BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964677 przez Anabelle
Mąż siedzi na komputerze to co sobie bede żałować :lol:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



a macie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964686 przez agat
Zacznę od wesela :) U nas też daje się ciasto gościom na do widzenia, do tego jeszcze najczęściej flaszkę wódki. Ciasto u mnie też organizowała mama i ona miała ustalone kto co dostanie (bo to dla rodziny najczęściej), znajomym dawaliśmy wódkę. U nas było 160 osób na weselu, no i były poprawiny w niedzielę, dla mnie to norma :) O 14 obiad, posiedzisko przy jedzonku i alkoholu z dnia poprzedniego, jakaś muzyczka wesoła w tle :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Na profilu na fb mam jeszcze trochę.

Jagi znowu miała etap czuwania nocnego, na szczęście krótszy dziś. Adaś za to pospał ładnie, więc się wyrównało. Teraz młoda śpi, Adaś ogląda "lala pooo", czyli Teletubisie, a ja jem śniadanie.
Jaś załapał, że jest Jasiem, a Adaś nadal nie wymawia swojego imienia, mówi o sobie "jaaaaaaaaaa" przeciągając aaaaaa ;) Na Jagodę mówi dzidzi, a jak ma powtórzyć jej imię to wychodzi "Goda" lub "goga". Za to np pięknie woła psy moich rodziców, czyli Mama i Dżordż :P No coś mu się rusza ta mowa powoli, ale powooooli.
Koło mi poszło w wózku, eksplodowała opona z dętką, więc jesteśmy z Jagódką uziemione, Adaś z tatą na sanki jeszcze moze wyjść, ale my się kisimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964687 przez monia89
Dodam że to byli najbliżsi :-D jakbyś chcielitak naprawde wszystkich prosic to 300 nie zmieścilibyśmy się a tak przybyło sztuk 180...
U mnie też daje sie ciasto na cześć albo droższa opcja % :-) Wesele trwalo 2 dni a co dla nielicznych do czwartku :-D
Moje zdjęcia są na fb a suknia wisi w garderobie :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964784 przez Azja
Hej

My juz po spacerku. Po śniegu sądu nie ma. Co to za dziwna pogoda tej zimy :/

Zaraz Gagatka odsyłam na drzemkę i skrobne wiecej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964801 przez agat
U nas też wczoraj napadało śniegu od groma a dziś deszcz :/ Oszaleć idzie :/

Głowa mi pęka, darli się dziś na zmianę, jak jedno skonczyło to drugie zaczęło... Dobrze więc, że śpią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964802 przez tysiiiak
Kubulek też śpi :)
U nas też wczoraj bialutko a dziś za to już zero śniegu, słoneczko i 6 stopni na dworzeeee :) byłam szybko w sklepie i było tak milusio :) żałuję, że nie mogę z Kubulkiem wyjść na spacerek :( ale przynajmniej trochę powietrza do domu wpuściłam bo ładnie słonko nam grzeje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964813 przez Azja
Gagatek tez usnał :)

zapisałam sie do fryzjera na przyszły tydzien, bo wygladam juz jak strach na wróble, trzeba sie doprowadzic do łądu moze wiosna szybciej przyjdzie :laugh: :laugh:

Anabelle, Agat slicznie wygladałyscie na slubach, jak znajde jakies zdjecie to i ja wrzuce, choc u nas to juz 7 lat to i moda inna :whistle:

Anabelle mam takiego samego rogala poduszke, a Antoś jaki duzy :)

co do wesel to u nas tez najczesciej 2 dniowe, po jednym dniu to taki niedosyt :laugh: ale to juz w zaleznosci co kto lubi :) ciasto tez sie na koniec gosciom daje, ale nie jest to jakims obowiazkiem ;)

Suzi bez chleba da sie zyc, jak sie przezyje miesiac bez chleba to pozniej sie mozg przestawia i wclae sie nie teskni, ja pieke ten z ziaren jak chce nam sie kanapke,
a co do moich hormonów to jestem pod kontrola endokrynologa, nawet ost mi zwiekszył dawke a i tak tsh wzrosło, eh , jutro ide powtórzyc, moze zapomniałam ktoregos dnia tabletki, choc pilnuje sie :silly:

poszukam zdjec i zaraz cos wrzuce :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964821 przez Dave
Hejo,

Informuję że żyję. Pierwszy raz od 3 dni odpaliłam kompa to znak że zdrowieję. Juz nie pamiętam kiedy mnie tak sponiewierało!!

Napiszę później coś więcej.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964824 przez Azja
Dave o rety to niezle Cie rozłozyło, wracaj do zdrowia ;)

ale sie usmiałam jak ogladałam zdjecia slubne :laugh: :laugh: :laugh: prosze sie nie smiac :woohoo: :evil:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

dziwne jakies te zdjecia przynajmniej u mnie na kompie skrociły nas i pogrubiły, a moze tak u mnie wyglada :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964855 przez tysiiiak
Wszystkie Panny młode wyglądały bosko :)
Azja nie wiem gdzie Ty tam widzisz powody do śmiechu ?! :unsure: :) :whistle:
Agat baaardzo mi się podobają te zielone akcenty :D meeega kolor :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964859 przez kaikai
Wszystkie sukienki śliczne, ale najbardziej podoba mi się Anabell. Jest taka delikatna w moim typie :)

U nas wesela są jednodniowe, pewnie co region to inny obyczaj.
Robi się też małe wesela do 50 osób, chyba że jedna ze stron pochodzi ze wsi, no to slyszalam o dużych kamerarlnych weselach minimum 150 osób :), ale też takie wesele robią właśnie w okolicach podmiejskich . W Warszawie to nawet takich sal ogromnych nie ma, no chyba, że w hotelu, ale to już bardzo dużo kosztuje.
Za osobę w restauracji minimum 200 zł i to skromne menu, oczywiście bez alkoholu.
Może, gdzieś jest taniej, ale to chyba tylko w barach :D
U nas wszyscy robią pod Warszawą.
Tylko wtedy też trzeba autokar dla gości załatwić.
Ceny sukienek od 2000 w górę, Suzi dużo salonów jest w okolicy bazaru Różyckiego. Nie wiem czy znasz te rejony.
Fotograf dobry tez od cholery kosztuje, lepiej juz rezerwujcie, chyba ze ktos znajomy.
Na obraczki, ładne, też trochę się czeka.
Szczerze, dla mnie do czerwca to zbyt mało czasu na załatwianie wszystkiego, chyba że są chętnie osoby do pomocy.
Na suknię też się trochę czeka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964863 przez Anabelle
Dave faktycznie nieźle :O

Ja się opierniczam i leżę obok antka a ten śpi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964866 przez agat
Obrączki warto robić ze swojego złota. My mieliśmy od rodziców trochę złota (kolczyki bez pary czy porwane łąńcuszki) i płaciliśmy tylko za wykonanie.
Co do ilości osób to wszystko zależy od rodziny. Moja mama ma czworo rodzeństwa, tata dwoje, wszyscy mają dorosłe lub dorastające dzieci, ze wszystkimi kontakt utrzymujemy i samej rodziny najbliższej wyszło ok 80 osób z naszej strony. Do tego strona męża, nasi znajomi, współpracownicy itp i się zbiera. Choć byłam też na weselu na 350 osób, tam to chyba rzeczywiście całą wieś prosili :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964876 przez kaikai
Agat, fakt gdy duża najbliższa rodzina to uzbiera się gości, ale wtedy to właśnie salę opłaca się wynająć.
U nas na wynajem sali też długo się czeka, termin rezerwuje się przeważnie rok wcześniej, bo wiadomo czerwiec, sierpień i wrzesień to najpopularniejsze miesiące, a każdemu zależy na ładnej i w miarę taniej sali.
Na ostatnią chwilę to tylko drogie lokale ;)wszystko zresztą drogie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964877 przez monia89
No teraz oglądam normalnie fotki i widać ze każda z nas wyglądała inaczej i pięknie w tym ważnym dniu :-)
Anabell ile Antoś ma wzrostu?
U nas są resztki śniegu więc brneliśmy w ciapie z Tosikiem na spacerze żeby pooglądać kopary tiry ciężarówki.
Pozytyw taki że po spacerze Antek padł na ziemi :-P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl