BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966070 przez Anabelle
Monia mój maż też dzisiaj rano mnie denerwował. Teraz robi z drewnem ;)

Majówkowe fb miałam dodane dawno, ale ja tam sie mało odzywam bo nie daje rady tak duzo czytać :P

spaaac :P

Azja na innym forum w marcówkach gdzie sie udzielam duzo, bo na marcówkach ZP mało pisze, to dziewczyny mają dostać przesyłki jeszcze z freya rosaline i freya dotty. Ja mam freya rosie. Ciekawa jestem co powiedzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966099 przez kaikai
Wedrujecie jakby Wam tu czegoś brakowało :(
Już raz byłyśmy u majowek tu na forum.
Ja nie idę nigdzie, nie znam większość dziewczyn z maja to po co mam zaglądać ;)
Mam jeszcze tu na forum dwa wątki i też nie mam czasu pisać.
Na fb mam trzy grupy, w tym naszą.

Mój P wczoraj zrobił mi niespodziankę i wracając z pracy kupił kolyske dla niuni :cheer:
Później fotkę wstawię :)
Jeszcze tylko pościel, sama już wybiorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966110 przez Dave
Siemako, jestem podczytuję :cheer: :cheer:

Bosze mam tyle zdjęć, że nie wiem kótre pokazać. Ja ogólnie parę sukienek przymierzyłam. Nawet na targach ślubnych byłam super sprawa.

Ale gdzieś na jakiejś ulotce widziałam zaledwie skrawek sukienki i się zakochałam, tak szukałam aż w końcu ją znalazłam. Była cudna, świetnie leżała, ale nie miała żadnych ramiączek i bałam sie że mi to z cycków zleci a chciałam się czuć pewnie. I babka mi dała inna do przymierzenia i to było to.
Ja chciałam wypożyczyć, bo uważam że jak mi to ma wisieć i się kurzyć to dziękuję. No więc wszystko się udało, ale moja sukienka + welon z wypożyczaniem kosztowała 2100zł. No ale jakbym ja chciała kupić to nie pytajcie....6 kółek kosztowała. Więc ekhhhmmm...

Miałam też na stołach menu i każdy gość miał przed sobą taką ręcznie robioną różyczkę z karteczką z podziękowaniami za przybycie. Wrzucę Wam też za chwilę:)

A buty kupiłam przez internet, srebrne. Mega wygodne i wykorzystałam na maxa.

Nie wiem gdzie mam foty z sesji więc macie takie robocze :P :P

A co u nas.... skończyliśmy antybiotyki wszyscy. Nie pamiętam żeby mnie tak sponiewierało więc zaczynam normalnie żyć. Lato, lato, lato tęsknię :silly: :silly:































Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966111 przez monia89
Kaikai czekam na fotke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966118 przez agat
Dave świetnie wyglądałaś, ale jak poważnie! Ja też miałam menu na stołach, w ogóle sama robiłam zaproszenia, menu i winietki. No i też robiliśmy z mężem nalewki :) Mieliśmy stół z nalewkami - cytrynówka, jarzębinówka, bzianka, pigwówka itp :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzieciaki zasnęły. Mała znowu szalała, to chyba skok, mam nadzieję, ze minie jej za parę dni. Adaś już drugą noc budził sie z płaczem w środku nocy i nie wiadomo o co mu chodziło. Dopiero po paru minutach na rękach się uspokajał... Na dodatek dziś pokazywał, ze bolą go plecy, a nie kojarzę, by się uderzył czy upadł. Oby jutro było lepiej.
Jutro do nietopery na obiad...

Miałam dziś farbować łepetynę, ale nie mam już siły i natchnienia, ogarnę kuchnię i idę w kimono.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966124 przez Dave
Agat - super :) :) Ja właśnie też to sama robiłam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966127 przez Azja
Dave czy na jednym zdj w czarnej sukience to Twoja siostra??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966128 przez kaikai
Dave, sukienka też w moim typie :)
Śliczne wszystkie wygladalyscie :)

To moja kolyska, zdjęcie słabej jakości, bo teraz na szybko z tel robiłam.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966134 przez Dave
Azja na tamtym zdjeciu to obie moje siostry. Sa 3 dziewczyny. Ja najmlodsza.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966135 przez monia89
Dave figura marzenie :-)
Kaikai fajna kołyska :-)
Agat oby Adasiowi przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966140 przez creatura
Dave - ślicznie i jednocześnie jaka poważna byłaś w tym dniu, skupiona :) U nas też było menu, restauracja to przygotowywała. Był też stół z fontanną czekoladową i owocami/przekąskami, które się tam moczyło.

No a gdzie foty sprawczyny zamieszania czyli Suzi???? hmmmm???? ;) ;) ;) ;)

Suzi, musiałam zrobić Żbinię, całe studia nią byłam wśród przyjaciół, a mój małż Kapitanem Żbikiem i razem byliśmy Żbikami :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: , no i poza tym jednak wolę być anonimowa w sieci, bo różni ludzie na różnych grupach siedzą i mi teraz pasuje ;)

Agat, jak wysypka Jagódki? Coś schodzi? Jesteś wielka, że to wszystko ogarniasz :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Jak piszesz, że już nawet nie można było ostatnio przyrównać jej do Leosia i Mikusia i nic jej nie uspakajało, to może ona tak płakała, bo coś jej dolega? Może ją skóra swędzi czy cuś? Bo kurka, Leo był mega wymagający, ale zawsze działał jakiś sposób na załagodzenie: noszenie na rękach, cycka, bujanie na rękach, karmienie nosząc z pół-przysiadami (!!!!-jesteście w stanie sobie to wyobrazić????? :laugh: :laugh: ;) ;) ;) a było tak chyba przez 2 miechy, że wieczorami i w nocy zasypiał tylko karmiony podczas noszenia z półprzysiadami). Bo taka malutka kruszyna płaczem zawsze manifestuje jakiś dyskomfort..... :( Azja ma racje, też oglądałm kiedyś jakiś program gdzie chłopczyk bardzo płakał z powodu refluksu i wyszła mu przepuklina (taka spora kulka) i oni mu to zaklejali plasterkiem, a jak wyleczyli refluks to samo zniknęło. Poszperałam na offtopowej szczepieniowej i ludzie tam przy ŁZS kąpali w krochmalu lub Latopicu, tylko ten Latopic też ma olejki, chyba każdy produkt ma :unsure: I smarowali masłem shea karite i znowu nijak się to ma do zalecenia od waszego lekarza. Oby samo zeszło i nie trzeba było kombinować, a najlepiej, żeby to była po prostu zła reakcja na ten produkt z Ziajki

My jesteśmy wierni produktom do kąpieli i balsamom z Babydream'a - mają prosty skład, są tanie i najważniejsze - nie zawierają fenoksyetanolu, który jest bardzo szkodliwy dla dzieci, a prawie każdy balsam go ma. www.sosrodzice.pl/fenoksyetanol-powszech...-ktory-warto-uwazac/

Monia, jeszcze chwilkę wytrzymaj :kiss: :kiss: , a dali ci sterydy na rozwiniecie płucek w razie czego? Może tak cię te skurcze złapały, bo ci tamten gin kazał luteinę odstawić?

Kaikai, super ta kołyska, od razu z karuzelą. No my naszego kwietniowego wątku nie opuścimy - never, tylko jesteśmy ciekawe, co u koleżanek majówek słychać :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madzia, pamiętam o prośbie do artukułów o nabiale i co małż bierze do pracy :) No to od końca: jak jest ten chleb ziarenkowy, albo z kaszy jaglanej ze smakoterapii, to takie kromki z warzywami/humusem/pastą jakąś i obowiązkowo słoik świerzego soku (mamy takie próżniowe słoiki niecały litr, tam sok może stać do 72h w lodówce), do tego banan, jabłka lub pomarancze, mandarynki. Jak nie ma chleba, to piekę placek gryczano-dyniowy słodzony daktylami, on go sobie bierze do pracy. Często robię pieczone warzywa na obiad (buraki, marchew, seler, pietrucha) i na drugi dzien pakuję mu, albo jakieś placki, tez żeby było obiadowo-sniadaniowo. Jak go przyciśnie, to kupi sobie kabanosy :laugh: :laugh: :laugh: Leoś pije takie soki jak my czyli warzywa jakieś dowolne, co akurat jest, zmieszane ze słodkim owocem typu jabłko, pomarancza, mandarynka, zeby "ulepszyć" smak. Ostatnio pił pomidor z papryką i selerem na pomarańczach i bardzo mu smakował, lubi też ogóra z jabłkami, w sumie wypije każdy sok, tylko w różnej ilości ;)
No a mleko:
- zaśluzowuje organizm, sprzyja infekcjom dróg oddechowych - patzr mój mąż ;) ,
- to w 1/3 cukier
- większość ludzi wraz z upływem lat traci zdolność trawienia laktozy
- kazeina sprzyja rozwojowi raka
- zakwasza organizm i mimo tego, ze zawera wapń, to żeby wyrówać ph do zasadowgo nasz organizm musi zużyć własne zapasy, czyli nie dość, ze nie dostarcza tego wapnia, to jeszcze zabiera zapasy, czyli powoduje osteoporozę
- krowy są pompowane antybiotykami i hormonami i to wszystko trafia do mleka
Produkty fermentowane z mleka, to jedyne produkty nabiałowe, które ewentualnie można spożywać 1-2 razy w tyg., dla takich, którzy nie mogą pozegnać się z nabiałem na dobre - ja do takich należę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Kocham sery i maślanki :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Idelanie byłoby mieć swoją krowe, paść ją na łące i z jej mleka robić fermentowane przetwory ;) ;) ;) ;) ;) ;) No i masło klarowane - na stałe ma zagościć w kuchni do smażenia, bo jest stabilne i nie utlenia się do tłuszczów utwardzonych podczas smażenia jak oleje roślinne. Tak samo zachowuje się olej koksowy i smalec.
No i o wiele, wiele więcej powodów w tych opracowaniach:
www.tlustezycie.pl/2012/10/co-zego-w-mleku.html?m=1
dziecisawazne.pl/10-powodow-dlaczego-nie-warto-pic-mleka/
wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,169115...szkodzi_kosciom.html

www.faceci.com.pl/mleko.html
racjonalnystylzycia.wordpress.com/2012/0...-nabial-nam-szkodzi/
www.provegan.info/pl/weganizm/najzdrowsza-dieta/page-5/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #966141 przez creatura

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966146 przez Azja
Hej

Buzki dla Antosia i Jagodki :kiss: :kiss: :kiss:

Kaikai fajna kołyska :)

Dave ale jesteście podobne z siostrami :woohoo:

Creo Leos jaki przystojniak :)

Mam nadzieje ze dziś tez będzie piękna pogoda i zaliczymy długi spacerek :)

Milej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966183 przez monia89
Hej.
Creo wczoraj na ktg nic nie wyszło no ale jak mnie łapie co 2 godz to dziwne żeby wyszło dziś też mam jechać a jutro ide do ginki.
Leoś do zjedzenia!!!
Buziaki dla Jagódki ♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966190 przez Dave
Leoncjusz elegant :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl