BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 7 miesiąc temu #442532 przez agi-p
Hahaha Kasiu Mateuszek rozumie potrzebę Mamusia i sam się obsługuje :P :P :P :)

Powiem Ci , ze nie wyobrażam sobie , ze Amelka nie mogłaby do mnie przyjść . Ja tylko dzięki jej wizytom jakoś się tu trzymam :) Oszalałabym jakbym jej przez tyle dni miała nie widzieć !

A data 23.03 chyba nawet realna w Twoim przypadku :) Skoro termin masz na początek kwietnia , to może jednak dzidzia się pośpieszy :) Tak czy siak będzie to juz ciąża donoszona , więc wszystko może się zdarzyć :)

U Nas też zimno ...6 stopni :( Ale czego sie spodziewać ... mamy już prawie połowę października :P

Ja już mam pierwsze odwiedzinki za sobą :) Ameleczka urocza moja perła wprowadziła na sali sporo zamieszania i pozytywnych wibracji :)

Teraz chwila relaksu i chyba drzemkę sobie utnę :) Przez tą nudę tutaj , to człowiek otępiały na maksa . Wczoraj zeszłam na dół do sklepiku i myślałam , ze się zasapię po drodze :P Aż mi sie w głowie kręciło :P Od tego nic nierobienia to każdy nawet najmniejszy wysiłek daje się we znaki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442554 przez kasia1329
Ja to mam nadzieję że lekarz mi pójdzie na rękę z tym terminem, bo liczę na c.c. Jeszcze z nim i tym nie rozmawiałam, ale po pierwszym c.c. nie wyobrażam sobie naturalnego porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442768 przez klaudia_286
wtajcie,
poczytam wieczorem bo teraz nie mam kedy ehh tyle stron na stukałyśćie
my teraz taka mala przerwaa kawke z mezem pijemy potem po mala :)

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442782 przez MoNiaaa
kasia to masz juz w domu samodzielnego faceta :)

agi a jak sie wogole czujesz?mam nadzieje ze jutro juz wyjdziesz do domku to juz lepsze samopoczucie bedzie :)

u nas tez zimno wpracy juz sie dogrzewamy farelka bo bym zamarzla i jeszcze zcajnik nam sie zepsul :(
zaczynaja mi sie starszne mdlosci praktycznie caly dzien jest mi nie dobrze a po pracy to juz na maksa!!!wczoraj wieczorem myslalam ze sie skoncze :( to pewnie od tego siedzenia

a co do tego becikowego to tam prog jest prawie 2 tys na osobe jak wam przekracza to naprawde zazdroszcze :)

ja sie teraz modle zeby dzis dostawa nei przyszla bo nawet mie sie nie chce tych pudel rozpakowywac
czasem sie zastanawiam jak z Jula dalam rade pracowac do 8 miesiaca :unsure: :ohmy:
teraz juz odliczam do tego l4 bo nie wyrabiam.spac nie moge w nocy a jak czeba wstac to zasypiam

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442838 przez kasia1329
Tak ja też zazdroszczę jak komuś dochód przekracza 2000zł na osobę. Nam się zdarzają miesiące, że mamy tyle na całą rodzinę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442857 przez MoNiaaa
kasia u nas nie zdarzaja sie miesiace tylko tak mamy stale.ale chyba po malu ogarnelam wszystko i dajemy rade.chcialabym calkiem na prosta wyjsc ale to pewnie jesczze zejdzie narazie zyje na bierzaco i staram sie nie myslec co jeszcze jest do poprawy :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442862 przez Dave
A ja na szybciora. Dopiero dorwałam kompa.

Dziś przyszła dostawa pieca i gadgetów. Wzięliśmy też piec rodzicom i czajnik, bo dziad też im wysiadł. Mama oczywiście spanikowana, nie wie o co chodzi i przeżywa, że szalejemy z kasą. A im już ten piec potrzebny, bo ich stary to ledwo zipie i jest niebezpieczny.

A od rana dziś mam takie nerwy, że lepiej bez kija nie podchodź :evil: Chociaż teraz już mi troszkę lepiej.

Właśnie wcinam orzeszki solone :P

Uciekam :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442874 przez MoNiaaa
dave dzielna ty jestem z tymi przeprowadzkami ale teraz juz pewnie z gorki i lada dzien usiadziesz spokojnie z herbatka i ciachem :)

ja wcinam cynamonowe ciasteczka i zauwazylam ze jedyny czas kiedy nie jest mi niedobrze to jak jem...tylko jak tak dalej pojde to bede jak szafa juz czuje ze mi brzucha przybylo a to dopiero 6 tc :ohmy:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442880 przez Dave
Właśnie próbuję sklecić konkursik na nasz portal a tu pustka w głowie :angry:

A powinnam sprzątać, układać i działać :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442916 przez ppaulinka1990
No juz po zakupach koncowych, mam nadzieje ze o niczym nie zapomniałam...w razie czego mam jeszcze 2 dni :) jutro jeszcze na chwilke do pracy wlece i bede wloski farbowac :)
Teraz siedze i mysle co by tu wszamac :)


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442922 przez agi-p
Oj zazdroszczę Wam tego powera . Pracujecie jak pszczółki , biegacie , załatwiacie , a ja leżę i zamulam na maksa .
Śpię cały dzień , a dalej zmeczona jestem . Normalnie jak wstaję to kręci mi sie w głowie i zderzam się z wszystkim po drodze , np z drzwiami czy szafą . Poszłam do pielęgniarek , bo się wystraszyłam co sie dzieje ze mną , ale powiedziały , ze to po lekach tak mam . Zalecił ordynator jakieś leki i to w końskich dawkach i one tak na mnie działają !!! No trafi mnie , przecież zaraz nie będę mogła się z boku na bok przekręcić !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442926 przez ppaulinka1990
Oj Agi to naprawde Ci współczuje...ale jak trzeba to trzeba :) a kiedy wychodzisz?


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442940 przez agi-p
Ppaulinka :kiss: Wychodzę jutro . Rano obchód , potem badanie przez ordynatora i mam nadzieję , ze mnie puszczą . Powiem , ze nic się nie dzieje , jest ok , plamień nie ma , więc leki mogę w domku przyjmowac . Ale odstawię te , które tą mega sennosć i zaburzenia koncentracji powodują .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443265 przez Dave
Aga - nareszcie odpoczniesz w normalnych warunkach. Od razu poczujesz się lepiej.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443404 przez klaudia_286
Dzień Dobry

a tu znowu cisza heh,

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl