BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu #938412 przez creatura
Heloł

Suzi, no jestem, jestem, tylko weekend spedzilismy u rodziców i wciaz trawię ostatnie zmiany :blink: :pinch:

To czekamy na ostateczne potwierdzenie płci u Agat :P

Vika, a Ty masz planowana cc, czy czekasz az sie samo zacznie?

no to tyle, bo Leos dorwał 30cm wiertło skądś (?!!!!!)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938446 przez agat
Heloł :)

Ja po usg, wszystko w porządku, Samanta nadal jest Samantą, nic jej nie urosło :)
Nie naoglądałam się, bo monitor tak ustawiony, że nic nie widziałam, dr mi parę razy pokazał, ale zanim odgadłam co gdzie jest to chwilę zajęło :P Mąż był ze mną, bo akurat miał okienko w pracy, więc on przynajmniej popatrzył. Wydruku nie dostałam, bo idzie do poradni i na wizycie mi dadzą, ale wiem, że młoda duża, 1,6kg ma, termin mi skoczył o 10 dni do przodu. Pewnie się jeszcze wyrówna, bo i Adaś miał taki etap wzrostu, gdy noga była starsza od reszty o 2 tyg :P A urodził się w terminie. A, no i siedzi panienka głową do góry, nie odwróciła się jeszcze. Ma czas, ale dr powiedział, że nawet jak się nie obróci, to i tak nie ma wskazań do cc, bo tylko przy pierwszym porodzie dziecko musi być ułożone główkowo. Wiedziałyście o tym? To co, nogami zamierza wychodzić? :P

Adaś u babci, odbiorę go po drzemce. Tak mnie głowa napitala, że zaraz skonam :/ Dobrze więc w sumie, że go nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938458 przez Alex_87
Hej :)

Agat nie nogami tylko pupą :D ale 30 tydzień Ci leci więc ma czas żeby się przekręciła :D Tymon w 32tc mi wszystkie flaki poprzewracał do góry nogami jak się przekręcał ;)

A Vika jutro przywita Milanka już :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938462 przez creatura
Agat, to obkupuj się w kwitki, kokardki i róż już na legalu :) :) :) :) :) :)

Czyli Vika bedzie miała cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938466 przez kaikai
Agat, ale fajne, że jednak dziewczynka i jaka już duża :)
:)
Już nie mogę doczekać się mojej wizyty.

Azja, a Ty jak się czujesz ?

No to zaczynamy porody Vika, następnie Alex potem święta i Agat :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938473 przez Azja
hej

Agat super ze Samancie siusiak nie urósł i jaka juz duza wow :)

Vika trzymamy kciuki jutro i czekamy na Milanka :)

Kaikai a Ty kiedy masz wizyte ??

ja mam wizyte w srode, tez juz sie nie moge doczekac, :) czuje sie dobrze, nawet bardzo dobrze, troche jestem bardziej senna i delikatne mdłosci ale to bardzo sporadycznie, biust mi juz niestety urósł, a tak to jakis dodatkowych dolegliwosci ciazowych poki co nie mam i moze niech tak zostanie, choc mnie to troche martwi czy wszystko ok, bo wiecie ja juz nawet nie pamietam jak z Jaskiem było, ale chyba tez sie dobrze czułam, bo przeciez pracowałam do 8 miesiaca :)

Agat a tak w ogole to co Adaśko u tesciowej wyprawiał ze taki poobijany ??

czekam az Mlody sie obudzi, zaliczyismy konkretny spacerek, ale mam nadzieje ze zaraz wstanie szkoda reszty dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938500 przez agat
Azja mam nadzieję, że po środowej wizycie wstawisz suwaka ciążowego :) :)

A Adaś jak zwykle szałaput biegł gdzieś i rąbnął o fotel. A, że oni mają takie z drewnianymi elementami to sobie rozciął trochę brodę, dziś już ma strupa. Babcia ma wyrzuty sumienia, a my się trochę z niej nabijamy i podkreślamy, żeby uważała, by ze wszystkimi zębami od niej wrócił :P Teraz też Paweł dzwonił i pytał czy syn cały :P :P

Rozmawialiśmy chwilę o imionach :) Zostają dwa typy: Jagoda i Hania, z dużym naciskiem na Jagódkę :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #938616 przez Azja
Agat i Jagoda i Hania bardzo ładnie obydwa mi się podobają :)

Suwaczek będzie. Ciekawe co lekarz powiee bo ostatnio moje @ były mało regularne

A to Adasko kaskader teściowa nieźle musiała się wystraszyć

Mnie dziś moja nietopera wnerwila nawet M jej kilka słów powiedział. Ale nie chce mi się pisać o co bo z tel pisze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938631 przez kaikai
Azja, wizytę mam dopiero 19

Spadam bo bateria mi pada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938636 przez agat
Ej no Azja pisz, lubię mrożące krew w żyłach historie o nietoperach :P Dziadkowie już wiedzą o kolejnym wnuku? Jakoś czuję u ciebie drugiego chłopca. Będzie Dżon i Dżordż ;)

Ja już w łóżku bo głowa nie odpuszcza :/

Jak było u was w szpitalach z podejściem personelu do karmienia? Promowali karmienie piersią czy chętnie dawali mm? U mnie nie mieli większych oporów przed mm, za każdym razem gdy poprosiłam to podały. Jedna położna pomagała mi w przystawieniu Adasia, reszta średnio się angażowała. Znajoma z innego forum rodziła parę dni temu gdzieś na południu Polski i tam na położniczym panowal terror laktacyjny :/ MM w ogóle nie było dawane, laktatorów używać nie wolno, tylko pierś pierś i pierś. Ale, zeby personel jakoś mocno pomagał w karmieniu to też niekoniecznie. Tej znajomej córka nie potrafiła złapać cycka, waga jej bardzo mocno spadła, aż kroplowke z glukozą jej dali. Dopiero czwartego dnia przyszła do niej doradca laktacyjna i wyszło, że mała ma cofniętą bródke i nie potrafi złapać cycka i aktywnie ssac. Wtedy dopiero łaskawie zgodzono się na laktator. Ale ile nerwów się najadła... :/ Żeby nie było, w domu nadal próbują cycować, ale tu przynajmniej nikt nad nią z batem nie stoi gdy wyciągnie laktator czy mm... Rozumiem nastawienie na karmienie piersią, ale niech to idzie ze wsparciem i pomocą dla młodej mamy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938643 przez Magdalena9t
Hej:-) obiecuje ,ze napisze a nic nie pisze, nudna juz sie z tym robie,sorry,pisze resztkami sil juz sle cos musze sie odezwac w koncu:-p okres mi sie zbliza bo jestem nie do zniesienia:-/ Agat to Adas z Tomkiem niech sobie 5 przybija,wczoraj Tom tak biegal u tesciowej,ze przyrznal glowa w grzejnik,male rozciecie i siniak,ale bylam zla na tesciowa i moja mame bo razem go" pilnowaly" :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938644 przez vika
Hej dziewczynki....
Tak w skrócie... Rzeczywiście jutro bede miala cc no chyba, ze mnie lekarze przetrzymaja bo u nas w Polsce wszystko jest możliwe... No ale na jutro mam skierowanie... Bylam jednak z rana u Gina i od razu wystawil ;-)
Ostatni raz pokaże Wam Milanka jeszcze w brzuszku..... Oj powiem szczerze, ze gacie ze strachu mam pełne :-(
Agat mi bardzo podoba się Jagodka :-*
Lece spac może zasne.....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938658 przez Dave
Łoooo Vikam. Czekamy na Milanka:-)

Ale nocka za mna. Nie pospane.a od 5:30 Maton juz daje popalic.

Ale wiatrzysko za oknem. Oj. Oj.oj.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938679 przez agat
Vika powodzenia dzisiaj!!!

Głowa mnie boli już drugi dzień i drugą noc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938717 przez agat
Znowu ja. Mieliśmy wyjść na dwór, ale Adaś znalazł gdzieś smoka i po kilku minutach przed tv zasnął na kanapie. I tyle ze spaceru. Mam nadzieję, że pośpi dłużej, bo to pewnie będzie jego jedyna drzemka dziś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl