BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 miesiąc temu #965834 przez agat
Monia trzymaj się tam! Zaciskaj nogi :)

Czy może mnie ktoś dobić? Miejcie litość i skończcie me męki :angry: Jak tak dalej pójdzie to szybko wagę zgubię, bo ani zjeść porządnie ani usiąść spokojnie na chwilę nie mogę :/ Dopiero teraz chwila spokoju od samego rana. Nie wiem czy mała ma skok czy co, ale maruderus maximus. Już nawet nie da się jej do Leosia i Mikusia za młodu porównać, bo jej wszędzie źle - na rękach źle, w leżaczku źle, w chuście źle... Kołyski to jej nawet nie proponuję :/ Wyciągnęłam dwójkę na spacer, sama, jestem miszczem :P Młodą zapakowałam w fotelik, a na dole przełożyłam do gondoli :P Bo o ile na dół Adaś schodził ładne sam to na górę już iść nie chciał, więc fotelik jak znalazł. Od razu po spacerze moja kurtka i Adasia cały strój do pralki, bo urządzał sobie kąpiele w kałużach, a że ja go niosłam to i mnie utytłał.
Ma ktoś jakiś namiar na dostawcę siły i cierpliwości? :P Bo mnie wykonczą te moje szałaputy. Oni tylko na zdjeciach są grzeczni.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965839 przez Azja
hejka

u nas dzis piekna słoneczna pogoda, zaliczylismy spacerek, teraz Mlody spiocha :)

Agat co Ty chcesz od dzieci, przeciez to aniołki, tak grzecznie siedza i leza na kanapie :) :P

Monia zaciskaj nogi, moge Ci troche mojej szyjki podesłac, bo podobno bardzooo dłuuga :)

Anabelle jak stanik?? dobry, wygodny??

Tysiak zdrówka dla Kubulka :) Jasiek juz nie kasłał, a dzis wyszlismy na spacer a on znowu zaczał, ale nie wiem czy jakies cholerstwo nie pyli, moze bedzie alergikiem mhh, nic bede go obserwowac :blink:

Vika pamietamy, pamietamy, Co tam u Was ?? jak sobie radzicie?? no i czekamy oczywisci ena zdjecia:)

Agat a na przepukline to nie przyklejaja takiego plasterka do brzuszka ?? a co do płynu to nie pomoge bo sie bardzo nie znam, :S

zdecydowalismy z M ze bedziemy sprzedawc mieszkanie, musze ogarnac chate zeby zrobic zdjecia, nie wiem jak sie zabrac za to zeby oproznic mieszkanie ze zbednych dupereli :woohoo: kurde mieszkamy tu 5 lat a tyle tego wszystkiego i polowa zbedna chyba bede ogdrazu przy okazji czystki robiła :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965845 przez kaikai
Agat, jaką Twoja córka już duża, a jaka podobna do Adasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965873 przez Suzi
Orrrany Agat - dwa Adasie normalnie!!!! :laugh: tylko jeden w normalnym rozmiarze a "drugi" w miniaturze!!!! Jak Ty to zrobilas??? :woohoo:

Monia - nie swiruj! Jeszcze ze 3 tyg MUSISZ wytrzymać!!! Weż no tam zapukaj do brzucha i powiedz ze zima jest i ma siedzieć w ciepełku chociaz do przedwiośnia!!!!

Vika -ja ostatnio o Tobie myślę raz po raz! Czy az taki masz zapieprz czy co ześ nas tak kompletnie porzucila?!! No a nawet nie mialam Ci jak tego powiedziec ani sie spytać bo ja nie mam dostepu do majowkowego fb... :huh: moze mnie ktoś zaprosi........? :whistle:

Tysiaku -to dobre wieści o zdrowiu Kubaska, my tez dajemy diphergan na uporczywe i duszące kaszle, wprawdzie najczęsxiej sobie, ale dzieciom tez sie daje. Przeciwwymiotnie tez to dziala, zwlaszcza przed podrozą, jeśli dziecko ma chorobę lokomocyjną.. ( Alex)

Azja - sprzedajecie chate?? Łolaboga!!! A wiesz ile to roboty z przeprowadzką?!?!? Nie wiem czy wskazane w Twoim stanie.... :ohmy:
My sie wyprowadzalismy po 8 latach to osobiście zapakowalam ze 40 worów po 200l rzeczy ktore powędrowały na smietnik!!!!! Masakroza!!! Ilez to czlowiek niepotrzebnego chlamu jest w stanie zgromadzić!!! Po tym doświadczeniu obiecalam sobie ze CO NAJMNIEJ raz na 2 lata będę robić czystkę w stanie posiadania, zeby nie dopuścić do podobnych zaszlości. Przez pewien czas dzialało, ale cos ostatnio to zaniedbalam i juz widzę jakieś nawisy i ciasnotę w szafkach, szafeczkach pólkach i zakamarkach. A juz najgorzej jak sie ma piwnicę, strych czy inszą rupieciarnię ( u nas to nosi nazwę "goralskiego balaganu" :P ;)
wtedy skladowanie i śmietnik nie do uniknięcia :blush:

Dzis u nas piekne sloneczko, więc ochoczo pomknęlismy na spacerek ( Agat -jesteś bohaterem, superwoman normalnie!) Mikuś choc bardzo chcial na spacerek, to juz do ubierania w sposob pokojowy nie dalo sie go zachecić, dostał jakiegoś wścieku i kazda częśc garderoby musialabyc zalozona podstępem albo silowo. Juz normalnie mialam pirzgnąć tym wszystkim i olać spacer, ale ja jestem czlowiek na baterie słoneczne dlatego zacisnęlam zęby i jakoś wyszykowalam tego cudaka. Na spacerze był zachwycony i szczesliwy...zapędzanie do domu i rozbieranie :evil: :evil: :whistle: przypadlo w udziale tatusiowi................. :whistle: :evil:

Czyta ktoraś z Was "wSieci"? W ostatnim numerze absolutnie genialny artykuł S. Janeckiego o naszych realich....tytuł "Czarna Księga cenzury III RP". Artykuł POLECAM z calym przekonaniem! Ocieka prawdą!

A tu - niezalezna.pl/64153-dlaczego-naprawde-pr...o-nie-zobaczysz-w-tv , a propos blokad rolników o ktorych widzialam, ze wspominałyście.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965897 przez Anabelle
Czytałam was na telefonie ale nie za bardzo chcialo mi sie pisać na tej dotykowej klawiaturze.
Napisze Azji o tym staniku, ale pewnie dopiero jak Antek zaśn ie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965922 przez Alex_87
Suzi mam ten diphergan w domu, ale przyznam się że jak poczytałam ulotkę to odechciało mi się dawać to Zuzce, no ale jak piszecie, że wy dawałyście dzieciakom na kaszel to może spróbuje. Tylko słyszałam że po tym można być bardzo sennym.

hmm też często czytam niezależna.pl bo z tych telewizyjnych mediów to nie można się niczego dowiedzieć, no chyba, że wiadomości w tv trwam, przynajmniej tam mówią konkretnie co mają do powiedzenia, a nie jakieś owijanie w bawełnę.
No a wspominając o rolnikach oczywiście nie miałam na myśli, że źle robią itp. studiowałam na wydziale rolnictwa i biologii na sggw więc wiem jak wygląda to od tej drugiej strony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965936 przez tysiiiak
suzi i dziewczyny które mam w znajomych na fb zaprosilam do majowek: ) mam nnadzieję że się odnajdziecie ;) potem coś więcej napiszę bo pisanie z tel to nie na moje nerwy :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965948 przez Anabelle
ok Azja

Stanik przyszedł pare dni temu. No i jak go zobaczyłam to bez szału, ale jak założyłam to już wiem, czemu nowy w sklepie kosztuje 220 zł ;) - ja odkupiłam uzywany ale z opakowaniem, paragonem etc wysylka priorytet polecony calosc 70 zł.
Otóż stanik ma miseczke składająca się z kilku pasków materiału, haftki są w 3 rzędach w pionie, obwód jest więc gruby, ramiączka są grube, 2 razy grubsze na szerokość niż w allesach. Dalej. Po bokach miseczek jest naszyty kolejny materiał, który idzie do ramiączek - unosząc biust. Cycki mam w górze, mimo, że stanik jest luźnawy w miseczkach. Obwód trzyma rewelacyjnie, nawet nie drgnie w górę przy schylaniu czy podnoszeniu rąk.
Do tego obwód wykonany z porządnego materiału, takiego grubszego, ale atłasowego, nie jest mocno rozciągliwy, wszystko obszyte koronkami, ale takimi miękkimi, nie szorstkimi, bo alles naomi ma koronke pod pachą i to daje takie uczucie jak drażniąca metka.
No i na koniec mój hicior w freya. Od środka miseczki nie mają tego materiału co od zewnątrz, tylko taki aksamitny w dotyku materiał który wreszcie nie drażni mi tych wielkich sutków które urosły do gigantycznych rozmiarów i są takie suche. Musze je kremować. Klipsy - zatrzaski też są plastikowe jak w lupoline czy alles ale dwukrotnie grubsze, taki solidny ten plastik, chyba by sie nie złamał nawet jakbym na nim stanęła :P
No w każdym bądź razie miseczki są tak wyprofilowane, że przylegają do skóry obszycia stanika, a miseczka ładnie stoi - nie "kładzie" się na piersiach tak jak kładły mi się tamte uciskające z dwupaku co miałam do porodu z Antkiem.

Generalnie jestem zachwycona :wub:
Teraz jak się pokarm unormuje to zamówię freya z fiszbinami do karmienia - mają model pure. A dzieki temu, że mam tego bezfiszbinowego to przynajmniej łatwo w rozmiar trafie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965949 przez vika
Suzi nie zapomniałam i nie olałam... Maz zrestartowal kompa i zapomniałam hasła dopiero kilka dni temu odpalilismy lapka i tam miałam wszystkie hasła... Zbieralam się co rusz by zmienić hasło ale to tylko na kompie a tam Droga daleka... W ciągu dnia nie mam czasu i możliwości by spokojnie usiąść przy kompie a jak już sieci śpią nie mam siły i tak zlecial dzień za dniem :-(
Czasem weszłam cos poczytam ale nie miałam jak opisać...
Dzieci ostatnio dają mi popalić tzn. TOSKA najwięcej.... Jest straszne absorbujaca jak juz raz się rozzlosci to cały dzień mamy przekichane.... Na fb siedze bo to mi na telefonie ładnie chodzi a zp. Mi się wiesza.... Musze kupić większą kartę pamięci bo zdjęcia zjadly mi wszystko :-P.... Nawet nie pamiętam co miałam napisać... Toska chodzi po 22 spać a usypiamy dzieci już po 19 stej... Bbrrrrr Milanek jest kochany i spokojny choć ostatnio dają jemu się we znaki Toski piski i krzyki biedny nie może się wycyckac a późniejszych zasnąć i tak latam z dwójką az któreś padnie... Gdyby nie mąż juz by mnie w kaftanik wsadzili :-P do tego nastka która też potrafi ;-) no ale kto powiedział, że wychowanie dzieci to łatwa sprawa... Toć to sama przyjemność :-P
MONIA trzymaj się dzielnie... Wiem jka się możesz czuć ja z Milanem wiecznie zaciskalam nogi... A przy niespełna dodatkach ciężko o odpoczynek czego ciąża od nas wymaga...ja miałam wiecznie skurcze, bóle brzucha, ciągnięcia i twardnial mi brzuch.. Już w 35 tyg trafiłam do szpitala z akcja skurczowa na szczęście tam wypoczelam i wszystko ustalo... Tobie też życzę by wszystko ustalo a końcówka ciąży byla spokojna i pelna radości :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965955 przez monia89
Dzięki dziewczyny :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Agat Jagoda wygląda jak 3 m-e maluch :) Twoje mleczko też super się sprawuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966028 przez Suzi
Eeee no! Co jest? Fb wygrało? Posty poproszę! Bądzmy jednak dumne ze utrzymalyśmy nasze forum B)
U majowek fajnie, no ale stare kąty też trzeba odkurzać ;)

U nas dzis piekna pogoda,zaraz lecimy na spacerek, dziadek wrocił stęsknil sie za Mikim, więc go oddam dziadkowi na spacerek a sama zrobię spokojnie zakupy

Monia -jak tam? Lepszy humor? Nogi zaciśnięte?

ŻbiMoniu :P ;) :lol:

Dave -where are U? Czy wiesz co tu sie za roszady odbywają?!

To narazie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966040 przez Azja
Hej

Taka pogodę to ja lubieee :)

Młody z babcia na spacerku. A ja załatwiam swoje sprawy. M w pracy coś miał załatwić :)

Anabelle super ze stanik ok :) to pewnie i ja się skuszę na jakiś do karmienia ;)

Ej jakie fb a ja to co ?? Sama mam tu zostac
:( tez chce do Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966051 przez tysiiiak
Azja priv ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966056 przez monia89
Hej Suzi humor dalej dupny męża na grenlandie bym wysłała a nogi zaciskam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966067 przez Azja
Tysiak dzięki :)

Suzi tez jestem za tym żeby forum nie porzucac u Majowek na fb fajnie. No ale forum nasze tez ok :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl