BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu #938959 przez Dave
A ja już myślałam, że Milanka zobaczę. Ale w takim razie trzymaj się i czekamy na wieści.

Widzę, że się nocnikowe sukcesy zaczynają. Super :cheer: :cheer:

Muszę Was poczytać, ale jak znam życie to dopiero w łóżku :huh: :huh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938986 przez agat
Witam z rana. Mega ból głowy zamienił mu się w mega... ból zęba!!! Więc znowu pół nocy nie spałam! Ja pitole :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939000 przez Azja
Hej

Agat wspolczuje bólu :/

Ja dziś jakaś bez życia. Jeszcze bym sobie chyba pospala ;)

A w ogóle Mlody ma nowy hit muzyczny tik tak już mi bokiem wychodzi a Jasiek ostro slucha :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939002 przez kaikai
Agat współczuję :(a Ty jeszcze nic mocnego nie możesz wziąć :(
Ja już nie pamiętam kiedy mnie ząb bolał.
U nas Ewelina ma takie słabe zeby i bez przerwy u dentysty siedzi.

Vika trzymam kciuki za dziś :)

Ja się czuję super :)

U nas hit od dawna mucha w mucholocie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939017 przez agat
Mój też taki komputerowy i smartfonowy, ciągnie go technologia :P

Ja mam strasznie słabe zęby, papierowe :/ Już dzwoniłam do dentystki, wpadnę dziś jakoś między pacjentami. Łyknęłam apapa, bo nie idzie wytrzymać. Moze ta głowa też mnie jakoś od zęba bolała, bo tylko z tej strony co ząb mnie nawalało w skroni.

Adaś dziś został obudzony o 6 przez smieciarkę (co ona tak wwcześnie :/ ). Młody po cichu wylazł z łóżeczka, poszedł do drugiego pokoju, stanął przy balkonie i krzyczał brrrrrrry :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939083 przez kaikai
Mój też jak słyszy smieciarke to w oknie siedzi :) w ogóle zauważyłam że interesują go typowo męskie przedmioty i zajęcia.
Zupełnie inaczej niż dziewczyny, a nie uczyłam go tego.
Jak ostatnio dorwal gazetkę Lidla z wiertarkami to kilka dni chodził z nią i pokazywał, wiertarki, wkrętarki.
A już jak reklama w tv była to tylko paluchem pokazywał i mówił uuuu.
Wszędzie jak zobaczy taki ciężki sprzęt, czy w sklepie czy w domu to stoi obok i przeżywa :) widać że mu się podoba .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939086 przez agat
Skończyłam 30 tydzień :blink: :blink: :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kurde nie wiem co z tym zębem. Nie mogę zlokalizować, który mnie boli. Nad ranem wydawało mi się, że to górna 6 lub 7, a teraz już czuję, że to jednak dolna 7 :/ :/ Na obecną chwilę to w sumie nic mnie bardzo nie boli, lekarka przyjmuje do 19, więc pojadę do niej jak coś mocniej będę czuła bo teraz to co jej powiem? "Boli mnie, ale nie wiem gdzie" :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939107 przez Azja
my juz po spacerku, pogoda rewelacja, niech bedzie tak jak najdłuzej :)

Agat moze lepiej idz do dentysty, Ty nie wiesz do konca który to zab, ale zajrzy i moze cos tam zobaczy, po co masz sie meczyc :sick: brzuszek sliczny, piłeczka w boczki chyba nic Ci nie poszło, Adasko oczywiscie tez super :)

Jasiek tez lubi "meskie" zabawki, ostatnio odkrecałam srubke, bo chciałam mu baterie w zabawce zmienic, patrzy i patrzy co ja robi, chciał ode mnie srubokret, ale oczywiscie za ostry wiec dałam mu długopis, chodził po domu i gdzie zobaczył srubke tam krecił, :) uwielbia tez wszystkie koparki, dzwigi, smieciarki :)

byłam wczoraj z Jaskiem w sklepie, babka do niego mowi, ale masz piękne oczka, a ten sie na nia patrzy i sie smieje, a za chwile babka mowi o nawet oczko mi puscił, ja sobie mysle jasne, puscił, ciekawe skad ma wiedziec co to znaczy, poszłam z nim do domu, mowie Jasio pusc do mamy oczko a ten pyk, mruzy oczko jedno albo dwa na raz i niby oko puszcza, kurde nie wiem skad on to wiedział, pytałam M to mowił ze mu nie pokazywał, dzieciaki to bystrzaki, normalnie z dnia na dzien coraz bardziej mnie zaskakuje :)

juz sie nie moge doczekac wizyty, mam dopiero na 18.30 chyba jajko wczesniej zniose :P

no ciekawe jak tam Vika czy juz po ??

ugotowałam Jasiowi pyszna zupke dyniowa, zjadł UWAGA az jedna łyzeczke, :woohoo: :evil: kurde miałam ochote zadzwonic do tesciowej zeby przyszła i go nakarmiła :lol: zwariuje z tym moim niejadkiem, ale on to ma chyba po mnie niestety, moja mama miała ze mna tez przerabane :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939112 przez agat
Azja a Jasiek przy jakiejś "zachęcie" nie zje? Mój szałaput już się nauczył, że do zupki ogląda bajkę z ciuchciami i nie ma bata. O dziwo tylko w domu, u babci jednej czy drugiej zje bez problemu.

Czekamy na info po Twojej wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939136 przez Alex_87
Hej :)

Agat o jaki piękny brzuszek :)

Azja to pewnie wlecze Ci się niemiłosiernie do tej wizyty. Ja mam jutro na 8 ktg i wizytę, więc nie będę musiała czekać całego dnia :) no i na zakupy po wizycie, bo muszę kupić kilka rzeczy do szpitala, spakować w końcu torbę i w ogóle ogarnąć co nieco. Mąż chce łóżeczko drugie złożyć, żeby zobaczyć jak musimy przemeblować pokój. Dziwne przy Zuzce chciał składać po porodzie, a przy syneczku to mu się tak spieszy :woohoo:

Zuza musi jeść kolację przy wspomagaczach, piosenki na youtubie zazwyczaj. ale cóż przy dwójce i tak będę się wspomagać, więc jakoś to przełknę :P

aaa Vika ma mieć jutro cc, tak jej przekładają codziennie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939156 przez kaikai
To trzymam kciuki za wizyty :)
Ja to zawsze mam na ok 20-21godz.

Dawid je obiadek z widelcem w ręku, musi sobie dziubac nawet zupke, a ja szybko łyżka go karmię. Albo śpiewam ( wyje) on się śmieje i tak go karmię.

Oczka to już dawno Dawid puszcza :) ode mnie się nauczył.

Agat brzuszek fajny i Adaś też :) :)

Idę zaraz z małym i Ola do rossmana, kupię sobie lakier do paznokci bordowy i Olce coś tam potrzebne.
A podobno 12 ma być promocja 50% na kosmetyki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939201 przez Azja
Jasiek spał 3.5 godz :woohoo: widzę ze wcześniej ost wstaje ale ma drzemki dluzsze :silly:

Agat ost nawet zabawianie go przy jedzeniu nic nie dawało. Ale dziś po takiej długiej drzemce postanowiłam spróbować. Muzyczka tik tak załączona i zjadł wszystko co mu nałożyłam co prawda trzeba było trochę się po gimnastykowac ale efekt byl :laugh:

Jejku czekam już u lekarza jak na złość opóźnienie jest 30 minut normalnie zaraz jajo zniose :woohoo:

Co ta Vika tak męczą. Zacznie w końcu sama rodzic :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939237 przez Azja
O co tu takie pustki :ohmy:

Ja po wizycie 6 tydz :) serduszko bije :) wszystko ok
Powiem Wam ze trafiłam na extra lekarza normalnie jeszcze nigdy z tak miłym lekarzem nie miałam doczynienia. Tzn miałam z nim doczynienia w szpitalu na obchodzi ale to tak na predce. Może dobrze się stało ze moja lekarka nie miała miejsc.bo póki co jestem bardzo zadowolona :)
A dzidzia ma 5,2 mm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939238 przez Alex_87
Azja to super :) Teraz zakładaj suwaczek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939240 przez agat
Cudowne wieści Azja! :) Bardzo się cieszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl