BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #459884 przez kaikai
Monia bardzo mi przykro :( :(

ja tez 4 lata temu stracilam dzidziusia i wiem co czujesz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459896 przez agi-p
Dave Kochana aż się poryczałam jak czytałam :( Nie chcę sobie wyobrażać co czujecie :(

Licze , ze Moniaaa podniesie sie z tego wszystkiego i tak na pewno bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459947 przez Dave
A ja walczę z biorącymi mnie zarazami. Katar i drapanie w gardle, a w nocy kaszel taki, że cukierki muszę ssać. Bo taki suchy, że mnie naciąga :X Dziś był przedsmak, bo tylko kilka razy, ale już wiem jak będzie następne noce :( :angry: :angry:

Ale to pikuś. Gorzej, bo moja Maja ma zawalony nos. I jak tu takiemu bąblowi pomóc??? Kupiłam kropelki na obkurczenie śluzówki, aby w nocy mogła spać. Płukanie wodą morską i co jeszcze??

Mamuśki poradźcie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459948 przez Dave
A tak ogólnie, jak już wiem że będzie syn, to jakoś zaczynam wszystko przeżywać jakbym pierwszy raz w ciąży była. Chodzi mi o to, że z dziewczynką to już wiem co i jak, a teraz będzie nieco inaczej.

No i mam nadzieję, że fazol nie będzie miał kolek, bo się zajadę. A chłopcy to podobno częściej mają.

I całą garderobę trzeba zmienić maluchowi :)

I dwa pokoje szykować :side:

No same nowości :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459953 przez mankowa
Monia bardzo wspolczuje,pamietam jak wszystkie kibicowalysmy i dodawalysmy jej otuchy. Ale pozbierasz sie szybko z tego bo masz rodzine ktora cie kocha i wspiera. ja nie wiem co powiedziec w takiej sytuacji wiem jedno odkad zachodzi sie w ciaze zawsze towarzysza nam zmartwienia. wczesniej wyobrazalam sobie ze kobieta cieszy sie pelnia szczescia ze stanu w jakim sie znajduje a gdy pojawia sie dzidzi to jest szczescie nie do opisania. ale niestety tak nie jest jak sie pojawia dzidzi to te zmartwienia sie poglebiaja.powiem wam dziewczyny jestem najstarsza z was i dziwnie sie troche z tym czuje ale jestescie tak mega dojrzale i macie w sobie tyle radosci i energii jakiej wydaje mi sie ze mnie brakuje. ja od zawsze pragnelam miec dzieci gdyz jestem najmlodsza w rodzinie gdzie zawsze byly dzieci,mnie sie jakos w zyciu jigdy nie zlozylo by znalezc cudownego partnera w wieku 20tu kilku lat i teraz pierwsze upragnione dziecko ktore kocham ponad zycie przez niemalze pol ciazy zygalam i nie wychodzilam z domu wiec zle to wspominam i teraz kolejna ciaza gdzie brakuje mi energii lapie depresje i czesto wzmagam sie ze strachem czy sobie poradzimy sami. ale poniekad dajecie mi wiare w to ze damy rade bo jestescie mlodziutkie i macie w sobie tyle radosci i wigoru ze mnie sie to udziela pozytywnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459957 przez Dave
mankowa - ja Cię proszę. Nie wylatuj nam tu ze starością. Twoje odczucia są przejściowe, jak zobaczysz te małe oczka to dostaniesz takiego kopa, że ho, ho.

W życiu różnie się układa, widocznie dane Ci było poczekać na tego jedynego i tyle. Tak miało być!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #459960 przez sylka
Monia współczuję i przytulam :kiss:

Dave a Ty co nam się nie pochwaliłaś, że jajeczka widziałaś ;) No, no

GRATULACJE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459968 przez kasia1329
Dave maśc majerankowa pod nosek, krople eukaliptusowe na poduszkę, oddsysanie aspiratorem katarku i dużo poić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #459970 przez agi-p
Dave moja Ami walczy z katarem już kilka dni :( To bardzo nierówna walka :( Sol morska tak jak piszesz , do tego nawilżacz elektryczny z olejkami eterycznymi lub aromatolem , mokre ręczniki na kaloryferach , też skropione aromatolem i wietrze non stop domek . Niestety nic nie pomaga , a jak juz to na chwilę . Tak jej spływa ten gesty katar do gardła , ze aż ją naciąga i kaszle :( Idziemy na 16-stą kolejny raz do lekarza . Ja przy okazji też sie zbadam , bo umieram :P

No właśnie garderobę musisz kompletować dla Synka :) I fakt , niby chłopcy mają wieksze kolki ,ale to co przechodziły moje dziewczynki , to nawet pediatrę dziwiło . Obie miały kolki , które występowały niemal cały dzień . Dodam , ze diety bardzo pilnowałam . Ich i Nasza męczarnia trwała w obu przypadkach do skończenia przez nie 4 miesiąca :(

A jak Mężuś ??? Pewnie pieje z zachwytu , ze udało sie tym razem synka zrobić :)


Mankowa energii to Ci tylko chwilowo brakuje . Chyba wszystkie przechodzimy tu falowo przypływy i odpływy sił i chęci . Głowa do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #459983 przez Dave
Sylka - nadrobione :P

Agi, Kasia - dzięki. widzisz miałam napisać przed wizytą w aptece, to wiedziałabym co kupić.

Chciałam coś do kropienia pościeli czy piżamki, to mi powiedziała że takie specyfiki to po 3 r.ż.
Mam te kropelki Nasivin. Maja ma dopiero taki lejący się, ale chcę jej ulżyć no i żeby to nie spływało do gardła.

To jej pierwszy katar stąd taka niekumata w temacie jestem.

Co do kolek, Maja cud nie dziecko. Jakby drugie takie było to skaczę pod sufit.

A mąż... jasne że się cieszy :) :) Chciał syna. Już wczoraj łyczka wiśnióweczki własnej roboty chlapnął :side:

Współczuję Wam tych katarowych męczarni :( :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460065 przez Dave
A co tu taka cisza???



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460073 przez kasia1329
Ja właśnie mam przerwę w sprzątaniu. Jeszcze kuchnię i łazienkę muszę ogarnąć. No i na zakupy jakieś pojechać. W,lodówce poza mlekiem i masłem króluje światło :) a jutro chyba będę mieć gości.

Mój synuś ostatnio ciągle przytula się do cycusiow i mówi "mój biust" :) pierdoła mała
Ciekawe jak to będzie jak przyjdzie dzidzius i będzie pił mleko z cyca. Synka karmiłam 9 miesięcy i jestem ciekawa czy będzie chciał znów spróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460092 przez agi-p
Dave Amcia też nigdy nie chorowała . To jej pierwsze choróbsko :( Ale Pauli mi chorowała sporo,wiec coś tam pamiętam :P
Te plasterki i kropidła to faktycznie niby od 3r.ż. Ale przecież tam nie ma nic takiego w składzie . Ja kropię pościel aromatolem , czyli czymś takim jak amol .

Oj u Nas jak się okaże , ze synek , to Mężuś nie skończy na jednym kieliszeczku ;) :P

Kasiu ja Amelkę karmiłam 14,5 miesiąca . Czasami podchodzi to mnie , odchyla bluzkę i całuje mi piersi , albo głaska i przytula ;) Takie to rozczulające :) Też się zastanawiam , jak to będzie jak będe karmiła Dzidzię :)

A my pojechalismy do lekarza , bo jutro to wolne i wolałam dziś skontrolowac co i jak . I dobrze , ze pojechaliśmy . Obie na antybiotyku wylądowałyśmy :( Tak się przed tym broniłam , ale dłuzej nie ma sensu . Amcia już prawie ok , tylko gardło powinna już mieć blade , a jest nadal mocno czerwone . I gorączkuje . A ja to gorzej , bo zatoki na maksa zatkane i na oskrzela mi sie już rzuciło . Mamy leżeć !
Powiedział , ze od dzieci najłatwiej sie łapie , One z tego wychodza w miare szybko , a my męczymy sie dłużej i często z powikłaniami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460100 przez HERI
Aga to dobrze, że dzisiaj jednak pojechałaś...
no i przyznaję lekarzowi rację - dobrze, że dał Ci antybiotyk, bo Twój organizm teraz i tak jest mocno osłabiony i sam może sobie nie radzić... 2-3 dni pobierzesz i od razu staniesz na nogi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460117 przez klaudia_286
ehh a ja sobie oparzylam całą reke no jakes fatum nademną wisi

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl