego że obudził to jeszcze pogryzł parszywiec :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #627953 przez Gosia_Krupa
Agusia,mówisz?! Ale ciekawa jestem czy to się sprawdzi... Ja kilka dni temu sprawdzałam pogodę dla Stargardu na pogodynce i tam wcale nie było tak jak jest teraz i przede wszystkim non stop wiatr,a wczoraj np. do południa było całkiem bezwietrznie :)

Ja powiem,że chciałabym żeby to jakoś łagodnie przeszło w lato,a nie dzisiaj 15-20,a jutro 30 i człowiek ledwo żyje. Organizm zwariować może. Więc niech będzie tyci chłodniej,założymy te polarki,kurteczki,potem je ściągniemy a zarzucimy lekkie sweterki czy grubsze bluzki,a potem cienkie,zdejmiemy na dobre czapy,a potem wyrzucimy z szafy wszystko co cieplejsze i przejdziemy na krótkie rękawy :) To by mi odpowiadało. Pomalutku do lata. Z resztą do niego jeszcze dwa miesiące,więc niech trochę wiosna pokróluje :)

Mężu dzwonił przed chwilą i w sobotę do pracy,ale tylko na dwie godziny. Czyli niedziela wolna :)

Zobaczyłam dzisiaj na mieście plakat nowo otwartego sklepu 5.10.15(tzn. nie tak całkiem nowego,bo otwarty 27-go marca). No fajnie,bo teraz mam swoje ulubione sklepy wszystkie w Stargardzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #627969 przez Agusiak
no masz rację, z tą pogodą to też różnie bywa a jak będzie to się i tak pewnie danego dnia okaże :)
My planujemy jechać w niedziele do domku letniskowego teściów, zobaczyć jak tam po zimie i w ogóle, a tam jest zawsze dużo chłodniej o tej porze roku więc liczę jednak na wyższe temperatury na weekend chociaż :lol:
A rodzice zaś w sobotę jadą do naszego domku zobaczyć jak po zimie i mają też w okolicy jakieś spotkanie, więc mam nadzieję że już tam wszystko pootwierają ;)

A my może w sobotę otworzymy sezon grillowy :laugh:
Zrobiłam sobie mrożoną kawę bezkofeinową, mniam, pycha :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #627977 przez Gosia_Krupa
Agusia,o tej porze roku i tak u Ciebie cieplej niż u mnie :)
Miejmy tylko nadzieję,że zima już nie wróci :)

Michałek robił w zeszłym tygodniu w przedszkolu tulipany z bibuły. Powiedziałam mu że,jak wróci do domu to postawi na parapet i może wiosna zobaczy takiego pięknego kwiatka i w końcu zawita u nas na dobre :) Po drodze każdemu kto chwalił jego kwiatka mówił tak jak mu powiedziałam i jak wróciliśmy do domu to od razu pobiegł postawić go na parapecie :) I co? I od tamtego czasu mamy tylko ładną,wiosenną pogodę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #628044 przez Agusiak
Gosia to pokaż te tulipany, którym zawdzięczamy wiosnę :)

Wstała moja maruda, zapowiada się kolejne ciężkie popołudnie :(
Już mam dość, a co dopiero będzie jak się wszyscy do domu zlezą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #628081 przez megi23
hej laski super Gsoi ze Hancia byla grzeczna moje dziecko tez w szoku jestem do teraz bo przed 10 wyszlismy a teraz wrocilismy :P nie znosze zakupow i dalej bede to powtarzac :angry: :P no ale mam buty boszzz ile mozna mierzyc lazic dobrze ze kolezanka byla ze mna to ona Tymka w wozku wozila i mam meskie :dry: no ale kurde byly z reeboka ale mi noga latala :dry: a reszta co bylo 40 ale mnei cisnely w palce... albo byly na styk ten numer to 42 pozniej fotke pokaze i juz w nich do domu wracalam stare zapakowalam do pudelka hahaha :lol: maly ma nowa bejsbolowke bo bylam w h/m no ja nie moge ale ja palant :P nie wiedzialam ze z tylu maja stoisko jeszcze i tam byly te czapki dwupaki co chcialam wczesniej no ale juz ma ale byla bejsbolowka za 5 zl z 20 przeceniona no to musialam ja wziasc :P pozniej poszedl sie bawic w pilkach a my z kolezanka moglysmy sie nagadac dostal od niej spodnie dzinsowe i 2 bluzki z dl rekawem :) moje dziecko 0 placzu, histerii tyle godzin wytrzymal ladnie sie bawil ,, chcial rozebrac dziewczynke , zamek mu sie w jej dresie podobal smialismy z jej tatem ze on sie nie bawi w zapoznawanie tylko od razu do konkretow przechodzi :P :lol:

moje nowe lekkie butki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl