BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #461056 przez Dave
Monia - a na pewno dobry adres tam wpisujesz??

Oj ciepełko i grill. Jak mi się chce tego :dry: Trzeba czekać. A teraz przetrwać te ciemności.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461057 przez moonisiaaa2
Z rodzina najlepiej na zdjęciu :)

Ja juz tu mysle o kolacji :D co by tu zjesc ...haha jest na cos ochota ale sama nie wiem na co :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461058 przez kasia1329
Nie wiem jak ja zniosę tą zimę. Mąż do późna w pracy, szybko ciemno, synek nie chce żebym się z nim bawiła bo wszystko chce sam. Umrę z nudów chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461059 przez Dave
Rodzina to najgorszy partner do jakichkolwiek interesów.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461062 przez monia89
ja jadłam ciepłą pizze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461066 przez moonisiaaa2
Nie wiem czemu u mnie nie działa tylko link na dole sie wyswietla :) ja sie na temat jesieni i zimy nie wypowiadam najgorsze co moze byc...:) ciesze sie ze maluda sie na wiosne urodzi spacerki beda jak najbardziej wskazane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461067 przez kasia1329
A ja nie powiem złego słowa na moją rodzinę. Jakoś tak jest fajnie że się dogadujemy. Co roku nawet mamy spotkania rodzinne :) Za to rodzina męża jest wkurzająca, ale na szczęście on sam się od nich izoluje więc jest ok.
Moja mama miała 12 rodzeństwa a tata 6 może stąd taka zażyłość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461068 przez moonisiaaa2
No to faktycznie dużo dzieci :):) ja lepiej sie dogaduje z rodzina od strony mamy gorzej od taty :) od chlopaka tak pol na pol :D ale tesciowa z tesciem sa wspaniali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461069 przez agi-p
Monia89 , tak właśnie bywa w rodzinie :( Czasami szybciej i łatwiej z obcymi dojść do porozumienia :(

Mooniasiaa spróbuj ten inny kod wkleić . Wtedy powinno zadziałać i suwaczek będzie widoczny :)
A z ślubem nie ma co się śpieszyć :) Lepiej poczekać :) Twój facet spokojnie sobie wszystko w głowie poukłada i wtedy będziecie mieć bajkowy ślub :)

Kurcze Wy tak szybko te ruchy czujecie !!! w poprzedniej ciąży poczułam Amelkę w 15 tygodniu ,no ale to była moja 2 ciąża , a w kolejnych szybciej się wyczuwa . Teraz czasami wydaje mi sie , ze czuje Maleństwo , ale chyba na to za wcześnie . Już sama nie wiem . Czekam na wyraźniejsze kopniaczki :)

Mamcia właśnie wyrabia ciasto an pizzę :) :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461071 przez kasia1329
No ja teściowej nie mam a teścia nie znam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461074 przez moonisiaaa2
No mam nadzieje ze bedzie tak z tym slubem jak piszesz kochana :) no ja poczulam ruchy z trzy dni pod rzad po jednym delikatnym kopniaku i juz sie skonczylo dobre a to takie milutkie jest uczucie nie da sie tego opisac :):) niech kopie ile wlezie przynajmniej bede wiedziec ze wszystko u niej dobrze jest:) no wkleilam i juz jest dobrze . Ja pizze jadlam wczoraj a dzisiaj to nie wiem co zjem chyba zaraz spacerek do sklepu sobie zrobie. :) A dzisiaj to czuje jakby niedziela normalnie byla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461076 przez agi-p
I piękny suwaczek :) A ruchy , to faktycznie cudowne uczucie :) I Mężuś i córcia się zachwycali wygibasami Amelki :) Już nie mogę się doczekać wyraźnych kopniaków Maleństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461078 przez moonisiaaa2
Mam nadzieje ze niedlugo to juz nastapi :):)
Dziewczyny a mialyscie juz to badanie na glukoze gdzie trzeba wypic to nie dobre "coś"
Ja w 9 tygodniu bylam na badaniach dosyc sporo ich mialam przez dwie nastepne wizyty nie dal mi skierowania wiec pewnie teraz po polowkowym ide 26 na wizyte to mi da jakies skierowanie zebym badania zrobila jak myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461079 przez kasia1329
Monisia czasami to jest tak że ślub tylko wszystko psuje a szczególnie taki przymusowy.
Mój znajomy ostatnio wziął ślub i nie przez dziecko, tylko już długo był razem z dziewczyna i każdy już im gderał. Wzięli kredyt, zrobili ślub, wesele i odkąd zamieszkali razem non stop się kłócą i już żałują ślubu. A minął miesiąc...

Lepiej poczekać na odpowiedni moment

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461080 przez kasia1329
Ja nie wiem jak zniosę ten test obciążenia glukozą. W poprzedniej ciąży miałam 4 podejścia :) trzy razy nie wytrzymałam.
Na pusty żołądek tyle cukru i człowieka mdli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl