BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 miesiąc temu #965363 przez tysiiiak
Ja mam jeszcze wszystko przed sobą :) najprawdopodobniej zrobimy skromne przyjęcie razem z chrzcinami drugiego bąbelka ale to jeszcze w fazie planów :)

U mnie jeszcze 2 tygodnie do wizyty... nie mogę się doczekać .. !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965367 przez Azja
hejka

to kto ile dzis pączków zje ?? Łasuchy :P :P ja pomimo ze ostatnimi czasy nie jem pączków, ale pewnie na 2 sie skusze, no w konczu jak tradycja to tradycja, a bezglutenowych napewno u nas nigdzie nie kupie :pinch:

Suzi z tym noszeniem na rękach to oczywiscie zart, mi ystarczy zeby chociaz po sobie troche sprzatali, bo jak pojda w slady tatusia i bede miała 3 bałaganiarzy w domu to bede na szczotkce wisiała :sick:

Creo super wygladałas, a ten Twoj usmiech, powinnas w reklamie wystapic :D

Monia typy imion sa teraz tylko sie na cos zdecydowac, ale pewnie dopiero jak sie urodzi to sie wybierze :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965373 przez kaikai
Azja, cieszę się, że z dzidziusiem wszystko w porządku :)
No i Jaś będzie miał brata, super :) :)
Trzecia będzie córeczka ;)

Ja też chciałam brata dla Dawida, ale teraz już się nastawilam na moją córeczkę.
Codziennie przeglądam ubranka. P to już ma dość tych różowych szmatek :laugh: :laugh:
W sumie synka wychowuje się dla przyszłej żony, a córka zawsze przy matce jest ;)
Gdy ja będę stara to moje starsze córki już też pewnie schorowane będą ;)
Chociaż Daria mi zostanie do pomocy :)

Creo śliczne wygladalas, welon cudny :)

Mi się dziś śniło, że jednak cc mi chcieli zrobić.
Już na stole lezalam i znieczulenie nie działało :ohmy:
Jednak lekarz stwierdził, że moje serce źle wychodzi na ekg, " pływa" :blink: :blink: i miałam rodzić naturalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965459 przez Alex_87
No no Creo ślicznie wyglądałaś :) zresztą tak jak My wszystkie :D
Wiecie co chciałam przekonać męża do diety bezglutenowej, ale on stwierdził, że to jakieś wydziwianie, i że pewnie nas nie stać żeby tak wszystko bezglutenowo jeść. Więc może przynajmniej zacznę od jakiegoś chleba bez glutenu hehe.

Agat trzymam kciuki, żeby u Jagody to nie było nic związane z alergią, mojego Tymka tez zsypuje co jakiś czas, obstawiam jakieś mleczne produkty, nie przeszłam na dietę całkowicie beznabiałową, a krostki z policzków zniknęły, przez tydzień nie jadłam jajek, mleka i sera żółtego w czystej postaci, teraz będę musiała sprawdzić czy to któreś z tych typów. Ale w sobotę mam urodziny chrześniaka, a chce żeby Tymi ładnie wyglądał hehe.

Suzi no to najważniejsza decyzja za Twoją córką :D (chodzi mi o wybór sukni nie o wybór męża ofkors :D)
Ja jednak się cieszę, że ślub i wesele już za mną ;) no i jedne chrzciny, Tymkowi dopiero w czerwcu robimy a później to tylko Komunia dzieciaków i śluby hehe zleci jak nie wiem :P

Azja gratuluje synusia :D

echhh wezwali mi męża w nocy do pracy, musiał jeździć za tymi ciągnikami w nocy :/ no ja rozumiem że oni strajkują, ale żeby normalnie nie móc dojechać do pracy i paraliżować tak ruch, dezorganizują wszystkim ludziom życie :/ szkoda, jeszcze, że w piątek tego nie zrobili, jak na trasie MMz-Wawa są mega korki, bo słoiki do domu wracają :P swoją droga chyba nigdy tyle razy w wiadomościach nie mówili o moim mieście hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965488 przez kaikai
Alex, a ja się czuję jakbym mieszkała obok lotniska, non stop helikoptery latają.
Ci z traktorami stali u mnie od skrzyżowania przy KFC.
Gimnazjum mojej Oli i podstawówka wyglądały wczoraj jak bazy policji.
Specjalnie do sklepu się wybrałam o 20 żeby zobaczyć co się dzieje ;)bo Ola mówiła, że w jej szkole dużo policji, straż miejska i nawet wojsko :blink:
Dla nas w sumie dobrze że trasa zablokowana, pusto i P do pracy jedze szybko ;)
No a KFC i McDonald mają zarobek jak nigdy :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965544 przez agat
Kaikai to masz "atrakcje" :P Wyobrażam sobie co się tam musi dziać na trasie. Za Siedlcami też kilka blokad już było, a i w mieście u mnie l\kolumnady ciągników w żółwim tempie kilka razy jeździły.

Ja dziś z dzieciakami u rodziców, rano Adaś z tatą moim siedział, bo szłam z małą do lekarza i teraz już we trójkę. Młody szczęśliwy bo z dziadkami się może wyszaleć :) Jagoda dała popalić jak zwykle do południa, zasnęła dopiero... bujany w foteliku :/

U lekarza nie za fajnie. Mała ma wg lekarza łojotokowe zapalenie skóry, mamy odstawić wszystko co natłuszczające, nawilżać i smarowac czymśtam. mam nadzieję, ze szybko minie i nie będzie się za nią ciągnęło :/ Do tego ma przepuklinkę pępkową, mamy skierowanie do chirurga, by obejrzał, choć duża nie jest.
I tak to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965579 przez monia89
Agat kuzynka kąpała małego w krochmalu irumianku do tego zrezygnowała z oliwki i po tyg były super efekty!
A ta przepuklina od czego może być?
Mój humor dupny nie wiem co mi jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965594 przez agat
Przepuklinka robi się dlatego, że w okolicy pępka mięśnie brzucha są na razie bardzo słabiutkie i jelitko "wychodzi" na wierzch. Możliwe, że samo się wchłonie, gdy mięśnie się wzmocnią.

Ja oliwki jako takiej w ogóle nie używałam, przez pierwszy tydzień myłam małą w emoliencie, a teraz używałam płynu Ziajki (niestety natłuszczającego, więc z dodatkiem oliwki). To sprzyjało rozwojowi zapalenia. Mam odstawić wszystko co natłuszczające. Dziś próbowałam kupić jakiś płyn w aptece, ale wszystko albo emolientowe, albo z oliwką. Znacie jakiś płyn delikatny i nie natłuszczający?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965668 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965670 przez monia89
Agat dzięki za opis :-)
Vika pewnie że tak :-)
Może teraz bardziej fb ale pamiętam :kiss: co u Ciebie jak Maluchy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965673 przez monia89
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
kurcze u mnie z Tosikiem to 3 tyg prawie mnie trzymało ale dół.był twardy i nie otwarty i też były nie reguralne a teraz coś mnie łapie a wiecie jak z moim dołem :huh: jutro mam do gin podjevhać i boje się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965680 przez kaikai
Monia jak tam ?

Agat może spróbuj mydełko dla dzieci.
Ja kupiłam dla małej w aptece kosmetyki i płyny Penaten, ale jeszcze nie próbowałam czy to tłuste.
Dawida kapie w płynie Johnson żółty, on nie jest tłusty, a jak był noworodkiem to taką piankę miałam, ale nie pamiętam nazwy, w niebieskim pudełku z dozownikiem, polska firma.
Też mydełko kupiłam bambino.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965716 przez tysiiiak
Kubula od tej Ziajki natłuszczającej miał liszaje na rączkach :( pamiętam, że wtedy wróciliśmy do Nivei ale z takich nie natłuszczających to newiem jakie :( Teraz kupiłam na próbę żel do mycia 3w1 z Dady seria niby dermokosmetyki. Puki co moge napisać, że jest delikatny i wydajny :)

Byłam wczoraj z Kubą na kontroli. Osłuchowo czysto, gardło piękne i jak powiedziałam lekarce, że on się wręcz dusi od kaszlu to miałam wrażenie, że mi nie wierzy. Dała nowy odpowiedził Dipherganu a to jest antyhistaminowe zobaczymy jak przez kilka dni nic się nie polepszy to będziemy szukać gdzie idziej bo ten kaszel jego naprawde jest męczący.

Monia oby to były skurcze przepowiadające i nie wpływały na szyjkę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965732 przez monia89
Hej to raczej nie skurcze przepowiadające skoro sa tak reguralne już mam chodzić na ktg codziennie najlepiej popołudniu i przyjmować dalej luteline... szyjka 2.1 nie całe... w pon kontrol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965823 przez Anabelle
O cholerka monia.
To niezle. Dobrze ze beda kontrolować.
Jeszcze przede mną urodzisz :-D

Vika hej ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl