BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 11 miesiąc temu #902826 przez vika
Suzi dostałam Twoją wiadomość ale dopiero jaki na forum napisałaś to ją zauważyłam ....jakoś to dziwnie teraz bo mało widoczne te wiadomości :S Oj wystraszyłaś mnie i to nie na żarty ......a chodzę tak wk...... byłam dziś w przychodni po 8 i odmówili mi badań glukozy bo stwierdzili,że do 7.30 tylko mogę robić te badania :huh: nosz kurwa ...wyszłam ochłonełam i wróciłam zapytać czy weżmie mi wszystkie inne a glukozę jutro to znów trafiłam na ścianę z jej strony...tak mnie wkurwiła,że się z nią pokłuciłam ...w innym laboratorium nie robią żadnych problemów a tu jak zawsze coś.....mogłam zrobić prywatnie ale bałam się bo jej nawtykałam aż się trzęsłam jak z tamtąd wyszłam :S :S :S póżniej musiałam iść do U.M. W sprawach lokalowych :pinch: Jezu tam dopiero się wyładowałam :S :S :evil: :evil: :evil: co za konowały pracują w tych urzędach ........już dawno takie baby powinni zwolnić bo się nie nadają do kontaktu z ludzmi ...@ zaczeła do mnie procedurami to myślałam,zę ją rozniosę :evil: :evil: :evil: kurwa ja też pracowałam z ludzmi ale jak widzę,zę ktoś zadaje konkretne pytanie to na nie odpowiadam a ta @ mi na każde pytanie procedurą odpowiadała :S :S :S wiem już wszystko ale dzięki swojej dociekliwości ...wyszłam trzasłam drzwiami ...na zewnątrz stał sekretarz więc powiedziałam,ze powinni zrobić porządną redukcje i tych co nie umieją współpracować z interesantami powinni do archiwum dać by se z pudłami pracowali :evil: :evil: :evil: no ale co to da jak to jedna wilka szajka ...jeden drugiemu dupsko myje !!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903009 przez Alex_87
Hej dziewczyny :)

Ja tak na szybko, bo wróciłam z działki dopiero, jutro z rana mam wizytę :) Zuza pierwszy raz została sama z dziadka na całą noc, ale nie boję się, bo to taka przylepa babuni, że na pewno dadzą sobie radę :)

No i u nas też sukces - od soboty nie widziała smoka na oczy :) zasypianie trwa trochę dłużej, bo musi się nagadać, pokręcić, ale ja sobie leżę obok i jej słucham :) więc smoka już na 100% jej nie dam :)

Anabelle trzymam kciuki, będę miała neta dopiero w niedzielę, więc mam nadzieje, że wtedy już zobaczę dwie piękne krechy :D

Buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903039 przez Anabelle
Alex mam się testować do niedzieli? Wy mnie chcecie chyba z torbami puścić :woohoo: :woohoo: :woohoo:



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903055 przez agat
No dwie krechy jak nic, kolejne testy niepotrzebne :)

Adasko mi znowu goraczkuje, apetyt mu siadl. Nie wiem już o co chodzi. W dodatku mnie tak głowa nawala, że zaraz się zarzygam :/ :/ :/ sorry za szczegóły :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903065 przez Alex_87
Anabelle miałam na myśli, że jak już wrócę w niedzielę to już będziesz miała pewność, ale nie musisz robić testów aż do niedzieli :D zresztą już teraz widzę że zdjęcie kolejnego testu jest :D

a mnie już zaczyna doskwierać zbyt długa jazda, gniecie mnie brzuch, a 2 godz w autobusie plus 45min w pociągu to już za długo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903066 przez Dave
Dobry B)

Anabelle - no piękne krechy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Zazdraszczam :laugh: Mnie 14 zalało :blink: :blink: ale to nic.

Dobra idę dalej.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903068 przez Anabelle
Alex co ty byś chciała czuć się jak 15tka :P Brzuszek masz już śliczny to pewnie już i dyskomfort się pojawia. Ależ ja bym chciała być na twoim etapie ciąży :P Już z górki ;) Nie mogę się doczekać pierwszych zdjęć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903084 przez Azja
hej

Anabelle no krechy super, gratulacje :) która następna ?? :P :P :P

Agat moze na ząbki ta goraczka i brak apetytu :unsure: biedny Adaśko, a bólu głowy współczuje, nie nawidze jak mnie głowa boli, nic nie mozna robic :dry:

Vika współczuje przeżyc urzedowych, ja pracowałam w urzedzie i zawsze starałam sie byc miła i tłumaczyc jezykiem zrozumiałym dla petenta, ale niestety duża czesc urzedników nalezało by wystrzelic w kosmos :evil: :evil: choc i petenci bywaja upierdliwi, ale trzeba zagrysc zeby, :sick:
jak te Twoje badania ??

Agat ale Ci fajnie ze juz ruchy czujesz :))

my dzis po południu bylismy na działce, wyplewiłam do konca mojej poletko, ogórki mi ładnie rosna, aby patrzec i trzeba bedzie przetwory robic :) MLody sie wychasał, troche nam sie pobyt przedłuzyl i wrocilismy o 20 i Misio juz marudził w kąpieli, jednak musze pilnowac jego godzin, bo inaczej to marudzi, a tak poza tym to u nas po staremu, spacerki, spacerki, spacerki,

paznokiec mi schodzi bo moich wyczynach blenderowych, a raczej zszedł mi pasek paznokcia milimetrowy w połowie paznokcia, wyglada to mało ciekawie wiec moze owszczedze Wam wiecej szczegółów :P :P :P :sick: :sick: :sick:

spadam bo nie wiem co pisac :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903087 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903120 przez monia89
Azja być może Ty :-)
Anabell kiedy testowałaś w dniu spidziewanej @ ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #903132 przez Anabelle
Monia prawde mowiać nie wiem kiedy powinnam miec @.
Po łyżeczkowaniu miałam cykl 29 dniowy, ale dawniej różnie bywało.
Zaczęłam testować w 9-10 dpo, było negatywne, ale już 10-11 dpo zaczęłam dostrzegać cienie. Powyższy test czyli dzisiejszy z godziny 14 jest z 13-14 dpo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903138 przez vika
Agat współczuje tych gorączek ...u mni odpukać Tośka wcale nie choruje ...za to KINIA była co trzeci tydzien na antybiotyku :S jak sobie wspomnę te jakieś 7 lat chorób to aż mnie skręca :evil: :evil: :evil:
hmmmmmm a co do bólu głowy to wręcz mi przypomnialaś,że mi całkiem odeszly w tej ciąży :woohoo: w ogóle tą ciąże przechodzę jakoś inaczej niż wszystkie :blink:

Dziewczyny pisalam,ze badan nie zrobilam .... jutro rano lece ....kurcze mam skierowanie to szkoda mi bylo zrobić je prywatnie :( a to tylko jeden dzień ...wiem może żle robię ale ostatnio jestem tak żle nastawiona na te wszystkie prywatne ciekania :evil: :evil: :evil: w poprzedniej ciąży dałam się strasznie podejść i teraz się buntuje :S staram się być dobrej myśli swędzi mnie coraz mniej mam nadzieję,że to nie to :whistle: :whistle:

Bella mówilam,że krechy coraz bardziej malinowe będą :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: no to teraz kolejna na taśme bo jak to się mowi szczęścia chodzą parami :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903170 przez Suzi
Hellou :)
Eee, no widzę Anabelle ze krechy się stabilizują i nabierają wyrazistości :woohoo: Gratki! :cheer:

Monia - czuję ze niedługo i Twoje krechy będziemy tu kontemplować :woohoo: ;) :whistle:

Vika- Ty sie tak nie wqrzaj kobieto! Nerwy na wodzy! Po co dzidziusia stresujesz jakimiś biurwami czy nieużytymi ( zuzytymi? :P ) zazdrosnymi pigulami?! Nie warto, ale rozumiem ze się zdenerwowalaś lataniem tam na darmo, ehhh Polsko! Kto Cie tak popsuł??? :angry: :S

Alex - no fakt, w końcy to juz polmetek, wiec co sie dziwić ze brzusio domaga sie swoich praw? ;)

Ostatnio Mikuś co noc nam ląduje w łożku - najlepszy środek anty... :P
CreMoniu - malinki nie zrobily na nim żadnego negatywnego wrazenia, ani miód, ani lody więc........czyzbysmy wychodzili na prostą -niealergiczną??? :woohoo:

Lecę odsapnąć bom sie dziś maili napisala..i mam komputerowstręt :P ale kiedys trzeba bylo odrobić te zaleglości :whistle:

Dobranoc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903193 przez Anabelle
Antek dzisiaj wstał 2 h przed czasem a i w nocy dawał popalić, jestem padnięta :P
Korci mnie żeby jechać dzisiaj do krakowa do ikea kupić mu coś z MULA.

A tak to witam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #903246 przez agat
Heloł. Jak mnie głowa bolała wieczorem tak boli nadal :/ Fakt, może teraz ciut mniej, ale boli :/ A i apapa w nocy zaliczyłam, bo z Adasiem się bujałam i myślałam, że padnę.
A Adasko też miał noc z atrakcjami - 39,7 na termometrze :/ Jak już to zbiłam to do rana, w sumie do tej pory jest ok, leciutki stan podgorączkowy. Idę z nim jednak do lekarza, niech go obejrzy, osłucha, bo ja już nie wiem co mam myśleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl