BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #460226 przez monia89
Dziwny ten szef chyba na kasie mu nie zależy u mnie pracują 7-16/17 a w sezonie 7-18/19/20 zależy czy chcą zarobić no i od pogody bo wiadomo że mp elewacji czy kostki w deszcz nie położą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460239 przez monia89
Dobra dziewczynki uciekam :) Miłej przespanej nocki życzę wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460247 przez monia89
Musiałam wrócić czy 1 ruchy dziecka to jak motylki mrówki w brzuszku gdzieś tam takie śmieszne coś???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460262 przez moonisiaaa2
hej :) no monia89 ja czułam takie jakby babelki :) lekarz powiedzial ze to pierwsze oznaki sa juz :) a dzisiaj po malej klotni z moim chlopakiem niunia pierwszy raz dala delikatnego kopniaczka :) a ja sie tak martwilam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460274 przez ppaulinka1990
Hej dziewczynki:)
w koncu Was nadrobilam :)

Boże Monia tak mi przykro :( dlugo sie nie odzywalas...przechodzily mi mysli ze cos jest nie tak ale nie bralam tego pod uwage... :( trzymaj sie kochana!

Monia89 mi sie czerwony bardziej podoba :) no i ten pierwszy jakos bardziej do mnie przemawia :)

Agi zycze z calego serca zdrówka :)

Dave ale super ze bedziesz miala parke :) no i przy chlopcu znowu czegos nowego sie nauczysz :) swietnie :)

Mankowa napewno dacie rade, nie moze byc inaczej! czasami czlowiek ma gorsze dni, lapie doly ale grunt to myslec pozytywnie i nie zamartwiac sie az nadto a bedzie dobrze :)

Klaudia uwazaj na siebie i malenstwa :) No ale wypadki chodza po ludziach, takie zycie...

Ja dzis tez bylam handlowac kwiatkami pod cmentarzem ale juz na szczescie ostatni dzien, zmarzlo mi sie troszke ale poza tym nie jest az tak zle :) wrocilam, psoprzatalam mieszkanko, zamarynowalam miesko na szaszlyczki na jutro wieczor i odpoczywam :) moj maz bedzie za godzinke wiec dzis nie spie sama w koncu :D ja jak czulam ruchy to tez tak jak motylki a w ostatnia sobote pierwszy raz wyczulam gdzie jest malenstwo, po lewej stronie brzuszka sie umiejscowil- piekna sprawa :D


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460303 przez MoNiaaa
dzieki dave duzo mi pomoglas i nie ukrywam ze najbardziej czekalam na twojegoosta

jak bede sama w domu to napisz cos bo mam kilka pytan.

myslalam ze nawet juz ok i jakos sie pozbieralam a spotkalam dzis znajoma na miescie i od slowa do slowa i jej powiedzialam i oczywiscie ryk!!

u mnie lez kolei jest tak ze wszywcy znajomi pytaja co i jak i jak bylam w szpitalu to ciagle ktos dzwonil
i chyba lepiej tak bo jak slysze ze wspolczuje itp to zaraz mam lzy w oczach

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #460384 przez agi-p
Dzień dobry :)

Heri szkoda nerwów .Ale ten szef to dziwny,jak można się na dziecko wymawiać ??? Dobrze,że sobie humorek poprawiłaś :)Deser lodowy ??? No pychotka !!!!

Klaudia nie kazała Ci np tą pianką na oparzenia tego smarować ? Dziwne .

Ppaulinka dobrze,że to handlowanie już za Tobą :) I Maluszek będzie miał śliczną pościel ?

Moniaaa ludzie nigdy nie wiedzą jak powinni się zachować w takiej sytuacji .Czy być delikatnym i współczującym czy udawać ,ze nic się nie stało i rozmawiać jakby nigdy nic . To bardzo trudne i przykre tematy . Ja nie chcę się tu wymądrzać czy wypowiadać , bo na szczęście i dzięki Bogu nie spotkała mnie taka tragedia ,ale wiem , ze nigdyniewiadomo czego osoba skrzywdzona oczekuje . Są kobiety tak jak Dave,które od razu wracają do pracy ,żeby nie zwariować i nie być ze swoimi myślami sam na sam . A są takie , które jak Ty nie chcą wrócic do pracy, chcą zaszyć się w domku .
Buziaki Kochana :kiss:

my dziś jedziemy do mojej Mamci .Mam leżeć , a w domku to nie daje rady :P Wiecznie coś musze robić :P Mężuś zadzwonił do mojej Mamci i w konspiracji postanowili,ze u niej odpocznę zdecydowanie bardziej :P Parę dni u Niej posiedzimy . Ale ja tam bardzo lubię jeździć . Czuję się u Mamy świetnie :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460410 przez Dave
Dzień dobry



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460417 przez klaudia_286
witajcie

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460450 przez Anabelle
Byliśmy wczoraj z mężem w kinie, ale dzidzia dawała w kość (chyba), bo nie mogłam wysiedzieć 2,5h :) Już nie wiedziałam na którym półdupku siedzieć, to wisiałam na mężu, to wystawiałam na niego nogi :)

Dzisiaj mamy napięty plan, musimy odwiedzić groby w dwóch miastach, przywieźć mi ubrania zimowe i bardziej stresująca część - powiedzieć dziadkowi o ciąży. Troszkę się boje, bo jemu pierwszemu powiedziałam o poprzedniej ciąży, którą straciłam - a teraz nie powiedziałam mu, mimo że jestem w 4 miesiącu, bojąc się, żeby znowu nie było mu przykro. No ale jadę z mężem to będzie raźniej :)

Ubierzcie się ciepło, podobno straszny wygwizdów na cmentarzach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460457 przez agi-p
Zapowiadali na dziś pogodę, a tu zimno jak w psiarni :(
My zaraz wyjeżdżamy do Mamy .Chyba dopiero jutro kupię doładownie do neta ,więc miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460467 przez klaudia_286
ja wlasnie wrocilam z cmentarza bo tylko tu u nas bylam nigdzie sie tam nie puszczam dalej w droge mokro i zimno masakraa

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460492 przez Anabelle
Ja czekam na zmrok :)
Wtedy tak ładnie na cmentarzach... i nie widać tej szarzyzny, deszczu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460496 przez Dave
Ja też uwielbiam spacer po cmentarzu wieczorem. Taka specyficzna atmosfera się wówczas wytwarza.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460498 przez Dave
MoNiaaa - tak jak pisałam. Pisz kiedy chcesz i pytaj o wszystko.

Przytulam Kochana :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl