BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #460147 przez agi-p
Heri też tak myslę ... antybiotyk szybko zadziała i Dzidzia nie będzie się męczyła . Teraz czuje sie koszmarnie i pewnie Maleństwo to wyczuwa :(
A jak Twoi robotnicy ??? Pisałaś , ze nie zdążą w terminie . Zabezpieczyliście się umową ??? Jakieś kary powinny im grozić .

Oj Klaudia ... to co Ty to wyrabiasz ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460155 przez HERI
agi-p napisał:

Heri też tak myslę ... antybiotyk szybko zadziała i Dzidzia nie będzie się męczyła . Teraz czuje sie koszmarnie i pewnie Maleństwo to wyczuwa :(
A jak Twoi robotnicy ??? Pisałaś , ze nie zdążą w terminie . Zabezpieczyliście się umową ??? Jakieś kary powinny im grozić .


Mamy umowę, zgodnie z nią termin zakończenia prac 03.11... Tydzień poślizgu na bank będzie. Kary umowne też są w niej ujęte... jednak - kara umowna to 2%/dzień wartości umowy - wartość prac zgodnie z kosztorysem 10990. Co daje ok 20zł dziennie... Tak więc za dużo to nie będzie... Czyli kary umowne to tak naprawdę tylko pic na wodę...
jakby nie patrzeć - krew mnie zalewa, bo dzisiaj znowu ich nie było. Nie pierwsza taka sytuacja, a jak już przychodzą to po 5-6 godzinach najczęściej wychodzą... Też bym chciała mieć taką pracę, gdzie po 5 godzinach mogę iść do domu :|
Ehh... to w ogóle szkoda gadać :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460164 przez agi-p
No szkoda :( Kurcze ,to Wam się trafili "fachowcy" :( I jak sprytnie z tą umową postąpili :(
Najgorsze ,ze przez to się tak denerwujesz :(

Tydzień poślizgu to dużo . Dobrze,że u rodziców mieszkacie ...a jakbyście musieli na ten czas np do hotelu się wynieś ??? No nerwicy człowiek moze dostać !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460174 przez HERI
Powiem tak - mieszkając u rodziców oszczędzamy kasiorkę... Ale moje nerwy to też ledwo znoszą! no nie potrafię już z matką mieszkać i już... :| wrr....

A co do wysokości kary umownej - niestety - 2%/dzień to taki standardzik... Opłacalny przy umowach na 50.000 i więcej :P Przy takich jak my mamy to taka średnia oszczędność...

Ehhh....

Ja to już chyba nawet nie mam siły się denerwować :P

A swoją drogą dzisiaj postanowiłam sobie troszkę humor poprawić - pojechałam na kawę i zamówiłam sobie deser lodowy :D mniam... :P
A potem jeszcze sobie kupiłam książkę... a co... jak szaleć to szaleć.... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460193 przez klaudia_286
ehh z pieca mi buchło na twarz i reke ale zdazylam na tyle odskoczyc ze reke najmocniej

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460196 przez HERI
klaudia_286 napisał:

ehh z pieca mi buchło na twarz i reke ale zdazylam na tyle odskoczyc ze reke najmocniej


Ale z brzusiem wszystko w porządku??

musisz uważać! Zresztą ten Twój piec jest przerażający... Powinien ktoś z Tobą zamieszkać, bo Tobie będzie coraz trudniej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460199 przez monia89
Klaudia współczuje oparzenie parą cholernie boli ja na Wielkanoc oparzyłam się para z bigosu jak zdejmowałam warzywa na słatkę na nadgarstku goiło się to ponad 2 tyg i mam bliznę do dziś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460203 przez monia89
Heri a gdzie szef robotników???
Ja też dziś jadłam taką bombe kaloryczną bakaliowo czekoladowo orzechowo karmelową z bitą śmietaną................ :P :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460206 przez klaudia_286
no najbardziej to palce a potem do łokcia od wewnatrz tam gdzie najciensza skóra

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460211 przez HERI
Moniu - jakby to powiedzieć.... Szef wcale nie jest lepszy :|

Dzisiaj to własnie od niego dostałam smsa - że bardzo przeprasza, ale ich dzisiaj nie będzie, bo on jest z dzieckiem na ostrym dyżurze...
Tylko... hmm... ściema mu coś nie wyszła - bo z tego co się orientuję ostry dyżur kończy się o 8 rano? A sms był o 9 :|
Po prostu chodziło o to, że z racji, że on mieszka poza W-wą chciał uniknąć popołudniowych korków, bo już wczoraj się tym zamartwiał...
Zobaczymy czy zgodnie z obietnicą przyjdą w piątek i sobotę...

Ahh... nadmieniam, że oprócz niego jeszcze 2 miało dzięki temu wolne :| Tylko moje mieszkanie stoi odłogiem... :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460212 przez monia89
:unsure: :ohmy: to poważnie a masz coś tłustego chodzi o maść wit/ nawilżającą albo typowo na oparzenia???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460216 przez monia89
Dla mnie to jest nie do dopuszczenia :ohmy: Sami mamy firmę i jak jest potrzeba termin to chłopaki i mój M o halogenach robią byle by skończyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460217 przez klaudia_286
dzwonilam na pogotowie i pani powiedziala mi ze mam niczym nie smarować tylko pod letnią wodą
brzusio dobrze :) nakarmiłam maluszki i teraz siedze patzre na tv nie umiem za bardzo ta ręką nic robić.

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460218 przez HERI
monia89 napisał:

Dla mnie to jest nie do dopuszczenia :ohmy: Sami mamy firmę i jak jest potrzeba termin to chłopaki i mój M o halogenach robią byle by skończyć.


może ze 3 razy się zdarzyło, że siedzieli dłużej niż do 16... Ale o 8 to nigdy nie przyjechali :|

Ehh... przy życiu trzyma mnie tylko nadzieja, że tym razem nie będę mieć powtórki z rozrywki i przynajmniej będzie to dobrze zrobione...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460223 przez monia89
aha :) ja mam pielęgniarkę 2 domy dalej to ona kazała tłustą maścią smarować.
To dobrze że maluchy są happy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl