BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 miesiąc temu #964888 przez Azja
Mi też się wydaje ze ilość osób na weselu zależy jaka ma się dużą rodzinę. Ja mam małą ale M ma dużą i u nas zapraszalismy tylko najbliższą i znajomych i wuszlo 140 osób. Niektórzy nie chcą wesela tylko przyjęcie dla rodziców i rodzeństwa i moim zdaniem nie zależy to od tego czy ktoś z miasta czy że wsi. My zorganizowaliśmy wesele gdzieś tak w pół roku i bez spiny a na spokojnie.
Wszystko zależy od tego co kto chce. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964903 przez Suzi
Wyglądałyśxie wszystkie pięknie choć inaczej. W sumie kazda ( no praaaawie ;) ) kazda panna mloda wyglada pięknie TEGO dnia.
Azja ma TWARZ!! :laugh: :laugh: :woohoo: super :lol: !!!
Co do mody, hmmmm, czy to sie rzeczywiście tak bardzo zmienia??? Z pewnością zmieniają sie detale, fryzury, materialy ( te są teraz fantastyczne, nie to co kurna kiedyś....)
A co sądzicie o takiej sukni ( mój typ)
www.suknie-adria.waw.pl/index.php?option...le&id=129&Itemid=102
I typ córki
www.szarm.pl/grafika/mucha/ilana_max.jpg

Cena masakroza...... :ohmy: ( obydwie kosztują tyle samo - 3500 :pinch: )
Kaikai -a czy te suknie w poblizu bazaru, to nie są takie.....hmmmm "bazarowe"?

Jak fajnie chlopaki zasnęli, mikusiowi sie NIGDY nie zdarzylo po pierwsze usnąc samemu , po drugie ( w zw z pierwszym ) poza lożkiem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964906 przez kaikai
Azja u mnie też jest duża rodzina, ale wszystkich się nie zaprasza, bo i kontaktu się specjalnie nie utrzymuje.
Tylko przeważnie na pogrzebie się spotykamy :(
Zawsze słyszałam, że na wsiach organizuję się duże wesele dlatego tak napisałam ;)
U mnie nie ma takiego zwyczaju.
Zaprasza się przeważnie do rodzeństwa rodziców i ich dzieci, a ile osób wyjdzie to już różne, właśnie.

Wesele można i w 3 miesiące zorganizować, zależy co kto chce ;)
Ja osobiście mam inne potrzeby ;) ;)

U nas teraz w lipcu, brat P bierze ślub, ale taki dziwny, jednostronny.
Ona katoliczka, on ateista.
Aż mi się nie chcę tam iść .

Azja fajny brzuszek ci rośnie, jak piłeczka i duży już :) :)
Trzymam kciuki za jutro :)

U mnie cukry większe od kilku dni, no i dawka insy też.
Badania na cholestaze wyszły mi super, aż w szoku jestem :)
Z Dawidem na tym etapie już po szpitalach chodzilam.
Gdyby nie ta cukrzyca :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964910 przez kaikai
Suzi, nie. To tylko z tradycji takie miejsce z sukniami ślubnymi. Tam bazaru to już chyba nawet nie ma.
Cała ulica Grochowska, są salony i suknie z katalogow.
W internecie zobacz sobie, wpisz suknię ślubne ul Grochowska, Kijowska, Targowa.
Ostatnio przejeżdżając widziałam, że w tym długim bloku przy dworcu Wschodnim, są salony ślubne, tak jak Agat piszę.


Suzi Twój typ mi się bardziej podoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964912 przez agat
Jeszcze chyba przy Dworcu Wschodnim małe "zagłębie" salonów ślubnych jest.

Suzi Twój typ podoba mi się zdecydowanie bardziej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964913 przez Azja
Suzi mi tez sie bardziej Twoj typ podoba, ale chyba typ Twojej córki jest teraz "modny" ;)

no własnie a z tymi weselami to roznie jest, my niektorych blizszych z rodziny nie zapraszalismy jak nie utrzymujemy kontaktu, a dalsza rodzine, z ktora utrzymujemy zaprosilismy, no i u nas duzo znajomych było ;)

Kaiaki dobrze ze cholestaza ok, szkoda tylko ze cukry Cie "atakuja"

zrobiłam sok z buraka i jabłka, jasiek wypił i mowi siok z bubaka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964934 przez tysiiiak
Suzi twó typ boooooski szczególnie z tym koronkowym bolerko :woohoo: zakochałam sięęęęęę :D

Kubulek ostatnio pił sok z buraka,machewki i jabłuszka :) nawet sporo tego wypił mi nie szło tak dobrze :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964945 przez Suzi
Dzięki dziewczyny :lol: w glębi serca bylam przekonana o MOIM typie :P a Wy tylko potwierdzilyście ze wybór jest wlasciwy :) corka tez sie przekonala :laugh: ale TA CENAAAAAAAA :ohmy:

A to z innej beczki - moja motywator do diety B)
hipokrates2012.wordpress.com/2014/10/29/...karteli-spozywczych/
Zacznę...............po Tlustym Czwartku :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964948 przez agat
Suzi tego typu suknię powinnyście znaleźć taniej. Poszukajcie w salonach ślubnych, teraz dużo jest sukien z koronkowymi wykończeniami na górze więc myślę, że bez problemu znajdziecie coś taniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964952 przez Suzi
Agat - ta tez jest z salonu i to spoza Warszawy więc trace nadzieję na to ze mozna cos eleganckiego znalezć taniej. Corka oglądala juz rozne i te ktore są tansze wg niej są gorzej uszyte, gorzej leza i maja gorszy materiał...np są b.cięzkie.....ehhhh, jak wiem ze. Wybor jest niemal nieograniczony, ale wez teraz i jeżdzij.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964975 przez monia89
Suzi Twój typ :-) a jakby uszyç ją u krawcowej?
Ja spuchłam jak pączek w tłuszczu i od czego? Masakra jest!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964981 przez Anabelle
Też jestem za typem suzi, ale ja kocham koronki w sukienkach ślubnych!
Zresztą widać to po mojej sukni :P
Mąż co roku sie pyta, "to jeszcze jej nie sprzedałaś? :P"

Mi jakoś szkoda.

Niektórzy tak jak pisze Monia szyją u krawcowej, ale ja z tych co musi założyć, zobaczyć na żywo i dopiero podejmuje decyzje. Nie potrafiłabym wybrać z katalogu, przyjechać po odbiór i pójść na ślub ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964996 przez monia89
Mi chodziło o to jak znajome robiły szły do salonu z krawcową pokazywały suknie a ona szyła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965003 przez Alex_87
Witajcie :)

Ooo temat ślubu :D a ja dla odmiany powiem, że propozycja córki Suzi mnie się też podoba :D Ja za suknie dałam 2,5tyś, na weselu płaciliśmy 165zł/os plus swój alkohol. poprawiny robiliśmy u mnie na podwórku, bo tak to bym musiała dopłacać jeszcze za drugi dzień 50zł/os. Moja suknia nadal wisi w szafie :/

Agat piękne te zielone dodatki w Twojej sukni, suknie Anabelle już kiedyś wychwalałam na fb :) Azja ja też nie widzę powodu do śmiechu, a sukienki wcale nie masz takiej niemodnej ;)

No i też się pochwale zdjęciami ;) szkoda tylko, że stopa mi się rozlazła po ciąży i już nie wejde w moje ślubne buciki :( a specjalnie chciałam niebiałe, zeby jeszcze je wykorzystać...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hmm co do tej diety bezglutenowej to przekonuje się coraz bardziej, ale w teorii, bo w praktyce idzie mi trochę gorzej ;) narazie muszę się wziąć za dietę eliminacyjną, bo Tymek ma czasem jakieś krostki na buzi, trochę podejrzewam nabiał, ale pewności nie mam. Dzisiaj byliśmy na ważeniu, 7100g i 67cm ;) Babki w kolejce myślały, że żartuje, że on ma 2,5 miesiąca :P Zuzka taką wielkość osiągneła dopiero mając niecałe 4 miesiące :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965010 przez tysiiiak
Alex już kiedys wychwalałam Twoją kreację jak i całokształt ślubny :) wyglądałas bosko :woohoo: :kiss: :kiss:
ile Tymek waży?! aż specjalnie odpaliłam nasza majówkową tabelke i Kubula mając 6 mscy ważył 7700! szok :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl