BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 miesiąc temu #966195 przez Alex_87
Dave przepięknie wyglądałaś :) no i pogodę chyba mieliście super :) My też robiliśmy sami winietki i zaproszenia.

Leo elegancik :D

Creo a robisz w domu mleka roślinne? Bo ja się ostatnio zaczytałam w tym, nie wiem czy Tymek nie ma skazy przypadkiem. Mleko i pochodne uwielbiam, więc trochę mnie przeraża gdybym miała z tego zrezygnować. Ciekawe czy takie roslinne z powodzeniem by zastąpiło to krowie.

szukam jakiegoś stroju dla małego na chrzest, planujemy dopiero w czerwcu, ale szukam inspiracji, nie chce takiego typowego garniturku jakoś mi się nie podobają. tak myślę nad jakimiś fajnymi jeansami i szelki do tego, no i jakaś fajna koszula.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966200 przez monia89
Alex ja jedne z tych chce kupić chyba że wejdzie coś nowego.
Next 0-18 me


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966203 przez Alex_87
oo własnie o coś takiego jak na drugim zdjęciu mi się podoba :) chociaż to pierwsze tez fajne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966208 przez agat
Ja kupiłam Adasiowi w h&m komplet na chrzciny, w tym stylu co te wklejane-szorty eleganckie, koszula, muszka, sweterek. W ubiegłe wakacje były podobne, więc i w tym może będą.
Ja muszę coś dla młodej kupić, jedną sukienkę ładną mam, może w sumie ją wykorzystam.

My dziś u teściów na obiedzie. Adaś strasznie się zwył przy zasypianiu, znowu jak pytałam czy coś boli to raz na plecy raz na nogę pokazywal. Nie wiem o co chodzi, w ciągu dnia lata i skacze i nie widać by cokolwiek mu dokuczalo. Może rzeczywiście te piątki mu zaczynają wychodzić i taki ogólnie marudny. Cholera wie. Z tym jego bólem to ciężko coś stwierdzić, bo jak płacze to boli go wszystko na co wskażę.

Z Jagódki buzią już lepiej, goi się, jeszcze na szyjce tylko trochę jest. Mam balsam Cetaphil-nawilżający dla niemowląt, do skóry wrażliwej, alergicznej, atopowej. No i jakąś emulsję sterydową, ale dosłownie kilka razy mam jej uzyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966215 przez Suzi
Hej

Agat - a czemu suwaczka dla Jagodzi nie masz?!
JAGÓDKO Ty nasza czarna! Lap buziaka za pierwszy miesiąc :kiss:

ANTOSIU łapaj i Teoje należne :kiss: :kiss: :kiss:
Ten drugi komplecik Monia jest swietny ;)
Alex - w czerwcu potrafi byc nieziemsko upalnie....my chrzcilismy Mikiego 22 czerwca, bylo chyba ze 40 stopni, dobrze ze w kościele było sporo chlodniej....w takim stroju jak Monia zaprezentowala chybaby sie upiekł i wsciekł.... Moze raczej koszulkę weź z krotkim rekawkiem a spodnie jak najciensze....Miki mial po prostu bialego cienkiego pajaca....zadnych tam stylowych strojow, no ale on mial wtedy 8 tygodni a. Tymon bedzie juz poważny gość ;)

Dave - to ja juz wiem po kim Majos ma te oczyska! :lol: pieknie wyglądalas, ale chuuuuuuuuuuudzina z Ciebie! Dżizas! Normalnie modelka z Elite Model.... B) Anja Rubik to modelka XL przy Tobie..... :P

Żbiniu - wzruszylas mnie! To mlode pokolenie wie jeszcze kto to był Kapitan Żbik???? OMG! Wszak to superbohater ( peerelowski :P ) mojego dziecinstwa!! :silly: podkreslam MOJEGO! Jak mi jeszcze powiesz ze wiesz kim byli Tytus Romek i A'Tomek to sie normalnie rozszlocham :laugh:
A w kwestii moich zdjęć slubnych..ekhem khem...nie mam wersji cyfrowej bo wówczas takich nie było wiec musialabym robić zdjecia zdjeciom :P , bo sie skaner zepsuł :P
A zresztą, gdzie tam ja i moje czasy do Waszych zdjeć, sukien, przyjęć i calej tej oprawy....najbardziej żaluję, ze wtedy nie robiło sie jeszcze zdjęć plenerowych....to dopiero po paru latch od mojego slubu sie zaczęlo i przyznaję, pomysl na 5!
Leos jak zwykle do schrupania :kiss:

Kaikai - fajna kolyska...ja wprawdzie kupilam lozeczko z funkcja kolyski ale NIGDY nie skorzystalam z tejze funkcji, wręcz prżeciwnie, blokowałam na sztywno zeby ani "drgła" :P
No wlasnie, podlączam sie do pytania Creo, co u Twojej siostry i jej Malenstwa slychać?!

Oookropny ziąb dzis , slonca ani deczka, brrrrrrr. Po wczorajszym przepieknym dniu, to co dzis nastało- to masakra. Przeszywający mokry ziąb. Na spacerze odliczalam kazda minutę do konca, al teraz sie nie moge od kominka odkleić :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966216 przez Anabelle
Mi też się bardziej podoba drugi zestaw :-)


Mam ktg na izbie przyjęć bo robiło mi się słabo. Miałam też uderzenia gorąca i zimna. Mały bardzo mało się rusza. Podpieli mnie a mąż krąży z antkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966217 przez agat
Suzi jak nie mam suwaczka jak mam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966219 przez creatura
Bella i jak? A jakie ciśnienie?

Buziaczki dla Jagódki i Antosia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Agat, ooooo przypomniałaś mi o Cetaphilu, my go dostaliśmy w tych skrzyneczkach gratisowych na porodówce i był super. Uff, dobrze, że Jagódce schodzi to dziadostwo, czyli to od Ziajki?

Suzi, mam mgliste pojęcie, kto to był Tytus Romek I Atomek, ale mój małż to już gada o tym komiksie przy każdej rozmowie o bahaterach z dzieciństwa - on starszy ode mnie 6 lat, a brata ma starszego od siebie kolejene 6 lat i w domu kolekcjonowali :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Alex, czasem robię mleko kokosowe, albo kupuje w rossmanie ryżowe, robiłam Leosiowi jaglane z sokiem jabłkowym jak gdzieś po 6 miesiącu na kolację. Kokosowe i ryżowe do kawy się nadaje, do zup i sosów kokosowe lepiej pasuje do zabielania.

Super obydwa zestawy, Alex, Zara, H&m i Next mają praktycznie przez cały rok coś eleganckiego w ten deseń.

Suzi, to ja czekam na zdjęcia zdjęc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966242 przez Alex_87
Ja wiem kto to jest Tytus Romek i Atomek, a jestem rocznik 87 ;)

echh nawet nie wiem za bardzo co mam jeść bez tego nabiału :P chce dojść co uczula Tymka, ale jednak troche trudno będzie tak bez tego nabiału :P kawę pije bardzo rzadko, ale akurat teraz mi się zachciało, a bez mleka nie tknę. Kurcze może to jednak nie ta skaza :P łudzę się nadal, bo jak go sypie to tylko trochę na polikach, nigdzie więcej.

Suzi dobrze, że mi zwróciłaś uwagę, że juz zapomniałam, ze w czerwcu moga być upały :D chociaz słyszałam prognozy, że właśnie te miesiące letnie mają być dość zimne w tym roku ;) kupować jeszcze nie zamierzam, jesli już to bliżej czerwca, bo nie wiem jak rozmiarowo będzie wyglądał mój olbrzym :) póki co szukam inspiracji :)

Bella jak tam sytuacja??

Moje dzieciaki już śpią od 20, jeśli chodzi o Zuzkę to zrozumiałe, ale Tymek :blink: hmm coś czuje, ze wróży to średnią noc, chociaż co może być gorszego od wstawanie co 2 godz na karmienie...od kilku nocy coś mu się poprzestawiało i je częściej w nocy niż w dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966246 przez agat
Jagódka dziękuje za buziaczki i śle swoje Antosiowi :*
Miesiąc z małą minął, z jednej strony poród i pobyt w szpitalu pamiętam jakby to było wczoraj, a z drugiej duży brzuch i ciąża to dla mnie taki odleeeegły temat.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Te spodenki były do kolan. W zestawie był jeszcze sweterek, ale w ogóle go nie zakładałam.

Ja się muszę przejść do kościoła, zgłosić małą do chrztu i upewnić się, ze nie musimy robić nauk.

Tytusa, Romka i A'Tomka miałam w domu, ale średnio pamietam, tam chyba małpa była? A o kapitanie Żbiku wiem tylko tyle, że w numerze Zapalniczka z pozytywką rozpracowywał miedzynarodową szajkę przemytników diamentów :P Ale to wiem akurat z "Chłopaki nie płaczą" :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966247 przez creatura
Bella???????????????????????????????????????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966252 przez Alex_87
Świetny ten zestaw Agat ;) Pewnie pójdę coś w tym kierunku, z kolekcji letniej pewnie będzie tego od groma :)

Ja już na tyle nie pamietam co to ciąża i poród, że czasem przechodzi mi przez myśl trzecie dziecko :D ale mąż szybko mnie sprowadza na ziemię ;) w końcu trzeba będzie wrócić do pracy i wziąć się trochę za swoje sprawy :)

My nie robiliśmy nauk przed chrztem, bo akurat wakacje były, a wtedy nie robią nauk, ciekawe czy teraz nam odpuszczą z racji drugiego chrztu, chociaż to i tak tylko jedno spotkanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966259 przez agat
U nas 4 spotkania, każde trwa godzinę :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966260 przez Azja
Agat 4 spotkania :woohoo: i co oni tam mówią. ? O rety :woohoo: uNas nie ma takich spotkań ;)

Anabelle ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966261 przez agat
Noooo, można to porównać do nauk przedślubnych, których jest u nas 8+dzień skupienia+poradnia... Z 8 nauk 2 były w ogóle ciekawe i przydatne, reszta to pitu pitu o wszystkim i o niczym. Na tych chrzcielnych podobnie.
Poprzedni biskup nam wprowadził takie nauki, gdyby jeszcze to było fajnie prowadzone to spoko, ale jak jest większosć z was wie.

Anabelle!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl